Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

بیچاره اتزیو چه یه دفعه داغون شد:d

مسئله ای که باعث تعجب من شده تا به حال این هست که چگونه اتزیو میتونه الطائر رو ببینه؟
بینید یه مسئله ای هست به اسم Bleeding Effect که تحت استفاده ی زیاد از Animus به وجود میاد.
توی Brotherhood این اتفاق برای دزموند افتاد،تونست که توی ویلای آدیتوره اتزیو رو مشاهده کنه.دلیلش هم BE بود.(اگه قرار باشه بگیم چون اساسین هست نمیشه،چون لوسی و شان و ربکا هم همین وضعیت رو دارند)
اما چگونه اتزیو میتونه الطائر ببینه؟اتزیو که درون Animus قرار نگرفته.

احتمالا بخاطر استفاده از همون اشیایی هست که الطائر گذاشته و ما باید در طول بازی با اتزیو پیداشون کنیم

لینک دانلود همین تریلری که رو عکسش زده the end رو میشه بذارین! در کفش رفتم واییی!بدین
یکی از بچه ها صفحه قبل گذاشته بود دومیین لینک همونیه که میخوای
Revelation

آخرین ویرایش:
بازی از همه جهات پیشرفت چشمگیری داشته امروز با یکی از دوستان اهل فن که صحبت میکردیم به این نتیجه رسیدم که این عنوان دورخیز کرده واسه نمره 10 که به نظرم دور از دسترس نیست ولی اتزیو خیلی خفن شده قیافش رو که میبینی یاد مرگ میوفتی

به چه دیدی مثلا؟وضعش خیلی خراب شده موندم این زنه چیه اتزیو رو پسندیده

مهرادو . . . شاخ نشوا ! می گیم باید به یه دید دیگه بهش نگاه کنیا ! :d

یه مرد با تجربه که برگشته می خواد همه چی رو نابود کنه حال و حوصله هم نداره مثل این که
و و و و و و و و خیلی موارد دیگه " تاز دوست دارم Ezio با اسا هم بیاد آدم بکشه کنه :| "

خب یوبی سافت تاریخ عرضه رو هم مشخص کرد :15 نوامبر

پ.ن:خوش به حالمون که این وریم و پایرت خور والا همین یه روز 15 بیچاره مون می کرد

اوه اوه اوه نوامبر چه خبر شده!MW3 , BF3 , Halo:CE و AC:R!که صد البته انتخاب اول من برای خرید AC:R خواهد بود!
......
یه چیزی که تو تریلر گیم پلی هست و خیلی جالبه,خشونت اتزیو هست.ضد کل لنگرگاه رو آتیش زد برای اینکه بره وبعدش با خیال آسوده به کاپیتانه گفتم بابت تاخیر شرمنده!!
اوه!دموئه رو دیدم:دی
آخرته هیجانو دمو بود:دی
اون کچله بنظرم نوه روبرتو دی سابل باشه! خیلی شبیشه!
رابرت که دشمن اصلی الطیر بود 4 قرن قبل مرده!

اوه اوه اوه نوامبر چه خبر شده!MW3 , BF3 , Halo:CE و AC:R!که صد البته انتخاب اول من برای خرید AC:R خواهد بود!
......
یه چیزی که تو تریلر گیم پلی هست و خیلی جالبه,خشونت اتزیو هست.ضد کل لنگرگاه رو آتیش زد برای اینکه بره وبعدش با خیال آسوده به کاپیتانه گفتم بابت تاخیر شرمنده!!

رابرت که دشمن اصلی الطیر بود 4 قرن قبل مرده!
نَوه نداره یعنی؟پستو درست نمیخونین همینه دیگه:دی یارو حتی کچلیشم شبیه رابرته!رابرت زخم نداشت رو صورتش؟

امسال تو سه ماهه seo-oct-nov هر چی بازی شاخه و محشره می خواد بیاد ولی AC:R با همشون فرق داره و یه حسه خاصی داره بازی.

بنظر من که اتزیو بسیار شرافتمندانه و با عزت در این شماره به دیار باقی رهسپار میشه..... :((

نَوه نداره یعنی؟پستو درست نمیخونین همینه دیگه:biggrin1: یارو حتی کچلیشم شبیه رابرته!رابرت زخم نداشت رو صورتش؟
400 سال پشت سرش نوش زنده مونده ؟ بیخیال !
کاشکی یه حالتی به بازی اضافه کنن وقتی اتزیو میمیره خودمون بکشیمش . خیلی دوست دارم تا خرخره گلوشو بجوم .

مهرادو . . . شاخ نشوا ! می گیم باید به یه دید دیگه بهش نگاه کنیا ! :d

یه مرد با تجربه که برگشته می خواد همه چی رو نابود کنه حال و حوصله هم نداره مثل این که
و و و و و و و و خیلی موارد دیگه " تاز دوست دارم Ezio با اسا هم بیاد آدم بکشه کنه :| "
پسرم اُج نگیر:|:d
به هر زاویه ای مبینمش پنچر میشنم نمیدونم حالا مشکل از منه یا تیوپلسا بی کیفیت شدن:d
من تازه الان CG رو دیدم به قول سهراب شاخ ترین CG کل سری بود
ادم الطیرو میبینه یاده عملیات فتح المبین میوفته لامصب خیلی کاریزما داره این بشر یعنی ادم میبینتش دلش میخواد یه هفت تیر بذاره رو مخش و تَق!مخصوصا لحظات اخر تریلر که اتزیو میبرنش بالای قصر مسیاف که الطیرو میبینه :|اونجا جا خوردم معرکه بود اخرشم اتزیو نمیمیره که برمیگرده با ارنج میزنه دهن طرفو...البته فکر کنم با ارنج میزنه کامل نشون نداد:d
کچله فرمانده تمپلار ها از نوه نتیجه های رابرت دی سابله باشه یه شباهت هایی داشتن گرچه بعییده ولی...
اونجا که اتزیو رو از در کاخ مصیاف داشتن میکشیدن میبردن بیرون یاد اون صحنه ای افتادم که المعلم چاقو زد تو شکم الطیر :|
بعد یه داستانی این وسط میمونه که با عقل جور در نمیاد
اگر دقت کنید اتزیو حالت Bleding Effect الطیر رو میبینه مخصوصا دفعه دوم بالای سکو خیلی واضح نمیبینتش!
داستان چیه؟رونسانس قرصش بوده؟
البته این امکان هم وجود داره که میخواستن هم اتزیو تو تریلر باشه هم الطیر بعد نشون بدن که اتزوی الطیر ور میبینه یه همچین چیزی
اون کچله بنظرم نوه روبرتو دی سابل باشه! خیلی شبیشه!
کاپیتان پرایس هم تو 400 سال میترکه رابرت که دیگه خودمون دخلشو اوردیم
اره شده یه چیزی شبیه Agent 47
البته سره برجیا تاور هم اون صحنه که اولین بار با ماکیاولی اولین برج رو میبینه هم هنوز یادم نرفته
بچه ریلکس شده :d

آخرین ویرایش:
ادم الطیرو میبینه یاده عملیات فتخ المبین میوفته لامصب خیلی کاریزما داره این بشر یعنی ادم میبینتش دلش میخواد یه هفت تیر بذاره رو مخش و تَق!مخصوصا لحظات اخر تریلر که اتزیو میبرنش بالای قصر مسیاف که الطیرو میبینه :|اونجا جا خوردم معرکه بود اخرشم اتزیو نمیمیره که برمیگرده با ارنج میزنه دهن طرفو...البته فکر کنم با ارنج میزنه کامل نشون نداد:d
من تریلر رو فکر کنم بدون اغراق نزدیک 20-30 بار تاحالا دیدم:دی 3 تا صحنه فوق العاده شاخ داره که علاوه بر حالت خود اتزیو به موسیقی فوق العاده عالی تیزر هم بر میگرده که به ترتیب بهت میگم یک بار دیگه برو با دقت نگاه کن و حال کن:دی

اولیش ثانیه 46 تا 52 هست که خواننده هم داره میگی I'm ready for the fight & fate که انصافا صحنه برخورد تیر بهش و بعد از اون کندنش فوق العاده کار شده.

دومیش تو دقیقه 1:32 تا 1:44 هست و از بعد جایی که خواننده میگه Again و اتزیو Hidden Blade خودش در میاره و بعد الطایر رو میبینه و تا اثیر شدنش.

سومیش هم دقیقا زمانی هست که اون رهبر Templerها میاد و چهره اتزیو رو مشخص میکنه و خواننده بعد از گفتن your face و اومدن صدای اون عقاب مشهور سری AC چهره سالخوردش رو می بینید اما حالا با امید همراه هست:دی کلا خیلی حال کردم!

گر دقت کنید اتزیو حالت Bleding Effect الطیر رو میبینه مخصوصا دفعه دوم بالای سکو خیلی واضح نمیبینتش!
داستان چیه؟رونسانس قرصش بوده؟
این هم دقیقا سوال من بود که البته یکی صفحه پیش هم پرسیده بود. در ضمن هنوز هیچکی به سوال من جواب نداده ها:دی یعنی نمیدونید؟:دی

کسی نبودش؟:دی

احتمال زیاد اینجا همون جایی که دزموند بزرگ شده ، چون توی این نسخه قراره دزموند یه در پشتی توی انیموس پیدا کنه و خاطراتش رو مرور کنه اون ارور ها هم یه جورایی نشون میداد که انیموس یه مشکلی داره ( همون در پشتیه دیگه :دی )

• Like
Reactions: Fëanor
The Vlad the Impaler's prison
93s8k9ji7ubhuzgigews.jpg

یک مکان مخفی در Revelations هستش.این منطقه و مراحلی که داره فقط در Collector Edition بازی موجوده.اتزیو به این زندان متروکه سفر میکنه تا سلاح Vlad the Impaler's blade رو پیدا کنه.

Outfit
Plain Robes

معلوم نیست که اتزیو این Outfit رو از کجا آورده.در تمامی نمایش ها از بازی اتزیو با این لباس ها دیده میشه.
Turkish Assassin Armor
4cty07vppopl5qifq22u.jpg

این در نسخه Special Edition هستش که Unlock هستش باید با انجام کارای خاص بازش کنید.

Armor Of Brutus
که در Brotherhood باید ماموریت های مربوط به روملوس رو انجام میداد تا قابل دسترسی بشه.در Revelations این Outfit موجود هست.

فقط یک سوال کسی تیکه آخر اون تریلر میدونه چی بود که به نمایش در آومد؟ بعد از اون ارورهایی که مربوط به Animus بودش!
احتمال زیاد اینجا همون جایی که دزموند بزرگ شده ، چون توی این نسخه قراره دزموند یه در پشتی توی انیموس پیدا کنه و خاطراتش رو مرور کنه اون ارور ها هم یه جورایی نشون میداد که انیموس یه مشکلی داره ( همون در پشتیه دیگه :biggrin1: )
در این مورد یه چیزی در مورد Brotherhood افشا میشه که برای اونایی که تموم نکردن بهتره نخونن.
در این مورد خدمت شما عرض شود که،اگر یادتون باشه S16 به دزموند میگه که:منو توی تاریکی پیدا کن.
اتزیو بعد از حمله به لوسی بلافاصله توسط ویلیام درون انیموس قرار میگیره.دقیقا اولین صحنه ای که او وارد میشه همین مکانی هست که درش چمن دیده میشه.اون دری که شما میبینی Black-Room هستش.حالت Safe-Mode انیموس.البته لازم به ذکر هست که یه تناقضی دیده میشه،توی این تریلر E3 ما نور سفید از درون حالا به اصطلاح این پرتال میبینیم.اما در تریلر Desmond Journey ورودی سیاه هست و این نزدیک هست به جمله:Find me in the darkness .در Black-Room به دزموند کمک میشه تا از حالت کما بیرون بیاد.این بیرون آمدن با پر کردن Memory Blocks صورت میگیره و این خاطره همین چیزی هست که از اتزیو میبینیم.گیم پلی بازی در حالت Black-Room رو به Platforming میاره و به حل کردن معماهایی میگذره که درش حرف و حدیث هست.به عکس های زیر نگاه کنید.

نوشته:The End Is The Begining

نوشته:Lucy, you will know the Truth

اینکه کمی دیر شد در پاسخ پرسش شما دوست گرامی،برای مطمئن بودنم بود و دنبال پاسخی منطقی تر براش بودم.ولی تشکر که سوال خوبی بود.:d

• Like
Reactions: Fëanor and DRIVER

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or