Assassin's Creed for X360

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
والله من خوب متوجه مشکل شما نمیشم
شما میگید با اون یارو تو انجمن صحبت میکنید بعدش نمیدونید چیکار کنید
الان اول شما بیگد که ماموریت های فرعی رو انجام دادید یا ندادید ؟
نجات اون افراد , جیب زنی و ... ؟
این صحبت رو کی انجام دادید بعد از انجام ماموریت های فرعی یا قبل از اون
اگر ماموریت های فرعی رو انجام دادید و بعد با اون یارو صحبت کردید که تمومه
برید بیرون رو نقشه یک لوزی گنده ظاهر شده و هدف اصلی هست

حالا محض احتیاط میگم شما یکبار دکمه start رو فشار بده ببین اون بالا سمت راست
اگر چیزی نوشته شده بود متشن رو یک مقدار اینجا کپی کن
حل شد عزیز خوب راحتتر میگفتی باید بریم تو قیمت دوم شهر:love:

alvandian110

کاربر سایت
Dec 28, 2007
1
mamadprance4

سلام به بروبچ ایکس باکسی چنتا سوال مربوط به این بازی خدا

1.اخره بازی پیغام ازاد شدن چی رو میده؟:confused:

2.تکلیف اون زوبین (همون تیرکمون خودمون)دمو اول بازی چی میشه؟:confused::confused:

3.ایتم ها رو کامل کنی چی میده؟:confused:

4.راستی بازیرو نمیشه رو هاردی وری هاردی دوباره رفت؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام به بروبچ ایکس باکسی چنتا سوال مربوط به این بازی خدا

1.اخره بازی پیغام ازاد شدن چی رو میده؟:confused:

2.تکلیف اون زوبین (همون تیرکمون خودمون)دمو اول بازی چی میشه؟:confused::confused:

3.ایتم ها رو کامل کنی چی میده؟:confused:

4.راستی بازیرو نمیشه رو هاردی وری هاردی دوباره رفت؟

1. قانون شماره 35) استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler یا
spoiler.gif
) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان بازی شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت این قانون می باشند، در غیر این صورت با کاربر برخورد خواهد شد.
پيام آزادي چيزي رو نمي ده
2. منم همين سوال رو دارم :blushing::confused:
3. اگه از ايتم منظورت پرچم ها و Templar هاست ... بهت اچيومنت ميده
4. بازي درجه سختي نداره و درجه سختي بازي بسته به پيشرفت گيمر در بازي بالا ميره

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
سلام بچه ها کسی میتونه بگه باید چیکار کنیم که اون مرحله صندوقچه رو بتونیم کامل انجام بدیم اخه من رفتم مرحله رو چند بار هرچی میگردم اون صندوقچه نیست و اینکه تو اون قسمت دی ان ای عکس صندوق سیاه هه باید چیکار کنم؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام بچه ها کسی میتونه بگه باید چیکار کنیم که اون مرحله صندوقچه رو بتونیم کامل انجام بدیم اخه من رفتم مرحله رو چند بار هرچی میگردم اون صندوقچه نیست و اینکه تو اون قسمت دی ان ای عکس صندوق سیاه هه باید چیکار کنم؟
شما آخر بازي اون لباس سياهه (:cheesygri) رو كشتي ؟ اگه آره كه يعني بازي تموم شده ... اون عكس DNA هم همونجوريه (همونجوري مي مونه) ... شما بازي رو تموم كرديد

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اخرش(بازی رو میگم)خیلی بد تموم شد البته باید اشاره کنم که سه گانه هست وامید وارم که نسخه های
بعدی اخراین اولی رو جبران کنه:cheesygri

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
شما آخر بازي اون لباس سياهه (:cheesygri) رو كشتي ؟ اگه آره كه يعني بازي تموم شده ... اون عكس DNA هم همونجوريه (همونجوري مي مونه) ... شما بازي رو تموم كرديد
خوب مگه جوره دیگه ایی هم تموم میشه؟
راستی بعدش این داستانا چیه؟ نگاه میکنی رو درو دیوار یه چیزی نوشته بعد میری سراغه کام÷یوتره دکتر و دختره و یکی دیگه هم هست به چهدرد میخوره؟

Razor

کاربر سایت
Jan 2, 2008
309
لطفا یکی که داستان رو فهمیده بیاد بگه(حتی اگه ناقص فهمیده) :blushing:

داستانش این هست که گروهی هست به هشاشین که قصد شان از بین بردن افرادی هست که جنگ را شروع کرده اند و شما نقش الطیر را بر عهده دارید وباید ان افراد را نابود کنیدو.......................:love::love:

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
داستانش این هست که گروهی هست به هشاشین که قصد شان از بین بردن افرادی هست که جنگ را شروع کرده اند و شما نقش الطیر را بر عهده دارید وباید ان افراد را نابود کنیدو.......................:love::love:
شما مثل اینکه خیلی ناقص فهمیدی من گفتم اگر کسی کمی از داستان رو فقط نفهمیده بیاد بگه من ریزه کاری های داستان رو می خوام
چرا آخر کار با اون شنل سیاه جنگیدیم در صورتی که اون بما دستور می داد؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
شما مثل اینکه خیلی ناقص فهمیدی من گفتم اگر کسی کمی از داستان رو فقط نفهمیده بیاد بگه من ریزه کاری های داستان رو می خوام
اولا که گفتن داستان بازی ایتجا ممنوع هست اما اگه میخوای داستان روبدونی برو توتاپیک داستان بازیها
اونجا شرح مفصلی راجع بهش هست ;)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
درضمن به این دلیل بااون جنگیدی که اون به توخیانت کرده بودوباسواستفاده ازسادگی الطیر قصد داشت به
اون گوی برسه وبرای این کارتو مامور شدی که9نفراز10نفراعضای تمپلر که هرکدوم میتونستن صاحب اون گوی
بشن بکشی (ایران درردیف 189 درمیان202کشوردنیا ازنظرتسلط مردم به زبان انگلیسی(که زبان بین المللی
هم هست)قرارگرفت که امارتامل برانگیزی برای ما ملت ازخودراضی ایران هست)درضمن اونیکه لباس مشکی
پوشیده بود نفردهم ویکی ازاعضای اون گروه 10نفره بود به اسم سینان اگه اشتباه نکنم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
درضمن به این دلیل بااون جنگیدی که اون به توخیانت کرده بودوباسواستفاده ازسادگی الطیر قصد داشت به
اون گوی برسه وبرای این کارتو مامور شدی که9نفراز10نفراعضای تمپلر که هرکدوم میتونستن صاحب اون گوی
بشن بکشی (ایران درردیف 189 درمیان202کشوردنیا ازنظرتسلط مردم به زبان انگلیسی(که زبان بین المللی
هم هست)قرارگرفت که امارتامل برانگیزی برای ما ملت ازخودراضی ایران هست)درضمن اونیکه لباس مشکی
پوشیده بود نفردهم ویکی ازاعضای اون گروه 10نفره بود به اسم سینان اگه اشتباه نکنم
:arrowd:--
من مودنم چرا هر حا که میری بحث زبان می کنی
تو خیلی از تاپیکا دیدم تا یکی به مشکل بر خورده شما رفتی
دو تا زدی تو سرش بعدم گفتی باید زبانت خوب باشه فلان و ...
شما اگه واقعا زبانت خوب بود که Prince رو تو یوزرت PRINC نمی نوشتی

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
:arrowd:--
من نمي دونم شما چرا همش درپي ضايع كردن بچه هاي فرومي ... ببخشيدا ولي ما خودمون 2 تا به خاطر همين بي ادبي هاي شما روي پست همه تا حالا 2-3 بار كارمون به جاهاي باريك كشيده ... دوستمون درست مي گه ، آقا جان ايراني ها زبان بلد نيستند و نمي خوان هم ياد بگيرن ... مشكل شما چيه ؟؟؟؟؟!؟!!!!
--------------------------------
آخر داستان Rober De Sablo لو مي ده كه آقاي شنل مشكي همون دهمين نفره ... بعد از كشتن همه ي تارگت ها ... گوي دست شنل مشكي (:cheesygri) ميفته كه مي تونه خودش رو چندتا بكنه و جون مارو به صفر برسونه و... ولي منم خودم از عمق داستان چيز زيادي نفهميدم ... اميدوارم Jade Ramonds تو قسمت هاي بعدي داستان بازي رو يكم سطحي تر بكنه تا قابل فهم تر براي عموم باشه:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر