Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
اقا یه سوال که برای من پیش اومده این که شما توی متن بالا گفتید یه مثلث که توش یه چشمه
جالبه بدونید توی دلار امریکا اگه دقت کنید (با ذره بینو اینا بیوفتید به جون اسکناس)یه مثلث هست که توش یه چشمه
به نظرتون معنیش چی می تونه باشه؟

اقا یه سوال که برای من پیش اومده این که شما توی متن بالا گفتید یه مثلث که توش یه چشمه
جالبه بدونید توی دلار امریکا اگه دقت کنید (با ذره بینو اینا بیوفتید به جون اسکناس)یه مثلث هست که توش یه چشمه
باز اومدین ایلومنتی کشیدین وسط الان میخوریم به ماسونا بعد کلا تاپیک از ریشه به چپ میخوره اون تک چشم وهرم به معنای نظم نوین جهانی است که ایلومانتی بهش اعتقاد دارند ایلومانتی چیه داستان داره اگه اطلاعات بیشتر میخوای میتوی به من مراجعه کنی :d

وا اسلاما! وا اسلاما! وامصیبتا! :)):))
پاشید که اسلام از بین رفت !
آقا شما کجا دیدید این تک چشمو؟
متن کجا؟

تموم شد.

چند دقیقه شد چند روز.:|

به هرحال،خوب از این به بعد میپردازیم به نظریه های مختلف درباره پایان بازی و همچنین بازی بعدی.بعدشم اگه خدا بخواد میریم تو کار تفسیر پازل های 16.

خوب با خودم شروع میکنیم.

لوسی و ردپاها:

منم مثل همگی دوستان نظریه های زیادی تو اینترنت دیدم،هر کی یه چی میگه،یکی میگه لوسی جاسوس دو جانبه بوده،یکی میگه اون ردپاها رد پای لوسی هست،و چون قرمز رنگه (رنگ دشمنان)لوسی تمپلارا رو خبر کرده تا دزمندو بپان.یه عده دیگه میگن،اون رد پاها،رد پای مردم مختلف توی کل این مدت بوده که از این مکان عبور کردن،اون لکه های خون پای پله ها هم خون اتزیو هست و به طور کلی این ردپاها رو گذاشتن که اگه راهتو گم کردی،بتونی برگردی به مخفیگاه.یه عده دیگه میگن مگه این ویلا چقدر بزرگه که آدم توش گم شه،این ردپاها یه معنی دیگه داره.
بعضی میگن لوسی مرده،بعضی میگن نمرده،اگه جونو میخواست لوسی رو بکشه پس چرا به جای شکمش گردنشو نزد!؟بعضی میگن لوسی از نژاد حواست.این ضربه چاقو هم به خاطر اینه که لوسی راه بهشت Eden رو برای دزمند باز میکنه.یه عده میگن دزمند باید با حوا بریزن رو هم تا بچه دار شن و دنیا رو نجات بدن.عده ای دیگه بر این باورند که آخه تو 72 روز مونده به آخرالزمان بچه چه جوری متولد میشه؟

در مورد ادامه حرف شان در باره اون کلاه و چشم:

این دو نشانه فقط یه زمان تو تاریخ هست که به هم ربط دارن.......>انقلاب کبیر فرانسه...
آیا بازی بعدی در فرانسه اتفاق میوفته؟آیا شاهد ادامه زندگی اتزیو در کشور دیگه ای مثل فرانسه هستیم؟

در مورد 16:
شونزده مرده،این واقعیت داره،ولی چطوری 16 تونسته حافظه خودشو وارد Animus کنه؟سریال Fringe رو دنبال میکنید؟یادتونه حافظه اولیویا با همسرش چطوری یکی شده بود؟بعضیا میگن 16 هم از همین طریق موفق شده.بعضی دیگه میگن 16 اصلا همه چیز دانه که هم از گذشته خبر داشته و هم از آینده ،یا بین زمان های مختلف حرکت میکرده.

نظر نهایی خودم:

اونایی که قبل از ما اومدن(این جا من بهشون میگم آنها)،میان رو زمین،انسان های اولیه رو میبینن،با کمک POE ها جریان تکامل انسان ها رو سریع تر میکنن و انسان نماها رو به انسان های کامل تبدیل میکنن.انسان ها تبدیل به برده میشن.بعد از مدتی،جنگی میان انسان ها و ارباباشون در میگیره،آنها حواسشون پرت جنگ میشه،در همین موقع انفجار هایی در خورشید رخ میده که باعث میشه سطح زمین به خاکستر تبدیل شه،تعدا آنها خیلی کم میشه،احتمالا 3 نفر.مینروا.جونو.ژوپیتر.خدایان روم که مساوی هستن با:آتنا.هرا.زئوس خدایان یونان.ولی انسان ها تعدادشون بیشتر بوده.آنها مجبور میشن برای ادامه بقای خود با انسان ها آمیزش کنن.نتیجه میشه اسسین ها.آنها اسسین ها رو با این امید که روزی ،اسسین ها به کمک شان بیایند به وجود میارن.آنها از آینده خبر داشتن و میدونستن یه روز اتزیو و دزمند رو ملاقات میکنن.آنها از بین میرن و انسان ها به جای استفاده از تکنولوژی آنها همگی رو از بین میبرن.(کلا انسان ها به خراب کردن و از نو ساختن چیز ها عادت دارن،مخصوصا زمانی که انقلاب میکنن،منظورمو که میگیرین؟)سیبی که آدمو حوا دزدیدن،به دو پسرشون به ارث میرسه.سر سیب دعوا میشه و یکی از برادرا اون یکی رو به قتل میرسونه.از این به بعد این اشیا به دست هر کسو ناکسی میرسه.افراد خوب،بد،لایق،نا لایق،ستم کار و غیره.هزاران سال میگذره و دوباره خطر خورشید حس میشه.دزمند با فرو کردن خنجر در بدن لوسی ، راه دروازه بهشت رو باز میکنه.حوا یا به طور کلی یکی از نوادگان حوا رو پیدا و با او آمیزش میکنه.بچه متولد شده نسل جدیدی خواهد بود از Those Who Came Before .آنها دوباره قدرتو به دست میگیرن و انسان ها رو برده خود میکنن.ولی دزمند موقعی اینو میفهمه که دیگه خیلی دیر شده.

پایان.

پ.ن:چه پایان شومی!!

Off Topic :میدونستین این آدرس بازی سنتر هنوز هیتلر نشده:

میدونستین؟خب من نمیدونستم!:">:p

:|

هیچ کدام!
تا بازی بعدی نیاد همه اینا در حد حدس و گمان باقی خواهد ماند.

tuye ac 1 almoalem sibo to dele altaer mikone ama on zende mimone lusi ham labod injori mishe ama farghesh ine ke darvazeye behesht baz mishe

با عرض سلام

یک سوالی در مورد اساسین 3 وقتی که از انیموس خارج میشدی و به خارج از ساختمان ویلا میرفتی 10 دقیقه برای استراحت میداد که وقتی چشم عقابی را فعال میکردید ردی از خون یا رد پا از درب ورودی تا آرم بزرگ ورودی ساختمان ویلا یعنی همون اول پله ها که خیلی تابلو تو چشم هست تا زیر اون ادامه پیدا میکند و در این لحظات لوسی هم در بین بقیه نیست می خواستم بدونم کسی به این توجه کرده و دلیل اون رو میدونه

چرا لغو شد
Assassin's Creed: The Invisible Imam
202px-The_Invisible_Imam.jpg

ش آدمکش : امام نامرئی کتاب توسط نویسنده استیون بارنز برای کتاب های جیبی ، که قرار بود اولین کتاب از سه گانه نوشته شده است. ناشر مارکو Palmieri بهره بالا را نشان داد که در این کتاب قبل از آن لغو شد.داستان ویژگی های یک شخصیت به نام عبدالوحید، که در تلاش برای انتقام مرگ پدر و مادرش می رود.
لغو

یوبی سافت لغو انتشار کتاب عمدتا به دلیل این کتاب به شدت ویرایش به دلیل مشکلات متعدد

مشکل اول به وجود آمد که شرکت بازی های ویدئویی توسط فرزندان تروریستها اصلی سفر می کرد، از اعضای فرقه اسماعیلیه در حال حاضر توسط آقا خان در هند منجر شد. نه چندان در مورد آنچه در واقع نیاز به اصلاح نشان داد، با این حال این دیدار باعث نویسندگان به شدت ویرایش کتاب. پس از آن ، آنها به جای آن تصمیم گرفت به طور کامل حذف تمام مراجع مذهبی است.

علاوه بر این ، آنها نیاز به استخدام کارشناس دقت تاریخی از داستان را به تایید و از آنها بخواهید برای مشاوره از افراد خان آقا. با این حال، در این زمان ناشر علاقه به کتاب از دست داده بود، و کل پروژه سه کتاب لغو شد.

نویسنده استیون بارنز از جمله امام نامرئی در کتاب مربوط به کیش خود را غیر آدمکش به نام قاتل و داستانهای دیگرListen
Read phonetically

آخرین ویرایش:
ردی از خون یا رد پا از درب ورودی تا آرم بزرگ ورودی ساختمان ویلا یعنی همون اول پله ها که خیلی تابلو تو چشم هست تا زیر اون ادامه پیدا میکند و در این لحظات لوسی هم در بین بقیه نیست می خواستم بدونم کسی به این توجه کرده و دلیل اون رو میدونه
اول اینکه 3 نه Brotherhood .شماره سومش 2012 میاد.
عزیز من،برادر،خوشگل،دقیقا پست بالایی رو بخون،دقیقا همین موضوع نقل قول شده،عزیزم دقت کن;)
سوال کسی این کتابو خودنه ؟
Assassin's Creed: The Invisible Imam
این کتاب قرار بود Steven Barnes باشه،اما به دلایلی کنسل شد.داستانش درباره ی فردی بود به نام عبدل وحید که میخواد انتقام خانوادشو بگیره.کتاب قرار بود سه گانه باشه،ولی به دلایل مسائل مذهبی،و نبود اطلاعات کافی درباره ی آقا خان (شخصیت واقعی هندی که مرتبط با این داستان این کتاب میشد،فکر کنم که اساسین بود.)کتاب کنسل شد.امام هم لقب و عنوان رهبر اساسین هاست.

Jamal.
Jamal.jpg

یک مقدار بیشتر درباره نسخه اول حرف بزنیم
جمال (به عربی : جمال)، عضو فرقه سوریه ترتیب آدمکش بود. در سال 1191، او و Masun قاتل همکار مخفیانه به سفارش زائر بیت المقدس پناهنده شده، و محتمل از Templars اجازه داد با باز کردن دروازه برای ورود به قلعه تروریستها Masyaf. پس از آن، او ادامه داد : به عنوان یک قاتل عمل می کنند، ایستاده در پست خود را فقط در خارج Masyaf در حومه شهر است. [1]

* در اصل ، او به هدف ترور در کیش آدمکش، اما در نهایت از بازی نهایی به دلیل محدودیت در یوبی سافت برش. با این حال ، او هنوز هم به عنوان یک تخم مرغ عید پاک جزئی به نظر می رسد. [نیازمند منبع]
* زمانی که عقاب چشم انداز استفاده می کنید، جمال به عنوان تنها دشمن قاتل قرمز دیده می شود. هنگامی که کشته شدند، دیگر تروریستها به عنوان هر نگهبان دیگر واکنش نشان داده و حمله به شما. [1]
* به غیر از عقاب چشم انداز، او به راحتی تشخیص است. در حالی که دیگر در ترور این نزدیکی هست هنوز ایستاده و ثابت در پست خود، جمال تنها در حال حرکت در اطراف است. [1]

جواب معما های the truth برادرهودو این جا می تونید ببینید البته بعضی ها هم مطالبو کامل خوندنو اما معما هارو پیدا نکردند اینجا با تصویرو همه چی هست
از1تا5تواین لینکhttp://mycheats.1up.com/view/section/3173593/30301/assassin_s_creed__brotherhood/xbox_360
از6تا10تواین لینکhttp://mycheats.1up.com/view/section/3173593/30308/assassin_s_creed__brotherhood/xbox_360
تازه اگه تو سایت بگردید جواب the truth اسسینز 2هم هست

چه خاکی گرفته اینجا.
جواب معما های the truth برادرهودو این جا می تونید ببینید البته بعضی ها هم مطالبو کامل خوندنو اما معما هارو پیدا نکردند
خیلی ممنون که راهنمایی میکنید ولی اینجا جاش نبود.پست اول را خواهشا بخوانید.;)
یک سوال مولتی پلیر این بازی چطوریه ؟:-/
پست اول را خواهشا بخوانید.;)جان من بخوانید.

Animus Edition Unboxing

خب،تصاویری رو که در بالا مشاهده میکنید مربوط به Encyclopedia بازی مربوط میشه.یه کتابچه 250 صفحه ای فوق العاده که داشتنش واقعا عالیه.
تصویر پیرمردی رو که دربالا میبینید،الطائر هست که به درجه ی استاد اعظم اساسین ها رسیده و اون لباس رو( که المعلم کلا هر کسی که استاد اعظم باش)بر تن کرده.
توضیحات کناری عکس هم قبلا بهتون عرض کردم منتها پراکنده.الطائر از پدری مسلمان و مادری مسیحی (پسر های الطائر هم به همین منوال-ماریا دختری مسیحی بود)به دنیا اومد.در سن یازده سالگی پدرش رو به خاطر فداکاری که در حق احمد سوفیان میکنه از دست میده.عباس سوفیان به خاطر بعضی از مسائل،از الطائر در همون سن بچگی کینه به دل میگیره و وقتی الطائر طی سفری به مغولستان میره تلافی میکنه.دیگه اینکه الطائر به خاطر داشتن Eagle Vision به سرعت تمامی مرتبه های اساسین ها رو طی میکنه و به درجه ی استادی میرسه.در سال 1911 وقتی که 25 ساله میشه تازه ما AC1 شروع میکنیم و بقیه ماجرا که خودتون میدونید.
Download Trailer
12.15 MB

---------------------------------
خواهش میکنم قبل از ارسال پست اول رو بخوانید.

عجب تاپیکی توپی بود خداییش روحم تازه شد...! :D دم همه بر و بچه ها گرم .
یه سوال ... چند وقت پیش یه ویدیو منتشر شد اسمش Ubi soft new project بود یارو رو تخت خوابیده بود سوزن میکردن تو بدنش میگفت من میخوام برم خونه و اینا... اون قضیه اش چیه ؟ آرم آنیموس داشت توش !!!
یه چنتا کتاب ترجمه فارسی درباره مباحث مطرح شده ( درباره اسسین ها و... ) معرفی میکنید ؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or