Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,500
نام
مــاکــان
سلام میگم می تونی به انیمه ورلد بگی انیمه ی Final Fantasy Unlimited رو بزارن توی کانالشون یادم توی انیمه ورلد ساب شده بود فقط جایی برای دانلودش نیست
این الان او سمت دیدم ، گفتم اینجا جواب بدم بهتره.
منظورت فایلهای زیرنویس هست یا خود انیمه؟

جفتش موجوده.
زیرنویس فارسی رو بگوگل ، همون اولین نتیجه دارتش.
خود انیمه هم خیلی جاها هست ، یکیش zoro.to که با کیفیت 720p داره.
کیفیت بالاترش رو پیدا نکردم.
=====================

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
این الان او سمت دیدم ، گفتم اینجا جواب بدم بهتره.
منظورت فایلهای زیرنویس هست یا خود انیمه؟

جفتش موجوده.
زیرنویس فارسی رو بگوگل ، همون اولین نتیجه دارتش.
خود انیمه هم خیلی جاها هست ، یکیش zoro.to که با کیفیت 720p داره.
کیفیت بالاترش رو پیدا نکردم.
=====================
ممنون عزیز

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,121
نام
محمد علی
یکی از بهترین‌های دوران، Tower of God‌بعد از حدود ۷ ماه وسعت ورزی نویسنده دوباره شروع شد و با اومدن هم‌زمان ۶ قسمت دل دوستداران رو شاد کرد.
هنوز ترجمه رسمی انگلیسی نیومده اما ترجمه‌های غیررسمی هر ۶ قسمت موجوده

و بهترین نکته هم اینه که از همین ابتدای آرک جدید، ملکه شایسته برج داخلی، میانی و خارجی، راشل-سامای کبیر حضور مقتدر خودش رو در کنار زیبایی نگاه و دل پاکش با شدت به مخاطبین (به قلبشون) فرو می‌کنه:>

اومدن دوباره برج خدا نشون داد که چه کار ارزشمندیه در روزگاری که منهوا و مانگای دارای داستان و دنیا سازی بسیار نادر شدن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
یکی از بهترین‌های دوران، Tower of God‌بعد از حدود ۷ ماه وسعت ورزی نویسنده دوباره شروع شد و با اومدن هم‌زمان ۶ قسمت دل دوستداران رو شاد کرد.

و بهترین نکته هم اینه که از همین ابتدای آرک جدید، ملکه شایسته برج داخلی، میانی و خارجی، راشل-سامای کبیر حضور مقتدر خودش رو در کنار زیبایی نگاه و دل پاکش با شدت به مخاطبین (به قلبشون) فرو می‌کنه:>

اومدن دوباره برج خدا نشون داد که چه کار ارزشمندیه در روزگاری که منهوا و مانگای دارای داستان و دنیا سازی بسیار نادر شدن.

به به وقتشه دوباره آنگویینگ شیم >:)

جایی هست خلاصه داستان رو داشته باشه
از اون آرک سگ های هار (اسم شون رو جدا یادم رفته :)) )تقریبا همه چی یادم رفته... شاید دوباره از همون جا خوندم :-?

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid

با دیدن انیمه میشه داستان رو متوجه شد ؟ یا حتما باید مانگا خوند ؟

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,121
نام
محمد علی
به به وقتشه دوباره آنگویینگ شیم >:)

جایی هست خلاصه داستان رو داشته باشه
از اون آرک سگ های هار (اسم شون رو جدا یادم رفته :)) )تقریبا همه چی یادم رفته... شاید دوباره از همون جا خوندم :-?
همیشه بهترین گزینه خوندن مجدده اما اگر حافظه‌ات فقط به یه تلنگر برای یادآوری نیاز داره، در صفحه زیر اسم آرک‌ها و یه خلاصه حداکثر یک خطی از هر آرک هست:
List of Arcs
با دیدن انیمه میشه داستان رو متوجه شد ؟ یا حتما باید مانگا خوند ؟
منهوا الان توی فصل سومه و انیمه فقط فصل اول رو پوشش میده که کوتاه‌ترین فصل هم هست و ۸۰ قسمته
منهوا کمی جزئیات بیشتری نسبت به انیمه داره. البته اگر اهل آروم خوندن و توجه به جزئیات باشی، خوندن منهوا توصیه میشه.

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
266
واقعا حالم بد می‌شه اسم اتک میاد.😑 از منظر تاثیرگذاری.

این مدت اد تاکسی که کلی ازش تعریف شد رو دیدم و خوشم نیومد اصلا.:|
یک از بچه ها چند وقت آواتارش Serial Experiments Lain بود که چشمم رو گرفت؛ ۳ ۴ قسمتی با سرعت 2x دیدمش و دراپ شد. اینه که از روی آواتار بقیه نرید سراغ انیمه و سریال.:D

از اونجایی که دریای حماقت ساحل نداره هم دارم مانگای وینلند رو می‌خونم برسم فصل دوم انیمه رو ببینم.:D

آها! فیلم جوجوتسو هم دیدم و عالی. فوق العاده بود. به نظرم از منظر وسعت دنیا و ورلد بیلدینگش ایراد بهش وارده ولی همیشه حس خوبی داشتم از دیدن انیمه‌ش. محیط واقعا خوبی داره که یادم رفته بود.:D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
272
نام
آرش
این summer عجب انیمه حقی بود هر قسمت قافل گیر میشدی خدارو شکر تو همون فصل اول هم تمومش کردن
چیدمان این لیست باید عوض بشه 😁😐
عجیب خوش‌ساخت بود سامر. آره انصافا. خودمون اینجا کم داستان و بدبختی داریم؛ اون‌هم اگه بیشتر از یه فصل می‌شد دیگه اعصاب‌وروان برامون نمی‌موند.
اوخ اوخ. پس بی‌زحمت خودت برو تو کارش. من یکی که جرات ندارم به رتبه یک دست بزنم!x_x:D

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
412
نام
Ara$h
سلام رفقا ، من تاپیک دیگه ای برای سوالم پیدا نکردم متاسفانه پس با اجازتون همینجا میپرسم :D
اخیرا انیمیشن batman under the red hood رو دیدم و واقعا لذت بردم اتمسفرش ، داستانش ، شخصیت پردازی ، همه چی عالی بود واقعا لذت بردم ازش
خواستم بدونم انیمیشن دیگه ای چه بتمن چه هر یونیورس دیگه ای تو این سبک هستش ؟ که اتمسفرش انقدر قوی باشه ؟ ممنون میشم معرفی کنین بهم
دمتون گرم :-bd

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سلام رفقا ، من تاپیک دیگه ای برای سوالم پیدا نکردم متاسفانه پس با اجازتون همینجا میپرسم :D
اخیرا انیمیشن batman under the red hood رو دیدم و واقعا لذت بردم اتمسفرش ، داستانش ، شخصیت پردازی ، همه چی عالی بود واقعا لذت بردم ازش
خواستم بدونم انیمیشن دیگه ای چه بتمن چه هر یونیورس دیگه ای تو این سبک هستش ؟ که اتمسفرش انقدر قوی باشه ؟ ممنون میشم معرفی کنین بهم
دمتون گرم :-bd
Dark knight returns part 1 & 2
هم بنظرم از قوی ترین ها هست
Batman the long holoween هم خیلی خوبه
کلا زیاد سراغ دارم ، اینا رو اگه دیدی بگو تا بازم معرفی کنم

Arash-S212

کاربر سایت
Dec 18, 2021
412
نام
Ara$h
Dark knight returns part 1 & 2
هم بنظرم از قوی ترین ها هست
Batman the long holoween هم خیلی خوبه
کلا زیاد سراغ دارم ، اینا رو اگه دیدی بگو تا بازم معرفی کنم
Dark knight returns هم دیدم عالی بود
لانگ هالووین رو امروز میبینم ، ترتیب خاصی نداره ؟ قبلش فیلم خاصی رو باید دیده باشم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر