Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
بیخیال، برو Undead Girl Murder Farce رو ببین.
دست رو خوب چیزی گذاشتی
اینو دریابید خیلی خوبه 🚶‍♂️
دوستان در جدال این دو فیلسوف به نظرتون کدوم پیروز می شه ؟

View attachment 311335View attachment 311337
آیاناکوجی خداس، تو تاپ 5 مورد علاقمه :>
نذارش آواتارت مرسی اه ;)) (شوخی بود :D)

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Tomb Raider: The Legend of Lara Croft
watch?v=m6FVsTWw8es

Powerhouse Animation سازنده انیمیشن Castlevania می سازتش.

این انیمه یوبیسافت هست که خیلی وقت پیش معرفیش کردن بالاخره داره ریلیز می شه:
Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix
watch?v=1qhbFa3EcrU

19 اکتبر میاد.
از DLC اه Blood Dragon اه Farcry 3 الهام گرفته.
اون ریمن توش فقط :D

تصویر جدید از Pluto:
F7CiGdWXsAElVOf.jpeg
این Pluto مانگا خوبی داره اما استادیو فوق العاده لهی داره می سازتش. من امیدی بهش ندارم.
26 اکتبر امسال میاد.

یک سری چیزای دیگه هم توی ایونت Drop01 معرفی کردن از جمله فصل سوم سونیک و ...

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,433
نام
aliakbar
اگه مانهوا دوست دارید و از تناسخ خسته شدید
مانهوای superhuman era رو دریابید.

داستان کلیشه ای نبرد خیر و شر ولی طراحی و گرافیک کلی خیلی خوبه و اگه بهترین نباشه از بهترینهاست.مخصوصا فصل ۲

انصافا مبارزات و کاراکتراش از خیلی از مانگا،مانهوا های معروف جذابتره.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تصویر جدید از Pluto:
View attachment 311525
این Pluto مانگا خوبی داره اما استادیو فوق العاده لهی داره می سازتش. من امیدی بهش ندارم.
26 اکتبر امسال میاد.
عاقا من به این خیلی امید دارن :-" جدا از استدیو، به نظر میاد کارگردان و تهیه کننده خوبی داره.

کارگردانش قبلا بیشتر به عنوان انیماتور کار کرده، مثلا روی evangelion, akira. از اونور تهیه کنندش لعنتی توی هرچی انیمه به قولی کلاسیک و معروف بوده کار کرده :| death note, monster, hxh, black lagoon, nana, claymore, perfect blue, و ......
اهنگسازش هم با سابقه و .. هست.
در کل از نظر تجربه و سابقه اینا خیلی قوین و حداقل از نظر مدیریت تیم و ... مشکلی وجود نداره. فقط میمونه بودجه و بقیه اعضای کلیدی استدیو که معلوم نیست چطور باشه :-"

ولی فعلا امیدوارم من

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,973
نام
نـــــــویـــــــــد
خب Undead Girl Murder Farce هم تموم شد و چه زمانی بهتر ازین برای بازگشت به این تاپیک :D عجب انیمه‌ی خوشگل و خوش ساخت و دوس داشتنی‌ای بود. از تک‌تک کرکتراش تا تمام آرک‌های انیمه تا دیالوگاشون و مبارزات و گرافیک و وُیس اکتینگ و ۲تا موزیک خفن برای OP و ED. به شخصه خیلی لذت بردم ازین ۱۳ قسمت.
جالبه براتون بگم که تو این مدت غیبتم در این تاپیک، به طور کامل از شیخ اکیبا زدم جلو توی انیمه دیدن و چندتا انیمه هم بهش معرفی کردم که ندید. یعنی وان‌پیس رو از شیخ بگیری، کاملا از من عقبه تو تعداد انیمه‌هایی که دیده و همچنین تعداد قسمت‌هایی که دیده :D این چند ماه اخیر چندتا انیمه جدید اومد و دیدم و خیلی هم لذت بردم. My Home Hero یکیشون بود که خاص‌ترین انیمه‌ هم برام بود. چیزی شبیه بهش ندیده بودم و کاملا حس تازه‌ای داشت واسم. Hell's Paradise و Heavenly Delusion و Dead Mount Death Play هم از کارای خوب ۲۰۲۳ بودن برای من. Zom 100 و Dark Gathering هم که دارن پخش میشن همچنان. البته Dark Gathering یکی از عجیب‌ترین انیمه‌هایی هستش که دیدم و هر قسمتم عجیب‌تر میشه. این یکی رو همچنان نمیدونم چه حسی بهش داشته باشم :D زام ۱۰۰ ولی خیلی انیمه خوش رنگ و لعاب و قشنگیه. Skip to Loafer در کنار باراکامون و اوساگی دراپ، حال خوب کن‌ترین انیمه‌ای بود که دیدم. واقعا زیبا و دوس داشتنی بود. Blades of the Guardians که فکر کنم چینی هم بود، شدیدا خوش ساخت و قشنگ بود. شخصیتای فوق‌العاده خوب. فضاسازی‌ها عالی. مبارزاتش عالی. خیلی خوش گذشت در کل. فصل جدید موشوکو هم حقیقتا خوشم نیمد. البته من از اولم خیلی فن این انیمه نبودم ولی خب فصل اولش خوب بود واقعا. این فصل دوم محتوای بمال بمالش زیاد بود که خیلی مورد پسند نبود :D فصل جدید جوجوتسو کایسن هم که عجب قیامتیه! خیلی آرک خفنیه. فصل جدید شیطان کُش هم دوس داشتم با اینکه نسبت به آرکای قبلی یکم افت داشت به نظرم اما بازم دوسش داشتم. مگه میشه کانا هانازاوا، وُیس اکتور میتسوری کانروجی باشه و عاشق این فصل نشی؟ :D هانازاوا رو با مایوری توی اشتاینز گین شناختم. واقعا صداش به صورت بی‌رحمانه‌ای قشنگ و کیوته. رورونی کنشین هم که بازسازی همون ورژن قدیمی هستش ولی خب چون ندیده بودم واسم تازگی داره و خیلی هم انیمه قشنگیه. Nier هم به نظرم خیلی خیلی خوب بود. به عنوان کسی که بازی نیر اوتوماتا تاپ ۱۰ نسل هشت بوده، خیلی لذت بردم ازین انیمه. نمیدونم نظر بچه‌ها در مورد فصل جدید وین‌لند ساگا چی بوده اما برای من خیلی بالا پایین داشت. اوایل که کلا وات د فاک بودم خصوصا که ساخت انیمه با ماپا بود و من آرت و گرافیک فصل اول رو کاملا ترجیه میدادم. ولی هر چی جلوتر رفتیم اتفاقات این فصل قابل درک‌تر شد و در کل قصل بدی نبود.
خیلی انیمه دیدم در این دوره‌ی غیبتم ولی یکی رو میخوام پیشنهاد کنم حتما ببینین اگه ندیدین. Tsukimichi: Moonlit Fantasy. من خیلی خندیدم با این انیمه. یعنی اصن فکرشم نمیکردم در این حد خوب باشه وقتی شروع به دیدنش کردم. چیز بیشتری نمیگم ولی حتما ببینین :D

موفق باشیم :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
از Sousou no Frieren چهار قسمت اول اش همزمان منتشر شده

و میتونم بعد دیدنشون بگم:

05martin-scorsese3-videoSixteenB.jpg

مدهاوس واقعا بعد از خواب زمستونه اش شاهکار کرده.
ترکیب انیمیشن و موسیقی و بکگراند آرت و طراحی شخصیت و صداپیشگی درجه یک یه چیزی درآورده که شبیه اش بعیده امسال دوباره بیاد
داستان هم که قبلا هزار بار آیه یأس خوندم که چقدر خوبه

ظاهرا 4 قسمت بعضی جاها به صورت یه تیکه پخش شده که اندینگ اش با اندینگ انیمه فرق داره
و عجب چیز نابی هم هست
میذارمش این جا اندینگ ـه رو

View attachment ssstwitter.com_1696021392002.mp4

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
جالبه براتون بگم که تو این مدت غیبتم در این تاپیک، به طور کامل از شیخ اکیبا زدم جلو توی انیمه دیدن و چندتا انیمه هم بهش معرفی کردم که ندید. یعنی وان‌پیس رو از شیخ بگیری، کاملا از من عقبه تو تعداد انیمه‌هایی که دیده و همچنین تعداد قسمت‌هایی که دیده :D
در دفاع از خودم:-"
انیمه بلند هنوز چندتا مونده که ببینی>:) فقط وان پیس نیست:-"

منم یه روزی دوباره موتورم روشن میشه....یه روزی...:))

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
یادی کنیم از این villainess که villainess بود وقتی villainess بودن مود نبود

View attachment VID_20231001_074152_549.mp4

منم یه روزی دوباره موتورم روشن میشه....یه روزی...:))
سلطان اون گنشینو ول کن مگه نمی بینی کسایی که قبلا پشت سرت بودن داران ازت جلو می زنن

Tsukimichi: Moonlit Fantasy
درود بر تو من اینو قبلا دیدم خیلی خوبه فصل دومش هم تایید شده

1696136195547.png

اینو هم ببین عالیه
Trapped in a Dating Sim: The World of Otome Games Is Tough for Mobs

خلاصه مشتری جمع کنه اینه که مردی ناخواسته و به اجبار سرنوشت به باربی لند می ره و اونجا پشماش می ریزه ولی تسلیم نمی شه و مبارزه می کنه با این سرنوشت و در این بین اون به زنانی کمک می کنه که بعضی هاشون قدرتمند هستن و بعضی ها نیستن ولی همه اون زن ها کمکش می کنن
اینو بگم که این انیمه به شدت کمدیه

1696136795785.png

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
سلطان اون گنشینو ول کن مگه نمی بینی کسایی که قبلا پشت سرت بودن داران ازت جلو می زنن
این بنده خدا اونقدر که فکر میکنید اصلا وقت نمیگیره:))

جدا از اینکه من کلا تایم بازی و زندگیمم کلا رفته رو هوا! کلا پودر شدم:D
نه بازی، نه انیمه :(

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
جدا از اینکه من کلا تایم بازی و زندگیمم کلا رفته رو هوا! کلا پودر شدم:D
نه بازی، نه انیمه
هر مشکلی هست امیدوارم زودتر حل بشه برادر و امیدوارم انیمه fate هم کلشو ببینی :D .من و بقیه همچون این سلحشور تا زمانی که دوباره سر حال اومدی منتظرت می مانیم

1696148909389.png
...........................................
bleach رو من بالاخره 366 قسمتشو تموم کردم یادمه این آرک یکی مونده به آخر که خیلی طولانی بود وقتی ابتداش تموم شد رفت تو فیلر من هم فکر کردم که دیگه تموم شده بعد 30 قسمت دوباره از همون جا شروع شد قیافه میم همون تیشرت نارنجی که می گفت ما داریم زحمت می کشیم اومد جلو چشمم bleach که یه سال طول کشید تو کم تر از دو هفته تموم شد چون دیگه فیلر های خالی رو ندیدم اون سایتی که ازش چک کردم گفت 45 درصدش فیلره:| ولی این یکی مونده به آخر عالی بود و طولانی

جالبترین اوپنینگش این بود به نام shojo s
ترکیبی از gta با تم مدرسه و سامورایی با فن سرویس عالی
من با زیرنویس انیمه لیست دیدم Lyric عالی بود

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
Last edited by a moderator:

ce7en44