Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
آدم نمیدونه تو کف تریلر حماسی و پشم افکن سریال وان پیس باشه یا عکسای شخصیتای سریال اواتار که یاد و خاطره فیلم فراموش نشدنی سال 2010 رو زنده کردن!
الحق که نتفلیکس یجوری داره گند میزنه که واقعا باید ایستاده براشون کف زد! تولید این حجم از دری وری خیلی هنر میخواد که ته تهش 1 فصل به زور ازشون پخش شه و بعد که طرفدارا خشتکتو پاره کردن بیای کنسلشون کنی!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
از لایو اکشن وان پیس انتظار دیگه ای داشتید؟ :-"
خود خدا هم میومد برای وان پیس لایو اکشن بسازه و کاراکترها رو خلق کنه تو دنیای واقعی، یه چیز هچل هفت زشت و سمی میشد:D

اصلا فاز وان پیس تو دنیای واقعی انتقال پیدا نمیکنه:-"

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,112
نام
محمد علی
تریلر سرطان اومد.
من این سم رو به جون خریدم و دیدم.

دیالوگا در حد بچه پنج ساله، لوفیشم که اصلا لوفی نیست...همه چی افتضاح!!!

مخاطب این دقیقا کیه؟
عالی بود. خدایا شکرت.
از دیروز خشکی مزاج داشتم به حمد الله با دیدن این تریلر گلاب به روتون دلم روون شد.

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
یادمه یکی از دوستان بابت طرز رفتار و صحبت کردن شخصیت اصلی The Witch from Mercury شاکی شده بود. ولی خدایی چجوری میشه این لکنت زبون و خجالتی بودن سولتا مرکوری رو دوست نداشت؟ :D
این دختر به شدت دوست داشتنی و نازه! مخصوصا مواقعی که دست و پاشو گم میکنه و به قولی همین لکنت زبون میگیره. اینکه به مرور هم خودشو باور میکنه و شخصیتش بالغ میشه باز جذابترش کرده. ای کاش این بشر تا ابد ازش انیمه میساختن :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,086
نام
Mohsen
تریلر سرطان اومد.
من این سم رو به جون خریدم و دیدم.

دیالوگا در حد بچه پنج ساله، لوفیشم که اصلا لوفی نیست...همه چی افتضاح!!!

مخاطب این دقیقا کیه؟
چند روزه دارم یه پست رو بالا پایین میکنم تا بفرستم اما اینقدر این تریلر زیبا بود که بیخیالش شدم بلند شدم لپ تاپ رو روشن کردم تا راجب این اثر هنری نظر بدم :x
فیلم tier جدیدی باز کرد به نام one piece live action طوری که دیگه میشه لایو اکشن death note و .. رو با این مقایسه کرد و به جرئت میشه گفت حتی اونا هم توانایی قرار گرفتن در این سطح رو ندارن !

پ.ن: حالا ما میگیم ولی مطمئن باشید خیلی ها قراره خوششون بیاد ! یعنی همه چی فیلم رسما تو دیوار هست به جز چهارتا اسم و رنگ مو و لباس هیچ شباهتی به وانپیس نداره اما فکر میکنم یه سری ها از دنیای کار خوششون بیاد...

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
567
نام
Dani
فقط یه استدیو به ماهی و خفنی به اسم یوفتیبل میتونه دو چپتر از مانگا که تو یه ارک ضعیف هستش انقدر خوب و حماسی و شوک اور پر جزییات و گرافیک خفن و موسیقی god tier در بیاره که حتی اوناییم که مانگارو خونده بودن برای یه لحظه برای سرنوشت کارکترا اینقدر نگران بشن چه بسا حتی اشک بریزن واقعا دسخوش یوفتیبل خداروشکر دیمن دست ایناس

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,112
نام
محمد علی
قسمت 576 دوباره یکی از بهترین قسمت‌های برج خدایی منهوای برج خدا بود.
از اون جاهایی که راهش رو از تیپیکال Battle Manga/manhwa جدا می‌کنه و حرف خودش رو می‌زنه.

تصور کنید SIU یه صحنه‌ای می‌چینه که به نظر میاد قراره یه جنگ در سطح مارینفورد رخ بده و ناگهان هیچ اتفاقی نمی‌افته!
با مونولوگ کاراکترها همه چی تموم میشه و من این رو خیلی دوست دارم.

توی هر کار دیگه‌ای همچین چیزی رخ بده همه دراپ می‌کنن. این اتفاقیه که همه جا بهش میگن Anticlimactic اما توی برج خدا این صحنه‌ها تبدیل میشه به Climax

و در نهایت اکثریت از این چیزا خوششون نمیاد و این مشکل از سلیقه داغون منه که علاقه به چیزهای کندسوز، خسته و حراف دارم:>

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
امروز گویا روز جهانی پدر بوده
و منم این دم آخری تونستم این آرت مناسبتی فوق العاده رو پیدا کنم :x :D

View attachment 297984
707.jpg

ردیف بالا وسطی عمرا یک روز فکرش رو نمیکرد ازش تقدیر بشه!!!

با اختلاف یکی از بیشعور و بی شرف ترین کاراکترهاییه که تو انیمه ها دیدم:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
View attachment 297986

ردیف بالا وسطی عمرا یک روز فکرش رو نمیکرد ازش تقدیر بشه!!!

با اختلاف یکی از بیشعور و بی شرف ترین کاراکترهاییه که تو انیمه ها دیدم:|

به ردیف پایین سمت چپ نمیرسه :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر