Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
من تو اون یکی تاپیک هم گفتم اما حال ندارم دوباره بگم پس کپی میکنم از اونجا ! :d

نوشته سال 1978 ! What the hell ?!
سال پر خونی بوده ! این تمام اتفاقاتیه که تو سال 1978 افتاده , کسی میتونه حدسی بزنه ؟!
http://en.wikipedia.org/wiki/1978
بدون شک بازی یکی از نسخه های AC خواهد بود اما چطور یه دفعه اومدن تو 1978 ؟!
به نظرم یه ربطی به اسراییل داره , نمیدونم چی اما یه ربطی داره ! هرجا گشتم چیز مهمی راجع به این تاریخ که تو بازی نوشته چیزی پیدا نکردم ... منظورم 4/12/1978 هست ...
تو ویدئوهای AC کوچکترین جزییات یه دنیا معنی میدن , هر رمز یا نشونه ای با معنیه پس باید بهشون دقت بشه ! امیدوارم دوستان هم کمک کنن که یه چیزایی بفهمیم ...
توی کامپیوتر طرف هم یه سری چیزا نوشته مثلا اینکه که شخص مورد نظر schizophrenic هست و بعد اینکه پایین صفحه مینویسه :
ready to initialize memory BINDING ! یعنی داشتن رو چیزی کار میکردن که حتی بتونن بدون اجازه و خواست طرف هم مموریشو باز کنن و گذشتگانشو ببینن ؟! ما که عقلمون بیش از این قد نمیده !

آخرین ویرایش:
راستی اینهمه چرتو پرت به اتزیو بستن:دی( اسلحه!) ولی هنوز دو تا تفنگ نمیتونه همزمان حمل کنه!؟ خدا کنه تایید شه
من تنها بازیی که از نظر جو قبولش داشتم ac1 بود که نسخه هی بعدیش کلا زد تو کاسه کوزمون:|
از رمش که یلی خوشم نمیاد انگار تیره ـست از فورلی و ویلا هم خوشم نمیاد! فقط ونیز و فلورانس + شهر های ac1 (بخصوص دمشق که بازار داشت)
از نظر من دلیل اصلی افت گرافیک بازی چرخه شب و روزه! تو 1ـش نورپردازی از این بابت مشکلی نداشت وعالی کارشده بود ولی تو این 2 تا آخری همه چی انگار پلاستیکی شده!
ولی دموی acr رو حالت کوچیک مدیا پلیر دیدم! خیلی گرافیکش پیشرفته شده!
امیدوارم نسخه PSP رو هم واسه کنسول بسازن چون من عاشقش بودم ولی نه هوش مصنوعی داشت نه گرافیک!
ویرایش: آخر دمو صدا انیموس 1 و جابه جایی های AC1 میاد!

خوب من هم الان تریلر ember رو دیدم
یه حسی بهم میگه تویه اورشلیم هستن :d (قطعا اروپا نیست)
یه نکته دیگه هم اینکه فکر می کنم اونی که اتزیو باهاش میجنگید یه اسسین بود

عکس به اون گندگیو ندیدی؟ نخیر خودت داری میگی انیمیشن!
نه!!عکسی ندیدم!!:-/در کل حالا ویدیوش رو دیدم.باید جالب باشه
البته همینم با توجه به سبک گرافیکیش یه جورایی شبیه انیمه هست
در ضمن شما که انقد عصبی هستی(:d)مال برادرهود هم animated video بود!!(وقتی دیدم اینو نوشته خیلی خوش حال شدم بعد که دانلود کردم دیدم نقاشیه حالم گرفته شد:d)

نه!!عکسی ندیدم!!:-/در کل حالا ویدیوش رو دیدم.باید جالب باشه
البته همینم با توجه به سبک گرافیکیش یه جورایی شبیه انیمه هست
در ضمن شما که انقد عصبی هستی(:d)مال برادرهود هم animated video بود!!(وقتی دیدم اینو نوشته خیلی خوش حال شدم بعد که دانلود کردم دیدم نقاشیه حالم گرفته شد:d)
:| من کلا با تو مشکل دارم:دی
صفحه قبل عکوسش هست:دی
پ.ن: مرتیکه:دی پشو بیا یاهو:دی

این زن کی هستش؟:d
gnarbaalul5h4pigmj7.png

Sofia Sorto زنی هست که در Revelations اتزیو باهاش آشنا میشه.سوفیا شیفته ی دانش هست و تمامی هزینه های زندگیش رو در این راه میگذرونه.اتزیو در اولین ملاقات با وی از هویتش چیزی نمیگه،بیان نمیکنه که اساسین هست.زوند داستان طوری پیش میره که بین این دو رابطه ی عاشقانه برقرار میشه.اینطور که به نظر میرسه ایندفعه رابطه ی رمانتیک تری نسبت به قبلی ها رو میبینیم.در تریلر Embers فرسودگی اتزیو کاملا مشاهده میشه،پیرمردی که آخر عمرش رو کنار خانواده اش میگذره و مشغول بزرگ کردن فرزندانش هست اما مسائلی که همراهش از زمان خردسالی تا بزرگسالی براش وجود داشته،این آرامش رو همیشه ازش گرفته.
پایان دردناکی رو در Embers پیش بینی میکنم.

خیلی مسخرست! واقعاً مسخرست! هیچ دلیلی وجود نداشت Ubisoft اینطوری آخر داستان رو اسپویل کنه! الان ما همه‌چیز رو می‌دونیم. می‌دونیم اتزیو نمی‌میره؛ می‌دونیم سوفیا نمی‌میره؛ می‌دونیم عشق سوفیا و اتزیو نتیجه می‌ده؛ می‌دونیم اتزیو در نهایت راز اساسین بودنشو واسه سوفیا برملا می‌کنه؛ می‌دونیم اتزیو بچه‌دار می‌شه و ...
همه چیز رو می‌دونیم! دو تا از مهمترین مسائل مطرح شده تو AC: R چگونگی به پایان رسیدن داستان اتزیو(یعنی اینکه می‌میره یا نه) و ارتباطش با Sofia Sorto بودش که ظاهراً حل شده.
پ.ن: واقعاً واسه یوبی‌سافت متاسفم که اینجوری جواب اعتماد طرفدارا رو داده! اون از قضیه اتزیو و الطائر اینم از پایان داستانِ AC:R که از الان معلمومه. واسه خودم هم متاسفم که تا الان اینقدر منتظرِ این بازی بودم...

خیلی مسخرست! واقعاً مسخرست! هیچ دلیلی وجود نداشت Ubisoft اینطوری آخر داستان رو اسپویل کنه! الان ما همه‌چیز رو می‌دونیم. می‌دونیم اتزیو نمی‌میره؛ می‌دونیم سوفیا نمی‌میره؛ می‌دونیم عشق سوفیا و اتزیو نتیجه می‌ده؛ می‌دونیم اتزیو در نهایت راز اساسین بودنشو واسه سوفیا برملا می‌کنه؛ می‌دونیم اتزیو بچه‌دار می‌شه و ...
همه چیز رو می‌دونیم! دو تا از مهمترین مسائل مطرح شده تو AC: R چگونگی به پایان رسیدن داستان اتزیو(یعنی اینکه می‌میره یا نه) و ارتباطش با Sofia Sorto بودش که ظاهراً حل شده.
پ.ن: واقعاً واسه یوبی‌سافت متاسفم که اینجوری جواب اعتماد طرفدارا رو داده! اون از قضیه اتزیو و الطائر اینم از پایان داستانِ AC:R که از الان معلمومه. واسه خودم هم متاسفم که تا الان اینقدر منتظرِ این بازی بودم...
نترس اگه یوبیه مثله قضیه خانوادگیه اتزیو الطائر اینم آخرشو عوض میکنه=))
راستی میخوام ببینم دزموند چی میشه! ویدیوشو دیدم دزموند رو انگار داری پورتال 2 با شخصیت مرد بازی میکنی:|

ویدئویی که با اسم Seizure پخش شده بود،Fake از آب دراومد!
If this was the one of a subject being forced to remember a memory by a doctor who keeps saying he's dead, then it's a fake. The footage was covered with a Ubi watermark after it was stolen from Batman Arkham City and a intro graphic added, and the audio is from Jacob's Ladder.
This is old and fake, seriously its obviously fake, are ubisoft the type of company that would use dialogue from an old movie(Jacobs Ladder)? and even if it is real its old and not ACR related.
Jacob's Ladder شخص نیست.فیلم هست (1990).
منبع - منبع -منبع ---منبع--منبع
همه منبع بالا تازه متوجه شدند که برداشتی از Jacob's Ladder هست،ما که زودتر از اونا حدس زدیم.نقل قول بالا از جناب ~DarkFeather هست که ازش پرسیدم این جواب رو به من داد.ضمن اینکه یه تاپیک هم درموردش زده.

آخرین ویرایش:
ربطی نداره! Watermarkــه Ubisoft واسه ویدئو های غیر رسمی همیشه همون بوده. صدا هم نفهمیدم Jacob's Ladder کی و چیه اصلاً! منبعتون واسه این حرف کجاست؟!

Assassin's Creed: The Secret Crusade

سلام خدمت همگی دوستان.

توی این مدت که نبودم خیلی اتفاقات افتاد که باعث شد از دنیا عقب بیوفتم.:|

الان دقیقا نمیدونم کی به کیه!:-s

به هر حال!بلاخره بعد از کلی تلاش ،تونستیم کتاب Assassin's Creed: The Secret Crusade رو با فرمت های مختلف پیدا کنیم،حالا چیزی که از همه شما دوستان میخوام اینه که کتاب رو دانلود کنید و نظر نهایتونو اعلام کنید:

1.ترجمه کل کتاب که 3 ماهی طول میکشه.(ترجمه من یا بقیه دوستان یا همگی با هم)

2.خلاصه کردن و سپس ترجمه آن که،لازم به ذکر هست که از اونجایی که من قبلا خلاصه کتابو توی ویکی خوندم،(البته فقط سرخط بعضی اتفاقات مهم بود بدون توضیحات کافی)به سلیقه خودم کتابو از حدودا 500 صفحه به 100 صفحه خلاصه کنم.

3.هیچکدام.هر کی واسه خودش بخونه!

خوب خودتون هم کتابو بخونید:

لینک دانلود:

1

2

3 (تمامی فرمت ها اعم ازdf,rtf,epub,lit,lrf,mobi,fb2,pdb)

Assassin's Creed Timeline

خوب،همونطور که در عکس واضح هست،خط زمانی ac هستش که لازم به ذکر که،من اینو در مجله ی Gameinformer دیدم،به نظرم خوب بود که به فارسی(با توضیحات+خودم)برشگردونم،تا به راحتی در دسترستون باشه.(دیگه حالا یه جاهایی ضایع بازی توی عکس هست،شرمنده دیگه:d)

-----------------------------------------------------------------------

m1ermg2j8otocrhust63.jpg

از 4 جولای،یک سری فایل های مربوط به Project Legacy در سایت ابسترگو قرار گرفته.این صفحه ی جدید که در سایت ابسترگو درست شده،حاوی 5 فایل هستش که در هر کدام از این ها،یک فیلم(اسلاید شو)کوتاه چند ثانیه ای و یک فایل pdf قرار دارد.
موضوعات هر کدام از داده ها با دیگری متفاوت،و در بازه های زمانی مختلف،حوادثی را بیان میکند.
به طور مثال درون فایلDATA-DUMP_S00.S02.rar اطلاعات،مفید و جالبی درباره ی نیکولای اندرویچ اورلوف وجود دارد.(کمیک های the fall &the chain)وجود دارد.
داستان این قسمت،مربوط میشود به زمانی که نیکولای به دنبال زنی به اسم guseva در زندان ها و آسایشگاه های روانی شهر کراسنویارسک واقع در سیبری میرود.او از guseva میخواهد مکان شیء مرموزی را که در گذشته میداند چه بوده و کجا بوده به یاد بیاورد،اما شکنجه های روحی و جسمی سختی هایی را که در طول این مدت کشیده است،این امکان را برای او فراهم نمیاورد.در نهایت نیکولای او را از زندان فراری میدهد و........

یا به طور مثال فایل مربوط به DATA-DUMP_S03.S01.rar درباره ی جیووانی بورجیا میباشد.کسی که از خانواده ی تمپلارها بود،اما در نهایت اساسین میشود،حتی وی دارای Eagle Vision نیز بوده است.
دانلود به فرمایید.
unknown.gif

DATA-DUMP_S00.S02.rar
unknown.gif
DATA-DUMP_S03.S01.rar
unknown.gif
DATA-DUMP_S03.S02.rar
unknown.gif
DATA-DUMP_S03.S03.rar
unknown.gif
DATA-DUMP_S03.S04.rar

[TD="align: right"][/TD]

--------------------------------------------------------------------------------
توی پست#367 من به عکسی از اتزیو اشاره کردم که دستش کتاب بود،و گفتم که این کدکس هاست و ...
خب اشتباه میکردم:d،اون کتاب Secret Crusade هستش،اتزیو هنگام سفرش اونو میخونه،و به خاطر همین هست که وقتی وارد مصیاف میشه،به نظر میرسه که الطایر رو میبینه،درواقع بخش هایی از کتاب یه جورایی یادش میاد و...(جالبه متن موزیک تریلر یه جورایی انگار حالت شعری آخرای کتاب هست)
پس عذر میخوام:d،و ازتون میخوام که Secret Crusade رو حتما حتما بخونید،مراحلی رو که با الطایر بازی میکنید،در کتاب هست،پس چه خوبه قبلش کتاب رو بخونید،و اون چیزی رو که تجسم میکنید،چند ماه بعد بازیش کنید.اگر هم میخواید براتون Revelations خیلی تازه باشه و هیچی از وقایعی که در مورد الطایر در بازی گفته میشه ، نمیخواهید بدونید،سمتش نرید.
جا داره همین جا از صادق عزیز تشکر کنیم به خاطر قرار دادن کتاب:x.ممنون(خبرنگار شدنت هم مبارک;))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or