Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

ولی‌ از همه اینا که این بازی محشره بگذریم خیلی‌ به فراماسونری نزدیکه مثلا همین علامت اساسین،شبیه گونیا و پرگار فراماسون‌ها نیست؟
یا تو AC2 هم خیلی‌ از ‌glypeها که رو دیوار بود و می‌بایست پیدا کنیم و معما رو حل کنیم همش علامت‌های فراماسون‌ها بود

نظر شما چیه؟

درسته . تو تمام نسخه های بازی حتی نسخه ی اول نماد های فری میسون ها دیده میشه خیلی هم در موردش بحث شده احتمالا تو همین فروم هم تاپیکش باشه(احتمالآ)
ولی زیاد خودتو درگیر این نمادا نکن حتی تو Rage و Dirt3هم نمادهاشون رو دیدم(دیگه ACو DE:HRبماند)
ولی کی اهمیت میده؟

من بازیو تموم کردم. فوق العاده بود بعد از مدتی حتی فکرشم نمی کردم از یه بازی انقدر لذت ببرم. سکانس های پایانی که از آلطایر و اتزیو بود خیلی تاثیر گذار بود!

من تازه بازی شروع کردم اینجا گیر کردم
کمک ؟؟؟
در سکانس 6
Memory 6 - p. 1
درب فاظلاب باز می کنم می رم پایین بعد کنارم یک سوئیچ هستم B می زنم بعد 30 ثانیه بهم زمان می ده که مسیر بعدی برسم
حالا نمی دونم چه طوری خودمو به اون درب که باز می شه برسونم تا فاصله 0 هم می رسم ولی درب بسته زمانم تموم می شه چه طوری خودمو به این برسونم

78624836675678736944.jpg

از ستون باید بالا رفت یا نه ؟

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

کمک ؟؟؟
در سکانس 6
Memory 6 - p. 1
درب فاظلاب باز می کنم می رم پایین بعد کنارم یک سوئیچ هستم B می زنم بعد 30 ثانیه بهم زمان می ده که مسیر بعدی برسم
حالا نمی دونم چه طوری خودمو به اون درب که باز می شه برسونم تا فاصله 0 هم می رسم ولی درب بسته زمانم تموم می شه چه طوری خودمو به این برسونم

78624836675678736944.jpg

کسی نیست ؟

کمک ؟؟؟
در سکانس 6
Memory 6 - p. 1

78624836675678736944.jpg

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست ؟
یه نفر پیدا نمی شه کمکی به ما کنه ؟ :(

من تازه بازی شروع کردم اینجا گیر کردم کمک ؟؟؟
در سکانس 6 Memory 6 - p. 1 درب فاظلاب باز می کنم می رم پایین بعد کنارم یک سوئیچ هستم B می زنم بعد 30 ثانیه بهم زمان می ده که مسیر بعدی برسم حالا نمی دونم چه طوری خودمو به اون درب که باز می شه برسونم تا فاصله 0 هم می رسم ولی درب بسته زمانم تموم می شه چه طوری خودمو به این برسونم
78624836675678736944.jpg
---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ---------- کسی نیست ؟
بعداز اینکه B رو میزنی یه لحظه ابتدای مسیری که باید ازش شروع کنی رو نشون میده و آره باید از ستون و در دیوار بالا بری(البته نه هر ستونی ) مستقیم نمیشه رفت طرف در.

بعداز اینکه B رو میزنی یه لحظه ابتدای مسیری که باید ازش شروع کنی رو نشون میده و آره باید از ستون و در دیوار بالا بری(البته نه هر ستونی ) مستقیم نمیشه رفت طرف در.
به پایین ستون که رسیدم می رم بالا تا نصفه دیگه جای دست نداره که برم بالا
دقیق می شه بگی کدوم ستون باید برم بالا ؟
ممنون

توی قسمت DNAها، یه بخشی به نام Hidden location هست که دو تا مموری هست، اولیش که واسه Ishak Pasha هست، کسی می دونه اون دومین Hidden Location رو چجوری میشه باز کرد؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or