Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

خب بام مورد تریلر حرف دارم!:d
تو BH وقتی با مکیاولی رفتین بورجیا تاور را آتیش زدیم,کلی گفتم نگاه کن اتزیو چه قدر بالغ شده!اما این تریلر و تریلر گیم پلی رسما یه مستر شده بود!
یادش بخیر وقتی اتزیو اولین بار لباس باباش رو پوشیده بود,رسما قفل کرده بود!دو تا سرباز بهش حمله کرد پدرش درومد تا بکششون!اما تو این تریلر,وقتی شنلش را انداخت فهمیدم چه خبره!بدون اینکه شمشیرش رو دربیاره داشته همه رو می کشت.یعنی اگر الطیر را ندیده بود بعید می دونم کسی زنده می موند!
نکته ی دیگه ضعیف نشون دادن اتزیو در برابر الطیر بود!جایی که اتزیو امیدش رو از دست داده بود,الطیر داشت با اعتماد به نفس تمام راه می رفت!و در واقع دیدن الطیر بود که به اتزیو دوباره امید داد!(البته اینجوری که ما دیدیم عملکرد اتزیو به عنوان یه اسیسن بهتر از الطیر بود!اتزیو اشتباهی نکرد,اما الطیر باعث شد یکی از اعضای برادرهود دستش را از دست بده!)
در مورد تریلر سفر دزموند!دزموند رسما داره آخرین آماده سازیشو برای شخصیت اصلی شدن می گذرونه!دیروز وقتی داشتمAC1 می زدم,دیدم که دزموند هم تو این مدت خیلی عوض شده!اولین بار وقتی وارد آنیموس شد,وحشت زده بود!کلا وقتی که به زمان الطیر رفته بود ناشی و ترسو بود.اما حالا دزموند داره یه اسیسن کامل می شه.هیدن بلید داره,در پلتفورمینگ عالیه و کاملا بالغ شده!قشنگ این تریلر سفر دزموند نوید اینو می داد که دزموند شخصیت اصلی نسخه ی بعد هست(امیدوارم اول این نسخه هم یه تریلر بزارن که دزموند در مورد زندگیش حرف بزنه!تو دو نسخه ی قبلی خیلی خوب بودن!)
و در نهایت,من عاشق صدای این عقابه هستم!تو همه ی CG ها هست...

نکته ی دیگه ضعیف نشون دادن اتزیو در برابر الطیر بود!جایی که اتزیو امیدش رو از دست داده بود,الطیر داشت با اعتماد به نفس تمام راه می رفت!و در واقع دیدن الطیر بود که به اتزیو دوباره امید داد!(البته اینجوری که ما دیدیم عملکرد اتزیو به عنوان یه اسیسن بهتر از الطیر بود!اتزیو اشتباهی نکرد,اما الطیر باعث شد یکی از اعضای برادرهود دستش را از دست بده!)
برادر من خب Ezio داشت میره پا چوب دار (حالا اینجا چوبش رو هوا بود :-") الطیر داشت از اون بالا میپرید پایین خیلی فرق میکنه خب، تو در حال مردن باشی بیشتر میترسی یا به انتخاب خودت بری بپری پایین؟ :دی.

بعدش هیچکس به این مسئله اشاره نکرد آخر تریلر وقتی تناب رو انداخت گردن Ezio، برگشت یارو رو یه کاریش کرد که تریلر تموم شد.
ولی جدی Ezio تبدیل به چیزی شده که من اون رو توی AC2 میخواستم چیزی که الطیر بود یه شخصیت کاملا محکم دقیقا کشتن هاش عین الطیر بود توی تریلری که از AC2 برای اولین بار نشون دادن CG بود اصلا با شخصیت Ezio حال نکردم یه جوری سوسول بود توی همون تریلر هم ولی اینجا خیلی محکم بود.

بر خلاف اشغالی به اسم Brotherhood به نظرم این بازی میتونه شاهکار باشه فقط یک کم روش کار کنند دیگه این مدل دویدن ها، بالا رفتن ها خسته کننده شده بابا طرف 50 سالش شده باید تو این مدل ها یه تجدید نظر بکنند ...

تریلر اینقدر عالی بود که نزدیک 100 بار دیدم :دی دقیق 100 بار :دی. خیلی حال کردم یه تنه زد به دل دشمن ...
ولی هنوز هیچی اون تریلر 2006 الطیر نمیشه.

در مورد تریلر سفر دزموند!
لینک این تریلر رو میدی من هم دانلود کنم. یکی تو تاپیک تریلرهای E3 بود اما خراب بودش و باز نمیشد.

بعدش هیچکس به این مسئله اشاره نکرد آخر تریلر وقتی تناب رو انداخت گردن Ezio، برگشت یارو رو یه کاریش کرد که تریلر تموم شد.
شما کامل نخوندی عزیزم:دی بنده اشاره کرده بودم به این موضوع و تو همین تاپیک هم بود:دی

بر خلاف اشغالی به اسم Brotherhood به نظرم این بازی میتونه شاهکار باشه فقط یک کم روش کار کنند دیگه این مدل دویدن ها، بالا رفتن ها خسته کننده شده بابا طرف 50 سالش شده باید تو این مدل ها یه تجدید نظر بکنند ...
چرا؟ مگه چه مشکلی داشت؟ اتفاقا من خیلی با این نسخه حال کردم و حتی بعضی وقت ها روند طی کردن مراحلش از 2 هم به نظرم بهتر بود. داستانش هم که کلا خوب بود دیگه و ادامه اتفاقات دو بودش.

برادر من خب Ezio داشت میره پا چوب دار (حالا اینجا چوبش رو هوا بود :-") الطیر داشت از اون بالا میپرید پایین خیلی فرق میکنه خب، تو در حال مردن باشی بیشتر میترسی یا به انتخاب خودت بری بپری پایین؟ :دی.

ولی جدی Ezio تبدیل به چیزی شده که من اون رو توی AC2 میخواستم چیزی که الطیر بود یه شخصیت کاملا محکم دقیقا کشتن هاش عین الطیر بود توی تریلری که از AC2 برای اولین بار نشون دادن CG بود اصلا با شخصیت Ezio حال نکردم یه جوری سوسول بود توی همون تریلر هم ولی اینجا خیلی محکم بود.

تریلر اینقدر عالی بود که نزدیک 100 بار دیدم :دی دقیق 100 بار :دی. خیلی حال کردم یه تنه زد به دل دشمن ...
ولی هنوز هیچی اون تریلر 2006 الطیر نمیشه.
شرمنده اگر عصبانی می شم!ولی اشغالی به اسم BH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا عصبانیت داره!آخه چرا آشغال؟بهترین اکشون ادونچر سال که GOW3 رو شکست داد شد آشغال؟یه دلیل قانع کننده به من بده تا Bh آشغال باشه!دیگه درجه عصبانیت آدم را می چسبونید به سقف!!!!!!
پ.ن:در ضمن,تریلر گیم پلی منتشر شده از بازی نشون می ده که گیم پلی خیلی با BH فرق نکرده,اگر به نظرت اون شاهکار یه آشغاله,اینم آشغال خواهد بود.

لینک این تریلر رو میدی من هم دانلود کنم. یکی تو تاپیک تریلرهای E3 بود اما خراب بودش و باز نمیشد.
اگه منظورت همونی باشه که دزموند رو نشون میده توی یه جای سر سبزه این لینکش هست البته کیفیت عالیش نیست :
http://uploadfa.com/m6xnd161h12i

شما کامل نخوندی عزیزم:biggrin1: بنده اشاره کرده بودم به این موضوع و تو همین تاپیک هم بود:biggrin1:
من سه صفحه آخر رو خوندم :دی.

چرا؟ مگه چه مشکلی داشت؟ اتفاقا من خیلی با این نسخه حال کردم و حتی بعضی وقت ها روند طی کردن مراحلش از 2 هم به نظرم بهتر بود. داستانش هم که کلا خوب بود دیگه و ادامه اتفاقات دو بودش.
حالا من یک کم پیاز داغش رو زیاد کردم آشغال نبود بازیه خوبی بود ولی اون حس و حال AC رو نداشت همه چیزش تکراری از AC2 بود و طراحی مراحلش هم چیز جدید و شگفت انگیزی نداشت البته تو یه سال بیشتر نمی شد ازش انتظار داشت.
الان این تریلر که از گیم پلی این نسخه نمایش دادن به نظرم خیلی پیش رفت داشت نسبت به AC BH ...
اصلا کلا AC BH به من حال نداد خیلی انتظاراتم رو برآورده نکرد.

آهنگ تریلر رو که بچه ها چند صفحه قبل گذاشتن حالا این ویدیو رو هم ببیند که مال همون آهنگه هست بد نیست ...
http://www.youtube.com/watch?v=vSkb0kDacjs&feature=player_embedded#at=26

شرمنده اگر عصبانی می شم!ولی اشغالی به اسم BH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا عصبانیت داره!آخه چرا آشغال؟بهترین اکشون ادونچر سال که GOW3 رو شکست داد شد آشغال؟یه دلیل قانع کننده به من بده تا Bh آشغال باشه!دیگه درجه عصبانیت آدم را می چسبونید به سقف!!!!!!
پ.ن:در ضمن,تریلر گیم پلی منتشر شده از بازی نشون می ده که گیم پلی خیلی با BH فرق نکرده,اگر به نظرت اون شاهکار یه آشغاله,اینم آشغال خواهد بود.
آقا یکم خودت رو کنترل کن:دی خوب هرکی یک نظری داره. خود میثم هم گفت یکم پیاز داغش رو زیاد کرده اما خیلی باهاش حال نکرده. در هر صورت نظر همه که نمیشه یکسان باشه. بیشتر رعایت کنید ممنون میشم.

اگه منظورت همونی باشه که دزموند رو نشون میده توی یه جای سر سبزه این لینکش هست البته کیفیت عالیش نیست :
http://uploadfa.com/m6xnd161h12i
دستت دردنکنه زدم دانلود شه ببینم همونه یا نه!

من سه صفحه آخر رو خوندم :biggrin1:.
پست 84 صفحه ششم:دی

خدایا . . . شما مشکلتون با Ezio چیه ! ؟ بدبخت زندگی سختی رو پشت سر گذاشته واقعا خیلی زیبا این شخصیت رو به تصویر کشیدن از وقتی یه بچه کوچه خیابون بود باهاش بودیم . . . الان هم دارید میزنید تو سرش :d گناه داره ! الان هم که دیگه دمه مرگه دلتون براش نمی سوزه ؟

این فایل رو دانلود کنید 2 MB بیشتر حجم نداره . . .

به بهترین بازی سال داره میاد:دی
درسته که همه از تریلر CGـش خوشمون اومده، اما گیم پلیش اصلا چیز دندونگیری نیست.
همون BH هست، همون انیمیشن ها، همون راه رفتن ها، همون Multiplayer. هنوز چیز جدیدی نداشتیم. (اسلحه شعله افکن که واقعا مزخرف و غیرمنطقی بود، هوک بلید هم خیلی کاربرد معمولی داره)

تا اینجا من واقعا به Skyrim امید دارم. تریلر in-game ـش فوق العاده بود :d GOTY همینه :p:d

:دی اینم بگم اتزیو هم ک حنجره میشه!چون اونجا یکیش میشکنه!چه فازی کنیم انگشتشم قطع بشه:))
به بهترین بازی سال داره میاد:دی
اتزیو اول Bh هم یه خنجره شد دوباره!ولی بعدا باز داوینچی براش ساخت!
پ.ن:راستی گفتم داوینچی یاد ایتالیا افتادم,خدا کنه مثلا اولای بازی یه نمه تو ایتلیا باشه!آخه تو BH درست باهاش وداع نکردیم!

درود
این نماهنگی که دوستان گفته اند رو دیدم از دو چیز خوشم نیامد نمیدانم چرا
چهره نقش اول بازی خیلی بد در اومده و لباس ها بد هستند
چرا اینجوریه؟ شماره نخستش که خیلی بهتر بود

زیرا سازنده بازی تازه اقدام به ساخت بازی نموده و مجبوره از اول شخصیت ها را تولید بکند و ما نیز چیز بدی در این پویانمایی و نماهنگ ندیده ایم.
بابا مرد موئمن این چه حرفیه میزنی گرافیک بازی عین BH هست ازه لباس اتزیو باحال تر و با کیفت تر شده!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or