Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
خدا لعنتشون کنه با این فاصله بین هر فصل re zero :D من جز اینکه کاراکتر اصلی اسمش سوبارو بود هیچی یادم نیست خب :| :D الان چطوری فصل جدید رو ببینم؟

یوتیوب پر است از ری‌کپ. کوتاه و بلند. منم همین کارو کردم. قطعا تمام جزئیات یادت نمیاد اما کارو راه میندازه واقعا. بشتاب که فصل جدید تو را میخواند. ضمن اینکه واقعا بئاتریس رو یادت نیست؟ ازت ناامید شدم کاشیرا :D

آخرین ویرایش:
خدا لعنتشون کنه با این فاصله بین هر فصل re zero :D من جز اینکه کاراکتر اصلی اسمش سوبارو بود هیچی یادم نیست خب :| :D الان چطوری فصل جدید رو ببینم؟
قسمت اول فصل جدید یکم اتفاقای قبلی هم توضیح میداد.
این ویدیو هم خوبه:

مگه داستان خاصی داره؟ :D ری زیرو فقط این حس رو میده که داری یه داستان خفن رو دنبال میکنی، همینطوری ببین بره لذتشو در لحظه ببر :D

========
بلیچ رو نباید انقدر تو ساختش وقفه مینداختن، پیسینگ و تمش واقعا قدیمی شده حالا هر چقدرم کیفیت ساختو ببرن بالا ولی باز اون حسی که 10-15 سال پیش داشت رو الان نمیتونه منتقل کنه به نظرم. واقعا ناراحتم این همه سال منتظر ساخت انیمش بودم ولی واقعا اون لذت سابق رو نمیبرم :D

مگه داستان خاصی داره؟ :D ری زیرو فقط این حس رو میده که داری یه داستان خفن رو دنبال میکنی، همینطوری ببین بره لذتشو در لحظه ببر :D
برو آقا کفر نگو.
داستان ریزیرو از بهترین هاست.:دی

داستان این فصل مخصوصا نیمه دومش خیلی براساس فصل های گذشته است.

بلیچ رو نباید انقدر تو ساختش وقفه مینداختن، پیسینگ و تمش واقعا قدیمی شده حالا هر چقدرم کیفیت ساختو ببرن بالا ولی باز اون حسی که 10-15 سال پیش داشت رو الان نمیتونه منتقل کنه به نظرم. واقعا ناراحتم این همه سال منتظر ساخت انیمش بودم ولی واقعا اون لذت سابق رو نمیبرم :D
بنظرم بیشتر مشکلش پیر شدن ماست.:دی

Raise wa tanin ga Ii

1000002461.jpg

مدت ها بود انیمه خوب تو این سبک ندیدم ... ولی خوب نه تنها از این یکی خوشم اومد ، بلکه انتظاراتی ازش قضایی شد .. امیدوارم نزنه تو برجکم ...
......
با توجه به کارکتر اصلی و سبک طراحی و گرافیکیش فکر میکردم جویی باشه ، ولی همه جا میگن سینن هست .. این یه مورد تو کتم نمیره ، هر جور نگاه میکنم جوسیه

برو آقا کفر نگو.
داستان ریزیرو از بهترین هاست.:دی

داستان این فصل مخصوصا نیمه دومش خیلی براساس فصل های گذشته است.

بنظرم بیشتر مشکلش پیر شدن ماست.:دی
نه واقعا منظورم این نیست داستان چرتی داره من خودم از همون فصل اولش آنگویینگ دنبالش کردم همیشه و لذت بردم. ولی حداقل تو انیمش دیالوگ هاشون حس یه داستان چند لایه دارک خفن میده ولی روندی که میبینی ساده ترین شکل ممکن روایت یه داستانه. حالا شاید ناولش خیلی پر و پیمون کار جلو میره. مثلا فصل قبل هی محراب محراب میکردن با کلی روایت و فلش بک و خرت و پرت ولی تهش 4 تا اکتیویتی معمولی و با یه سری فعالیت های فیلرطور.
در کل اینو میگم که داستان اونجوری نیست که باید تمام کاراکتر ها و کاراشونو یادت باشه که بتونی بفهمی چه اتفاقی داره میفته. داستان اصلی انقدر سادس که تو همون آرکی که پخش میشه کامل قابل فهمه.

درمورد بلیچ شاید سن حالا یه تاثیری گذاشته باشه ولی ده درصدم نیست به نظرم. مشکل مدرن نبودن ساختاره بیشتر. مثلا من هنوز از وان پیس لذت میبرم چون به مرور زمان رشد کرده. ولی چیزی که واسه ده سال قبل و نسل قبل شونن هاس برای الان یه حس تاریخ مصرف گذشته میده. فکر میکنم دلیلی که تقریبا روایت داستانشو به شدت کات کردن و محدودش کردن به مبارزات واسه همینه که میدونستن اون جنبش دیگه واسه مخاطب جذاب نیست حداقل با اکشن بیننده رو بتونن سرگرم کنن. مثل jojo که تا قبل پارت شیشمش صرفا یه کار تمام اکشن بود و جذاب بود ولی پارت 6 که یکم فاز داستانی گرفت اونقدر ازش استقبال نشد چون قدیمی بودنش زد تو چشم ملت. حالا به جز شکل پخشش که به نظرم هایپ و هیجانشو خراب کرد.

مثلا فصل قبل هی محراب محراب میکردن با کلی روایت و فلش بک و خرت و پرت ولی تهش 4 تا اکتیویتی معمولی و با یه سری فعالیت های فیلرطور.
جریان اون آرک ریزیرو واقعا جالبه، اتفاقات همونه ها، اما پایان داستان رو نداره. یک اختتامیه توی رمان ها داشت که کلا به شکل Saw طوری یک معنای دیگه به اتفاقات اون آرک میداد. حالا توی انیمه حذفش کردند چون نمیخواستند با کلیف هنگر انیمه تموم بشه. توی انیمه هم که فصل سوم یک سال تایم اسکیپ داشتیم پس بعید میدونم چیزی ازش نشون بدن. اما پایان آرکه توی رمان اینطور بود:
تا جایی که یادمه، درحالی که سوبارو و رفقا درحال جشن گرفتن هستند.یک شخص دیگر رو توی جنگل ها نشون میدن، یکی از کلون های ریوزو که در واقع اکیدناست.
آخر اون آرک مشخص میشه، اکیدنا همه اتفاقات اون آرک رو برنامه ریزی کرده تا خودش رو از اینجا فرار بده. چون روحش که قدرت سوبارو روش اثر نداشته و بدن یکی از کلون ها هم کنترل میکرده میتونسته در اتفاقات لوپ ها تغيير ایجاد کنه. مثلا اون کسی بوده که نامه سوبارو به املیا رو دزدید تا شکستن املیا رو در اون لوپ ببینه.

خب مشکلش اینجا بوده که نمیتونسته از این Sanctuary بیرون بیاد، برای همین به یکی نیاز داشته که آزادش کنه. با تمام نفرتی که ازش داره اون شخص املیا بوده برای همین مجبور میشه طوری لوپ ها پیش برند که در نهایت املیا تست ها رو قبول بشه و محراب آزاد بشه.

چیز جالب اینکه توی کل انیمه نشون های این موضوع زیاده! حتی قسمت 24 انیمه، وقتی املیا داره با کلون ها حرف میزنه. دقت کنی یکهو صدای اکیدنا میاد. که خب عجیبه چون اکیدنا که توی دنیای واقعی نباید وجود داشته باشه.:دی

آخر آرک در حالی که داره از محراب بعد 400 سال خارج میشه، میگه پلن ها برای املیا و گارفیلد ریخته و قراره دنیا بار دیگه دنیا دوران ساحره ها رو تجربه کنه.:دی
کلا پشم ریزون بود.

میفهمم چی میگی و متاسفانه درستم میگی.

همین پارت 6 جوجو خودمم حال نکردم.:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or