Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
دوستان یه سوال در مورد assassins creed ember داشتم:

قبل از اینکه اتزیو بمیره یه مرد که قهوه ای پوشیده بود اومد پیشش ...من اون قسمتو منوجه نشدم ...اصلا تو کل سری فک کنم اولین بار هست که میبینمش.

آقا منم تموم کردم بالاخره.حالا الان خیلی قفلم.تاپیک هم خیلی شلوغ شده.یه چند تا سوال داشتم جواب بدین ممنون می شم:
1-اولینش اینکه یعنی چند تا سیب تو دنیا هست دیه؟آخه سیبی که اتزیو تو دو نسخه ی قبل بدست اورد توی رم گذشاتنش که دزموند اینا پیدا کردن ولی این یکی تو مصیاف بود.اصلا اون سیب قبلی رو اتزیو از کجا پیدا کرده بود؟
2-TWCB ها با انسان ها جنگیده بودن؟بعد ژوپیتر یه سری چیز ها در مورد پناهگاه های زیر زمینی و دلیل ساخته شدنشون می گفت.اونا چی بود جریانش؟
3-منظور اتزیو از حرف هایی که به دزموند زد چی بود؟فکر کنم گفت که من یه پیام رسان هستم به تو..درسته؟
4-ژوپیتر ادرس جایی که دزموند باید بره رو گفت.اونجا کجا بود؟
5-این TWCB ها الان مردن؟یا تو یه بعد دیگه ان؟اصلا چی هستند؟
پیشاپیش ممنون.

آخرین ویرایش:
آقا منم تموم کردم بالاخره.حالا الان خیلی قفلم.تاپیک هم خیلی شلوغ شده.یه چند تا سوال داشتم جواب بدین ممنون می شم:
1-اولینش اینکه یعنی چند تا سیب تو دنیا هست دیه؟آخه سیبی که اتزیو تو دو نسخه ی قبل بدست اورد توی رم گذشاتنش که دزموند اینا پیدا کردن ولی این یکی تو مصیاف بود.اصلا اون سیب قبلی رو اتزیو از کجا پیدا کرده بود؟
2-TWCB ها با انسان ها جنگیده بودن؟بعد ژوپیتر یه سری چیز ها در مورد پناهگاه های زیر زمینی و دلیل ساخته شدنشون می گفت.اونا چی بود جریانش؟
3-منظور اتزیو از حرف هایی که به دزموند زد چی بود؟فکر کنم گفت که من یه پیام رسان هستم به تو..درسته؟
4-ژوپیتر ادرس جایی که دزموند باید بره رو گفت.اونجا کجا بود؟
5-این TWCB ها الان مردن؟یا تو یه بعد دیگه ان؟اصلا چی هستند؟
پیشاپیش ممنون.
1- خیر. شش تا هستن.
-اولیش دست ناپلئون بود که تونست در انقلاب فرانسه ازش استفاده کنه.دومین کسی که صاحبش شد Houdini بود.سومین نفر هم Oswald!
دومین سیب، دست مالک توی معبد سلیمان در AC 1 بود.و بعد المعلم و بعد الطائر که تا سال 1257 در اختیارش داشت.بعد از الطائر Elizabeth I of England و بعد گاندی!
نکته: در ترور جان کندی از دو سیب اول و دوم استفاده شد.(!)
سومین سیب دست تمپلارها افتاد و اولین نفر استفاده کننده ازش جرج واشنگتن بود. پس از او روزولت و پس از او Lyndon B. Johnson که در آپولو 11 ازش استفاده کرد و تونست سیب پنجم رو از ماه بر روی زمین بیاره!
چهارمین سیب اولین صاحبش رو نمیدونم ولی میدونم که Nikola Tesla یه مدتی اون شیء رو در دست داشته.این سیب از اون سیباست. از دست Mark Twain و ادیسون و هنری فورد بگیر تا آدولف هیتلر رفته!
پنجمین سیب هم جریان عملیات آپولو11 بود که Lyndon B. Johnson بدستش میاره.
ششمین سیب هم اتزیو پیداش کرد. اتزیو با استفاده از عصای بهشتی تونست Vault زیرواتیکان رو باز کنه و ششمین سیب رو به دست بیاره. این سیب هم اکنون دست دزموند مایلز هست.
2_ انسان ها علیه اونها شورش کردن
3-میگفت نمیدونم چطوری ولی تو منو میبینی و من باید پیغام رو بتو برسونم
4-نزدیکای نیویورک
5- فقط 3 تا ازشون موندن اونا کسانی هستن که انسان ها رو افریدن

• Like
Reactions: Emperor visari
1- خیر. شش تا هستن.
-اولیش دست ناپلئون بود که تونست در انقلاب فرانسه ازش استفاده کنه.دومین کسی که صاحبش شد Houdini بود.سومین نفر هم Oswald!
دومین سیب، دست مالک توی معبد سلیمان در AC 1 بود.و بعد المعلم و بعد الطائر که تا سال 1257 در اختیارش داشت.بعد از الطائر Elizabeth I of England و بعد گاندی!
نکته: در ترور جان کندی از دو سیب اول و دوم استفاده شد.(!)
سومین سیب دست تمپلارها افتاد و اولین نفر استفاده کننده ازش جرج واشنگتن بود. پس از او روزولت و پس از او Lyndon B. Johnson که در آپولو 11 ازش استفاده کرد و تونست سیب پنجم رو از ماه بر روی زمین بیاره!
چهارمین سیب اولین صاحبش رو نمیدونم ولی میدونم که Nikola Tesla یه مدتی اون شیء رو در دست داشته.این سیب از اون سیباست. از دست Mark Twain و ادیسون و هنری فورد بگیر تا آدولف هیتلر رفته!
پنجمین سیب هم جریان عملیات آپولو11 بود که Lyndon B. Johnson بدستش میاره.
ششمین سیب هم اتزیو پیداش کرد. اتزیو با استفاده از عصای بهشتی تونست Vault زیرواتیکان رو باز کنه و ششمین سیب رو به دست بیاره. این سیب هم اکنون دست دزموند مایلز هست.
2_ انسان ها علیه اونها شورش کردن
3-میگفت نمیدونم چطوری ولی تو منو میبینی و من باید پیغام رو بتو برسونم
4-نزدیکای نیویورک
5- فقط 3 تا ازشون موندن اونا کسانی هستن که انسان ها رو افریدن

آقا دمت گرم ترکوندی!فقط سه تا سوال دیگه برام پیش اومد:
1-سیب دوم مگه بعد از الطیر به دست کسی دیگه ای رسید؟الطیر سیب رو گذاشت تو ان معبد و تتی اتزیو بهش برسه که معبد تعطیل بود...
2-اون محل که نزدیکای نیویورک هست چه چیز مهمی داره؟

3-پس TWCB به نعی خدا به حساب میان دیگه؟بعد یه سوال دیگه اینکه این سیب ها رو هم TWCB ساختن؟برای دفاع از زمین؟

سلام
کسی از دوستان می تونه بیاد و داستان های الطیر رو تو AC:R کامل تعریف کنه؟
یه سوالم داشتم
درسته که می گن الطیر بعد از رانده شدن از مسایف تو الموت ساکن بوده؟اگه اره اطلاعاتی از اون دوره هست؟
درود بر شما
بیوگرافی الطائر رو بخون جواب دو تا سوالتون هست.قسمت های آخر زندگیش رو بخونید بعد از بازگشت از مغولستان.البته چیز زیادی هم گفته نشده درباره ی همون دوران. جز اون چند خطی که توی زندگینامه اش هست.
1-سیب دوم مگه بعد از الطیر به دست کسی دیگه ای رسید؟الطیر سیب رو گذاشت تو ان معبد و تتی اتزیو بهش برسه که معبد تعطیل بود...
2-اون محل که نزدیکای نیویورک هست چه چیز مهمی داره؟

3-پس TWCB به نعی خدا به حساب میان دیگه؟بعد یه سوال دیگه اینکه این سیب ها رو هم TWCB ساختن؟برای دفاع از زمین؟
+ سوالات قبلیتون توی 2 صفحه ی قبل کامل داده شده.#534#540#489
توی پست 489 تفسیر پایان بازی هست. سوال دوم شما به قسمت آخر اون پست در اسپویلر مربوط میشه.
سوال سوم هم پراکنده گفتم که سیب فقط ساخته ی TWCB نیستند. پارچه ی تورین، جمجمه ی کریستالی.شمشیر و عصای بهشتی.حتی به شما بگم انیمس رو هم ساخته ی دست ایناست. پس از سالیانی درازی تمپلارها در زمان نامشخص انیمس رو دوباره بازسازی میکنند.!!

سیب دوم مگه بعد از الطیر به دست کسی دیگه ای رسید؟الطیر سیب رو گذاشت تو ان معبد و تتی اتزیو بهش برسه که معبد تعطیل بود...
توی پازل های AC2 سرنوشت سیبها مشخص شد. دقیق معلوم نیست که بعد از اتزیو چه کسی اومد و اون رو برداشت. توی پازلها هم گفته شد که این همون سیب دوم هست.(صادق گرامی تفسیر پازل ها رونوشته، اگه یادتون رفته از صفحه اول قابل دسترسی هست.)باز اگه منظورت سوالتون رو متوجه نشدم خواهشا بگید.

دوستان بخش جدید بازی اطلاعات نابی درباره ی ABSTERGO میده. بخش Multiplayer بازی شامل این اطلاعات هست. Abstergo FIles در واقع نقش همون پازل ها و ریفت های دو شماره ی قبلی رو بازی میکنه با این تفاوت که فقط درباره ی ابسترگو و اهدافش هست. این دفعه داستان رو از طرف یکی از کارمندان ابسترگو میشنویم. توی این بخش دکتر وارن ویدیچ و عده ای شاگرد تمپلار رو مشاهده میکنید و ویدیچ اونارو برای نابودی اساسین ها تحت تعلیم خودش قرار داده. اطلاعاتم از این بخش رو کامل کنم دوباره میام.

• Like
Reactions: Minato
توی پست 489 تفسیر پایان بازی هست. سوال دوم شما به قسمت آخر اون پست در اسپویلر مربوط میشه.
سوال سوم هم پراکنده گفتم که سیب فقط ساخته ی TWCB نیستند. پارچه ی تورین، جمجمه ی کریستالی.شمشیر و عصای بهشتی.حتی به شما بگم انیمس رو هم ساخته ی دست ایناست. پس از سالیانی درازی تمپلارها در زمان نامشخص انیمس رو دوباره بازسازی میکنند.!!
یه چیز در مورد جمجمه ی کریستالی بگم:
چند وقت پیش تو یه مستند دیدم که این جمجمه ی کریستالی واقعا کشف شده در آمریکالی شمالی فکر کنم.(بر اساس افسانه های بومیان آمریکا 13 جمجمه ی کریستالی هست.)

چند تا سوتی هست که اونم به خاطر اپن ورلد بودن بازی هست.
یه سری تناقصات وجود داره بین داستان و اپن ورلد بودن، مثلا وقتی AC:R تموم میشه، آخرش اتزیو میگه که دیگه نمیخواد اساسین باشه و میخواد مثل یه مرد معمولی زندگی کنه و اسلحه هاشو میندازه پیش سیب، یا قبل ترش پرنس سلطان تهدیدش میکنه که از Constantinople بره و اینا، بعد که بازی تموم میشه شما میتونید تو شهر به طور آزاد بگردید، خب باز اساسین هستید و بازم تو قسطنطنیه :دی به نظرم باید یه طوری یه کاری میکردن که بعد تموم شدن بازی دیگه ربطی به داستان و اینا نداره
مگه دزموند به هوش نیومد ؟ باز که توی Animus Island میچرخه :دی

-------
نه منظورم رو درست متوجه شدی.پس یعنی بعد از اتزیو این سیب از مصیاف جا به جا شده...فقط یه سوال دیگه,منظورت از اینکه دزموند دو رگه هست چیه؟یعنی دو رگه ی انسان-TWCB هست؟بعد اینکه الان اینجوری که داستان پیش رفت,اتزیو و الطیر جد دزموند نیستن؟
نسل دزموند و الطائر و اتزیو به انسان ها و TWCB ها میخوره که اساسین هایی هستند با حس ششم.

آخرین ویرایش:
درود بر شما
بیوگرافی الطائر رو بخون جواب دو تا سوالتون هست.قسمت های آخر زندگیش رو بخونید بعد از بازگشت از مغولستان.البته چیز زیادی هم گفته نشده درباره ی همون دوران. جز اون چند خطی که توی زندگینامه اش هست.

توی پازل های AC2 سرنوشت سیبها مشخص شد. دقیق معلوم نیست که بعد از اتزیو چه کسی اومد و اون رو برداشت. توی پازلها هم گفته شد که این همون سیب دوم هست.(صادق گرامی تفسیر پازل ها رونوشته، اگه یادتون رفته از صفحه اول قابل دسترسی هست.)باز اگه منظورت سوالتون رو متوجه نشدم خواهشا بگید.

دوستان بخش جدید بازی اطلاعات نابی درباره ی ABSTERGO میده. بخش Multiplayer بازی شامل این اطلاعات هست. Abstergo FIles در واقع نقش همون پازل ها و ریفت های دو شماره ی قبلی رو بازی میکنه با این تفاوت که فقط درباره ی ابسترگو و اهدافش هست. این دفعه داستان رو از طرف یکی از کارمندان ابسترگو میشنویم. توی این بخش دکتر وارن ویدیچ و عده ای شاگرد تمپلار رو مشاهده میکنید و ویدیچ اونارو برای نابودی اساسین ها تحت تعلیم خودش قرار داده. اطلاعاتم از این بخش رو کامل کنم دوباره میام.
نه منظورم رو درست متوجه شدی.پس یعنی بعد از اتزیو این سیب از مصیاف جا به جا شده...فقط یه سوال دیگه,منظورت از اینکه دزموند دو رگه هست چیه؟یعنی دو رگه ی انسان-TWCB هست؟بعد اینکه الان اینجوری که داستان پیش رفت,اتزیو و الطیر جد دزموند نیستن؟
پ.ن:این معماها که می گی راجع به آبسترگو هست کجاست؟

چند تا سوتی هست که اونم به خاطر اپن ورلد بودن بازی هست.
یه سری تناقصات وجود داره بین داستان و اپن ورلد بودن، مثلا وقتی AC:R تموم میشه، آخرش اتزیو میگه که دیگه نمیخواد اساسین باشه و میخواد مثل یه مرد معمولی زندگی کنه و اسلحه هاشو میندازه پیش سیب، یا قبل ترش پرنس سلطان تهدیدش میکنه که از Constantinople بره و اینا، بعد که بازی تموم میشه شما میتونید تو شهر به طور آزاد بگردید، خب باز اساسین هستید و بازم تو قسطنطنیه :دی به نظرم باید یه طوری یه کاری میکردن که بعد تموم شدن بازی دیگه ربطی به داستان و اینا نداره
مگه دزموند به هوش نیومد ؟ باز که توی Animus Island میچرخه :دی

-------نسل دزموند و الطائر و اتزیو به انسان ها و TWCB ها میخوره که اساسین هایی هستند با حس ششم.

دوست عزیز به اینا نمیگن سوتی. مثلا شما اگر 2 و brotherhood رو بازی می کردی می فهمیدی. اونجایی که 2 تموم می شه دقیقا brotherhood شروع می شه، در حالی که شما توی آخر 2 می تونی توی شهر بگردی.
البته قبول دارم خیلی سوتی دادن. مثلا همون عکس روی بازی که الطیر و اتزیو کنار هم هستند. اگر دقت کرده باشی هوک بلید اتزیو توی دست چپشه در حالی که تو بازی تو دست راستشه یا تو همون دمو اول اتزیو که داره با خواهرش کلودیا صحبت می کنه اگر دقت کرده باشی آخرش که می خوان اعدامش کنن بلیداشو داره ولی وقتی خوذت می خوای اول بازی بری، باید اونا رو از تو اون اتاق بری بر داری و..........................:d

آره حالا خوبه بلید هاش شکستند توی جنگ، لابد یه تمپلر ورداشته تمعیرشون کرده گذاشته توی اتاق...
یوبی به این نکات ریز هیچوقت دقت نمیکنه

خب انیمیشن رو هم دیدم.امروز واقعا غم انگیز شد این Assassin برای من.اول که مرگ الطیر,و حالا هم مرگ اتزیو.دیدن اتزیو تو این سن,در حالی که جنگ خسته اش کرده,مدام دست به کمر می زنه<سرفه می کنه و...ناراحت کننده هست.این همون اتزیویی هست که که اول نسخه ی دوم با یه مشت پسر جوون دعوا کرد...همون اتزیویی که رودریگو رو شکست داد,همون اتزیویی که چزاره ی مغرور را شکست.همون اتزیویی که احد رو شکست داد و راز کتابخونه و کدکس های الطیر رو شکوند.جا داره برای اتزیو ادیتوره دافیرنزه و الطیر ابن لا احد یه جمله گفت:
rest in the peace mentors....
حالا نوبت دزموند که تو AC3 خودی نشون بده تا این دو زندگی که وقف رساندن پیغام Twcb به دزموند شد,هدر نرن....

آره حالا خوبه بلید هاش شکستند توی جنگ، لابد یه تمپلر ورداشته تمعیرشون کرده گذاشته توی اتاق...
یوبی به این نکات ریز هیچوقت دقت نمیکنه
بازی می کنید یه نمه دقت هم کنید خوبه.دقیقا وقتی اتزیو بلید هاش رو می بنده,یه دستش باز می شه<ولی یه دستش باز نمی شه...که بعدا جای اون هوک بلید می زاره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or