Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
زیرنویس انگلیسی شینگکی نیومده؟

توی animetosho.org که بری، پیوست انیمه هاش...زیرنویس رو هم میشه جداگونه دانلود کرد.
الان تیم NanDesuKa با زیرنویس ENGـش رو گذاشته

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,243
خودمونیم اینکه دیگه چیز جدیدی نیست ،همیشه این بحثها که پیش میاد یک عده احساس خطر میکنن یا بهشون بر میخوره و...
مخصوصا توییتر که دیگه شورش در میارن.

ناسلامتی اینها خودشون انیماتور و VFX کار حرفه این!
من اطلاع کافی ندارم تو زمینه انیمیشن ولی دورادور میدونم همون rotoscope باز هم نیاز به طراحی با دست داره.

اینهم یک وسیلست که در آخر باز باید انیماتور ازش استفاده کنه ولی بحث اصلی اینجا فکر کنم مسئله زمان و هزینست که خب تفاوت داره با روشهای فعلی.

کلا AI داره تو همه زمینه ها رشد میکنه ، از سینما ، موسیقی ، آرت و... گرفته تا الان انمیشن.
بنظرم طرز فکر درست تر این باشه که به عنوان یک ابزار بهش نگاه کرد که میتونه سرعت خیلی از کارها رو افزایش بده و از مقدار هزینه کم کنه.
مسئله این حرفا نیست. اینها اومدن یه چیزی نشون دادن و به اسم انیمه دارن تحویلش میدن در صورتی که دقیقا کارش همون روتوسکوپیه و هیچ شباهتی به انیمه نداره. صرفا برای سر و صدا کردن و جلب مخاطب دارن از این اصطلاح استفاده میکنن. سوای اون هنوز راست آزمایی روی این برنامه انجام نشده که ببینیم چقدر چیزی که دارن نشون میدن واقعیه و چقدر فیکه.
و خب خروجیش هر چی هم که باشه، هیچ ربطی به انیمیت دو بعدی دستی نداره که اینا دارن یجوری جار میزنن انگار جایگزینش رو اختراع کردن!
در کل نحوه پرزنت کارشون ایراد داره.

پ.ن: من شخصا حالم از روتوسکوپی بهم میخوره:D بخصوص که 3D هم باشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
میکاسا که کلا جز به خاطر مواردی!(اونم احتمالا نه خودش! کاسپلی هاش:)) ) هیچی نداشت از همون اولم:D ... الانم که Abby استایل شده، همون یه مورد جذابیتم دیگه نداره:D

از نظر کاراکتری حتی ملکه ازش بهتر بود:D

کلا آدم رو یاد ساسکه گفتن های ساکورا میندازه:-" جانشین بر حقیست =))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
میکاسا که کلا جز به خاطر مواردی!(اونم احتمالا نه خودش! کاسپلی هاش:)) ) هیچی نداشت از همون اولم:D ... الانم که Abby استایل شده، همون یه مورد جذابیتم دیگه نداره:D

از نظر کاراکتری حتی ملکه ازش بهتر بود:D

کلا آدم رو یاد ساسکه گفتن های ساکورا میندازه:-" جانشین بر حقیست =))
برو بابا...میکاسای ویت واقعا عالی بود...این ماپا گند به کرکتر زده.:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
برو بابا...میکاسای ویت واقعا عالی بود...این ماپا گند به کرکتر زده.:|
ما که از اول کار فقط ارن،ارن ازش دیدیم:-"
البته خوب اکشن هم داشت و useless نبود:-" ولی اخلاقی ساکورایی بیش نبود:-"

این میکاسا جدیده هم فکر کنم تغییرات تو طراحی مانگا باشه و کاری به استودیو نداره:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
Crunchyroll Anime of the Year
Cyberpunk: Edgerunners

بقیه جوایز هم Shingeki و Spy X Family و Demon Slayer درو کردن.
به جون خودم پارسال کارکنان کرانچرول فقط این سه تا انیمه رو دیدن.
اون مراسمی که بیاد بهترین فانتزی رو به Demon Slayer بده، اونم توی سالی که Ranking of Kings, Mushoku Tensei, Made in Abyss رو داشتیم، کلا از لحاظ ارزش داشتن ساقطه!
تازه دیگه بقیه سوتی های آقایان بماند! همین که سامر تایم رندرینگ در لیستشون نیومده جنایت علیه بشریته!:|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,379
نام
محمد
ما که از اول کار فقط ارن،ارن ازش دیدیم:-"
البته خوب اکشن هم داشت و useless نبود:-" ولی اخلاقی ساکورایی بیش نبود:-"

این میکاسا جدیده هم فکر کنم تغییرات تو طراحی مانگا باشه و کاری به استودیو نداره:-"
آخه کرکتر تایپ اصلا ساکورا تایپ نبوده که مثلا پاشه ارن رو فرندزون کنه، تا جایی که ما دیدیم تا بوده سمت ارن بوده و همیشه بهش وفادار بوده.
---
اینا باید با طراحی های WIT جلو میرفتند نه زباله هایی که ایسایاما به اسم طراحی کرکتر میکشه.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
سلام میشه چندتا انیمه ایسکای کمدی معرفی کنید
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious
No Game, No Life
The Devil Is A Part-Timer! (فقط فصل اول)
Uncle From Another World
KonoSuba: God's Blessing On This Wonderful World!

به نظرم اینا خنده دار هستن، بازم هست ولی اونا بیشتر تم جدی دارن با یکی دو تا صحنه خنده دار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر