Assassin's Creed for X360

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
من تمام viewpoint ها رو دیدم. تو نقشه هیچ چیزی چشمک نمیزنه و کل مأموریت ها مربوط به نجات افراد میشه که منم اکثرشون رو انجام دادم ولی مأموریت های اصلی رو پیدا نمیکنم !

یعنی بچر نقاطی که در نقشه مشخص شده ؟!

ماموریت اصلی وقتی پیدا میشه که شما برگردید به سازمان تروریست ها در شهر
که اطالاعاتی رو که کسب کردید در اختیار اون فرد مسئول قرار بدید و اون هم به شما
پر مخصوص رو بده
ولی سوال من این هست که
شما view point ها رو همشون رو دیدی ؟ یا تو شهر گشتی و هرجا کسی گرفتار بوده نجات دادی ؟
اگر اینطوری که شما در قسمت های جدید شهر که الان باید در قسمت پولدار شهر باشید هیچ view pointی رو نگاه
نکردید برای همین ماموریت های فرعی جهت کسب اطلاعات مشاهده نشدن
اگر یک view point رو پیدا کنید و ازش بالا برید و کار تون رو اونجا انجا بدید بقیه view point ها هم مشخص میشه

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ایراد کار شماها اینه که نمیخواین یه سرچ ساده بکنین ویه سئوال رو صد بارباید تو اینجا جواب داد توی صفحه
27 همین فروم یه توضیحاتی راجع با چگونگی انجام ماموریت توی هرشهر داده شده یه سر به اونجا بزنین بد نیست ;)

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
تو یکی از مرحله ها به زمان حال برگشتم دیدم دکتر داره از پنجره بیرون رو نگاه میکنه رفتم پشت سرش یواشکی یه آمپول از تو جیبش برداشتم کسی میدونه این کار چه تاثیری تو بازی داره ?

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
تو یکی از مرحله ها به زمان حال برگشتم دیدم دکتر داره از پنجره بیرون رو نگاه میکنه رفتم پشت سرش یواشکی یه آمپول از تو جیبش برداشتم کسی میدونه این کار چه تاثیری تو بازی داره ?
شايد منظورت خود كاره من شنيدم ميتوني اخر بازي با اين كار كامپيوتر دكتر ببيني

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آمپول نیست خودکار واسه آخر بازی هست می تونی از PC دکتره استفاده کنی

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
قبل از اینکه خودکار دکتر رو ازش بدزدید خودکار اون دختره رو هم میتونستید بردارید روی
اون دستگاه یادش رفته بود
یک مشت ایمیل تو کامپیوترها هست که البته جالبه یک داستانی هم اونجا هست
اولین باری که ایمل دکتر رو میخونید فکر میکنم تو قسمت پاک شده هاش یک نفر ناشناس
همه دم و دستگاه رو تهدید کرده که پتشون رو میریزه رو آب شاید به خاطر همینه که اعصاب دکتر
خرابه
و همجنین اولین باری که ایمل دختره رو بدون حضورش میخونین میبینید که دختره در مورد
قتل رفیقش از دکتر پرسیده جوابش رو میتونید تو کامپیوتر دکتر ببینید که جواب مشخصی نداده
من فعلا مشغول پر کردن اچیومنت هام والا خیلی راغبم بدونم آخر کار این ای میل ها چی میشه

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
اقا بعد از اینکه ماموریت ها کهباید ÷رهارو بگیری و بری یارو هارو بکشی
موقعی که باید به 3تا شهر بری من میرم به اونجا علامت زده و با اون فرد هم صحبت میکنم اما نمیدونم بعدش باید چیکار کنم

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
اقا من هنوز مموری بلاک 4 گیرم نقشه رو هم همونجور که بچه ها گفتن ظاهر کردم و هرچی point بو د توش رو رفتم کلی هم ماموریت نجات اون ادمارو که دارن میزنن انجام دادم الان تنها چیزی که تو نقشه هست 4 تا لوزی هست که باید حرف گوش بدی سه تاشون که یه شکلن میرم حرف یارو رو گوش میدم هیچی نمیشه یکیش هم به شکل یه مشته یارو حرف میزنه (یکی از بچه ها گفت باید کتکش بزنی ) کتکشم زدم هیچی نشد خلاصه ما هنوز گیریم اونجا

یکی از کسایی که بازیو تموم کردن دقیق توضیح بده من باید اینجا چیکار کنم چون خیلی وقته رد نکردم و همه بازیهای خوب نوامبر رو تموم کردم فقط این مونده

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
آقای زافرینا
اون لوزی ها که میبینید بعد از اینکه به صحبتهای اکثرشون گوش میدید با جیبشون رو بزنید
برای اینکه بفهید موضوع جیب زنی هست یا صرفا گرفتن اطلاعات برید رو نقشه
رو اون بقول شما لوزی ها کلمه pick pocket اگر دیده شد شما بعد از اینکه صحبتها
تموم شد منتظر بمونید تا یکی از اونها بره یک نفر دیگه باقی میمونه یکم اینور و اونور رو
نگاه میکنه بعد شروع میکنه به راه رفتن در این موقع شما باید جیبش رو بزنید
تو هر قسمت 6 ماموریت برای گرفتن اطلاعات وجود داره که شما 3 تاش رو بگیرید کفایت میکنه
بعد میتونید برید به انجمن تروریست ها و پر رو بگیرید

---
آقای دانته 360360
شما وقتی به شهر های مورد نظر میرید و به assassins bureau میرید باید تو شهر برید بالای
برجهایی روش عقاب پر میزنه به بالاترین نقطه که رسیدین دکمه y روشن میشه اون رو
بزنید نقاط در نقشه پیدا میشن که مربوط به نجات افرادی که تو دام سربازا هستن یا
گرفتن اطلاعات و اینهاست پدیدار میشه باید اطلاعات کافی جمع کنید مینیمم 3 تا که جمع
کردید برگردید به bureau پر رو بگیرید و برید هدف رو بکشید

هرچند تمامی اینها چندین بار تو همین تاپیک توسط بقیه دوستان توضیح داده شده

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
شما باید اول به حرفش گوش بدی بعد از اینکه تموم شد یواشکی پشت سرش حرکت میکنی طوری که نفهمه دنبالشی اگه بفهمه وامیسته یه چیزی بهت میگه اما زیاد مهم نیست دوباره تکرار میکنی اگه برگشت سریع دکمه a رو بگیر که به حالت دعا وایسه.حالا نحوه انجام بعد از اینکه حرف زد یواشکی پشت سرش راه میری بعد که بهش نزدیک شدی دکمهb رو میگیری تا کیفشو بزنه این نوع ماموریت ها اینطوریه

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
و اون ماموریت ها هم به این صورت هست که(اونایی که باید کتکشون بزنی) میزاری یارو بره بد با مشت(برای انتخاب اسلحه پایین رو فشار میدی)مشتش میاد با هم با مشت کبارزه میکنید بعد از زدن چند ضربه به حرف میاد بهغد به صورت اتوماتیک میکشتش و ماموریت انجام میشه

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
آقای زافرینا
اون لوزی ها که میبینید بعد از اینکه به صحبتهای اکثرشون گوش میدید با جیبشون رو بزنید
برای اینکه بفهید موضوع جیب زنی هست یا صرفا گرفتن اطلاعات برید رو نقشه
رو اون بقول شما لوزی ها کلمه pick pocket اگر دیده شد شما بعد از اینکه صحبتها
تموم شد منتظر بمونید تا یکی از اونها بره یک نفر دیگه باقی میمونه یکم اینور و اونور رو
نگاه میکنه بعد شروع میکنه به راه رفتن در این موقع شما باید جیبش رو بزنید
تو هر قسمت 6 ماموریت برای گرفتن اطلاعات وجود داره که شما 3 تاش رو بگیرید کفایت میکنه
بعد میتونید برید به انجمن تروریست ها و پر رو بگیرید

---
آقای دانته 360360
شما وقتی به شهر های مورد نظر میرید و به assassins bureau میرید باید تو شهر برید بالای
برجهایی روش عقاب پر میزنه به بالاترین نقطه که رسیدین دکمه y روشن میشه اون رو
بزنید نقاط در نقشه پیدا میشن که مربوط به نجات افرادی که تو دام سربازا هستن یا
گرفتن اطلاعات و اینهاست پدیدار میشه باید اطلاعات کافی جمع کنید مینیمم 3 تا که جمع
کردید برگردید به bureau پر رو بگیرید و برید هدف رو بکشید

هرچند تمامی اینها چندین بار تو همین تاپیک توسط بقیه دوستان توضیح داده شده
عزیز من ویو پوینت هارو رفتم و چیزی هم تو نقشه معلوم نیست

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
والله من خوب متوجه مشکل شما نمیشم
شما میگید با اون یارو تو انجمن صحبت میکنید بعدش نمیدونید چیکار کنید
الان اول شما بیگد که ماموریت های فرعی رو انجام دادید یا ندادید ؟
نجات اون افراد , جیب زنی و ... ؟
این صحبت رو کی انجام دادید بعد از انجام ماموریت های فرعی یا قبل از اون
اگر ماموریت های فرعی رو انجام دادید و بعد با اون یارو صحبت کردید که تمومه
برید بیرون رو نقشه یک لوزی گنده ظاهر شده و هدف اصلی هست

حالا محض احتیاط میگم شما یکبار دکمه start رو فشار بده ببین اون بالا سمت راست
اگر چیزی نوشته شده بود متشن رو یک مقدار اینجا کپی کن

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
من تقریبا اوایل بازی هستم و باید کیف یه یارویی را بدزدم اگه میشه یه نفر بگه چطوری باید این کار را انجام داد؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
من تقریبا اوایل بازی هستم و باید کیف یه یارویی را بدزدم اگه میشه یه نفر بگه چطوری باید این کار را انجام داد؟
شما وقتی حرفهای دو نفر تموم شد دنبال اون شخصی که میخوای جیبش رو بزنی برو البته از قبل باید با LT روی طرف zoom کنی ! خودتو بهش نزدیک کن البته باید جوری باشه که متوجه نشه و در یک فرصت مناسب دکمه B رو نگهدار تا جیب طرف رو بزنه به همین راحتی:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر