Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
کل این دو قسمت ری:زیرو که شاهکار بود به کنار

این اندینگ لعنتی اش یه ور دیگه
اصن ری:زیرو و MYTH & ROID برای هم ساخته شدن انگار
چی هست این لعنتی

بعد بهتر از همه اون سکانس هایی که اسقف های گناه رو تو شهر ولی بدون جمعیت نشون میده
قشنگ مونتاژ از این بهتر برای نشون دادن هاله وحشتناک شون نمی تونست وجود داشته باشه
سکانس آخر اندینگ هم که 10/10

پسر White Fox ترکونده این فصل
من بعد فصل دو فکر می کردم یه جورایی میخوان از سرشون وا کنن ادامه ری:زیرو رو بسازن. ولی این فصل جدا اقتباس اش از فصل یک هم بهتره تا این جاش

View attachment 352534View attachment 352535

متاسفانه آقای کازوکی یاو صداپیشگی کاراکتر فرانکی بدلیل بیماری و مشکلات جسمانی دیگه قادر نیست صداپیشگی کنه و صدای فرانکی رو از این هفته تاکاجی واتارو (صدای بلامی) انجام میده

پ.ن : چقدر عشق میکردیم وقتی میگفت سووووووووووپپپپپپپپپر
خبر میگذاری دستت درد نکنه ولی درستش رو بگذار دیگه.

خبر اصلی:

📜-در قسمت 1121 وان پیس ، کازوکی یائو صداپیشه جانگو (که صدای فرانکی را هم انجام می دهد) به دلیل نگرانی های سلامتیشون، آقای واتارو تاکاگی ( صداپیشه اوبیتو) جاگزین او می شود.

📌-پ.ن: ولی صدا پیشه فرانکی گفته شده که تو مراسم جامپ فاستا 2025 شرکت میکنه پس میتونیم بگیم احتمالا یه مدت تو قسمت های انیمه نباشه تا کامل خوب بشه! ( البته چون صدا پیشه فرانکی، چند شخصیت رو تو انیمه صداگذاری کرده ممکنه استودیو به این فکر افتاده باشه که دیگه فقط آقای کازوکی، خود شخصیت فرانکی رو صدا گذاری کنه)

جانگو:

Jango_Anime_Infobox.png

خب دیگه با خیال راحت میتونم بگم فصل هفتم MHA عالی بود. خیلی دوسش داشتم. از یه جایی به بعد تمام قسمتاش کیفیت خوبی داشتن حقیقتا. پایان فصل هم عالی بود. سکانس پایانی و اون موسیقی زیبا و حماسی، این فصل رو به خوبی بست و باید منتظر فصل پایانی باشیم. اون تیکه آخرش رو میذارم. کیفیت شخمیه ولی خب مهم نی :D

برای اولین بار انیمه وانپیس وارد یک بریک 6 ماهه شد.:دی

به به اینطوری دیگه کیفیت قسمت ها حفظ میشه.
شایدم پیسینگ انیمه بهتر بشه.:دی
در یک حرکت وحشتناک باور نکردنی میخوان بعد از 25 سال پخش انیمه، ساند افکت ها و ساندترک های جدید هم برای ادامه انیمه بسازند.
واقعا این دو مورد اذیت میکردند.:|

در یک خبر باور نکردنی تر تایم اسلات جدید میخوان بزارند. که یعنی بالاخره وانپیس دارک تری رو قراره تجربه کنیم.

دوستان حالا که صحبتش شد بنده هم وان پیس رو تقریبا از دو ماه پیش شروع کردم و الان به قسمت ۴۰۰ رسیدم

نکته جالبش اینجاست که این اولین تجربه من از انیمه های سریالیه و تصمیم گرفتن یکهو برم سراغ غول مرحله آخر :D

نکته جالبترش هم اینجاست که قبل از وان پیس هم نهایتا چند تا انیمه سینمایی از میازاکی دیده بودم و تو این مورد هم نوب بودم :))

خلاصه که برام دعا کنید :D

دوستان حالا که صحبتش شد بنده هم وان پیس رو تقریبا از دو ماه پیش شروع کردم و الان به قسمت ۴۰۰ رسیدم

نکته جالبش اینجاست که این اولین تجربه من از انیمه های سریالیه و تصمیم گرفتن یکهو برم سراغ غول مرحله آخر :D

نکته جالبترش هم اینجاست که قبل از وان پیس هم نهایتا چند تا انیمه سینمایی از میازاکی دیده بودم و تو این مورد هم نوب بودم :))

خلاصه که برام دعا کنید :D
خوش به حالت. چه لذتی داره آدم وان پیس رو ندیده باشه و هیچی از داستان ندونه.
بعد بشینه یه کله تا قسمت ۴۰۰ ببینه و به پخش هفتگی برسه و بعد دراپش کنه:>

یکی از لذت بخش‌ترین لحضات زندگیم بود که وان پیس رو دراپ کردم:>

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or