Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

این بازی چی بود. چی شد:(
بی ربط ترین ادامه ای که مشید برای شماره یک بازی ساخت همین شماره دوم بود حالا هم که یه اسپین اف جهت پول دراوردن!
اول نفری هستی که این نظر را داری!چرا بی ربط؟تو AC2 هم دنبال تکه های باغ عندن بودیم,رازاونها را کشف می کنیم,و قصد اصلی گروه این بود که قابلیت های اتزیو به دزموند منتقل بشه,تا در نبرد در آینده نچندان دور بین اساسین ها و تمپلار های کنونی,به آنها کمک کنه!

بی ربط ترین ادامه ای که مشید برای شماره یک بازی ساخت همین شماره دوم بود حالا هم که یه اسپین اف جهت پول دراوردن!
ما اینجا داریم درباره بازی حرف میزنیم شما برو پست خوشحالتو جای دیگه بده.

چچچییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اصلا ac2 بازی کردی؟ بی شک از بهترین سری های بازی یه! اون وقت شما میگی به هم ربط ندارن شماره 1 و 2ش؟ شما اگه یه ذره بازی کنی و یه ذره هم انگلیسی بلد باشی داستان رو به طور کامل میشه فهمید . بعد شما میگی " چی بود چی شد"
ببخشید این جا جای مطرح کردن نظرات درباره نسخه 2.5 ه. پس بحث رو ادامه ندیم بهتره. نظرات درباره ac2 تو تاپیک خودش بیزحمت مطرح شه.

به من اگه همون فیلم آخر بازی رو نشون میدادن هم تقریبا یه چیزی می فهمیدم حالا بمونه کسی که بازی رو کامل بازی کرده .

ببخشید دوستان ولی این تاپیک ایجاد شده که ما درباره AC brotherhood حرف بزنیم نه اینکه درباره اینکه کدوم شخصیت یا کدوم عنوان بهتر بود.

من فکر کنم تو brotherhood هم داستان تموم نشه .
من فکر میکنم توی این بازی اتزیو کشته بشه ، چون توی تریلری که توی E3 از گیم پلی بازی نشون داد اولش اتزیو در تخت مشغول ... بود پس یعنی اون زنه حامله میشه و بچشون ادامه راهش رو میره اینکه اول بازی اینجوری شروع بشه یه همچین چیزی رو میتونه تداعی کنه.

من فکر میکنم توی این بازی اتزیو کشته بشه ، چون توی تریلری که توی E3 از گیم پلی بازی نشون داد اولش اتزیو در تخت مشغول ... بود پس یعنی اون زنه حامله میشه و بچشون ادامه راهش رو میره اینکه اول بازی اینجوری شروع بشه یه همچین چیزی رو میتونه تداعی کنه.
این چه حرفیه؟!!!
اتزیو شخصیت اول این قسمته و تو این قسمت حدودا 40 سال داره.
ایشالا قسمت بعدی...

من فکر کنم تو brotherhood هم داستان تموم نشه .

نمیدونم به چه دلیل اما حاضرم شرط ببندم این نسخه آخر نیست.

Ubisoft هیچ وقت نمیاد یک عنوان به این بزرگی رو با یک نسخه نسبتا نصفه نیمه به پایان ببره.

مطمئن باش نسخه سومی هم در کار خواهد بود و بازی رو تو یک نسخه اصلی به پایان می برن نه تو نسخه ی اینجوری.

نمیدونم به چه دلیل اما حاضرم شرط ببندم این نسخه آخر نیست.

Ubisoft هیچ وقت نمیاد یک عنوان به این بزرگی رو با یک نسخه نسبتا نصفه نیمه به پایان ببره.

مطمئن باش نسخه سومی هم در کار خواهد بود و بازی رو تو یک نسخه اصلی به پایان می برن نه تو نسخه ی اینجوری.
خوب هنر کردی شما :d
معلومه این نسخه آخر نیست !!
این نسخه به اصطلاح 2.5 هست نه نسخه 3 !!
پس یعنی نسخه 3 ای هم در کار هست اگه دیگه Spin-Off یا چیز دیگه ای بعد این ساخته نشه !!

آخرین ویرایش:
من دیدم.....گیم پلیش عالی بود و هیچ چیزی کم نداشت اما بنظرم باید بیشتر به چهره ها بپردازن...ریختن دیوارها و کلا فیزیک هم مثله همیشه عالی بود فقط اون موقع که اتزیو داشت با توپ شلیک میکرد با یه بار شلیک کردن دو یا سه تا از توپای دشمن رو خراب میکرد که یکم....:-o!!!!......خدارو شکر با اسب هم میتونی تو شهر بری که از نکات جالب بود(البته همه ترجیح میدن از بالای ساختمونا برن تا با اسب!)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or