Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بابا چجووری بگم که بفهمین!
مثلا قبل مرگ روبرت زن گرفته بچه دار شده نتیجه بچه ـش این شده! مث اتزیو که از نسل الطائره!
اه! شاید اصلا ماریا هم با الطائر بوده هم روبرت:D یعنی :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
400 سال پشت سرش نوش زنده مونده ؟ بیخیال !
کاشکی یه حالتی به بازی اضافه کنن وقتی اتزیو میمیره خودمون بکشیمش . خیلی دوست دارم تا خرخره گلوشو بجوم .
اخی گناه نداره...درسته که به پای الطیر نمیرسه ولی شخصیت منفوری هم نیست:d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نه بابا اتفاقا من برعکس تو فکر میکنم، انگار توی چهرش یه جوانی خاصی پنهان هست:d بنظر من میتونستن چهره پیریش رو بهتر از آب دربیارن ولی خود این هم خیلی خوبه.
من مشکل اصلیم با صداگزاریش هست، مثلا اگه قرار باشه با همون صداگزاری اتزیو جوان صداگزاری بشه خیلی مسخره میشه. مثلا ابهت MGS4 و Solid Snake به همون صداگزاری متناسبش بود.
ولی به نظر خودم گرافیک و داستان و موزیک ها و انیمیشن هاش خیلی خوب هستند، تریلر CG هم که واقعا فوق العاده بود قبل آغاز کنفرانس خودم رو برای همچین تریلر قشنگی آماده کرده بودم.
جوانی تو صورتش چی چی هست؟:dتریلر گیم پلیش رو اگر با تمرکز ببینی قشنگ فوکوس کنی اولین بار که چهرشو به قول برهان دقیقه 1:16 میبینی صندلی کامپیوترو میذاری کنار پهن میشی رو زمین اگرم سیگاری باشی میری یه نخ میزنی بر میگردی:d چهل و 2-3 سالگیش کجا 50 سالگیش به کجا:d
بعد مشکل من با انیمیشن های راه رفتن دویدن پریدن اتزیو اینه که تکراریه یعنی الان اتزیو که راه میره انگار الطیر لباس عوض کرده دویدن و پریدن و اینا همش قشنگ مال خوده الطیره همین وگر نه بد نیستن
نمیدونم من باهاش مشکل دارم
سلام
دوستان اصلا نمیخواستم این عکس رو بزارم خودم دیدم خیلی ناراحت شدم.(راست یا دروغ)

j4j89dnrzak6lb4wn.jpg

sscyi7jmuvtasmv35mw.jpg
داستان این تریلر اینه که اتزیو به دلایلی که که چند صفحه قبل گفته شده انصافا حال ندارم بنویسم میره مسیاف تا اطلاعاتی از اجدادش دربیاره و ببینه چطور الطیر شد مستر اسسین اون زمان که میفهمه تمپلار ها اونجا تصرف کردن بالاخره از مصیاف هرجور شده فرار میکنه و ...
اصلا قرار نیست اینجا بمیره بعد اصلا اخر بازی قراره بمیره نمیان تو اولین تریلری که از بازی پخش میشه فرت اخرشو پخش کنن خدافظ شما
اصلا من همیشه گفتم اگر اتزیو اخر بازی بمیره با کی بریم شهرو بگردیم با پسرش!
مسئله ای که باعث تعجب من شده تا به حال این هست
Sofia Sorto هستش ایشون.شغلش کتاب فروشی هست و اهل ونیز هست.تشنه ی علم و دانش و از این جرفا هست.اتزیو بار اول که او رو میبینه ازش خوشش میاد اما درباره ی هویت خودش چیزی نمیگه. منتظر دیدن یک رابطه ی عاشقانه ای دیگه ای توی زندگی اتزیو هستیم.
*چهره ی این خانم از Portrait Of A Young Venetian Woman اثر Albrecht Dürer برداشته شده.

شما میتونی توی این تاپیک به هر مورد مبهم داستانی دست پیدا کنی.شخصیت ها مکان ها و...کلا حواشی داستان بازی!
Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|
به خدا اسم خانومه رو میدونستم منتها دایل اپ اجازه نمیداد شرح بدم که اره اسمش سوفیا سورتو که خوره علمم هست پدر سوخته ...که بعد اتزیو میبینتش و...
همرو تو یک جمله خلاصه کردم دیگه ببخشید:d
من تریلر رو فکر کنم بدون اغراق نزدیک 20-30 بار تاحالا دیدم:biggrin1: 3 تا صحنه فوق العاده شاخ داره که علاوه بر حالت خود اتزیو به موسیقی فوق العاده عالی تیزر هم بر میگرده که به ترتیب بهت میگم یک بار دیگه برو با دقت نگاه کن و حال کن:biggrin1:

اولیش ثانیه 46 تا 52 هست که خواننده هم داره میگی I'm ready for the fight & fate که انصافا صحنه برخورد تیر بهش و بعد از اون کندنش فوق العاده کار شده.

دومیش تو دقیقه 1:32 تا 1:44 هست و از بعد جایی که خواننده میگه Again و اتزیو Hidden Blade خودش در میاره و بعد الطایر رو میبینه و تا اثیر شدنش.

سومیش هم دقیقا زمانی هست که اون رهبر Templerها میاد و چهره اتزیو رو مشخص میکنه و خواننده بعد از گفتن your face و اومدن صدای اون عقاب مشهور سری AC چهره سالخوردش رو می بینید اما حالا با امید همراه هست:biggrin1: کلا خیلی حال کردم!
اره دیدم 46 تا 52 شنلشم میوفته واسه همین تا اخربازی شنل نداره اینم کشف شد:d
حالا HDـش رو دانلود کنم وقت شد شعرشو ترجمه میکنم میذارم الان SD ـه کامل نمیفهمم
چی میگه که ترجمه کنم
ثانیه 36 ام اوج عذابه البته برای من اونجا که اتزیو وایساده فاصلش تا اونور کوه ها اندازه تهران مشهَده بدترش اینه که نیت کرده همه راه هم پیاده گس کنه:d
ثانیه 40 ام ورودیه مسیاف ـه وقتی دیدمش یاده اون اسب سواری های الطیر میوفتم:dهر دفعه قرار بود با اسب برم یه شهر دیگه اَی ماتم میگرفتم خیلی عذاب بود:d
ولی جذاب ترین صحنه تریلر برای من دقیقه 2:10 تا 2:12 که روی سکوی چوبی الطیر رو میبینه روش زوم میکنه وقتی صحنه رو دیدم حالی به حالی شدم یادش بخیر وقتی پریدیم پایین یکی دادش رفت هوا که My leng My leng :d
انصافا بهترین تریلر کل E3 بود
اون دیدبانی هم هنوز هست همون که الطیر چوب و چماغ هارو میریزه رو سره دوستان تمپلاری
ایناها
sscyi7jmuvtasmv35mw.jpg
جنوب غربی عکس
یادش بخیر:((
ولی یکچیزی رو دقت کردین؟یوبی هیچوقت الطیرو مثل اتزیو شخصیت پردازی نکرد حتی تو این تریلر وقتی اتزوی الطیر رو میبینه الطیر وای نمیسته نگاهش کنه سرشو میندازه پایین میره همیشه یه شخصیت مخفی داره حتی چهرشو درست نشون ندادن تا حالا توی جلد مجله GameInformer این مسئله صدق میکنه الطیر نیم رخ وایساده بود ولی اتزیو ...
از این مخفی بودن الطیر خیلی خوشم میاد حالا اتزیو دقیقا عکس اینه بدبختی
اه! شاید اصلا ماریا هم با الطائر بوده هم روبرت:biggrin1: یعنی :biggrin1:
یعنی توهین از این بالاتر نداریم خونت حلال شد:biggrin1:
شرمنده داداش، پستتو نخوندم :d حالا با هم به یه نتیجه ای میرسیم. متن شعر که همینه
:biggrin1:
نه مشکل نداره نمیدونم چه سیستمیه که تا نیت میکنم یه کاری راجع به AC بکنم مثلا مطلبی بنویسم بعد از نیم ساعت یک ساعت زرت یکی دیگه دخلشو میاره صادق قرنطینه میدونه چی میگم :biggrin1:
2. اون فاصله کوهی که نشون داد (تهران مشهده:biggrin1:) شصی ه داره رد میشه بنظرم الطائره!سفیده لباسش
به نظرت الطیره مگه شنلشو نمیبینی:biggrin1:! نه باو خوده اتزیو ـه لباسشم از دور سفید میزنه داره اراده وصف ناپذیر اتزیو رو نشون میده دیگه برادر نزن تو سرش:biggrin1:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Quantic Dream

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
رفتم lyrics آهنگ تریلر رو نگاه کردم. آهنگ اسمش Iron از Woodkid هست:

Deep in the ocean, dead and cast away
Where innocence is burned in flames
A million mile from home, I'm walking ahead
I'm frozen to the bones, I am...

A soldier on my own, I don't know the way
I'm riding up the heights of shame
I'm waiting for the call, the hand on the chest
I'm ready for the fight, and fate

The sound of iron shocks is stuck in my head,
The thunder of the drums dictates
The rhythm of the falls, the number of dead's
The rising of the horns, ahead

From the dawn of time to the end of days
I will have to run, away
I want to feel the pain and the bitter taste
Of the blood on my lips, again

This deadly burst of snow is burning my hands,
I'm frozen to the bones, I am
A million mile from home, I'm walking away
I can't remind your eyes, your face

در اعماق اقیانوس، مرده و کشتی شکسته
جایی که بیگناه در آتش می سوزد
با یک میلیون مایل فاصله از خانه، من پیش می روم
تا اعماق استخوان یخ زده ام، واقعا همینطوره

سربازی مستقل (ایستاده روی پای خود) که مسیر را نمی داند
در اوج شرم و سرافکندگی هستم
منتظر ندا هستم، مطیع و فرمانبردار (دست به سینه بودن)
من آماده ی مبارزه و سرنوشت هستم

صدای چکاچک آهن در سرم می چرخد
صدای رعد و برق گونه طبلها جکمرانی می کند
ریتم زمین افتادن ها، تعداد مرده ها
بالا رفتن شیپورها به جلو (در شیپور دمیدن)

از طلوع زمان تا آخر روزها
من مجبور به فرار کردن هستم، دور شدن
من میخواهم که درد را احساس کنم و تلخی
خون روی لب هایم را، دوباره

این انفجار مرگبار برف دستانم را می سوزاند
تا اعماق استخوان یخ زده ام، واقعا همینطوره
با یک میلیون مایل فاصله از خانه، من پیش می روم
نمیتوانم چشمهایت را به یاد بیاوردم، چهره ات را

اگر بدی در ترجمه دیدین، ببخشین و تذکر بدین :d
حالا HDـش رو دانلود کنم وقت شد شعرشو ترجمه میکنم میذارم الان SD ـه کامل نمیفهمم
چی میگه که ترجمه کنم
شرمنده داداش، پستتو نخوندم :d حالا با هم به یه نتیجه ای میرسیم. متن شعر که همینه​

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
واقعاً تریلر این بازی بهترین تریلر E3 بود مخصوصاً با اون صحنه ها و آهنگِ فوق العادش!!
آهنگش ققط برای این تریلر بود یا واقعاً هست؟؟!اگه کسی میدونه اسم آهنگ و خوانندشو بگه لطفاً

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راستی این اتزیو رو که سربازا اینجوری رو زمین میکشیدند تا به پلتفرم اعدام ببرن چطور از نردبون بالا اوردند؟:D
اگه خودش اومده باشه میتونست فرار کنه!
2. اون فاصله کوهی که نشون داد (تهران مشهده:D) شصی ه داره رد میشه بنظرم الطائره!سفیده لباسش

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تریلر از این تاثیر گذارتر ندیده بودم!اینقدر با راه رفتن با وقار الطیر حال کردم که رفتم دوباره AC1 رو یکمی بازی کردم!خیلی وقت بود صدای الطیر رو نشنیده بودم.اون قاطعیتش رو.اولین چیزی که تو تریلر دیدم قیافه ی رابرت بود که اصلا شبیه این یارو نیست!قرار نیست که چون کچله نوه ی اون باشه!(در ضمن دیگه نبینم به بانو ماریا توهین بشه!:d)
یه چیزی اینه که خیلی ها به وجود برادرهود در بازی ایراد می گیرن.در حالی که این گروه در نسخه ی اول هم بودن.درواق قلعه ی مصیاف محل برادرهود بود.الطیر این کلمه را یه بار هم به کار می بره!
و چیز دیکه اینکه اینبار محیط تو Ac1 چک کردم,کار یوبی تو این CG جدیده محشره!تمام محیط مو به مو از مصیاف نسخه ی اول برداشته شده.حل مبارزات دقیقا پایین قلعه ی مصیاف در AC1 هستوو اون قسمتی که اتزیو داشت اعدام می شد,دقیقا همونجایی هست که الطیر اولین بار از ارتفاع پرید که رفیقش پاش شکست!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نکنه میخواستی اونجا رو یه شکل دیگه بسازن:D
حتی پلتفرمی هم که روح الطائر روشه همونیه که اونجا باید بپری!
ولی یه چی از یوبی به من ثابت شده!
هرچی دموی cg میده اصلا تو بازی نیست! نمونه ـش دموی اول ac1 و bh :|
بابا مگه اتزیو شبیه الطائره:D(ار:D)
وقتی بهتون ثابت شد که نوه روبرت هست باهم میخندیم:D اگه هم من ضایع شدم بهم بخندین:D
اگه نوه ـش نباشه از نسلش باید باشه!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
The Vlad the Impaler's prison
93s8k9ji7ubhuzgigews.jpg

یک مکان مخفی در Revelations هستش.این منطقه و مراحلی که داره فقط در Collector Edition بازی موجوده.اتزیو به این زندان متروکه سفر میکنه تا سلاح Vlad the Impaler's blade رو پیدا کنه.

Outfit
Plain Robes

معلوم نیست که اتزیو این Outfit رو از کجا آورده.در تمامی نمایش ها از بازی اتزیو با این لباس ها دیده میشه.
Turkish Assassin Armor
4cty07vppopl5qifq22u.jpg

این در نسخه Special Edition هستش که Unlock هستش باید با انجام کارای خاص بازش کنید.

Armor Of Brutus
که در Brotherhood باید ماموریت های مربوط به روملوس رو انجام میداد تا قابل دسترسی بشه.در Revelations این Outfit موجود هست.

در این مورد یه چیزی در مورد Brotherhood افشا میشه که برای اونایی که تموم نکردن بهتره نخونن.
در این مورد خدمت شما عرض شود که،اگر یادتون باشه S16 به دزموند میگه که:منو توی تاریکی پیدا کن.
اتزیو بعد از حمله به لوسی بلافاصله توسط ویلیام درون انیموس قرار میگیره.دقیقا اولین صحنه ای که او وارد میشه همین مکانی هست که درش چمن دیده میشه.اون دری که شما میبینی Black-Room هستش.حالت Safe-Mode انیموس.البته لازم به ذکر هست که یه تناقضی دیده میشه،توی این تریلر E3 ما نور سفید از درون حالا به اصطلاح این پرتال میبینیم.اما در تریلر Desmond Journey ورودی سیاه هست و این نزدیک هست به جمله:Find me in the darkness .در Black-Room به دزموند کمک میشه تا از حالت کما بیرون بیاد.این بیرون آمدن با پر کردن Memory Blocks صورت میگیره و این خاطره همین چیزی هست که از اتزیو میبینیم.گیم پلی بازی در حالت Black-Room رو به Platforming میاره و به حل کردن معماهایی میگذره که درش حرف و حدیث هست.به عکس های زیر نگاه کنید.

نوشته:The End Is The Begining

نوشته:Lucy, you will know the Truth

اینکه کمی دیر شد در پاسخ پرسش شما دوست گرامی،برای مطمئن بودنم بود و دنبال پاسخی منطقی تر براش بودم.ولی تشکر که سوال خوبی بود.:d

ممنون برای توضیح کاملتون فقط این تریلر Desmond Journey رو من ندیدم لینکی ازش ندارید؟ :D

--------------------

اینم آهنگ Iron از WoodKid (همون آهنگ تریلر:D ) با کیفیت خوب

http://uploadfa.com/b3f6uhmr53y3

آخرین ویرایش:

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,808
نام
وحید
تریلر the end رو دیدم اشکم دراومد مخصوصا وقتی الطایر کبیر رو دیدم دورد به شرف الطایر کبیر ولی بعید میدونم اتزیو اخرش بمیره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,044
نام
نـــــــویـــــــــد
کسی در این دنیا نیست این تریلر رو دیده باشه و نابود نشده باشه . هرچقدر که میبینی سیر نمیشی چی ساخته پدر سوخته . با روح و روان آدم بازی میکنه . اتفاقاتی که میفته بعد اون آهنگ آه خدای من :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این لباس جدید اتزیو هم خیلی خوفه!به خصوص پشت گردنش یه آرم اسیسن ها رو داره خیلی باحاله!
پ.ن:سازندگان واقعا فکر کردن با توجه به این لباس نازی که طراحی کردند کسی می ره سراغ اون لباس زشت رومولوس؟
پ.ن2:مشتاقانه منتظر یه پیم پلی از الطیر هستیم...
نکنه میخواستی اونجا رو یه شکل دیگه بسازن:D
حتی پلتفرمی هم که روح الطائر روشه همونیه که اونجا باید بپری!
ولی یه چی از یوبی به من ثابت شده!
هرچی دموی cg میده اصلا تو بازی نیست! نمونه ـش دموی اول ac1 و bh :|
بابا مگه اتزیو شبیه الطائره:D(ار:D)
وقتی بهتون ثابت شد که نوه روبرت هست باهم میخندیم:D اگه هم من ضایع شدم بهم بخندین:D
اگه نوه ـش نباشه از نسلش باید باشه!
اتفاقا یوبی تو طراحی چهره ی الطیر-اتزیو-دزموند شاهکار کرده.این سه تا می شه گفت تقریبا 90 درصد چهره یکسانی دارن.یعنی چهره شون یکیه,موهاشون فرق می کنه(که البته هیچکی نمی دونه مو های الطیر چه جوریه!:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر