Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

دوستان سلام.
میخواستم بپرسم که آخر بازی چطوری باید با اون 5تا کلید اون در رو باز کنم ؟
باید اون دیسک های دایره ای رو جوری بذاری که اون نورهایی که تو حالت Eagle Vision می بینی به خط های بعدی برسه و در کل خطوط همه به وصل شده باشن.

سلام لطفا در مورد contested den assassins creed یه توضیحی بدین اون مرحله ای که باید در برابر قلعه محافظت کنیم تا قلعه رو خراب نکنن همیشه وقتی به اون ماشینه که ساختمون رو خراب میکنه میرسم شکست میخورم لطفا نحوه رد کردنش رو توضیح بدهید همون مرحله ابتدایی موندم

پوینت نمی خواد. ولی برای بازی کردن باید کد داخل بسته اورجینال رو بفرستی

خوب من اینو می خوام به صورت lt3 کپی خور بازی کنم.
کد از داخل بسته که نداره پس باید مثل b3 پوینت بدم تا آنلاین پس بده درسته؟خوب اون پوینته چقدر هست؟!

سلام دو تا سوال داشتم اول اینکه محدوده خونم چند قسمتش قرمز شده راهی داره دوباره مثل اولش بشه دوم اینکه درزمان حمله به خونه هر استراتژی که به کارمیبرم باز هم نمیتونم جلوشو نو بگیرم مخصوصا اون منجینقشو راهنمایی کنید ممنون میشم؟

سلام دو تا سوال داشتم اول اینکه محدوده خونم چند قسمتش قرمز شده راهی داره دوباره مثل اولش بشه دوم اینکه درزمان حمله به خونه هر استراتژی که به کارمیبرم باز هم نمیتونم جلوشو نو بگیرم مخصوصا اون منجینقشو راهنمایی کنید ممنون میشم؟
کسی نیست کمک کنه

کسی نیست کمک کنه

باید بری فروشگاه Smith تا آرمور رو واست تعمیر کنه
اون خطوط شکسته ی لایف دوباره ترمیم میشه !!
----------------
برای منجنیق ها بهترین دفاع همون تیراندازهای معمولی هستن
رایفِل مَن اسمشونه؟ نمیدونم یادم نیست !!
از اونها به تعداد فوق العاده بالا !!!!

ساعاتی پیش فهمیدیم که ظاهرا بعد از پایان بازی دو شخصیت دیگه وجود داره که میشه با اتزیو عوض کرد ! یکیش که دزموند بود ، اون یکی کیه و چطور میشه بازش کرد؟

تو اچیومنتای بازی دیدم نوشته desmond sequence 1,2,3....اینارو کی باید بریم؟!فعلا که فقط با ezio میریم تو ایلند هم رفتم ولی مرحله نداد به دزموند! قضیه چیه؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

تو اچیومنتای بازی دیدم نوشته desmond sequence 1,2,3....اینارو کی باید بریم؟!فعلا که فقط با ezio میریم تو ایلند هم رفتم ولی مرحله نداد به دزموند! قضیه چیه؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
شما توی جزیره که میری یه جای هست که ستون های بلندی داره و بینشون در واقع ورودی های سکانس های دزموند هست که بیشتر حالت پازل داره، باید پرهای داخل بازی رو جمع کنی تا رکدوم باز شه

سلام لطفا در مورد contested den assassins creed یه توضیحی بدین اون مرحله ای که باید در برابر قلعه محافظت کنیم تا قلعه رو خراب نکنن همیشه وقتی به اون ماشینه که ساختمون رو خراب میکنه میرسم شکست میخورم لطفا نحوه رد کردنش رو توضیح بدهید

دوست من با اتزیو که بازی میکنی animus data fragment ها رو بگیر تا بتونی دزموندو بازی کنی 100 عدده و eagle sense رو بزنی تو نقشه ثبت میشه----------
=================
دوست من برای دفاع از قلعه 3 تا دیوار بذار با کلی تیر انداز رو پشت بوم ها
1 تیر انداز پشت هر دیوار
برای پشت بوما لید بذار
بعدشم دیدی موفق نمیشی نیرو هوایی ( لول :دی ) رو خبر کن فکر کنم با LB میومدن ( بمب میزنن )
خودتم بهشون شلیک کن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or