Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,102
نام
محمد علی
توی ذهنم میاد یه چیز دو جمله‌ای در مورد Mato Seihei no Slave نوشته بودم ولی پیداش نمی‌کنم. اگه همونی باشه که فکر می‌کنم نوشتم، نظرم هنوز همونه:>
----
در مورد Made in Abyss ....
قدیما توی AW وقتی یکی می‌خواست مانگایی رو شروع کنه به ترجمه کردن، اول پیام میداد به ادمین‌ها یا مدیرهای بخش مانگا که تایید بگیره. اونا هم می‌خوندن و اگر مساله‌ای نداشت که باعث زندانی‌شدنشون بشه، تایید می‌کردن.
یه نفر یه مانگایی برام فرستاده بود که توش یه سری دختر بودن که با حشرات چیز می‌کردن و بچه‌های دو رگه‌ی حشره-آدم به دنیا می‌آوردن که ریخت‌شون صد رحمت به بازی‌های ترسناک بود و بعد اینا هم همه‌اش در حال چیز کردن با هم یا با دخترهای خوشگل دیگه توی مکان‌هایی مثل مستراح، فاضلاب و ... بودن. از اونجا بود که فهمیدم ژاپن دیگه Beyond Salvation شده و کاری براشون نمی‌شه کرد. خلاصه این فاکدعاپ‌ترین چیزی بوده که توی عمرم دیدم و خوندم و ...
یادم نمیاد کی این رو فرستاده بود اما هرجا که هست خدا لعنتش کنه.

بعد از اون فاکدعاپ‌ترین چیزی که توی زندگیم خوندم Made In Abyss بوده. البته واقعا مقایسه این دو تا مقایسه مشکل داریه. اما به هر حال می‌خواستم مقدار نامتعارف بودن Made In Abyss رو جوری توضیح بدم که در خاطرات بمونه:>

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
درود؛
من موقع دیدن جوجیتسو کایزن که دو ماه پیش شروعش کردم، هی با خودم میگفتم چقدر شبیه «چینساو من»ـه این کار! که پارسال دیدمش.
جفت‌شون شخصیت اصلی قصه یه پسر نوجوون که عضر یک سازمان مبارزه با هیولا و شیاطین میشه! با یک رئیس جذاب و خیلی قدرتمند!
میدونم پلات خیلی از انیمه‌ها همینه! ولی این دو تا خیلی شبیه همند!
و فصل اول جوجیتسو بیشتر از فصل اول چینساو بهم چسبید و لذت بردم.
یکی از دلایل جذابیت جوجیتسو، حضور سوکوناست به‌نظرم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
بعد از 25 سال، بالاخره انیمه وانپیس وارد Saga پایانی خودش شد. باور اینکه چندسال دیگه وانپیس قراره تمام بشه برام خیلی سخته! امیدوارم بقیه داستان با همین فرمون جلو بره و بهمون شاهکار تحویل بدن.
چقدرم اوپنینگ آرک جدید شاهکار بود، حیف پر اسپویل بود.:))
اومدم بگم monster فقط برا من خیلی پرش زمانی تو داستان داره یا برا شما ام داشته؟ :D
قسمت 10 رسیدم
داستان از یکجا ببعد روند ثابتی رو داره.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,038
نام
Ali
بعد از 25 سال، بالاخره انیمه وانپیس وارد Saga پایانی خودش شد. باور اینکه چندسال دیگه وانپیس قراره تمام بشه برام خیلی سخته! امیدوارم بقیه داستان با همین فرمون جلو بره و بهمون شاهکار تحویل بدن.
چقدرم اوپنینگ آرک جدید شاهکار بود، حیف پر اسپویل بود.:))

داستان از یکجا ببعد روند ثابتی رو داره.
نمی‌دونم مانگا رو هم داری آنگوینگ پیش میبری یا نه ولی طوفان واقعی این چند ماه اخیر بوده تو مانگا
اصلا حجم اطلاعاتی که اودا تو این چند وقته داده فوق العاده بوده ، فکر کنم بعد از عمل چشمش احساس کرده که دیگه وقت بازنشستگیه کم کم و همه چیز داره با یه ریتم خوب به انتهای خودش نزدیک میشه
اگر اشتباه نکنم وان پیس اولین انیمه بلندی بود که شروع کردم ، اگر زمانی پایانش رو ببینم مطمعنم احساسی میشم ولی همه ی چیز های خوب یه پایانی خواهند داشت امیدوارم پایانی باشه که شیرینیش تلخیه اتمامشو رو کم کنه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
نمی‌دونم مانگا رو هم داری آنگوینگ پیش میبری یا نه ولی طوفان واقعی این چند ماه اخیر بوده تو مانگا
اصلا حجم اطلاعاتی که اودا تو این چند وقته داده فوق العاده بوده ، فکر کنم بعد از عمل چشمش احساس کرده که دیگه وقت بازنشستگیه کم کم و همه چیز داره با یه ریتم خوب به انتهای خودش نزدیک میشه
اگر اشتباه نکنم وان پیس اولین انیمه بلندی بود که شروع کردم ، اگر زمانی پایانش رو ببینم مطمعنم احساسی میشم ولی همه ی چیز های خوب یه پایانی خواهند داشت امیدوارم پایانی باشه که شیرینیش تلخیه اتمامشو رو کم کنه
کیفیت انیمه اینقدر خوبه که دارم اون رو فقط دنبال میکنم.:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بین این همه ایسکای و کارای عجیب غریب این فصل، انیمه‌ی کاملا نرمال و آدمیزادی Yubisaki to Renren رو از دست ندید :D چیزی نمیگم ازش چون خودم کاملا ندانسته و بی‌اطلاع رفتم سراغش و دوسش داشتم. کار آروم و جالب و قشنگی هستش. دوس دارم ببینم چطور پیش میبرنش. خلاصه که بذاریدش تو لیست.

سولو لولینگ هم قسمت اولش اوکی بود. یادمه هایپ خیلی زیادی داشت و باید دید که چطور پیش میره.

Sasaki to Pii-Chan هم دیدم اینم خوب بود. جالبه که هر قسمت ۴۵دقیقس.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
اومدم بگم monster فقط برا من خیلی پرش زمانی تو داستان داره یا برا شما ام داشته؟ :D
قسمت 10 رسیدم
هیچوقت نفهمیدم این انیمه کجاش جذاب بود که این همه خاطرخواه داره...
بدمنی که نهایتا زورش به نابود کردن یه محله برسه قراره دنیا رو تکون بده ، و تعلیقی که همیشه منتظری اتفاق بیفته و هیچوقت نمیاد
جزو وقت تلف کن ترین انیمه هاییه که دیدم...

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,412
نام
aliakbar
بدمنی که نهایتا زورش به نابود کردن یه محله برسه قراره دنیا رو تکون بده ، و تعلیقی که همیشه منتظری اتفاق بیفته و هیچوقت نمیاد
به قدری واسم جذاب بود که نتونستم تحملش کنم و با شیفت دیلت از این شاهکار قدردانی کردم.

جان جدتون مانها/مانهوا هم بخونید.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
به قدری واسم جذاب بود که نتونستم تحملش کنم و با شیفت دیلت از این شاهکار قدردانی کردم.

جان جدتون مانها/مانهوا هم بخونید.

من الان قسمت 16 ام حالا اونقدرم بد نیست دیگه :D یکم ریتمش کنده ولی داستانش تا الان بد نبوده :-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
من الان قسمت 16 ام حالا اونقدرم بد نیست دیگه :D یکم ریتمش کنده ولی داستانش تا الان بد نبوده :-"
به شایعات توجه نکن!

من فکر میکنم بعد از Heath Ledger در دارک نایت، ویلین این انیمه تنها ویلینی باشه که دیدم عمق تاریکی بشریت رو به نمایش میزاره!

خلاصه کار خیلی خفنی رو داری نگاه میکنی.:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر خوب بود Inu-Ou. یه انیمه سینمایی موزیکال که شدیدا سورپرایزم کرد دیشب! اولش خیلی ساده شروع میشه اما هر چی میاد جلوتر، کلا شکلش عوض میشه. حتما ببینیدش. خیلی حال میده همینجوری یه چیزی دانلود میکنی و اینقدر میچسبه :D

Hime-sama Goumon no Jikan desu هم دومین کار این فصله که غذا توش نقش اصلی رو داره. ازون کارای احمقانه و بامزس. نمیدونم تا کی میخوان به خلق این ایده‌ها و غافلگیر کردن ملت ادامه بدن :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من دلیل این هیت ورزی به مانستر رو تیک تاک، یوتیوب شورتز و نمیدونم حتی دیمن اسلیر و ... میدونم :-"

والا هنوزم بین اکثریت انیمه ها و مانگاها تکه و در کل خیلی کمن کارهایی که داستان پردازیشون به اندازه مانستر قوی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر