Assassin's Creed for X360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اگر شما به نقشتون نگاهی بیندازی میبینی که یک اهدافی دارن چشمک میزنن ووسط نقشه فاصله شما رو تا هدف و مقصد به متر یا کلیلو متر نشون داده بعد همه ی حال بازی به درگیری وپری کردن ضربات سرباز ها هستش
البته اولش باید بره رو اون برجی که همون اوله راه هست و بره به بالاش و Y رو بزنه تا بقیه ابجکتیو ها تو نقشه معلوم بشه!

ArashFisher

کاربر سایت
Jul 22, 2007
151
نام
آرش
:(بچه ها من یه 5-6 هفته ی هست که این بازی رو فرامش کردم چون برای من نیومد(وقتی آپدیت کردم و ریاستارت کرد هنگ کرد والانم یه صفحه ی سیاه میاد:(
ولی الان خیلی خیلی خیلی دوست دارم بازی کنیم این بازی رو
من می خوام پنچشنبه بدم Frimewarرو عوض کنه به نظر شما میاد ؟
بچه ها یه سوالی هست چند روزی تو کفش هستم :آخر معلوم شد این بازی برای PC میاد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused:

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
:(بچه ها من یه 5-6 هفته ی هست که این بازی رو فرامش کردم چون برای من نیومد(وقتی آپدیت کردم و ریاستارت کرد هنگ کرد والانم یه صفحه ی سیاه میاد:(
ولی الان خیلی خیلی خیلی دوست دارم بازی کنیم این بازی رو
من می خوام پنچشنبه بدم Frimewarرو عوض کنه به نظر شما میاد ؟
بچه ها یه سوالی هست چند روزی تو کفش هستم :آخر معلوم شد این بازی برای PC میاد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused:

له برای c خواهد امد ولی اگه روی کنسول بازی کنی بهتره یکی به دلیل اینکه (با تلویزیون کیفیت HD) بهتر نشون میده هم برای اجرای این بازی روی کامپیوتر یه سیستم خفنی می خواهد مپلا رم 3 گیگ..........................
به نظر من روی کنسول بازی کنی بهتره

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
درود
بچه ها من چند روزی هست این بازی گرفتم به نظر شما روند بازی تکراری و خسته کننده نیست ؟ داخل هر شهری که میشی باید یه سری کارهای تکراری انجام بدی تا اخر بازی همینجوریه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها اونجایی که میری روی یه خونه و باید حرف اون زن و مرد رو گوش بدی و بعد دنبال مرده بری باید چیکار کنیم ؟

اسم ماموریتشم توش Pocket هست فکر می کنم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بچه ها اونجایی که میری روی یه خونه و باید حرف اون زن و مرد رو گوش بدی و بعد دنبال مرده بری باید چیکار کنیم ؟

اسم ماموریتشم توش Pocket هست فکر می کنم.
اگر ماموریت pik pocket هست باید جیب یارو رو بزنی :cheesygri

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
آره فکر کنم همین باشه.خوب چطوری چیزای تو جیبش رو سگ خور کنم ؟ :biggrin1:
تقریبا دیگه داره یادم میره اخه خیلی وقت پیش تمومش کردم
فکرمیکنم اول LTمیزنی تا روی طرف زوم کنه بعد B رو نگه میداری وسپس جیب طرف رومیزنی برای بدست اوردن
خنجرهم همینطور همین دکمه هارو میزنی البته اول باید روی اون هدف ها (تابلو هست رونقشه بشکل مشت
مشخص شده)استفاده خنجر هم روپشت بام ها هست برای کشتن نگهبانان

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تقریبا دیگه داره یادم میره اخه خیلی وقت پیش تمومش کردم
فکرمیکنم اول LTمیزنی تا روی طرف زوم کنه بعد B رو نگه میداری وسپس جیب طرف رومیزنی برای بدست اوردن
خنجرهم همینطور همین دکمه هارو میزنی البته اول باید روی اون هدف ها (تابلو هست رونقشه بشکل مشت
مشخص شده)استفاده خنجر هم روپشت بام ها هست برای کشتن نگهبانان

من اون مرحله رو رد کردم.حالا گیر کردم تو قسمت آموزشی.باید این 2 مدل جنگیدن رو چطوری رد کنم ؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من اون مرحله رو رد کردم.حالا گیر کردم تو قسمت آموزشی.باید این 2 مدل جنگیدن رو چطوری رد کنم ؟
وقتی یه مرحله روبا موفقیت رد میکنی اون بابا رییس تروریستا:cheesygriبا شما راجع به ادامه داستان صحبت میکنه
ودرضمن شما یکی ازمهارتهایی روکهقبلا داشتی ولی ازت گرفته شده روبدست میاری بعد باید تو حیات اون
قلعه بر وسط اون میدون این مهارت رو تمرین کنی اگه نخواستی استارت روبزن دکمش رو میگم بعد برو روی
اخرین گزینه فکر میکنم بایدباشه وEscape روبزن وخلاص:cheesygri

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
وقتی یه مرحله روبا موفقیت رد میکنی اون بابا رییس تروریستا:cheesygriبا شما راجع به ادامه داستان صحبت میکنه
ودرضمن شما یکی ازمهارتهایی روکهقبلا داشتی ولی ازت گرفته شده روبدست میاری بعد باید تو حیات اون
قلعه بر وسط اون میدون این مهارت رو تمرین کنی اگه نخواستی استارت روبزن دکمش رو میگم بعد برو روی
اخرین گزینه فکر میکنم بایدباشه وEscape روبزن وخلاص:cheesygri

خوب وقتی میام بیرون باید چیکار کنم ؟اون بیرون اومدنش رو خودم یافته بودم.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خوب وقتی میام بیرون باید چیکار کنم ؟اون بیرون اومدنش رو خودم یافته بودم.
باید ابجکتیو بعدی انجام بدی ماموریت بعدی درکل باید 9نفرروترور کنی باید ببینی هدف بعدی کجاست وتوی
کدوم شهر هست بعد با اسب بری به اون شهروکار رویکسره کنی(یه نمه باید زبان بدونی تا داستان بازی رو
بفهمی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر