Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
بازی می کنید یه نمه دقت هم کنید خوبه.دقیقا وقتی اتزیو بلید هاش رو می بنده,یه دستش باز می شه<ولی یه دستش باز نمی شه...که بعدا جای اون هوک بلید می زاره

راست میگه دیگه یکم دقت کنین وقتی هنوز هوک نصب نکرده فقط یه تیغه داره

پ.ن:این معماها که می گی راجع به آبسترگو هست کجاست؟
این معماها کجان ؟توی مولتی ؟

توی AC:Embers اخرای فیلم اون مرده که اومد میشه اتزیو روی صندلی نشست کی بودش ؟ یه سری میگن یه تمپلار بوده، یه سری میگن عزارییل بوده (!!).
بی ربط به داستان نمیتونه باشه، اینکه به طور تصادفی بیاد بیشنه عجیبه

دوستان من فک کنم صحبتهایی که تو نسخه قبل با نمونه 16 ام داشتیم به نسخه 3 و خط سیر دزموند مربوط باشه احتمالا نسخه بعدی دزموند میره که دنبال نوادگان حوا بگرده در اونجایی که سکانس اخر بود و یک زن به طور نامحسوس توش دیده میشد.من فک کنم همون زنه از نوادگان حوا باشه.
نظر شما چیه؟

راستی من بازهم میگم من کل بازی رو فیلم گرفتم اگه کسی میخاد بگه هرجاشو من بذارم.

در مورد قسمت تاریخی بازی هم به احتمال زیاد یا با شاو جون که تو embers پیداش میشه سرو کار داریم یا با اون اساسین روسیه که تو کمیکشون معرفی شده.

راستی کسی خبر نداره که encyclopedia ی بازی رو از کجامیشه گیر اورد من بدجور دنبالشم.

آخرین ویرایش:
توی AC:Embers اخرای فیلم اون مرده که اومد میشه اتزیو روی صندلی نشست کی بودش ؟ یه سری میگن یه تمپلار بوده، یه سری میگن عزارییل بوده (!!).
بی ربط به داستان نمیتونه باشه، اینکه به طور تصادفی بیاد بیشنه عجیبه

این سوال منم هست جند صفحه پیش هم پرسیدم کسی جواب نداد

به نظر من عزارییل بوده!! چون اگه یه تمپلار بود اتزیو به راحتی شناساییش میکرد (با Eagle Sense) و میتونست بکشتش یا ملت رو صدا کنه، همچنین اینکه دلیل مرگ اتزیو سکته قلبی بوده.

[FONT=&quot]اون نگاهی که به اتزیو کرد، اون جمله ای که در آخر به اتزیو گفت و نگاه اتزیو به خانوادش در آخرین لحظاات که حاکی از رضایت بود، بنظرم نشون میده که اون آدم کسی جز عزراییل نمیتونست باشه.[/FONT]

خوب منم موفق به دیدن ac:embers شدم. قشنگ بود. یه خورده غم انگیز بود چون کسی که 2 سال باهات زندگی کرده رو میبینی که دیگه کارش تمومه.
فکر کنم اون مرد آخر کاری هم عزراییل بود، چون وقتی دست اتزیو رو گرفت اتزیو فهمید که دیگه آخرشه اونم سر تکون داد به نشونه تایید بعد هم که تموم کرد.
حدس می زنم که اون دختره هم سوژه بعدی assassins creed هست.

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 PM ارسال شده بود ----------

اگه دقت کرده باشین شائو eagle vision داشت اون جایی که به اون دکتره نیگا کرد
نه دوست عزیز به دکتره نگاه نکرد. یه بار دیگه برو ببین. یه مردی بود سمت راست تصویر که یه لحظه دید ولی سریع غیب شد.

توی AC:Embers اخرای فیلم اون مرده که اومد میشه اتزیو روی صندلی نشست کی بودش ؟
اون فردی که روی صندلی نشسته بود Altair(عقاب) بود.من نمیدونم شاید شما بازی نکردید یا اینکه سر سری ردش کردید رفت.
تو این داستان A:C هر کی از اولش رفته باید بدونه که شخصیت اصلی کسی که Assassin رو به اوج رسوند Altair(عقاب)بود.
جالبه که اینو نمیدونستین.
به هر حال بهتر از اول شروع کنید چون این خودش یه زندگیه.من باهاش زندگی کردم.حتی تو کلیپ بعد بازی که نشون میداد گریه کردم.(واسه من یه خدایی بود داستانی بسیار جالب)

اون فردی که روی صندلی نشسته بود Altair(عقاب) بود.من نمیدونم شاید شما بازی نکردید یا اینکه سر سری ردش کردید رفت.
تو این داستان A:C هر کی از اولش رفته باید بدونه که شخصیت اصلی کسی که Assassin رو به اوج رسوند Altair(عقاب)بود.
به هر حال بهتر از اول شروع کنید چون این خودش یه زندگیه.من باهاش زندگی کردم.حتی تو کلیپ بعد بازی که نشون میداد گریه کردم.(واسه من یه خدایی بود داستانی بسیار جالب)
دوست عزیز شما از کجا می دونی که اون مرد الطایر بود؟ خواهش می کنم توضیح بدید؟

او
ن فردی که روی صندلی نشسته بود Altair(عقاب) بود.من نمیدونم شاید شما بازی نکردید یا اینکه سر سری ردش کردید رفت.
شما بهتره یه ذره بیشتر به سوال دقت کنی بعد نظر بدی.اینجا همه خوره ی AC هستن.بچه ها منظورشون AC:R نبود.انیمیشن AC:E بود که آخرش اتزیو می میره.
دوست عزیز شما از کجا می دونی که اون مرد الطایر بود؟ خواهش می کنم توضیح بدید؟
سو تفاهم بود,ایشون فکر کردن که آخر AC:R رو می گیم که الطیر رو صدنلی بود.اون شخصی که شما می گید احتمال زیاد همون فرشته ی مرگ بود...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or