Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

خب امروز یه ذره آنلاین هم زدم.خیلی بهتر از برادر هود شده.باگ های آنلاین هم خیلی کمتر شده و مپ هاش هم متنوع تره,فقط مشکلم اینه که هنوز شخصیت ها رو نمی شناسم.....این پولی بودنش هم ضد حاله,فک کنم بعد از این سه روز یه یه ماهی تا وقتی بتونم پوینت بخرم ول معطلم....

آقا یک سوال من دنبال شوهر سابق خواهر اتزیو هستم (برای آچیومنتش میخوام :d ) دقیقا کجای شهر وایساده این بابا من هرچی میگردم پیداش نمیکنم :|

به پایین ستون که رسیدم می رم بالا تا نصفه دیگه جای دست نداره که برم بالا
دقیق می شه بگی کدوم ستون باید برم بالا ؟
ممنون
[FONT=&quot]برو سمت چپ نیاز نیست از دیوار بالا بری(شرمنده دیر جواب دادم نتم خراب بود) کلاً خیلی راحته فقط باید دقت کنی.[/FONT]

سلام

دوستان من چند روزه که میخوام AC R مولتی بازی کنم ولی موقع سرچ هیچ بازی ای پیدا نمیکنه و حتی نمیتونم Join کسای دیگه بشم و ارورر کانکشن میده
به نظر خودم مشکل از این شرکت ADSL باشه چون چند روز پیش خیلی راحت بازی میکردم

ممنون میشم کمک کنید

سلام دوستان من یجای بازی گیر کردم راستش 4 تا دزد میده بعد میگه حواس 4 تا سربازو پرت کن بعد من هر کاری انجام میدم هیچ اتفاقی نمیفته پشتشونم یه صندوقچه طلایی هست میگه ازو دورشون کن موندم کدوم دکمرو بزنم چیکار کنم تا این قسمتو رد کنم اگه کسی میدونه بهم بگه ممنون میشم .

برو بالاسر سربازا رو پشت بوم، به سمتشون نگاه کن بعد با LT روشون قفل کن و B رو بزن وقتی دزدا هواس سربازارو پرت کردن اون صندوقچه رو بگرد.

خوب منم بلاخره با تاخیر فراوان بازی رو تمام کردم.:dولی تو اون ماموریت های دفاع کردنی حریف اون وسیله بزرگه نمیشدم.:|در یک کلام عالی بودش به نظر من.

با کی کار داری؟:d
منم هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم.دیگه جایی نمونده بود که نگشته باشم!

فکر کنم اطراف اون منطقه هست که از اون زنه کولیه ماموریت میگیری .
من پیداش کردم . دقیقا تو اون منطقه ای هست که خونه های پوسیده چوبی داره

با کی کار داری؟:d
منم هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم.دیگه جایی نمونده بود که نگشته باشم!

فکر کنم اطراف اون منطقه هست که از اون زنه کولیه ماموریت میگیری .
من پیداش کردم . دقیقا تو اون منطقه ای هست که خونه های پوسیده چوبی داره

کجای نقشه؟میشه ازش یه عکس بزاری؟دستت درد نکنه...

من بالاخره پیداش کردم >:d فقط فکر کنم نزدیک 500باری هایدن بلیدش قبلا کرده بودم امروز شک کردم بهش :|
ببین همون جایی که کولی ها هستند فکر کنم روش یک علامت قرمز میاد برای کشتن یک یارویی هست مسته ولی نباید بکشیش باید مشتش بزنی تا بیفته تا آچیومنت باز بشه اگه آساسینز ها را آموزش بدی به اونجا هم سر میزنی تو راه

من بالاخره پیداش کردم >:d فقط فکر کنم نزدیک 500باری هایدن بلیدش قبلا کرده بودم امروز شک کردم بهش :|
ببین همون جایی که کولی ها هستند فکر کنم روش یک علامت قرمز میاد برای کشتن یک یارویی هست مسته ولی نباید بکشیش باید مشتش بزنی تا بیفته تا آچیومنت باز بشه اگه آساسینز ها را آموزش بدی به اونجا هم سر میزنی تو راه
یه سوال خفن؟!
کولی ها کجان؟:d

بچه ها اون معمای روی درب تو آغاز سکانس نهم جریانش چیه ؟ باید چی کار کرد ؟
باید اون لوح هارو با توجه به انشعاب هایی که داره (با Eagle Vision نگاه کن) بذاری تو جاهایی که رو در هست، بعد بچرخونشون تا جای درستشون قرار بگیرن.

خب بالاخره باری اولین بار تونستم یکی از اساسین کرید ها رو تموم کنم .
بازی خیلی خوب بود و تو این شرایط بی بازی ( چون هنوز به LT3.0 آپ نکردم ) واقعا از انجامش لذت بردم .
هر چه قدر هم به مراحل اخر میرسیدم بازی جذاب تر میشد . خیلی از مراحلش ( مراحل زیر زمین ) شبیه به تامب رایدر بود .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or