Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,473
نام
مسلم
سلام به همگی
تا بحث فیت داغه منم بیام از دوستان یک مشاوره بگیرم :D
من تنها انیمه هایی که از این سری دیدم زیرو و آلتیمیت بلید بوده، این فیلم سه گانه رو کلا ندیدم. حالا میخوام طبق تایم لاین داستانی برم جلو و بقیه رو هم ببینم. چیزی که تا الان فهمیدم اینه که بازی از یک سری خط داستانی و تایم لاین و برنچ های مختلف تشکیل شده و تقریبا ترتیب دیدنشون هم اینجوری میشه:

داستان کلی:

“در دنیایی که جادوگرا در کنار مردم عادی زندگی میکنن، سه خانواده‌ی بزرگ جادوگران در گذشته‌ای دور و برای رسیدن به قدرتی عظیم، یک جام جادویی به اسم “جام مقدس” رو احضار کردن که وظیفه داشت هفت شخصیت تاریخی بزرگ رو احضار کنه تا خانواده ها اونها رو بکشن و با نیرویی که از اونها خارج میشه “جام مقدس بزرگ” رو احضار کنن، که البته این برنامه خیلی خوب پیش نرفت و طی سالیان بعد که جام مقدس به صورت رندوم احضار میشد این برنامه بهبود یافت تا “جنگ جام مقدس سوم” که کلیسا مدیریت این نبرد رو به عهده گرفت و اون رو تبدیل به یک تورنمنت کرد. تورنمنتی که هفت جادوگر برای خودشون هفت خادم (شخصیتهای تاریخی بزرگ) احضار میکنن و جادوگر و خادمی که در انتها زنده بمونن، جام بزرگ یکی از آرزوهاشون رو برآورده میکنه.”

1. سری Fate (خط زمانی اصلی)

اگر اشتباه نکنم اولین بخش میشه دوره خدایان، که توی لایت ناول Fate/stay night: Garden of Avalon اتفاق میوفته (قبل از شروع داستان قسمت بالا این لایت ناول رو داریم)
Mahoutsukai no Yoru - Witch on the Holy Night (این یک ویژوال ناول هست فیلمش هم قراره بیاد، خارج از اینکه خودش توی تایملایه اصلی هست یه تایم لاین مخصوص هم داره)
تا “جنگ جام مقدس سوم” که جام مقدس بزرگتر دزدیده میشه، اینجا داستان یه برنچ میخوره و میره برای Fate/Apocrypha
اگر جام مقدس بزرگتر دزدیده نشه باز دو اتفاق میوفته یا Fate/Zero و اتفاقات بعدش رو داریم یا یک خط زمانی دیگه رو داریم The Moon Cell Holy Grail War
شروع “جنگ جام مقدس چهارم” با انیمه
Fate/Zero
Kara no Kyoukai (مجموعه فیلم)
Lord El-Melloi II's Case Files: Rail Zeppelin Grace Note - A Grave Keeper, a Cat, and a Mage (اسپشیال)
Lord El-Melloi II Case Files: Rail Zeppelin Grace Note
Lord El-Melloi II's Case Files: Rail Zeppelin Grace Note - Waver, Reunion, and the Magic Lantern (اسپشیال)
اینجا داستان سه شاخه میشه:
Fate/stay night
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (قبل از این بهتره Fate/stay night: Unlimited Blade Works Prologue هم دیده بشه)
Fate Stay Night Heaven’s Feel (فیلم سه گانه)
هر سه شاخه در نهایت به مانگای Fate/Hollow Ataraxia میرسن
در آخر هم انیمه Fate/strange Fake: Whispers of Dawn رو داریم که هنوز نیومده

2. خط زمانی Tsukihime

Mahoutsukai no Yoru -
Witch on the Holy Night
Shingetsutan Tsukihime

2. خط زمانی Apocrypha

به این قسمت Great Holy Grail War هم میگن که توش انیمه Fate/Apocrypha اتفاق میوفته

3. خط زمانی The Moon Cell Holy Grail War

Fate/Extra: Last Encore (این انیمه نمیدونم چقدر از داستان 4 بازی زیر رو پوشش میده)

این سری چهار تا بازی هم داره که دوتای آخریش روی استیم هم هست
Fate/Extra
Fate/ExtraCCC
Fate/EXTELLA LINK
Fate/Extella: The Umbral Star

4. خط زمانی Kaleid Liner Prisma Illya

فکر کنم کلا خط زمانی یوری و دخترونه سری محسوب میشه :D
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 2wei!
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 2wei Herz!
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 3rei!!
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Sekka no Chikai
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Licht - Namae no Nai Shoujo

5. خط زمانی Grand Order

اگر اشتباه نکنم این خط زمانی ریبوت سری محسوب میشه
Fate/Grand Order: First Order
Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia
Fate/Grand Order: Zettai Majuu Sensen Babylonia – Initium Iter
Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram
Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 2 – Paladin; Agateram
Fate/Grand Order: Moonlight/Lostroom
Fate/Grand Order: Shuukyoku Tokuiten - Kani Jikan Shinden Solomon

6.اسپین آف ها

Carnival Phantasm
Fate/Prototype
Emiya-san Chi no Kyou no Gohan
با یه کلی اسپشیال و ova و ona دیگه

حالا کسی هست که اینا رو دیده باشه؟ به غیر از خط اصلی بقیشون ارزش دیدن دارن؟
Carnival phantasm هر دو تاش خوبن :-"

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
271
دوستان از اتاق فرمان اشاره کردن که کلی انیمه خوب داریم فصل بعد. اینه گفتم برم انیمه‌های این فصل رو ببینم باز جمع نشن رو هم.:D
فعلا تو برنامه اوشی نوکو، جیگوکوراکو، اوساما، ماشل و احتمالا اسکیپ لوفر (اینو اگر کسی دیده یه نظری بده که ما تو پاچه مون نره) رو دارم. خب الان که اینو تایپ کردم مشخص شد چقدر از برنامه عقبم.:))

Tengoku.Daimakyou.jpg

تنگوکو رو هم ۶ تا دیدم. عجب انیمه‌ای آقا.:D خدا پدر و مادر بچه‌های ای جی پروداکشن رو بیامرزه با این انیمیشن خفنی که تحویل ملت دادن. البته واسه من بیشتر از انیمشن خوبش، صداگذاری فوق‌العاده‌ش بود که به چششم اومد. داستانی هم اینقدری تا اینجا بقیه موارد انیمه خوب بوده که مجال فکر کردن به داستان نداده به من. اون اوایلش وایب شینسکای یوری می‌داد، حالا انشاالله که در ادامه نزنه جاده خاکی. بچه‌ها کسی خونده مانگاش رو؟‌ امیدوار باشیم یا الکی دل نبندیم؟:D

درباره سری فیت هم واقعا یه انیمه دیدن به اینهمه استهلاکش نمی‌ارزه.:D
من خودم از این سری یه فیت زیرو رو دیدم و تمام. به شما هم توصیه می‌کنم به همین یکی کفایت کنید و بقیه انیمه‌ها رو دریابید.:D @bezad

مانگاوایز هم بگم که تقریبا ۱ ماه پیش اینطوریا واگاباند بعد ۱ سال تموم کردم. به راحتی جزو برترین مانگاهای تاریخ از همه نظر قرار می‌گیره. حتی تو بخش کمدیش هم که ادعایی نداره محتوایی قابلی برای ارائه داره. یا به صورت مشابه کسی توقعی از slice of life خوب از کار اکشن ادونچر نداره ولی در همین زمینه هم باز جزو بهترین‌هاست. دیگه اکشن و بقیه ماجرا که بماند. بهترین آرکش هم به قول یکی از دوستان همون آرک حمالی بود.:D اینه که به هنر اینوعه سنسی تعظیم که نه ولی ایستاده تشویقش می‌کنیم.:D باشد که زنده باشیم و ادامه‌ش رو هم بخونیم. رفقا کسی کتابش رو خونده ببینیم مانگا کجای کاره؟

جای واگاباند که خالی شد؛ چند وقت پیش لیست مانگا منهواهای تاپ رو چک کرده بودیم و bastard رو از رو همون لیست گرفتم. شاید MAl مرجع مناسبی واسه منهواها اینا نیست. ها؟ چون واقعا به تاپ 10 نمی‌خورد این کار. ۹۳ اپیزوده که کار سبکیه و بدون فشار تو ۳ ۴ روز میشه خوندش. از خوندنش نه خرسندم نه حس پشیمونی دارم واسه همین کسی رو توصیه نمی‌کنم به خوندنش. خودتون برید خلاصه داستان بخونید حال کردید برید تو کارش.:D

فکر می‌کنم feng shen ji رو هم همینجا دوستان معرفی کردم. برعکس قبلی خوندن این واقعا انرژی می‌گیره. هر چپترش قشنگ 21316541 دقیقه زمان می‌بره خوندش. 😑 ۷ ۸ تایی خوندم و جذابه. ادامه میدم.

یوتسوبا رو هم همچنان می‌خونم و خیلی خوبه. به همه دوستان هم توصیه می‌کنم بخونن. کمدی/ slice of life. با این حال بعد از ۸ جلد هنوزم « نارویِ باراکامون >>> یوتسوبا » :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
سلام به همگی
من تنها انیمه هایی که از این سری دیدم زیرو و آلتیمیت بلید بوده، این فیلم سه گانه رو کلا ندیدم. حالا میخوام طبق تایم لاین داستانی برم جلو و بقیه رو هم ببینم. چیزی که تا الان فهمیدم اینه که بازی از یک سری خط داستانی و تایم لاین و برنچ های مختلف تشکیل شده و تقریبا ترتیب دیدنشون هم اینجوری میشه:

داستان کلی:

“در دنیایی که جادوگرا در کنار مردم عادی زندگی میکنن، سه خانواده‌ی بزرگ جادوگران در گذشته‌ای دور و برای رسیدن به قدرتی عظیم، یک جام جادویی به اسم “جام مقدس” رو احضار کردن که وظیفه داشت هفت شخصیت تاریخی بزرگ رو احضار کنه تا خانواده ها اونها رو بکشن و با نیرویی که از اونها خارج میشه “جام مقدس بزرگ” رو احضار کنن، که البته این برنامه خیلی خوب پیش نرفت و طی سالیان بعد که جام مقدس به صورت رندوم احضار میشد این برنامه بهبود یافت تا “جنگ جام مقدس سوم” که کلیسا مدیریت این نبرد رو به عهده گرفت و اون رو تبدیل به یک تورنمنت کرد. تورنمنتی که هفت جادوگر برای خودشون هفت خادم (شخصیتهای تاریخی بزرگ) احضار میکنن و جادوگر و خادمی که در انتها زنده بمونن، جام بزرگ یکی از آرزوهاشون رو برآورده میکنه.”

اگر اشتباه نکنم اولین بخش میشه دوره خدایان، که توی لایت ناول Fate/stay night: Garden of Avalon اتفاق میوفته (قبل از شروع داستان قسمت بالا این لایت ناول رو داریم)
Mahoutsukai no Yoru - Witch on the Holy Night (این یک ویژوال ناول هست فیلمش هم قراره بیاد، خارج از اینکه خودش توی تایملایه اصلی هست یه تایم لاین مخصوص هم داره)
تا “جنگ جام مقدس سوم” که جام مقدس بزرگتر دزدیده میشه، اینجا داستان یه برنچ میخوره و میره برای Fate/Apocrypha
اگر جام مقدس بزرگتر دزدیده نشه باز دو اتفاق میوفته یا Fate/Zero و اتفاقات بعدش رو داریم یا یک خط زمانی دیگه رو داریم The Moon Cell Holy Grail War
Fate/Zero
Lord El-Melloi II's Case Files: Rail Zeppelin Grace Note - A Grave Keeper, a Cat, and a Mage (اسپشیال)
Lord El-Melloi II's Case Files: Rail Zeppelin Grace Note - Waver, Reunion, and the Magic Lantern (اسپشیال)
Fate/stay night
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (قبل از این بهتره Fate/stay night: Unlimited Blade Works Prologue هم دیده بشه)

2. خط زمانی Tsukihime

Mahoutsukai no Yoru -
Witch on the Holy Night
Shingetsutan Tsukihime

2. خط زمانی Apocrypha

به این قسمت Great Holy Grail War هم میگن که توش انیمه Fate/Apocrypha اتفاق میوفته

Fate/Extra: Last Encore (این انیمه نمیدونم چقدر از داستان 4 بازی زیر رو پوشش میده)

Fate/Extra
Fate/ExtraCCC
Fate/EXTELLA LINK

5. خط زمانی Grand Order

6.اسپین آف ها

Carnival Phantasm
Fate/Prototype

عملا درسته
یه چند تا مورد اصلاحی و کلا پیشنهادات در مورد این که چیا رو ببینی و چیا رو نبینی

Tsukihime و Kara no Kyoukai و سری اصلی Fate (فیت/زیرو - فیت/استی نایت) کارهای اصلی شرکت Type-Moon اند.
Fate که مشخصه با انیمه Fate/Zero شروع می کنی، اگه خوشت اومد UBW رو می بینی. UBW رو چه خوشت اومد چه خوشت نیومد بازم باید HF رو ببینی از بس خوبه :D اون قدر خوبه که اگه با UBW حال نکردی، میشوره می برتش. من بهت قول میدم :D (البته اگه خیلی حال داری میتونی ویژوال ناول ها رو بری، ولی خب خیلی حال و حوصله میخواد)
Kara no Kyoukai هم هفت تا فیلمه با یه OVA که فوق العاده اند. مخصوصا فیلم 3 و 5 و 7 که خداوندگاری خوبن
Tsukihime متاسفانه انیمه اقتباسی اش یه کار کهنیه واسه سال 2003 اگه اشتباه نکنم که اصلا هم انیمه خوبی نیست. لذا بهترین گزینه برای تجربه اون کار خود ویژوال ناوله که خدا رو شکر ریمیک شد چند سال پیش.

اینا همه چیزاییه که از Type-Moon و دنیای جادویی عجیب غریبش میتونی تجربه کنی و خیلی تو بقیه چیزهای عجیب و غریب دیگه گم نشی.
ولی حالا اگه خواستیم گم شیم؟ :D از این جا به بعد راهنما تماما برحسب تجربه شخصی خودم نیست و تحقیقاتیه که کردم. لذا خیلی حرفام ممکنه اثرگذار نباشه یا حتی اشتباه باشه ولی قبول کنید شما دیگه :D

===========================

قبل از هر چیز همون بخش اسپین آف ها شاید نقطه مناسبی باشه

Carnival Phantasm یه انیمه کمدی پارودی ـه تولیدی سال 2012 ـه که شخصیت های Tsukihime و Fate/Stay Night توش حضور دارن و کلا به عجیب ترین شکل ممکن داستان های دو تا سری رو به سخره میگیره و واقعا هم فانه :D
یه فصل دوم از Carnival Phantasm پارسال اومد که این بار تمرکزش رو شخصیت های Fate Grand/Order ـه که من به خاطر عدم شناخت اون سری ندیدمش ولی میگن اونم خیلی خوبه.... در کل جزو معدود سری انیمه های پارودی ایه که خوب میدونه چجوری با کارهای جدی ای مثل Fate و Tsukihime شوخی کنه :D

Fate/Prototype یه OVA کوتاهه که سال 2011 منتشر میشه و در مورد ایده اولیه Fate Stay/Night ـه که فرق های خیلی جالبی با ورژن نهایی داره مثل این که شخصیت اصلی یه دختره و سرونت اش سیبر/آرتوریا آقایی اش رو حفظ کرده :D. در کل چیز جالبیه برای کسایی که علاقه دارن به تاریخچه سری

Emiya-san Chi no Kyou no Gohan فوق العاده است. یه انیمه 13 قسمتی کوتاهه که اسپین آف Fate/Stay Night به حساب میاد و اتفاقا سازنده اش خود Ufotable ـه. کل اسپین آف هم در مورد اینه که تمام شخصیت های F/SN به جای این که به خون هم تشنه باشن صرفا دور هم میشینن غذا میخورن :D در حقیقت انیمه تو ژانر آشپزی ـه :D امیا شیرو تو داستان اصلی هم کلا به آشپزی خوبش معروفه. این جا تمرکز رو همونه و در کل به شدت انیمه دوست داشتنی و بامزه ایه و واقعا بعد خون و خونریزی ای که چپ و راست تو داستان اصلی اتفاق می افته این که این شخصیت ها یه بار عین آدم کنار هم بشینن غذا بخورن دیدنش خیلی کیف میده :x
به شدت پیشنهاد میشه اینم

این اسپین آف ها کلا خیلی از انیمه های اصلی ای که گفتم جدا نیستن و خیلی با دیدنشون حس نمی کنی وارد سیاهچال Type-Moon شدی
ولی از این جا به بعد متاسفانه اوضاع فرق می کنه

============================

تایملاین Fate/Apocrypha یه شاخه کامل جدا از Fate Stay/Night ـه که توش شرایط یه خورده به هم میریزه و جنگ جام مقدس کلا به یه نبرد دو جبهه ای بین 14 تا مستر تبدیل میشه. ایده محشره ولی در نهایت تو مرحله اجرا کار به جایی نمیره و نتیجه اش یه انیمه به پلات و اکشن خیلی متوسطه. ارزش وقت گذاشتن نداره.

Fate/Strange Fake تایملاینش با ایده احمقانه "اگه جنگ جام مقدس تو آمریکا رخ میداد چی می شد" ـه :D یعنی ایده اولیه در اصل یه جوک اول آوریل بوده ولی بعد چند سال روش جدی کار می کنن و برخلاف Fate/Apocrypha این جا با وجود ایده احمقانه، این قدر تو اجرا همه چی عالی از آب درمیاد که رمان های این تایملاین به یکی از بهترین آثار سری تبدیل میشه. متاسفانه فعلا فقط رمان های F/SF و مانگای اقتباسی اش در دسترسه که هیچ کدوم هم تموم نشدن. انیمه اش هم یه مدت دیگه میاد و هایپ دورش زیاده.

Fate/Extra و مشتقاتش همه از یه بازی RPG رو PSP نشات می گیرن و خب.... خیلی پیشنهاد نمیشه :D. انیمه هایی که ازش بیرون اومدن که آشغال خالصن. خود بازی ها وضعشون بهتره ولی بازم نهایتا چیزی نیستن که ارزش وقت گذاشتن داشته باشن. مخصوصا الان که از عمرشون خیلی گذشته و تو همون ژانر کلی بازی بهتر وجود داره

Fate/kaleid liner Prisma☆Illya و مشتقات اش ظاهر به شدت گول زننده ای دارن ولی گویا انیمه های واقعا باحالی اند و هر چی جلوتر میره داستان شون بهتر میشه. ولی خب من هیچ کدوم رو ندیدم واسه همین نمیتونم دقیق نظر بدم

و نهایتا Fate Grand Order و مشتقات اش... چی بگم والا. این خود سیاهچاله است :D
یه بازی موبایل گاچا که این قدر Lore و داستان و شخصیت و جفنگیات مربوط به خودش رو داره که رسما یه غولی شده گنده تر از سری اصلی.
جوری که منی که درکم از سری اصلی به نسبت خوبه هیچی از این لعنتی سر در نمیارم.
روی هم انیمه ها، مانگاها و چیزهایی که حول محور FGO منتشر میشن کیفیت خوبی دارن ولی همشون یه جورایی جنبه تجاری دارن بیشتر و انگار یه ماشین پولسازی داره اینا رو میده بیرون، نه یه تیم نویسنده و هنرمند. نمیدونم منظورم رو می فهمی یا نه. ولی حس خاصی که تو بقیه کارهای Type-Moon هست اینجا نیست و خیلی پاستوریزه تره. من با این که میدونم کیفیتی همه چی خوبه. ولی کلا خوشم نمیاد نمیرم سمتش (همون دلیلی که سمت کارهای امثال گنشین ایمپکت و اینا هم نمیرم، نمی چسبه بهم)

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
دوستان از اتاق فرمان اشاره کردن که کلی انیمه خوب داریم فصل بعد. اینه گفتم برم انیمه‌های این فصل رو ببینم باز جمع نشن رو هم.:D
فعلا تو برنامه اوشی نوکو، جیگوکوراکو، اوساما، ماشل و احتمالا اسکیپ لوفر (اینو اگر کسی دیده یه نظری بده که ما تو پاچه مون نره) رو دارم. خب الان که اینو تایپ کردم مشخص شد چقدر از برنامه عقبم.:))

تنگوکو رو هم ۶ تا دیدم. عجب انیمه‌ای آقا.:D خدا پدر و مادر بچه‌های ای جی پروداکشن رو بیامرزه با این انیمیشن خفنی که تحویل ملت دادن. البته واسه من بیشتر از انیمشن خوبش، صداگذاری فوق‌العاده‌ش بود که به چششم اومد. داستانی هم اینقدری تا اینجا بقیه موارد انیمه خوب بوده که مجال فکر کردن به داستان نداده به من. اون اوایلش وایب شینسکای یوری می‌داد، حالا انشاالله که در ادامه نزنه جاده خاکی. بچه‌ها کسی خونده مانگاش رو؟‌ امیدوار باشیم یا الکی دل نبندیم؟:D

درباره سری فیت هم واقعا یه انیمه دیدن به اینهمه استهلاکش نمی‌ارزه.:D
من خودم از این سری یه فیت زیرو رو دیدم و تمام. به شما هم توصیه می‌کنم به همین یکی کفایت کنید و بقیه انیمه‌ها رو دریابید.:D @bezad

مانگاوایز هم بگم که تقریبا ۱ ماه پیش اینطوریا واگاباند بعد ۱ سال تموم کردم. به راحتی جزو برترین مانگاهای تاریخ از همه نظر قرار می‌گیره. حتی تو بخش کمدیش هم که ادعایی نداره محتوایی قابلی برای ارائه داره. یا به صورت مشابه کسی توقعی از slice of life خوب از کار اکشن ادونچر نداره ولی در همین زمینه هم باز جزو بهترین‌هاست. دیگه اکشن و بقیه ماجرا که بماند. بهترین آرکش هم به قول یکی از دوستان همون آرک حمالی بود.:D اینه که به هنر اینوعه سنسی تعظیم که نه ولی ایستاده تشویقش می‌کنیم.:D باشد که زنده باشیم و ادامه‌ش رو هم بخونیم. رفقا کسی کتابش رو خونده ببینیم مانگا کجای کاره؟

جای واگاباند که خالی شد؛ چند وقت پیش لیست مانگا منهواهای تاپ رو چک کرده بودیم و bastard رو از رو همون لیست گرفتم. شاید MAl مرجع مناسبی واسه منهواها اینا نیست. ها؟ چون واقعا به تاپ 10 نمی‌خورد این کار. ۹۳ اپیزوده که کار سبکیه و بدون فشار تو ۳ ۴ روز میشه خوندش. از خوندنش نه خرسندم نه حس پشیمونی دارم واسه همین کسی رو توصیه نمی‌کنم به خوندنش. خودتون برید خلاصه داستان بخونید حال کردید برید تو کارش.:D

فکر می‌کنم feng shen ji رو هم همینجا دوستان معرفی کردم. برعکس قبلی خوندن این واقعا انرژی می‌گیره. هر چپترش قشنگ 21316541 دقیقه زمان می‌بره خوندش. 😑 ۷ ۸ تایی خوندم و جذابه. ادامه میدم.

یوتسوبا رو هم همچنان می‌خونم و خیلی خوبه. به همه دوستان هم توصیه می‌کنم بخونن. کمدی/ slice of life. با این حال بعد از ۸ جلد هنوزم « نارویِ باراکامون >>> یوتسوبا » :D
Skip and Loafer رو آره بابا حتما تماشا کن. خیلی خوش‌ساخت و دوست‌داشتنیه. شخصیت‌پردازی قوی، کمدی به‌جا و به‌اندازه، فضای لطیف و درعین‌حال پخته.
برای من که به قول @Z-fan سورپرایز فصل بوده.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali

در تایید حرف های دوست بالایی:
skip n loafer رو حتما ببین!
خیلی خوبه لعنتی و از اون انیمه های ساده و حال خوب کن و ... هست.

از نظر ارت استایل، رنگ بندی و ... هم خیلی خوبه و به شخصه این استفاده از رنگ های مات توی انیمه رو خیلی دوست میداریم :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین

منم دیگه سوبله اش می کنم و پیشنهاد می کنم Skip and Loafer رو
اساسا من ادمیم که انیمه های رومنس رو نمیتونه تحمل کنه. برای این ژانر میرم بیشتر سراغ مانگا چون حس می کنم خیلی بهتر احساسات رو تو اون مدیوم منتقل می کنن مانگاکاها
ولی Skip and Loafer جزو استثناهاست. واقعا عالیه انیمه اش و خیلی حال خوب کنه

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,980
نام
احمد
سلام به همگی

داستان کلی:

Fate/Zero
Fate/stay night

2. خط زمانی Tsukihime

Mahoutsukai no Yoru -
Witch on the Holy Night
Shingetsutan Tsukihime

2. خط زمانی Apocrypha

Fate/Extra
Fate/ExtraCCC
Fate/EXTELLA LINK

5. خط زمانی Grand Order

6.اسپین آف ها

Carnival Phantasm
Fate/Prototype

majuu sensen بعد camelot هست.
اون ova ها و ona ها و قسمت های ایلیا رو که بنداز دور کلا :D مگه اینکه سیمپ خیلی سنگین یکی از کاراکترا باشی واسه اون ببینی (ایلیا مثلا) :-" :D
بین اون اصلیا گرند اردر خوبه (همه قسمتاش) ولی خب کامل پوشش نمی ده داستان رو و یهو یه چیزی حدود 50 درصد رو از روش می پره بعد first order...
----------
last encore واقعا یک فاجعه تکرار نشدنیه و تا چاقو زیر گلوت نزاشتن برا دیدنش سراغش نرو به نظرم :-"
----------
apocrypha خوبه ولی خیلی شخصیت رو مخ زیاد داره و مخصوصا شخصیت اصلیو دلت می خواد بزنی صدا بزمجه بده :D در کل ولی توصیه می کنم...
-------
زیرو و استی نایت هم که خودت می دونی چی به چیه.
بقیه ش رو ندیدم...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
دوستان یکی بخواد تازه انیمه رو شروع کنه با چه انیمه ای شروع کنه جذب میشه؟
بستگی به حس و حال طرف داره چی بپسنده
ولی ...
Shingeki no Kyojin
Fate/Zero
Death Note
Kimetsu no Yaiba

گزینه های خوبی برای شروع هستند، البته اکثرا اکشن فانتزی هستند، اون دفترچه مرگ فقط جناییه :-" و البته الان قدیمی حساب میشه:-"
کار خوب که زیاد هست، ولی خوب آدم بدونه برای کی میخواد پیشنهاد بده بهتره...
مثلا یکی شاید رومنس و درام و اینا بخواد،یکی کمدی ... همشون گزینه های خوب زیاد دارن:D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
کمدی؟ بیشتر متمایل بود به خراشیدن مغز و اعصاب بیننده
آره وسط نوشتنش یادم اومد که همچین چیز کمدی‌ای هم نداشت:-":D
انیمه دانشگاهی کمه آخه. همینو یه کاریش بکنه دوست‌مون!

General Ali

کاربر سایت
Jun 11, 2023
8
ولی ...
Shingeki no Kyojin
Fate/Zero
Death Note
Kimetsu no Yaiba

گزینه های خوبی برای شروع هستند، البته اکثرا اکشن فانتزی هستند، اون دفترچه مرگ فقط جناییه :-" و البته الان قدیمی حساب میشه:-"
مثلا یکی شاید رومنس و درام و اینا بخواد،یکی کمدی ... همشون گزینه های خوب زیاد دارن:D
رفیق چند تا رومنس خوب:D معرفی کن

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
ولی ...
Shingeki no Kyojin
Fate/Zero
Death Note
Kimetsu no Yaiba

فک کنم یکی اکانت امیر آکیبا رو هک کرده و داره باهاش پست میده.... :D
چون محاله که یه نفر انیمه بخواد و بهش نگه "وان پیس" رو ببین :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر