Assassin's Creed: Brotherhood | XBOX360

راستی اتزیو متولد1459 هستش
زمانی که توی تریلر اتزیو نشون داده میشه 1503 هستش
با این حساب الان اتزیو 44 سالش هست به نظر شما این سن توی گیم پلی باید تاثیر داشته باشه؟

یه نکته ی دیگه اینکه اتزیو -الطیر -دزموند یه زخمی رو لب و دهنشون هست که نمیدونم نشونه ی چیه؟

و اینکه اون زنی که اتزیو باهاش هست توی تریلر کاترینا اسفورزا هستش.اتزیو با این زن توی forli اشنا میشه
و یه چیز جالب اینکه دزموند به معنای دنیا-جهان یا مرد جهان هست
و مایلز به زبان لاتین به معنای سرباز و اتزیو هم که میدونید به معنای عقاب
یه چیزی در مورد رودریگو
ما توی شماره قبلی رودریگو رو نکشتیم پس شاید دوباره توی این بازی ببینیمش چون رودریگو در سال 1503 میمیره

اطلاعات جالبی بود

اون Ezio . Altair . Desmond که یه زخمی رو لبشون هست . . . فکر کنم

یه سوال باشه برای همه . . . که بعد خواهیم فهمید . . .

تو یه کلیپ های Assassins که تو Ubi کذاشته بود یه لحضه

نشون مید صورت Ezio Va Desmond رو که خیلی بهم شباهت دارن . . .

این هم عکس ها . . . " که در پست های قبلی nero1371 زحمتش رو کشیده بودن "

f5de238934f447c2bb43.jpg
ed9e5e06d60843488c16.jpg

آخرین ویرایش:
یه چیزی که توی پست قبلی یادم رفت بگم این بود که:
کلمه ی Abstergo به زبان لاتین هستش و به معنی من پاک هستم یا من عاری از گناه هستم
جالبتر اینکه همونطور که میدونید ابسترگو وابسته به تمپلارهاست که الان ما اونا رو به اسم
فراماسون ها میشناسیم. عقیده ی فراماسونها(تمپلارها)بر این هستش اونها عاری از گناه هستند
و به خاطر همین همیشه دستکش های سفید دستشون میکنند به معنی اینکه هیچ وقت دست ما به گناه آلوده نمیشه و....

این سری بازی به نظر من یک داستان فوق العاده قوی و کار شده داره و تمامی نمادها و اسم هایی که ما توی بازی میبینیم همینطوری نیست و پشت هر کودوم یه دلیل محکم و قابل تفسیری داره
من نمیدونم اینجور اطلاعات رو اگه دوستان تمایل دارن بیشتر قرار بدم تا زمان عرضه ی بازی تا با اطلاعات غنی سراغ شماره ی بعدی بریم یا یه تاپیک جداگانه بزنم؟

یه چیزی در عاقبت سزاربورجیا(پسر رودریگو بورجیا) و سیر زمانی وی در داستان بازی:

داستان بازی از 1499 شروع میشه جاییکه به اتزیو حمله میشه و تیر میخوره و عموش ماریو میمیره سزار به اتزیو میگه که توی رم منتظر هست .تریلر بعدی ما میبینم که اتزیو با همراهانش بعد از 4 سال یعنی سال 1503 به رم میرن. گفته شده سزار متولد 13 سپتامبر1475 هست در ایتالیا -رم
و نکته ی جالبتر اینکه پسر رودریگو در سن 31 سالگی میمیره اما نه در ایتالیا بلکه در اسپانیا و در شهر viana پس یکی از مکانهایی که به جز ایتالیا مبینیم ممکن هست که به اسپانیا نیز سفر کنیم

حسین جان به نظر من یه مقاله درست کنی براش جالب تر بشه . . .

در صفحه اول BaziCenter.Com و بخش " مقالات " می تونی به این کار بپردازی . . .

یا هم که یه تاپیک جداگانه . . .

فکر کنم یه تاپیک جداگانه برای کل داستان سری AssAssin'S درست کنی بهتر باشه . . .

رو کمک منم می تونی حساب کنی ;)

ببخشید اینجا سوال می پرسم میدونم جاش نیست
ac2 یه سری Adds-on داشت، خواستم ببنیم اونا رو میشه دانلود کرد بعد با فلش اضافه کرد روی بازی اصلی؟

BooOOOOooOOoOoOoOOoOooOOoOOooM

" Assassin'S Creed Brotherhood Diaries "

Episode 2 - Download - 70 MB - HD

قسمت دوم AC - BH - Diaries واقعا دیدن داره !

کلی Gameplay بازی رو نشون میده در ( روم )

نشون میده قراره چه جوری یکی رو روی اسب ( AssAssination ) بکنیم

و چیه جوری AssAssin های دیگه رو کنترل کنیم و به اونها آموزش بدیم

و اصلا چجوری یاران و AssAssin هارو به دست بیاورم ( در Episode 2 خواهید دید )

و به شهر های دیگه بفرستیم . . . . و خیلی چیزای دیگه . . .

( تو این قسمت از AC - BH - Diaries پنهان کاری نکردن زیاد . ملتی رو تو کف در آوردن )

منتظر قسمت های بعدی " Assassin'S Creed Brotherhood Diaries " باشید ;)

آخرین ویرایش:
خوب به نظر من ....:

1.شهر رم میتونه یه جور برگ برنده برای این بازی باشه. اون ساختمون های معروف و همین 3 برابر فلورانس بودش .میشه گفت یه شبیه سازی کامل که با خود رم آن زمان ها مو نمیزنه.

2.ارتقا یافتن سیستم مبارزه با اسب که به نظر من خیلی بهتر و کاملتر شده...با این وجود میتونیم شاهد تعقیب و گریزهای سریعتر و در کل اکشن سریعتر نسبت به نسخه های قبلی باشیم.

3.و همین طور مهمترین..ویژگی:به خدمت گرفتن Assassin های دیگه هست که میتونم بگم اصلا انتظارشو نداشتم...منظورم اضافه شدن عناصر نقش آفرینی نظیر :Experience و skill point هست..که اگه درست استفاده بشن میتونیم بازی رو جز بهترین های سال ببینیم.

خوب به نظر من ....:

1.شهر رم میتونه یه جور برگ برنده برای این بازی باشه. اون ساختمون های معروف و همین 3 برابر فلورانس بودش .میشه گفت یه شبیه سازی کامل که با خود رم آن زمان ها مو نمیزنه.

2.ارتقا یافتن سیستم مبارزه با اسب که به نظر من خیلی بهتر و کاملتر شده...با این وجود میتونیم شاهد تعقیب و گریزهای سریعتر و در کل اکشن سریعتر نسبت به نسخه های قبلی باشیم.

3.و همین طور مهمترین..ویژگی:به خدمت گرفتن Assassin های دیگه هست که میتونم بگم اصلا انتظارشو نداشتم...منظورم اضافه شدن عناصر نقش آفرینی نظیر :Experience و skill point هست..که اگه درست استفاده بشن میتونیم بازی رو جز بهترین های سال ببینیم.

حتما همین طور خواهد بود صادق جان . . .

بعضی از بازی ها که سری زیادی داشتن در نسخه های جدیدشون اکثرشون چیزه زیادی

مشاهده نمیشه اما AssAssin'S Creed هر سری که میاد . . . بی نظیرتر قلبی میشه

" شکی درش نیست "

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or