Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
اون فردی که روی صندلی نشسته بود Altair(عقاب) بود.من نمیدونم شاید شما بازی نکردید یا اینکه سر سری ردش کردید رفت.
تو این داستان A:C هر کی از اولش رفته باید بدونه که شخصیت اصلی کسی که Assassin رو به اوج رسوند Altair(عقاب)بود.
جالبه که اینو نمیدونستین.
به هر حال بهتر از اول شروع کنید چون این خودش یه زندگیه.من باهاش زندگی کردم.حتی تو کلیپ بعد بازی که نشون میداد گریه کردم.(واسه من یه خدایی بود داستانی بسیار جالب)
محض اطلاع ac رو از سال 2007 شروع کردم و تا الان دارم باهاش زندگی میکنم.
شما بهتره یه ذره بیشتر به سوال دقت کنی بعد نظر بدی.اینجا همه خوره ی AC هستن.بچه ها منظورشون AC:R نبود.انیمیشن AC:E بود که آخرش اتزیو می میره.
حالا خوبه گفتم AC:Embers.
بعدشم مگه الطائر آخر ac:r اومد پیش الطائر نشست ؟!
"توی AC:Embers اخرای فیلم اون مرده که اومد میشه اتزیو روی صندلی نشست کی بودش ؟"

آخرین ویرایش:

مشکلت با من چیه؟منم دارم می گم اشتباه جواب داد دیگه

مگه مهمه که کی بودش.یه یارویی بود اومد از اتزیو انتقام بگیره وقتی دستشو گذاشت رو دست اتزیو یه کوفتی بهش تزریق کرده باشه مرده باشه.اصلا چه اهمیتی داره که مرده یا نه مردک دختر باز هر جا رفته یه کرمی به دخترای اونجا ریخته.مهم این بود که فهمیدیم شخصیت نسخه های بعدی کیه.

خوب منم موفق به دیدن ac:embers شدم. قشنگ بود. یه خورده غم انگیز بود چون کسی که 2 سال باهات زندگی کرده رو میبینی که دیگه کارش تمومه.
فکر کنم اون مرد آخر کاری هم عزراییل بود، چون وقتی دست اتزیو رو گرفت اتزیو فهمید که دیگه آخرشه اونم سر تکون داد به نشونه تایید بعد هم که تموم کرد.
حدس می زنم که اون دختره هم سوژه بعدی assassins creed هست.

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 PM ارسال شده بود ----------

نه دوست عزیز به دکتره نگاه نکرد. یه بار دیگه برو ببین. یه مردی بود سمت راست تصویر که یه لحظه دید ولی سریع غیب شد.

این قضیه عزراییل (البته دور از جونش) بود اون یا رو هم واقن حکایتی شده ها.اخه مردونه یکی به من بگه این اتزیو چه چیزی رو قبول داشت یا مثلا سازندگان بازی چند مثقال حرف از فرشته زدن که فک میکنید ممکنه 1 در میلیون اون یارو عزراییل باشه؟

نهایت نهایت نهایتش اینا 3 تا خدای یونانی رو گرفتن به عنوان ستون اعتقادی سه تا بازی که مثلا اومده ادم رو بوجود اورده (عین عبارت خودشونه)که اونم معلوم نشد پس کی اومده خودش اون خورشیده رو بوجود اورده.

اون فردی که روی صندلی نشسته بود Altair(عقاب) بود.من نمیدونم شاید شما بازی نکردید یا اینکه سر سری ردش کردید رفت.
تو این داستان A:C هر کی از اولش رفته باید بدونه که شخصیت اصلی کسی که Assassin رو به اوج رسوند Altair(عقاب)بود.
جالبه که اینو نمیدونستین.
به هر حال بهتر از اول شروع کنید چون این خودش یه زندگیه.من باهاش زندگی کردم.حتی تو کلیپ بعد بازی که نشون میداد گریه کردم.(واسه من یه خدایی بود داستانی بسیار جالب)

دوست گرامی این اساسینز کرید هم فقط یه بازیه نه چیزی بیشتر شاید بشه گفت بهترین پیوستگی داستانی و بهترین داستان رو بین تمام بازیها داشته باشه ولی اصلا در اون حدی نیست که بشه اینقدر در بارش تعریف کرد.
با این تحریفای تاریخیشون واقن دارن گندشو در میارن .
پیشنهاد میکنم شما گریه هاتون رو برای موارد مهمتر نگه دارید.چون با جو گیر شدن بعد از تموم کردن بازی گذاشتید که سازندگان بازی به هدفی که داشتن برسن.
من کل 4 تابازی رو تو دو ماه تموم کردم اونم فقط به خاطر اینکه مشدشونو وا کنم وگرنه من ابدا طرف بازی نیستم و نبودم.

آخرین ویرایش:
مگه مهمه که کی بودش.یه یارویی بود اومد از اتزیو انتقام بگیره وقتی دستشو گذاشت رو دست اتزیو یه کوفتی بهش تزریق کرده باشه مرده باشه.اصلا چه اهمیتی داره که مرده یا نه مردک دختر باز هر جا رفته یه کرمی به دخترای اونجا ریخته.مهم این بود که فهمیدیم شخصیت نسخه های بعدی کیه.

این قضیه عزراییل (البته دور از جونش) بود اون یا رو هم واقن حکایتی شده ها.اخه مردونه یکی به من بگه این اتزیو چه چیزی رو قبول داشت یا مثلا سازندگان بازی چند مثقال حرف از فرشته زدن که فک میکنید ممکنه 1 در میلیون اون یارو عزراییل باشه؟

نهایت نهایت نهایتش اینا 3 تا خدای یونانی رو گرفتن به عنوان ستون اعتقادی سه تا بازی که مثلا اومده ادم رو بوجود اورده (عین عبارت خودشونه)که اونم معلوم نشد پس کی اومده خودش اون خورشیده رو بوجود اورده.

دوست گرامی این اساسینز کرید هم فقط یه بازیه نه چیزی بیشتر شاید بشه گفت بهترین پیوستگی داستانی و بهترین داستان رو بین تمام بازیها داشته باشه ولی اصلا در اون حدی نیست که بشه اینقدر در بارش تعریف کرد.
پیشنهاد میکنم شما گریه هاتون رو برای موارد مهمتر نگه دارید.چون با جو گیر شدن بعد از تموم کردن بازی گذاشتید که سازندگان بازی به هدفی که داشتن برسن.
من کل 4 تابازی رو تو دو ماه تموم کردم اونم فقط به خاطر اینکه مشدشونو وا کنم وگرنه من ابدا طرف بازی نیستم و نبودم.

دوست عزیز ماهایی که 3-4 ساله داریم با اساسین داریم زندگی می کنیم باید یه فرقی داشته باشیم با شمایی که به قول خودتون 2 ماهه 4 تا رو تموم کردین .... برای ما مهمه که اون کی بود یا اینکه داستان چطوری میخواد پیش بره ..... به هرحال هرکی یجوری حال می کنه .... یکی دوست داره گریه کنه یکیم مثله شما خیلی براش مهم نیست ...
قصد خاصی نداشتم فقط میخواستم همین چیزای کوچیک برای ما خیلی مهمه

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman
چرا همه یهو Aggressive شدند

مشکلت با من چیه؟منم دارم می گم اشتباه جواب داد دیگه
مشکلی ندارم، فقط گفتم دلیل اشتباهشون اون نبود که شما گفتی.

LOL، اصلا انتقام نگرفت از اتزیو، نمیدونم شما بر چه اساسی این حرفو میزنید. شاید شما Eagle Sense داری سوزنو تو دستاش دیدی ؟ :))

شما بر چه مدرکی میگی فقط مسلمان ها به Angle of Death اعتقاد دارند ؟
و اینکه لول، شخصیت بعدی هیچوقت اون زن نخواهد بود.

اولا، اگه شما از بازی خوشتون نیومده میتونید به این تاپیک نیاید، معمولا تاپیکی مثل این واسه کسانی زده شده که دوست دارند چیزی از بازی بدونند، نه اینکه یه بازی رو واسه وقت پر کنی یا واسه گرافیکش بازی میکنند.
و اینکه شرط میبندم شما هیچی از داستان بازی نفهمیدید.

• Like
، آخرش اتزیو میگه که دیگه نمیخواد اساسین باشه و میخواد مثل یه مرد معمولی زندگی کنه و اسلحه هاشو میندازه پیش سیب، یا قبل ترش پرنس سلطان تهدیدش میکنه که از Constantinople بره و اینا، بعد که بازی تموم میشه شما میتونید تو شهر به طور آزاد بگردید، خب باز اساسین هستید و بازم تو قسطنطنیه :biggrin1: به نظرم باید یه طوری یه کاری میکردن که بعد تموم شدن بازی دیگه ربطی به داستان و اینا نداره
مگه دزموند به هوش نیومد ؟ باز که توی Animus Island میچرخه :biggrin1:
آقای محترم، این دیگه سوتی نیست، ایراد بنی اسرائیلی ــه.شما میتونید بعد از اتمام پایان بازی توی شهر کارهای عقب افتاده تون رو تموم کنید. زره ایشاک پاشا، Secret location، اچیومنت ها، Data Fragment ، Assassin Den ، ماموریت هایی جانبی، خرید مغازه ها و.....خب اگه بازی تموم میشد چه جوری میخواستید اینا رو برید؟ تقریبا همه ی بازی های Open World همین هستند و غیر از این باشند خیلی مضحک هست.آزاد بودن شما توی Animus Island هم به خاطر تموم کردن Desmond Journey هست. اگه کسی فرصت نکرده اون بخش رو بره حالا میتونه با خیال راحت بازی کنه.
پ.ن:این معماها که می گی راجع به آبسترگو هست کجاست؟
بله بخش مولتی بازی رو برید متوجه میشید.
توی AC:Embers اخرای فیلم اون مرده که اومد میشه اتزیو روی صندلی نشست کی بودش ؟ یه سری میگن یه تمپلار بوده، یه سری میگن عزارییل بوده (!!).
بی ربط به داستان نمیتونه باشه، اینکه به طور تصادفی بیاد بیشنه عجیبه
نه تمپلار نیست. عزرائیل هم نیست.احتیاجی به فکر کردن به نظرم نداره. اتزیو بر اثر حمله ی قلبی فوت میکنه. پس اون طرف هم بهش نه سمی، نه دارویی، نه ...بهش تزریق نکرده بود.خوبه که با هم بحث میکنید ولی احتیاجی نیست سر این موضوع خودمون رو خسته کنیم.
As Ezio watched, a young man would sit down with him and berate the woman of Florence. Despite his disrespectful demeanor, the man advised Ezio to rest before leaving his company. Ezio, as he looked on his wife and daughter, smiled. The two looked back, though with an expression of distraught rather than happiness.

دوستان من فک کنم صحبتهایی که تو نسخه قبل با نمونه 16 ام داشتیم به نسخه 3 و خط سیر دزموند مربوط باشه احتمالا نسخه بعدی دزموند میره که دنبال نوادگان حوا بگرده در اونجایی که سکانس اخر بود و یک زن به طور نامحسوس توش دیده میشد.من فک کنم همون زنه از نوادگان حوا باشه.
نظر شما چیه؟
جناب ما هم همین رو چند صفحه قبل گفتیم دیگه.
تفسیر کوتاه از پایان Revelations

در مورد قسمت تاریخی بازی هم به احتمال زیاد یا با شاو جون که تو embers پیداش میشه سرو کار داریم یا با اون اساسین روسیه که تو کمیکشون معرفی شده.
البته این گفته ی شما فقط یه حدس هست. ولی احتمالش کمه.اگه قرار بود با این دو نفر یا کلا هر کس دیگه ای روبه رو بشیم، دیگه وقتش گذشته. الان فقط نوبت دزموند و گذشته ی آدم و حوا هست.یوبی اگه بخواد اینکارو بکنه و خط داستانی بازی رو غیر از این دو تا ببره کار اشتباهی هست. البته بعد از ACIII میشه سراغش رفت. به قول شما ماجراهای نیکولای اورلوف و دانیل کراس رو دنبال کرد.منتها بعد از پایان دزموند!
راستی کسی خبر نداره که encyclopedia ی بازی رو از کجامیشه گیر اورد من بدجور دنبالشم
قابل دسترسی از خرید پکیج های اوریجینال بازی.
اگه دقت کرده باشین شائو eagle vision داشت اون جایی که به اون دکتره نیگا کرد
نه، شائو یون Eagle Vision نداره، گرامی.

پست اول رو بخونید خواهشا. نمیخواهیم وارد بحث های مذهبی، سیاسی، اجتماعی، تاریخی و....وارد بشیم.خواهش میکنم پست اول رو بخونید. صحبت کردن درباره ی اینجور چیزا خلاف قوانین هست. چون هرگز نمیشه به نقطه ی مشترک رسید.ما میخواهیم که داستان بازی رو درک کنید. بفهمید کی به کیه. از اول هم قصدمون همین بود. راست و دروغش پای شما(کلا هر کی که بازی میکنه). چون به یک بلوغ فکر رسیده و میتونه خودش هر چیزی رو از چیز تمیز بده.
+سه تا خدا نیستند.(که البته خدا نیستند.صفحه ی اول و دوم رو بخون) Consus ∙ Eris ∙ Aphrodite ∙ Hermes Trismegistus این 4 نفر هم هستند.
شما بر چه مدرکی میگی فقط مسلمان ها به Angle of Death اعتقاد دارند ؟
بحث مذهبی ممنوعه.یک پیشنهاد دوستانه: بهتره به نظرات دیگران چه غلط و چه درست احترام بزاریم.

دوست عزيز، بقيه دوستان حرف هاي لازم رو بهت زدند. من فقط بگم كه همون طور كه ما به نظر بقيه احترام مي ذاريم توقع داريم كه بقيه هم به نظر ما احترام بذارند. منم از خيلي بازيا بدم مباد، يعني كسي نيست كه از همه ي بازيا خوشش بياد ولي نميام برم توي تا‍‍پيك و درباره ي بازي بد بگم شما هم اگر بدت مياد اصلا داخل تاپيك نيا. يه كسي مثل من خيلي به داستان بازي مي كنم و برام مهمه كه آخر بازي دقيقا چي ميشه...

• Like
من نمیدونم دیگه چی بگم فقط میتونم بگم که یوبیسافت دقیقا داره به هدفش میرسه.اونم اینه که یه سری رو سرگرم کنه.ضمنا خود بنده هم میدونم یونانیا بیشتر از 3 تا خدا دارن ولی منظورم این بود که تو این بازی فقط 3 تاشون اورده شده.خداوکیلی باید بگم که این بازی دلیل اینکه 4 ساله یه سری رو الاف کرده اینه که کل هدفشو تو یه نسخه نمیده بیرون.این ها اینقدر سوژه کم اوردن دیگه زدن تو تم های شرقی و اعتقادی اونوقت انتضار دارید با این تحریفاتی که دارن میکنن من بشینم هیچی نگم؟تازه اگه واقع بین باشید من از همه شما بیشتر بازی رو جدی گرفتم بنابرین خاهشن افه ی بازی خوری نگیرید.فقط میتونم بگم خوش باشید .جندالشیطان به هدفش رسید. من از این به بعد فقط تاپیکو دنبال میکنم.

من نمیدونم دیگه چی بگم فقط میتونم بگم که یوبیسافت دقیقا داره به هدفش میرسه.اونم اینه که یه سری رو سرگرم کنه.ضمنا خود بنده هم میدونم یونانیا بیشتر از 3 تا خدا دارن ولی منظورم این بود که تو این بازی فقط 3 تاشون اورده شده.خداوکیلی باید بگم که این بازی دلیل اینکه 4 ساله یه سری رو الاف کرده اینه که کل هدفشو تو یه نسخه نمیده بیرون.این ها اینقدر سوژه کم اوردن دیگه زدن تو تم های شرقی و اعتقادی اونوقت انتضار دارید با این تحریفاتی که دارن میکنن من بشینم هیچی نگم؟تازه اگه واقع بین باشید من از همه شما بیشتر بازی رو جدی گرفتم بنابرین خاهشن افه ی بازی خوری نگیرید.فقط میتونم بگم خوش باشید .جندالشیطان به هدفش رسید. من از این به بعد فقط تاپیکو دنبال میکنم.

من نمیدونم شما چرا دارین الکی به این موضوع دامن میزنین اگه پست اول رو خونده باشین بارها گفتن که در این تاپیک فقط در چهارچوب مسائلی که در محیط بازی میگذر بحث میشه و هیچ برداش سیاسی یا مذهبی از این بازی نمیکنن چون با دامن زدن به این مسائل ما به هیچ جایی نمیرسیم و من به شخصه اعتقاد دارم که آدم واسه لذت بردن و سرگرم شدن باید بازی کنه که داستان این بازی یکی از جذاب ترین داستانها رو در بین تمامی بازی ها داره و من دلیلی نمیبینم با ربط دادن اون به یه سری مسائل از جذابیت اون بکاهبم چون همونطور که قبلاً گفتم بازیها فقط واسه لذت بردن و سرگرم شدن هستن اگه بخوایم از دیدگاه شما به بازیها نگاه کنیم باید کلاً بازی نکنیم چون بلاخر اکثر بازیها یه سری مسائل رو در خودشون دارن. حالا چه ما بخوایم چه نخوایم

پیشناهد میکنم به جای دامن زدن به موارد حاشیه ای بازی فقط به خود بازی بپردازیم

آخرین ویرایش:
خود بنده هم میدونم یونانیا بیشتر از 3 تا خدا دارن ولی منظورم این بود که تو این بازی فقط 3 تاشون اورده شده
من هم نگفتم اینا خدای یونانی هستن یا نیستن.ولی به شما عرض کردم Consus ∙ Eris ∙ Aphrodite ∙ Hermes Trismegistus هم از اعضای Those Who Came Before هستند که شما ازش اطلاعی هیچ ندارید.چون دنیای AC از چهارتا بازی که انجامش دادیم بزرگتره. Consus کسی بود که جیووانی بورجیا در کودکی بود. جیووانی اون رو میدید و به بقیه میگفت اما دیگران تصور میکردند که جیووانی یک دوست خیالی برای خودش درست کرده. Consus همچنین از جیووانی میخواد همراه Francesco Vecellio در سال 1503 به انجمن برادری بپیونده.منبع بنده هم بازی Project Legacy هست و Encyclopedia
بنابرین خاهشن افه ی بازی خوری نگیرید.فقط میتونم بگم خوش باشید .
من همیشه از نظر مخالف استقبال میکنم.چون یک نگرش متفاوت از دنیای خودت، از فهم خودت با دیگری هست، و این تفاوت های همیشه هیجان انگیز و لذت بخش هست(لا اقل برای من). اما توهین و غرض ورزی و....توی هیچ جامعه ای پذیرفته نیست. هیچکس اینجا افه ! درنیاورد. من اول تاپیک از همه خواهش کردم اگر چیزی میدونند در چارچوب این قوانین خواهش میکنم دانسته هاشون رو به اشتراک بزارن.چه فایده ای داره من خیلی چیزارو بدونم ولی به کسی نگم. خب که چی؟ چه قدر اینکار مفید هست؟اشتراک گذاشتن دانشمون شد افه بازی؟اگه میخواستیم افه بازی دربیاریم توی نظر سنجی گزینه ی هیچ میزاشتیم؟

______________________________________________________________________________________________
فردا ظهر بخش Abstergo Files رو باهم شروع میکنیم،تاپیک باید از این حال و هوا دربیاد. بهتره از این بحث ها خارج شیم چون چیزی عایدمون نمیشه.از Laetitia England شروع میکنیم. زنی که از قدیمی ها، و از اشخاص مهم ابسترگو هست.از عضو های مهم Inner Sanctum of the Templar Order
فردا درموردشون بیشتر گفت و گو میکنیم.

• Like
ظاهرا خیلی به شاخ و شونه کشیدن اعتقاد داری
ولی دوست عزیز زنگ رو اشتباه زدی اگر میخوای شاخ و شونه بکشی و ارشاد کنی جاش اینجا نیست جاش پیش گیلموت رئیس یوبیسافته خرجشم یه بلیته دو طرفه (اگرم دوست داشتی یه طرفه!) به فرانسه ـست
پشت پی سی نشستن و الدرم ملدرم کردن از یه بچه 10 ساله هم بر میاد
آخرش اتزیو میگه که دیگه نمیخواد اساسین باشه و میخواد مثل یه مرد معمولی زندگی کنه و اسلحه هاشو میندازه پیش سیب، یا قبل ترش پرنس سلطان تهدیدش میکنه که از Constantinople بره و اینا، بعد که بازی تموم میشه شما میتونید تو شهر به طور آزاد بگردید، خب باز اساسین هستید و بازم تو قسطنطنیه :biggrin1: به نظرم باید یه طوری یه کاری میکردن که بعد تموم شدن بازی دیگه ربطی به داستان و اینا نداره
مگه دزموند به هوش نیومد ؟ باز که توی Animus Island میچرخه :biggrin1:
ترول ، ترول که میگن اینه ها:biggrin1:
-----------------------------------------------------------------------------
من این کامنت رو دادم که بگم داستان AC عظیم و فوق العاده پر حاشیست و غیر از خود بازی (که شاه غولیه واسه خودش)سایت های مختلفی وجود داره که به حواشی داستان میپردازه و رسیدگی و ترجمه این بار مطالب کار ساده ای نیست و بنا به دلایل مختلف کسی نیست در این انجمن که پیگیر داستان این بازی باشه جز 5-6 نفر (تا اونجا که من اطلاع دارم) و از این5-6 نفر 2-3 نفر هستن که دلسوزانه میان فقط واسه اطلاع رسانی ترجمه میکنن و در این تاپیک قرار میدن تا منو شما از داستان بازی سر در بیاریم ولاغیر
مخصوصا حسین ( hosein_fisher) که واقعا با تمام درگیری هایی که داره باز میاد اطلاعاتش رو خالطانه بدون هیچ نیت سوئی صرفا جهت اطلاع رسانی درمیون میزار! کم پیدا میشن از این مدل ادم ها و الان بخاطر مشکلاتی که برای بقیه اعضای فعال تاپیک پیش اومده حسین دست تنها شده
و Minato که انصافا کارهایی که من قصد انجامش رو داشتم مثل ترجمه Sequence اخر و... ، خالصانه داره انجام میده. خوب از این فعالیت ها هیچ سودی نصیب این افراد نمیشه جز چند اعتبار ساده که تو زندگیشون به هیچ دردی نمیخوره (که همونم خیلیا کوتاهی میکنن)
پس بیاید قدر بدونیم و بجای موضوعات بی ارزش اگر اطلاعات مفیدی داریم با اعضای این تاپیک در میون بگذاریم بخدا اینطوری زندگی خیلی شیرین تره
شخصا بخاطر مشغله زیاد هنوز نتونستم به این تاپیک کمک خاصی بکنم و به همین خاطر هر دفعه به این تاپیک پا میزارم خجالت میکشم
همین
ببخشید اگر off topic دادم

حسین جان دمت گرم این abstergo files رو هم شروع کنی خیلی خوب می شه چون من الان دسترسی به لایو ندارم نمی تونم برم سراغ بخش مولتیش...
........................
به نظر من هم محتمل ترین داستان برای نسخه ی سوم همون پیشینه ی آدم و حوا باشه,منتها این بار بیشتر داستان تو دنیای مدرن بگرده.درسته شاید خیلی ها با تغییر محیط بازی موافق نباشن,ولی خب شرایط داستانی این قضیه رو می طلبه...

فقط میتونم بگم خوش باشید .جندالشیطان به هدفش رسید
جا داره به این دوستمون بگیم:
337.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ترجمه ی سکانس ها رو می تونید از اول تا اخر(توی پست اول از 3 شروع میشه)بزارید؟

بسه دیگه گند زدین به اینجا رفت.یه زمانی حسین و صادق و من و مهراد و بقیه دوستان میومدیم با ذوق و شوق اینجا بحث میکردیم.حالا یه مشت بچه ریختن اینجا رو نابود کردن.شماها لطف کنید برید Cod بازی کنید نمیخواد داستان AC رو واسه ما نقد کنید.
یعنی ما تازه وارد ها هیچی نگیم ؟
چه ربطی داشت؟! من صحبت من با کساییه که خودشون میدونن منظورم با اونهاست.

آخرین ویرایش:
بسه دیگه گند زدین به اینجا رفت.یه زمانی حسین و صادق و من و مهراد و بقیه دوستان میومدیم با ذوق و شوق اینجا بحث میکردیم.حالا یه مشت بچه ریختن اینجا رو نابود کردن.شماها لطف کنید برید Cod بازی کنید نمیخواد داستان AC رو واسه ما نقد کنید.
یعنی ما تازه وارد ها هیچی نگیم ؟

اول AC:R یوسف گفت که ساختن بمب هارو از چینی ها یاد گرفتن به نظر شما قبل از بدنیا اومدن اتزیو سوژه ی خوبی نیست ؟ مثلا رئیس شائو که یه اشاراتی بهش شد توی Embers
(من خودم با مدرن شدن فضای بازی به شدت مخالفم )

---------- نوشته در 03:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:45 PM ارسال شده بود ----------

یه خلاصه جمع و جور از تاریخ عثمانی توی اون دوره ( ما که کار دیگه ای ازمون بر نمی اومد امیدوارم قبول کنین ) :
سلطان بایزید دو پسر با نام های سلیم و احمد داشت احمد جوانی دانا . فاضل و خوش اخلاق بود که کل دودمان عثمانی وی را دوست داشتند او در زمان سلطنت پدرش به سرکوبی شورشیانی مامور شد اما پس از پیروزی از تعقیب شورشیان و محاکمه ی سردسته شان سرباز زد به همین خاطر ینی چری ها از وی دل خوشی نداشتند اما برخلاف او برادرش سلیم ( ملقب به یاووز به معنی خشن و بی اعصاب ) بسیار تندخو و جسور بود و در کل دربار فقط ینی چری ها از وی حمایت می کردند اینم عکسش :
سلطان و دربار تصمیم گرفتند احمد را ولیعهد کنند و کردند اما ینی چری ها همون طور که گفتم چون از وی خوششان نمی امد به سلیم نامه دادند که کجایی پاشو بیا شاه شو ما پشتتیم سلیم هم اومد و چون رسم بود هرکی شاه میشه باید تمام مدعیان و غیرمدعیان از برادر تا پسر عمو هاش رو بکشه اونم برادرش و تمام پسرای برادرش رو کشت فقط یه پسرش فرار کرد اومد پیش شاه عباس که بعدا هم نتونست شاه بشه البته ادم بی خرد هم نبود چون شعر هایی هم به فارسی گفته !! خلاصه بعد از اینکه مرد سلیمان پسرش شاه شد که شد بزرگترین شاه عثمانی طول تاریخ . (اون دعوایی هم که بین احمد و تاریک میشه سر همینه که تاریک سردسته ی ینی چری هاست و از احمد خوشش نمیاد )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or