Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

من دیدم.....گیم پلیش عالی بود و هیچ چیزی کم نداشت اما بنظرم باید بیشتر به چهره ها بپردازن...ریختن دیوارها و کلا فیزیک هم مثله همیشه عالی بود فقط اون موقع که اتزیو داشت با توپ شلیک میکرد با یه بار شلیک کردن دو یا سه تا از توپای دشمن رو خراب میکرد که یکم....:-o!!!!......خدارو شکر با اسب هم میتونی تو شهر بری که از نکات جالب بود(البته همه ترجیح میدن از بالای ساختمونا برن تا با اسب!)

اون اخري هم رو ميديدي با اون خيلي حال كردم ;)

اون شليك توپ هم زياد به دل نگير داداش :)

بازيه ديگه . . .

اول نفری هستی که این نظر را داری!چرا بی ربط؟تو AC2 هم دنبال تکه های باغ عندن بودیم,رازاونها را کشف می کنیم,و قصد اصلی گروه این بود که قابلیت های اتزیو به دزموند منتقل بشه,تا در نبرد در آینده نچندان دور بین اساسین ها و تمپلار های کنونی,به آنها کمک کنه!
بهتره بگم انتظار نداشتم که ادامش بره تو ونیز چون باتوجه به داستان شماره یک بازی فکر میکردم که قراره برمبنای اتفاقات تاریخی بازی ساخته بشه نه مسائل تخیلی چون تاجایی که میدونم تو ونیز حشاشیون نداشتیم منظورم از بی ربط این بود نه اینکه داستان بازی به هم مربوط نیست مشخصا شماره دوم باید دنباله شماره اول باشه
پ.ن:ما اینجا داریم درباره بازی حرف میزنیم شما برو پست خوشحالتو جای دیگه بده.
اینکه من کجا پست بدم وچی تو پستم بگم به شما کوچک ترین ارتباطی نداره

بهتره بگم انتظار نداشتم که ادامش بره تو ونیز چون باتوجه به داستان شماره یک بازی فکر میکردم که قراره برمبنای اتفاقات تاریخی بازی ساخته بشه نه مسائل تخیلی چون تاجایی که میدونم تو ونیز حشاشیون نداشتیم منظورم از بی ربط این بود نه اینکه داستان بازی به هم مربوط نیست مشخصا شماره دوم باید دنباله شماره اول باشه

این تیکه رو کاملآ موافقم.

نمیدونم به چه دلیل اما حاضرم شرط ببندم این نسخه آخر نیست.

Ubisoft هیچ وقت نمیاد یک عنوان به این بزرگی رو با یک نسخه نسبتا نصفه نیمه به پایان ببره.

مطمئن باش نسخه سومی هم در کار خواهد بود و بازی رو تو یک نسخه اصلی به پایان می برن نه تو نسخه ی اینجوری.
قسمت 3 چون تو سال 2011 اتفاق میافته احتمالا همون موقع ارائه میشه. در ضمن کاراکتر هم که رسمه عوض شه. اونی تو e3 نشون دادن احتمالا دمویی از 3 بوده که صداشو در نیووردن!

قسمت 3 چون تو سال 2011 اتفاق میافته احتمالا همون موقع ارائه میشه. در ضمن کاراکتر هم که رسمه عوض شه. اونی تو e3 نشون دادن احتمالا دمویی از 3 بوده که صداشو در نیووردن!
شما عیب عیب دارین که می دونید تو 2011 می افته؟بعد منظورتون کدون تریلر تو E3 هست که قسمت سومه؟
در ضمن,بازی ادامه داره,لازم به پیشگویی نبود.

شما عیب عیب دارین که می دونید تو 2011 می افته؟بعد منظورتون کدون تریلر تو E3 هست که قسمت سومه؟
در ضمن,بازی ادامه داره,لازم به پیشگویی نبود.
علم غیب:> نیاز نیس تو یکی از فروما نوشته بود.
دوستمون گفت که یه تریلر دیدم که توش یه کاراکتر دیگه بوده گفتم "
احتمالا دمویی از 3 بوده ". منم مثل شما بازی نکردم تا حالا 3 رو:)).

علم غیب:> نیاز نیس تو یکی از فروما نوشته بود.
دوستمون گفت که یه تریلر دیدم که توش یه کاراکتر دیگه بوده گفتم "
احتمالا دمویی از 3 بوده ". منم مثل شما بازی نکردم تا حالا 3 رو:)).
کدوم تریلر را می گید؟من همه ی تریلر های AC را دان کردم.تو همش شخصیت اتزیو بوده.
درمورد AC3 هم منبع لطف کن.
پ.ن:قصد دعوا که ندارم!:d

گذشته از مبهم بودن داشتان و کمی دور از واقعیت,تخیلی بودن هم کمی بازی را بد کرده!!
کی تا حالا assassins creed اینقدر تخیلی بوده؟؟!؟!!!بد بخت جید ریموند که میخواست که بازی کپی واقعیت بسازه!!!
ولی خوب این بازی به نظر من خیلی قشنگ هست و من خیلی منتظرشم!! امیدوارم رو حالت single player هم کار کرده باشن و ضعیف نباشه!!(اخه این طور که معلومه فقط دارن رو حالت مولتی پلی کار میکنن!!!)

فقط امیدوارم به سوالات اساسی بازی تا شماره سوم جواب ندن و منو همینجوری تو کف بذارن!:d

گذشته از مبهم بودن داشتان و کمی دور از واقعیت,تخیلی بودن هم کمی بازی را بد کرده!!
کی تا حالا assassins creed اینقدر تخیلی بوده؟؟!؟!!!بد بخت جید ریموند که میخواست که بازی کپی واقعیت بسازه!!!
ولی خوب این بازی به نظر من خیلی قشنگ هست و من خیلی منتظرشم!! امیدوارم رو حالت single player هم کار کرده باشن و ضعیف نباشه!!(اخه این طور که معلومه فقط دارن رو حالت مولتی پلی کار میکنن!!!)
منظورت از تخیلی بودن، بخش داستانه؟! اگه اونه که از اول هم از بیخ تخیلی فضایی بود!

داستان بازی تخیلی هست اما توش کلی مطلب داره پیشنهاد میکنم دوباره 2 رو بازی کن و اون صحنه ای که واسه مردم حرف میزنرو قشنگ گوش کن لپ کلامش اینه که سر نوشت هرکس دست خودشه و هر کاری که فرد میکنه و فکر میکنه درسته درسته !!!راجع به اون قطعات بهشتی داره نشون میده که چه طور گروهی با داشتن چیزی میتونن در دوره های مختلف بر مردم حکومت کننن عده ای در یک دوره با پول عده ای در یک دوره با دین و ................. خلاصه داستان بسیار غنی داره این بازی.شاید بهترین نکته داستانیش واسه ما ایرانیها مبارزه برای ازادی که assassins ها انجام میدن

" Assassin'S Creed Brotherhood Diaries "

کلیپ جدید AC : Brotherhood . که در مورده بازی و Ezio صحبت می کنن . . .

و علت به روم رفتن Ezio . . .

Download 46 MB

منتظر توضیحاتی بیشتر در مورد Multiplayer Assassins'S Creed : Brotherhood باشید . . . ;)

• Like
Reactions: hosein_fisher
راستی اتزیو متولد1459 هستش
زمانی که توی تریلر اتزیو نشون داده میشه 1503 هستش
با این حساب الان اتزیو 44 سالش هست به نظر شما این سن توی گیم پلی باید تاثیر داشته باشه؟

یه نکته ی دیگه اینکه اتزیو -الطیر -دزموند یه زخمی رو لب و دهنشون هست که نمیدونم نشونه ی چیه؟

و اینکه اون زنی که اتزیو باهاش هست توی تریلر کاترینا اسفورزا هستش.اتزیو با این زن توی forli اشنا میشه
و یه چیز جالب اینکه دزموند به معنای دنیا-جهان یا مرد جهان هست
و مایلز به زبان لاتین به معنای سرباز و اتزیو هم که میدونید به معنای عقاب
یه چیزی در مورد رودریگو
ما توی شماره قبلی رودریگو رو نکشتیم پس شاید دوباره توی این بازی ببینیمش چون رودریگو در سال 1503 میمیره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or