Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,544
نام
مسلم
View attachment 304154

«هیروهیکو آراکی» خالق مانگا "JoJo's Bizarre Adventure" این تصویر را از شخصیت اسکارلت جوهانسون در فیلم "The Prestige" کریستوفر نولان طراحی کرده است.
یه لحظه فکر کردم با Ai عکس سمت چپ رو کشیدن :D

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
سلام
من دو نسخه از Vampire.Hunter.D.Bloodlust.2000 رو دانلود کردم ولی بعضی جاهاش زیرنویس یه چیزایی مینویسه که صداش نمیاد تو فیلم و یهو صدا وصل میشه

نسخه ای درست حسابی با زیرنویس سالم و تمیز سراغ نداره کسی ازش ؟

ممنونم

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
سلام
من دو نسخه از Vampire.Hunter.D.Bloodlust.2000 رو دانلود کردم ولی بعضی جاهاش زیرنویس یه چیزایی مینویسه که صداش نمیاد تو فیلم و یهو صدا وصل میشه

ممنونم
ورود | وبسایت انیمه لیست
اینو ببین درسته یا نه

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,812
نام
Masoud
سلام

ممنونم
داداش من چند سال پیش دیدم دقیق یادم نیست ولی فکر کنم تو نسخه دوبله انگلیسی یه سری دیالوگ اضافه داره که زیرنویس هم از رو همین نسخه زده شده.
شما بزار رو همون زبان اصلی ، زیرنویس اضافیا رو هم بخون حالا مهم نیست.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
داداش من چند سال پیش دیدم دقیق یادم نیست ولی فکر کنم تو نسخه دوبله انگلیسی یه سری دیالوگ اضافه داره که زیرنویس هم از رو همین نسخه زده شده.
شما بزار رو همون زبان اصلی ، زیرنویس اضافیا رو هم بخون حالا مهم نیست.
چنیل چیزی رو تو انیمه بتمن نینجا من هم دیدم.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
3,002
نام
احمد
چنیل چیزی رو تو انیمه بتمن نینجا من هم دیدم.
البته انیمه بتمن نینجا اصلا نسخه انگلیسی و ژاپنیش فرق داشت داستان و در حد یکی دو دیالوگ کم و زیاد نبود :-" :D

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
البته انیمه بتمن نینجا اصلا نسخه انگلیسی و ژاپنیش فرق داشت داستان و در حد یکی دو دیالوگ کم و زیاد نبود :-" :D
آره بانو پویزن آیوی اصلا تو نسخه انگلیسی حرف نمی زد من ژاپنی رو اول دانلود کردم ولی دیدم هیچ زیرنویسی بهش نمی خوره اصلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر