Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,830
نام
وحید
پسر این تریلر اخری موهام رو سیخ کرد وقتی الطایر رو دیدم انگار روحم تازه شد محیط برفیش هم اخرتشه

آخرین ویرایش:

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
من هم تریلر رو دیدم واقعا بی نظیر بود

این اتزیو هرچی به مرگ نزدیک تر میشه جنب و جوشش هم بیشتر میشه:D

از هوک بلید هم بسیار خوشم اومد فکر نمی کردم بتونن انقدر قشنگ توی مبارزات ازش استفاده کنن

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
خوب منم تریلر رو دیشب دیدم حال نداشتم بیام بگم :d
فکر کنم اولین تریلر AC بود که 100% خوشحالم نکرد
از طرفی الطائر فاز مثبت میداد از طرفی موزیک بده تریلر همراه با انیمیشن های خشک اتزیو بدجوری حال منو گرفت
از همه بدتر استیل الطائر اون اوبوهتَرو که باید نداره اتفاقا AC1 رو سیستم نصب بود رفتم یه کم بازی کردم وقتی الطائر رو با این تریلر مقایسه کردم اصلا خوشحال نشدم هم استیلش هم جزییات لباسش فوق العاده کمتر از AC1 شده یه جور حالت cell shade پیدا کرده انگار! فقط خدا کنه یوبی وقت کنه به سر و روی الطائر یه دستی بکشه که بعیید میدونم
از طرفی چهره دزموند شبیه افغانی ها شده حالا چرا نمیدونم!
ولی نکات مثبت هم داشت
الطائر رو نشون داد کمبو های هوک بلید اِنده خشونت و خین و خین ریزی و اینا بود
مسیاف متروک و سرد رو نشون داد که حس و حال خودشو داشت مخصوصا اون تیکه که دویدن الطائر و اتزیو رو از پشت نشون میده یه صحنه الطائر تو ورودی کاخ مسیاف داره میدوه که تو AC1 پر از مامور و خدم و حشم بود ولی حالا یه مکان سرد و بیروحه
الطائر هم ظاهرا کمبو بزن شده واس ما :d
فقط جنگی که تو مسیاف اتفاق میوفته در زمان الطائر! که شخصا تا حالا هیچ جا نخونده بودم که بعد از مرگ المعلم در مسیاف جنگ به اون خانمان سوزی راه میوفته خیلی دوست دارم بدونم کی به مسیاف حمله میکنه رئیس رئسای تمپلار ها که کشته شدند! یعنی ممکنه به جای الطائر از مسیاف هم خارج بشیم و بریم ویلین زمان الطائر هم بکشیم! مثلا داریم تو کنستانتین راه میریم با اتزیو یهو فلش بک بزنه به 300 سال قبل زمان الطائر و شهر با مردمش هم 300 سال برگردن عقب و مثلا دشمن جفتشون تو یه لوکیشن باشه! چی گفتم خودم نفهمیدم:d
راستی ثانیه 1:28 رو ببینید ظاهرا اتزیو داره تو یه شهر که زیر زمین هست میدوه که قلط نکنم همون شهر زیر زمینیه تمپلار ها هستش که ورودش مثلا سخت بود و اتزیو داره توش مثل اسب میدوه :d
ولی قطعا با داستانی پر محتوا تر از BH طرفیم

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
واقعا تریلر خفنی بود الطائر دیدم کلی ذوق زده شده ولی این اتزیو هم روز به روز مجهز تر از دیروز این نسخه فکر کنم خیلی قوی بشه دیگه
درکل فکر کنم نسخه جالبی بشه الطائر-اتزیو در نهایت امیدوارم بهترین نسخه بازی باشه فکر کنم اخرش هم جنجالی تموم بشه
راستی نقش دزموند تو این نسخه چقدر هست؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
تریلرو دیدم واقعا عالی بود !!
تمام صحنه های بازی قشنگ بود !!
موزیکش مثل همیشه عالی کار شده بود !! واقعا بهم چسبید !!:D
دزموندم احساس کردم قیافش تغییر کرده :D
فکر کنم شنیده بودم نسبت به نسخه های قبلی بیشتره !!

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
دزموند بعد از پایان BH در کما به سر میبره.وارد حالت SAFE-MODE انیمس شده،و برای اینکه به هوش بیاد،باید یه سری مراحل رو پشت سر بزاره.این مراحل بخش Platforming بازی رو تشکیل میدند و گیم پلی رو به حل معما و سکو بازی:dمیاره.ضمن اینکه قسمت های پازل ،به جای اینکه دیگه درون محیط خود بازی(اتزیو-الطایر) باشه،ایندفعه با خود دزموند در همین Black-Room میریم سراغش،با توجه به عکسی که ازش منتشر شده.البته یه نکته بگم که در ساخت همین Black-Room از نظریات راجر پنروز کمک گرفته اند.( پنروز در زمینه فلسفه ذهن و خودآگاهی نیز نظریاتی (همانند نظریه ارک-آر) ارائه نموده است.)
صحبتی که الان هست اینه که قضیه المعلم و محاصره شدن مصیاف چیه؟سربازهایی که همراه الطائر بودند،به نظر میرسید که بیزانسی بودند،قضیه چیه؟مصیاف افتاد دست تمپلارها،چرا؟الطایر المعلم رو نجات میده؟
همه چی زیر سر این آرت ورکی هست که مال زمان 2007 هست.

--------------------------------------------------------------------
ویرایش:خب مرسی از صادق عزیز که زود گفتی که تنور داغه زودی ببینیم.
دو عکس جدید از تریلر که مبهمه یکیش که المعلم با ظاهر جدیده،اون یکی هم زمانی هست که اتزیو Leandros رو ناکار میکنه.این Leandros درواقع یه جورایی مثلا شخصیت بد داستان هست،مثل رودریگو و چزاره و....اونی هم که آخرش اتزیو از دستش میگیره،به نظر میرسه یکی از Altair Seals یاشه در کل 5 تا هستند.همونطور که قبلا گفته بودم با و توی تریلر مشخص شد با به دست آوردن هر کودومش یه فلشبکی میزنیم به الطائر و ماموریت هاش.

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
مرسی بابت اطلاعات پس کارمون با دزموند هم باید جالب باشه تو BH هم کارمون با دزموند جالب بود
این دمو گیم پلی بازی را حتما دانلود کنید خیلی عالی کار شده واقعا این نسخه بهترین نسخه بازی هست این گیم پلی بازی خیلی دیوانه کننده بود :d

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,830
نام
وحید
این دمو گیم پلی واقعا عالیه حرکات جالبی بهش اضافه شده منم که دیگه همه میدونین عاشق اون قسمتیم که با الطایر بازی میکنی راستی تو این قسمت اخر مثل اینکه یه چیزای جدیدی از الطایر قراره رو بشه خیلی باحاله من که بی تابی میکنم تا زودتر منتشر بشه

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
دشمن اصلی اتزیو تو این بازی کیه؟
کچله که نیست
از صدای الطیر هم بسیار بدم اومد.صدا المعلم هم تغییر کرده؟
این کسی که الطیر کشتش کی بود؟خیانت کاری چیزی بود؟

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا این تریلره چیزی از بازی رو اسپویل می کنه؟ببینیم یا نه؟
دشمن اصلی اتزیو تو این بازی کیه؟
کچله که نیست
از صدای الطیر هم بسیار بدم اومد.صدا المعلم هم تغییر کرده؟
این کسی که الطیر کشتش کی بود؟خیانت کاری چیزی بود؟
به ظور کلی فکر نکنم تو این نسخه اتزیو دشمن اصلی خاصی(مثل بورجیای پدر و پسر تو دو نسخه ی پیش)داشته باشه.چون اصولا تو این نسخه دیگه دنبال آزادی خواهی و انقلاب نیست,دنبال پرده برداری از رمز و راز هایی هست که اطرافش رو گرفتن.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
صادق و برگشتی طوفانی!!!!بابااااااااااا :d
خوب من هم تریلر رو دیدم یکم جا خوردم
اول اینکه اتزیو اولین بار از مسیاف فرار میکنه و بعد دوباره برمیگرده و یارو کله سک...ـی رو میفرسته قاطی باقالی های دیار باقی و این حرفا در نتیجه این اخرای بازی بود یعنی! چون اتزیو ساخت انواع بمب هارو هم بلد بود!!! به هر حال فرقی نداره ما که دیدیم تمو شد رفت:d
بعد دقت کردین اتزیو با بیش از 50 سال سن از کوه پرت میشه پایین 60 تا ملق میخوره مخصوصا لحظه اخر با کمر میخوره رو یه تخته سنگ خفن از وسط تا میشه بعد بلند میشه خوشگلو خوشتیپ دخل همرو هم میاره بعدشم میره خونه پیش زن و بچه عشق و حال :d
دوم تغییرات چهره الطائر نسبت به AC1
این چهره الطائر AC1ـه هست و همینو با این تریلر مقایسه کنید تغییراتو میبینید گرچه جزیی هست ولی تغییر کرده ظاهرا چهره دزموند هم تغییر کرده حالا حدسی که خودم میزنم: این تغییرات منو یاده خبر یکی از سازنده ها که یادم نیست کی بود میندازه که گفت این ها با هم فامیل نیستند
چون دقت کرده باشین الطائر اتزیو و دزموند تا قبل از این قضایا تقریبا یه قیافه مشترک داشتند با اندکی تغییر نسبت به هم که میگفتیم اینا چون با هم نسبت دارن شبیه به هم هستند ولی ظاهرا همه چی داره تغییر میکنه! و البته چیزی که منو بیشتر نگران میکنه اگر اشتباه نکنم جایگذین نویسنده Bloodlines و Discovery به جای Jeffrey Yohalem هستش و من میترسم ایشون بخواد تغییرات عجیب غریب تو داستان بده
و در اخر بگم این اولین AC هست که Patrice Désilets هیچ نقشی تو ساختش نداره منتظرم ببینم لطمه ای توش وارد میشه یا بیشتر مرز شکنی میکنه!
راستی اینم بگم حرکات الطائر رو دقت کردین؟ انگار اتزیو لباس الطائر رو پوشیده زده تو دل تاریخ! نمیدونم حرکت جالبیه یا نه من خوشم نیومد به هر حال هرکدوم حرکات مخصوص خودشون رو دارند حالا الطائر مثل اتزیو از دیوار بره بالا مثل اون از بالا بپره رو سر تارگت و اینا به نظرم لطمه به شخصیت الطائر هست
آقا این تریلره چیزی از بازی رو اسپویل می کنه؟ببینیم یا نه؟
داستان اسپویل نمیشه قضییه به فنا دادن Leandros ـه که همه میدونیم اخرش کشته میشه و الطائر که اصلا نمیدونیم قضییه چیه
دانلود کن تا نپریده باو لفطش نده:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein_fisher

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
کلا تریلر عالی ای ساخته بودن که من را باز هم به ماجراجویی های جدید و متفاوت اتزیو دعوت کرد
من که نمیتونم منتظرش بمونم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
صحنه را دیدم!قسمت اتزیو که عالی بود.جو برفی خوفناکی داشت.خیلی حال کردم باهاش.بخش الطیر چیز خاصی نداشت.فقط اینکه بچه ها متوجه شدن که این تیکه ای که از الطیر نشون داد ماله قبل از AC1 هست دیگه؟خب خدا رو شکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر