Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
سلام...آقا من دارم دیوانه میشم...تورو به خدا کمکم کنید....ببینید من AC2 و AC Bro تموم کردم...حتی davinchi disapear رو هم تموم کردم....ولی توی AC2 اصلا ویدیوی Truth رو ندیدم...حتی هیچ پازلی رو ندیدم که حل کنم...من فقط چند تا سوال دارم که هرکی جوابمو بده دعا گوش میشم....قضیه truth چیه و چجوری باید پازل هاشو پیدا کنم که حلشون کنم؟چرا تو ویدیوی truth آدم و حوا اونجوری میدویدند؟اون زنه که تو آخره AC2 و اول AC bro هست کیه؟خداست؟اصلا داستان AC2 چیه؟اصلا قضیه ی Subject 16 چیه؟کیه؟کی میاد؟بچه ها تورو خدا کمک کنید دارم دیوانه میشم...:((:((:(( :-o:-o:-o

---------- نوشته در 05:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:10 PM ارسال شده بود ----------

سلام...آقا من دارم دیوانه میشم...تورو به خدا کمکم کنید....ببینید من AC2 و AC Bro تموم کردم...حتی davinchi disapear رو هم تموم کردم....ولی توی AC2 اصلا ویدیوی Truth رو ندیدم...حتی هیچ پازلی رو ندیدم که حل کنم...من فقط چند تا سوال دارم که هرکی جوابمو بده دعا گوش میشم....قضیه truth چیه و چجوری باید پازل هاشو پیدا کنم که حلشون کنم؟چرا تو ویدیوی truth آدم و حوا اونجوری میدویدند؟اون زنه که تو آخره AC2 و اول AC bro هست کیه؟خداست؟اصلا داستان AC2 چیه؟اصلا قضیه ی Subject 16 چیه؟کیه؟کی میاد؟بچه ها تورو خدا کمک کنید دارم دیوانه میشم...:((:((:(( :-o:-o:-o​

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:12 PM ارسال شده بود ----------

سلام...آقا من دارم دیوانه میشم...تورو به خدا کمکم کنید....ببینید من AC2 و AC Bro تموم کردم...حتی davinchi disapear رو هم تموم کردم....ولی توی AC2 اصلا ویدیوی Truth رو ندیدم...حتی هیچ پازلی رو ندیدم که حل کنم...من فقط چند تا سوال دارم که هرکی جوابمو بده دعا گوش میشم....قضیه truth چیه و چجوری باید پازل هاشو پیدا کنم که حلشون کنم؟چرا تو ویدیوی truth آدم و حوا اونجوری میدویدند؟اون زنه که تو آخره AC2 و اول AC bro هست کیه؟خداست؟اصلا داستان AC2 چیه؟اصلا قضیه ی Subject 16 چیه؟کیه؟کی میاد؟بچه ها تورو خدا کمک کنید دارم دیوانه میشم...:((:((:(( :-o:-o:-o

اول این چه وضع پست دادنه در ضمن :|شما باید به مناطقی که علامت تک چشم تو بیوگرافی منطقه گزاشته شده رفته و محیط بگردید تا دیوار یه نماد میبینید با چشم عقابی اونو پازل میروید :d

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
"برای چه ما این توانایی ها را داریم؟ این قابلیت ها؟ چون که در خونمان است.به پا خیزید ای اساسین ها، فرزندان دو دنیا"
Subject 16

جمله بالا نقل قولی بود از صحبت های پراکنده ی S16 در ابتدا باید گفت که منظور او از بیان این جمله چیست؟
کلمه ی "توانایی" و "قابلیت" مربوط میشود به Eagle Vision که فقط این توانایی را اساسین ها دارند.(البته جیووانی بورجیا که از خانواده اش تمپلار بود ولی بعدها خود تبدیل به یک اساسین شد، این قابلیت رو بدست آورد) "فرزندان دو دنیا" مهمترین کلمه و نکته ی حرف S16 میباشد. تفاسیر زیادی میشود از این جمله و و مخصوصا بخش آخر آن کرد، ولی اشاره ی نزدیکی که میشود به آن کردT اینست که اساسین ها نژادی نیمه خدایی دارند.
ُS16 متولد (1982-2012) از دیگر اهدافی بود که توسط Abstergo ربوده شد. وی قبل از Desmond Miles درون دستگاه Animus قرار گرفت و به خاطر قرارگرفتن بسیار درون این دستگاه حالت جنون به او دست داد. S16 از نوادگان اتزیو میباشد.S16 در سال 2012 خودکشی کرد، اما هنوز ذات او در Animus قرار دارد و دزموند را راهنمایی میکند، 16 حالا تبدیل به یک هوش مصنوعی درون انیموس شده است.

زندگی در ابسترگو
16 توسط تمپلارها ربوده شد. مامور مراقبت او دکتر وارن ویدیچ در سازمان ابسترگو در تمام مدت بود. دکتر ویدیچ انسان بی ملاحظه ای بود و به کسانی که زیردست او قرار میگرفتند همانند موش آزمایشگاهی برخورد میکرد، و متاسفانه 16 هم به این مصیبت گرفتار شد. شاید یکی از نقاط مثبت و شاید یکی از نقاط منفی، دستگاه انیموس پدیده ی Bleeding Effect بود. اگر فرد در مدت زیاد درون دستگاه قرار میگرفت، دچار جنون میشد، چرا که هنوز در زمان گذشته به سر میبرد و توانایی تشخیص دنیای حال و گذشته را نمیداد. نکته ی مثبت این دستگاه، توانایی های جدید بود که به فرد داده میشد، مانند دزموند مایلز که تحت استفاده ی شدید از این دستگاه "دید عقابی" را به دست آورد. به هر حال شانس با 16 یار نبود، و بی ملاحظگی های ویدیچ او را به جنون کشاند. 16 به زور دزدیده شده بود تا خاطرات جدش اتزیو آدیتوره را به خاطر آورد و محل دقیق The Vault را به تمپلارها نشان دهد. با اینحال، تمپلارها موفق به اینکار نشدند، چرا که 16 از اهداف آنها به خبر شد و دست به خود کشی زد. 16 با استفاده از خون پیغام های رمز آلودی را بر سرتاسر جایی که در آن زندانی شده بود کشید، و برای نمونه ی بعدی که دزموند مایلز بود هشدارهایی به جای گذاشت و به او فهماند که اهداف تمپلارها چیست.

میراث
به دنباله ی مرگ 16، تمپلارها از مکان The Vault ناکام ماندند، و تصمیم گرفتند به دنبال نوه ی الطائر ابن لااحد بروند تا مکانهای Piece Of Eden را از طریق نوه ی او به دست آورند.آنها دزموند را ربودند و در اینکار هم موفق شدند. دزموند در طول مدت زمانی که در ابسترگو بود، با دستیار Lucy Stillman صحبت میکرد. از قتل 16 از او میپرسید ولی لوسی در پاسخ چیزی برای گفتن نداشت و خود را به خاطر مرگ 16 سرزنش میکرد. پس از گذشت مدتی، با دسترسی دزموند به ایمیل های دکتر ویدیچ، وی متوجه میشود که لوسی اخطارهای ناشی از BE را به ویدیچ داده بود، اما ویدیچ توجهی نمیکرد. پس از فرار دزمودن از ابسترگو و رفتن به درون خاطرات اتزیو، دزموند متوجه میشود که 16 قبل از مرگش دستگاه انیموس را هک کرده و برای جانشین خود، که دزموند بود اطلاعات مخفی را به جای گذاشته بود. این فایلهای کدگزاری شده توسط 16 را لوسی از ابسترگو دزدید و به دوست صمیمی خود Rebecca Crane تحویل داد، که این فایل ها را وارد Animus 2.0 کند.
پس از باز کردن بیست فایل قفل شده، فایلی به نام Data Classified BCE باز میشود که درون آن یک فایل ویدئویی وجود داشت. در این ویدئو دو نفر در حال دویدن بودند و فرار کردن از چیزی بودند(آدم و حوا) از ساختمان شیشه ای بالا میروند و در دستشان سیب بهشتی قرار دارد.
پس از ادامه دادن با خاطرات اتزیو، دزمودن به فایلهای دیگر 16 دست پیدا میکند که به نام Rifts کدگزاری شده بودند. پس از باز کردن این فایل ها در یک ویدئوی ناواضح پیام The Miracle is in the Execution نمایش داده میشود. پس از آن دزموند وارد یک محیط دیگری میشود که بسیار شبیه محیط بخش آموزشی Animus میباشد. در آنجا 16 را ملاقات میکند. 16 به دزموند میگوید که همه ی امیدها از دست رفته، و تنها کاری که دزمودن باید انجام بدهد این است که به Eden برود و زنی به نام Eve را در آنجا پیدا کند. در انتها 16 به دزموند میگوید که او را در تاریکی پیدا کند.

مکالمه
دزموند:سابجکت 16؟
سابجکت 16:بله..درسته...سابجکت 17(اشاره به دزموند)
دزموند:تو مردی..من خونت رو دیدم
سابجکت 16:هیچ وقت.من بیشتر از تو مطلع هستم.برای نجات آنها دیر شده..
دزموند:کیا؟
سابجکت 16:او(اشاره به جنس مونث دارد)،آن کسی نیست که فکر میکنی.هر چیزی که برای تبدیل شدن به امید،هر چیزی که پر ارزش بود،حالا از بین رفته...
دزموند:خواهش میکنم واضح تر حرف بزن
سابجکت 16:Eden. She... in Eden. Find Eve. The Key. Her DNA
دزموند:بهم بگو.......
سابجکت 16:نمیتونم....خورشید....پسر تو....خیلی ضعیف...انرژی باید دوباره پر شه.....
دزموند:نرو.....
سابجکت 16:من تا آخرش همراه تو هستم.من را در تاریکی پیدا کن

از گوشه و کنار

• Assassin's Creed - French Graphic Novel شخصیت s16 زنده است و نام حقیقی او مایکل میباشد.
  • در Achievement ــی در بازی Assassin's Creed: Brotherhood با عنوان ".. .- -- .- .-.. .. ...- ." وجود دارد که ترجمه ی آن میشود: I AM ALIVE
  • در Assassin's Creed: The Encyclopedia زندگی نامه کامل 16 وجود دارد و عکس کامل او وجود دارد. مدتی این عکس درون سایت Ubiworkshop وجود داشت که صفحه ی مربوط به 16 تار شده بود و قابل دیدن نبود.

کاربران محترم، آخه چرا به خودتون یه زحمت کوچیک نمیدید پست اول رو بخونید؟
من خواهش میکنم(خواهش) قبل از پست دادن پست اول رو بخونید! برای دکور ننوشتیم. بخونید، قوانین رو رعایت کنید(صحبتم کلی ــه)
سپاس.

• Like
Reactions: Farh@d

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
خوب امروز چندتا تریلر کوتاه از بخش های مختلف بازی(به جز Multiplayer) در اومد. سریعا نگاه کنید تا پاک نشده. اما مهمترین نکته اش نمایش چهره ی واقعی S16 بود.

عکس پایین چهره ی S16 هست. خطر!!!!!!!!1
mdu5av7byrj6a5s02euw.png

dyq9h9p2s9ztrg8ifis.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amirhosein s.a

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
این عباس کی بود ؟

عباس رو همه ی توی AC1 دیدیم و باهاش صحبت هم کردیم. توی AC1 شاید به نظر میرسید که بی اهمیته، یعنی شخصیت اضافه ای ولی اینطور نبود. عباس سوفیان همون کسی بود که از سن 11 سالگی(اگه اشتباه نکنم) از الطائر کینه به دل میگیره و ماجراش مربوط میشه به کتاب Secret Crusade که تو زندگی نامه ی الطائر کامل درباره اش توضیح دادیم. در این تریلر، عباس به الطائر میگه که باید عقب نشینی کنند و کاری نمیتونند برای المعلم انجام بدن اما الطائر قبول نمیکنه و ادامه اش رو ما توی تریلر Gamescom دیدیم که وارد قلعه ی مصیاف میشه و به راحتی المعلم رو نجات میده. در اینجا عباس 17 ساله است.
با نمایش این تریلر، در واقع همونطور که حدس زده بودیم بخش هایی از کتاب Secret Crusade و شخصیت هاش وجود داره، و سورپرایزی که یوبی میتونه بزاره قرار دادن بخش سفر به مغولستان میتونه باشه، که البته بعیده. به هرحال عباس شخصیت جدید Revelations هست و از خطرناک ترین دشمنان الطائر به حساب میره.در آخر اضافه کنم که صدا پیشه ی عباس Nolan North هست که صدا پیشگی دزموند و آدم(AC2) رو در این بازی عهده دار بوده.

این S16 رو که دیدیم، صداش مشابه اون چیزی نبود که توی AC2 و Brotherhood شنیدیم.

RAAD

کاربر سایت
Sep 1, 2011
30
امیرا اینجا هم تاپیپ اساسین و کرید رازهای اونو داره یا نه ؟

اگه نداره خودم یکی بزنم یک تنه برم جلو

---------- نوشته در 01:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

عباس رو همه ی توی AC1 دیدیم و باهاش صحبت هم کردیم. توی AC1 شاید به نظر میرسید که بی اهمیته، یعنی شخصیت اضافه ای ولی اینطور نبود. عباس سوفیان همون کسی بود که از سن 11 سالگی(اگه اشتباه نکنم) از الطائر کینه به دل میگیره و ماجراش مربوط میشه به کتاب Secret Crusade که تو زندگی نامه ی الطائر کامل درباره اش توضیح دادیم. در این تریلر، عباس به الطائر میگه که باید عقب نشینی کنند و کاری نمیتونند برای المعلم انجام بدن اما الطائر قبول نمیکنه و ادامه اش رو ما توی تریلر Gamescom دیدیم که وارد قلعه ی مصیاف میشه و به راحتی المعلم رو نجات میده. در اینجا عباس 17 ساله است.
با نمایش این تریلر، در واقع همونطور که حدس زده بودیم بخش هایی از کتاب Secret Crusade و شخصیت هاش وجود داره، و سورپرایزی که یوبی میتونه بزاره قرار دادن بخش سفر به مغولستان میتونه باشه، که البته بعیده. به هرحال عباس شخصیت جدید Revelations هست و از خطرناک ترین دشمنان الطائر به حساب میره.در آخر اضافه کنم که صدا پیشه ی عباس Nolan North هست که صدا پیشگی دزموند و آدم(AC2) رو در این بازی عهده دار بوده.

این S16 رو که دیدیم، صداش مشابه اون چیزی نبود که توی AC2 و Brotherhood شنیدیم.

خمونجا یک چیز های رو فهمیدم هااا کاشکی یک گروه پیدا میشد این بازی رو حداقل زیر نویس میکردش

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
امیرا اینجا هم تاپیپ اساسین و کرید رازهای اونو داره یا نه ؟

---------- نوشته در 01:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

خمونجا یک چیز های رو فهمیدم هااا کاشکی یک گروه پیدا میشد این بازی رو حداقل زیر نویس میکردش
علی داره داره :d
دیگه بحث ماسونا تموم شده بای بای :d

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
اون زمانی که الطائر piece of edenپیدا میکرد عباس اونجا چیکار میکرد :-/
به طور واضح معلوم نیست برای چه زمانیه. حتی اگه توی Secret Crusade هم باشه، ظاهر الطائر باید پیرتر باشه، ولی خب نیست. چیزی که معلومه اینه که عباس با دیدن POE در دست الطائر، فکر دسیسه و انتقام ازش رو میگیره، و عطشش برای سرنگونی الطائر بیشتر میشه. وقتی که الطائر از مغولستان برمیگرده اتهام خائن رو بهش میزنه و علیه الطائر شورا تشکیل میده و ......تا از چنگش POE رو بدست بیاره، ولی هرگز موفق نمیشه.
امیرا اینجا هم تاپیک اساسین کرید و رازهای اونو داره یا نه ؟

اقا خواهشا این بحث رو بزارید برای پروفایل و گفت و گوهای شخصی، دیگه خودتون میدونید.;)
سپاس از رعایت شما.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
از دوستانی که این تاپیک رو ایجاد کردن و اطلاعات خیلی خوبی رو توش قرار دادن واقعا تشکر میکنم . خداییش خیلی عالی بود
اما به نظرم بهتره بدون تعصب و پیش داوری به داستان این بازی نگاه کنیم چونکه فعلا معلوم نیست که سازنده ها واقعا چی تو ذهنشونه و آخر داستان چه جوریه
به جاش چندتا سوال دارم
چرا بورجیای پدر لهجه ی ایتالیایی نداره حرف زدنش اما بورجیای پسر لهجه ی ایتالیایی غلیظ داره؟
وقتی اتزیو بورجیای پسر رو خاست بکشه اون گفت که من به دست هیچ انسانی نمیمیرم . چرا و منظورش از اون چی بود؟و منظورش از اینکه بشریت رو به سمت یه چیز جدید برد چی بود؟
اتزیو وقتی کنار لئوناردو بود سیب رو دستش گرفت و بعد از چند لحظه هول هولکی همه چیز رو داد به لئوناردو و گفت که بورجیا راست گفته ! چرا؟مگه چی فهمید و کجا رفت ؟
بازوبند سفیدی که دست حوا هست تو فیلم The truth چیه ؟ چرا قرمز ؟
اونجایی که آدم و حوا به آدمهایی میرسن که دارن جوشکاری میکنن یه موجود سیاه سمت چپ وایساده تقریبا مثل شخصیت منفی جنگ ستارگان قیافه ش . هیچکاری نمیکنه باهاشون ! POE هم تو دستشه.اون کیه اصلا ؟
توجه کردین آدم و حوا موقع فرارشون دقیقا مثل اساسین ها میدون و از دیوارها بالا میرن ؟ این چیزی رو نمیرسونه ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein_fisher

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
سلام
ببخشید دوستان قسمت 20 پازل :
من قسمت 9 پازل یعنی Puzzle #9: Hat-trick
گیر کردم بعد از حرف زدن Subject 16 یه پسورد 3 رقمی و یه رمز دایره شکل میاره(همونجا که بعد از حل کردن این 2 معما پرونده دالاس باز میشه )

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
سلام
ببخشید دوستان قسمت 20 پازل :
من قسمت 9 پازل یعنی Puzzle #9: Hat-trick
گیر کردم بعد از حرف زدن Subject 16 یه پسورد 3 رقمی و یه رمز دایره شکل میاره(همونجا که بعد از حل کردن این 2 معما پرونده دالاس باز میشه )

یعنی هیشکی تو این فروم این بازی رو 100 درصد نکرده ؟
بابا یکی جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر