Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,283
نام
امیر حسین
Chainsaw Man عالیه ولی چیزی که هست سلیقه همه تو این تایپک از همه جهت تو دیواره :D برای همین اگه دیدی از یه چیزی تعریف نمیشه یا بد میگن پشت سرش اونو حتما ببین وگرنه باید اینجا بشینی روز شب تعریف قسمت های جدید one piece بخونی :D
میزان حقیقتی که این پست در مورد تاپیک گفت، با میزان حقایقی که 20:30 میگه برابری میکنه! :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,279
من بعضی وقت‌ها همین طوری الکی میام توی این تاپیک که ببینم چه خبره و بعدش می‌رم تا یه مدت دیگه. :D
چند وقت پیش نشستم قسمت اول Chainsaw Man رو دیدم و خیلی خوشم اومد و بعدش اومدم اینجا و یکی دو تا از بچه‌ها (یادم نیست کیا بودن! :D) خیلی بد گفته بودن و یه چیزی تو این مایه‌ها که افتضاحه و جلوتر به فنا می‌ره و... کلاً یه جوری گفته بودن که بی‌خیال دیدن ادامه انیمه شدم! :|
امروز در حال پاکسازی درایوها بودم و چشمم خورد به این و گفتم حالا بشینم یه قسمت دیگه هم ببینم. انقدر خوب بود که دو قسمت دیدم و قشنگ ذوب شدم و زدم بقیه قسمت‌ها هم دانلود بشن. :D الآن دیدم توی IMDb هم ملت بهش ۸.۸ دادن و گویا خیلی حال کردن. کلاً بعد از مدت‌ها یه انیمه جدید گیرم اومده و ایشالا مثل بعضی انیمه‌های دیگه از یه جایی به بعد افت نکرده یا مثلاً استودیوی سازنده‌ش ول نکنه بره و یکی دیگه به جاش بیاد! :|
از اون طرف هم نشستم چند قسمت از Cyberpunk: Edgerunners رو پشت سر هم دیدم و اونم خیلی خوبه! حالا کل ویژگی‌های مثبتش به کنار، آهنگ تیتراژ اولش من رو دیوانه کرد و برد به خاطرات دو دهه قبل. بازی Burnout 3 آهنگ‌های به شدت محشری داشت و یکی از این آهنگ‌ها هم This Fire بود که خیلی باهاش حال می‌کردم، یعنی همین آهنگ تیتراژ Cyberpunk. ترکیبی از شادی و غم (بابت گذران عمر و یادآوری اون روزهای خوش و خرم که خبری از فجایع مختلف نداشتیم) افتاد به جونم و به فنا رفتم! بعد هم سرچ کردم و رسیدم به این لینک یوتیوب و دیدم کلی سالمند مثل خودم توی بخش نظرات دارن می‌گن که این انیمه باعث شده خاطرات Burnout 3 براشون زنده بشه. :D
عجب بازی‌ای بود واقعاً. حیف که دیگه از این جور چیزها نداریم...
چین سا من خیلی هم عالیه و نه تنها در ادامه افت نمیکنه، که خفن تر هم میشه:D حرف این بی سلیقه ها رو جدی نگیر:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
از بی انیمگی نشستم Kill la Kill رو میبینم... تا اینجا 10/8 >:) >:):D=D> 2
از بی انیمه ای نشستم... O sama ranking رو دیدم... 7.5 /10

ایده و چیزای خوب زیاد داشت، ولی در نهایت سطح انیمه بعضی جاها خیلی سطحی و دیزنی لول میشد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,387
نام
سید محمد حسین
از بی انیمه گی.... د یه دیقه صبر کنید. چجوری شماها بی انیمه اید؟ :D من این فصل، موب سایکو رو گذاشتم همه رو یه جا ببینم و هنوزم کلی انیمه باید دنبال کنم هر هفته. فاک We Have Gundam this season...چجوری بی انیمه اید.

از اون جا که روزهای آخر سال میلادیه گفتم یه مروری بر بهترین انیمه های امسال "از نظر خود خودم" بندازیم :D
روند هم این جوریه که "ترین ترین" میریم جلو
ببینیم چند تا ترین پیدا می کنیم توش :D

Guilty Pleasure ترین انیمه سال

1671301123091.png

My Dress Up Darling

Guilty Pleasure رو اگه بخوایم تعریف کنیم خلاصه اش میشه انیمه هایی که اون قدره خوب نیستن اگه بخوایم دقت کنیم ولی من خوشم میاد ببینم شون So Shut up
نمیشه گفت Dress Up Darling واقعا انیمه بدیه. ولی المان های داغون هم کم نداره. هنوزم به نظرم صحنه های Ecchi انیمه خیلی پیشنهاد کردن این انیمه رو به بقیه سخت می کنه
ولی با این وجود بازم رومنس و تمرکز این انیمه رو کاسپلی خیلی این کار رو دوست داشتنی می کنه و هر کی هم بگه رومنس و شخصیت ها کرینج و کلیشه ای اند، بازم من این کار رو دوست دارم و زوج واکانا گوجو و مارین کیتاگاوا یکی از بزرگترین شیپ های منه :x

باورم نمیشه کسی این رو ندیده ترین انیمه سال

1671301139800.png

Mobile Suit Gundam: The Witch from Mercury

در وصف این انیمه همین که نگارنده مطلب خودش علی رغم تمام تحقیقاتی که کرده و علاقه ای که به سری و روایت هاش داره هنوز انیمه رو ندیده :D
ولی می بینتش یکی از همین روزها
شما هم ببینید
کار خوبیه :D

ناامید کننده ترین انیمه سال

1671301176755.png

Hatarku Maou-sama S2

فکر کن 9 سال صبر کنی تا یکی از بهترین ایسکای هایی که دیدی و مانگاشم خوندی فصل دوئه انیمه اش بیاد. و بالاخره بعد از مدت ها بهت خبر خوشش رو بدن
و اولین تریلر رو ببینی فقط بتونی بگی:
NOPE
NO, Nope, I'm Not gonna watch that shit, nope, Never. NO

فصل دوئه Hatarku Maou Sama تا این حد بده. نه این که داستان بد باشه. چرا البته داستان هم از یه لحاظ هایی افت می کنه یخورده ولی کیفیت ساخت انیمیشن و کلا کامپوزیشن و همه چیزی که یه انیمه رو خاص می کنه...عخخخخ... تف باورم نمیشه همچین آشغالی رو ساختن و با خودشون گفتن "همممم این برای طرفدارامون که 9 سال صبر کردن مناسب به نظر میرسه :>" لعنت بهشون :|

بهترین انیمه ی "مانگاش بهتره" سال

1671303183215.png

Spy x Family

من میــــــــــــــدونم انیمه Spy x Family خوبه
من میدونم
ولی بازم تو اون فرمت مانگا یه چیز دیگس. انیمه حتی اقتباس بازتر و صحنه های جدید خفن به مانگا اضافه کرده و کلی هزینه کرده که اوپنینگ و اندینگ ها و صحنه های مهم مانگا تو انیمه عالی به نظر برسن
و موفق هم بودن! اصن خفنی انیمه به همینه
ولی بازم مانگاش بهتره :D..... بیشتر تقصیر فرمت داستانی کاره حقیقتا. حیفم میاد همچین اقتباس خوبی داره انیمه و بازم من خوابم میگیره موقع دیدنش برخلاف خوندنش

بهترین انیمه ای که همه دیدنش غیر از من سال

1671303267778.png

Demon Slayer Season 2

یعنیا برای من اوج Demon Slayer همین آرک Entertainment Destrict ـه و شدیدا با فایت هاش تو مانگا حال کردم و گویا تو انیمه خفن تر مانگا هم هست
ولی بازم نمیدونم چرا هنوز رغبت نکردم ببینمش. شاید واسه اینه که فصل یک و فیلم رو با داداشم دیدم و مخصوصا بعد این که فیلمش به هیچ کدوممون نچسبید ذوقم نسبت به این سری کامل خوابیده
به هر صورت میدونم کار خوبیه (صرفا خوب، نه بیشتر) و یه روز می بینمش.
ولی اون یه روز امسال نیومد :D

بهترین انیمه ای که پایانشو خراب نکرد سال

1671303293230.png

Summertime Rendering

خیلی انیمه ها هستن که چه از وسط چه اون اواخرش شروع می کنن به گند زدن به هر چی که تافتن و بافتند.
و Summertime Rendering داد میزد که قراره همچین انیمه ای باشه. حضور تو سبکی که قبل ترش بزرگانی چون Erased و The Promised Neverland زدن قبل تر خودشون رو تیکه پاره کردن خیلی نوید خوبی رو به مخاطبش نمی ده واقعا
و دروغ چرا، Summertime Rendering خیلی هم پایانش بی نقص نیست و خیلی چیزها به نظر میرسه نویسنده از باسن گرامی درآورده گذاشته تو صفحات مانگا که حالا انیمه شده.
ولی هر چی که بوده و هست و شده، پایان کار پایان ارضاء کننده ایه واسه یه کار 24 قسمتی تو ژانر معمایی. یه چند تا رومنس آبدار و بامزه هم تهش از آب دراومد که خیلی خوب بودند :x یاد بگیر Erased [-(

بهترین اوپنینگ سال

1671303317644.png

Ousama Ranking OP2
Hataraku no Yuusha by [Vaundy]

امسال واقعا کم اوپنینگ خفن نداشتیم از اوپنینگ جدید Made in Abyss بگیر تا Banger خفنی که اوپنینگ Paripi Koumei بود. حتی Attack on Titan هم تصمیم گرفت بعد از پارت یک فصل چهار ناامید کننده اش اوپنینگ خفنی داشته باشه.
ولی همون روزهای اول سال، تک شاهزاده کر و لال دنیای انیمه اومد و همون اول همه رو خونی مالی کرد و رفت.
اوپنینگ دوم Ousama Ranking واقعا تو یه سطح دیگس. چه آهنگش چه لیریک اش چه انیمیشن اش و چه داستانی که تو خود اوپنینگ تعریف می کنه و foreshadowing هایی که برای وقایع ادامه داستان داره. همه چیز به طرز عجیبی خوبه و به هم می چسبه.
حقیقتا زِنبو زِنبو \m/\m/\m/

بهترین اندینگ سال

1671303331145.png

Urusei Yatsura ED

خیلی در وصف این نمیشه نوشت
باید شنیدش
خیلی وایبه و دوست داشتنیه. در کل این انیمه جدید Urusei Yatsura با وجود ایده های قدیمی و کلیشه ایش خیلی دوست داشتنیه :x
اندینگ و اوپنینگ اش هم همینه. اوپنینگ بهتر امسال به اندازه داشتیم ولی اندینگ نه. لذا این ترین به ایشون میرسه :D

WTF ترین انیمه سال

1671303349561.png

Paripi Koumei

اگه فکر کردید درآوردن زامبی ها از تو قبرشون برای تبدیل کردن به آیدول ها عجیب ترین ایده ایه که ژاپنی ها واسه این ژانر از انیمه دارن سخت در اشتباهید
اینا حاضرن یکی از معروف ترین استراتژیست های چینی رو هم از قبر دربیارن و به منیجر یه خوننده تبدیل اش کنن تا این ژانر تازه بمونه برای مخاطب هاش :D
Paripi Koumei بیشتر از این که به خاطر ایده عجیب غریبش تو دسته WTF ترین انیمه های سال قرار گرفته باشه بیشتر به این خاطر که حقیقتا در اجرا هم انیمه خوبی از آب دراومده این جاست. اصن نمیدونم چجوری از همچین ایده Whack و غیر معقولی میشد انیمه درست درمون درآورد. ولی اینا توش موفق شده و بهترین Rap Battle کل سال رو بین انیمه ها این وسط دادن بیرون (کم هم رقیب نداشتن واقعا :D)

خنده دارترین انیمه سال

1671303392766.png

Bocchi the Rock

همین که یه قسمت از این انیمه بوچّی در اثر شدت تابش زیاد پیشونیش تبدیل به پودر میشه و کل این مدت آهنگ ناوسیکا پخش میشه اون پشت به نظرم کافیه تا این انیمه این جا باشه
این انیمه واقعا بهترین کار کمدی ساله.
بوچی ته خندست. کمدی تصویری این انیمه یه چیزی فراتر از هر چیزیه که این سال دیدید و عجیب تر از همه اینه که کار اقتباس از یه کار 4-Koma ـی ساده است. میزان اضافاتی که انیمه نسبت به مانگا تو پرداخت جوک هاش داره تخیلیه!! امیدوارم شما هم مثل من با دیدن میم های انیمه تو توییتر و یوتیوب قانع شید و انیمه رو ببینید چون واقعا ارزشش رو داره

و نهایتا

بهترین انیمه سال

1671303408459.png

Made in Abyss S2

من اصولا یه تعدادی از انیمه ها رو با داداشم می بینم
فیلم و اینا هم کم نمی بینیم با هم
ولی فکر کنم قسمت 8 این فصل مید این ابیس جزو معدود دفعاتی بود که بعد یه پلات توییست دیده باشم داداشم بلند شه و خیلی واضح داد بزنه "What the Fuck"!!

همین به نظرم کافیه تا Made in Abyss S2 برام بهترین انیمه سال باشه.
داشتن یکی از خشن ترین سکانس های انیمه ای
یکی از بهترین رابطه مادر فرزندی
یکی از توپ ترین میستری های ممکن
یکی از بهترین فانتزی ها و جهان پردازی های غیر معمول بین انیمه ها
و یکی از بهترین OST ها و موسیقی متن تو کل سال هم میتونید مزید علت کنید که چرا این انیمه بهترین کار سال واسه منه. من هنوز دارم ترک OLD STORIES رو هر روز گوش میدم
این انیمه واقعا چیز گادلایکیه و خیلی غم انگیزه که مانگا کلا 4 چپتر جلوتر از پایان این فصل از انیمه است.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,426
نام
محمد
Spy x Family
شدیدا مخالفم، من بعد انیمه رفتم مانگا رو خوندم. هرچقدر خیلی از قسمت ها در مانگا بورینگ بودند، در انیمه ها جذابیت فراوانی از اون بخش ها حس میشد.:D
Demon Slayer Season 2
بقول Gigguk:
!They turned water into wine

در این حد خفنه!!!:D

Summertime Rendering
موافقم! از اول تا اخر خفن بود.:D
Ousama Ranking OP2
Hataraku no Yuusha by [Vaundy]
100%

بقیه حرفاتم یا ندیدم یا حال حرف زدن ندارم.:D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,121
نام
محمد علی
وسط همه بی‌انیمگی‌ها و خبرهای بی‌اهمیت در مورد Spy X Family و Demon Slayer و ...
مشعوفم که اعلام کنم اولین تریلر Ayakashi Triangle اقتباسی از ابرمانگایی به همین نام پخش شده.

اگر این مانگا رو نمی‌شناسید که Shame Alam on You اما بدانید که این مانگای علمی و فلسفی اثر جدید مانگاکای ابر مانگای To-Love Ru ـه
اگر با مانگای To Love Ru آشنایید که هیچ اما اگر نه، باید دو چیز رو بدونید: اولین این که زندگی‌تون تا الآن بیهوده و کشک بوده. دوم این که اگر این مانگا نبود، دو سوم گینتاما هم نبود!!

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,376
وسط همه بی‌انیمگی‌ها و خبرهای بی‌اهمیت در مورد Spy X Family و Demon Slayer و ...
مشعوفم که اعلام کنم اولین تریلر Ayakashi Triangle اقتباسی از ابرمانگایی به همین نام پخش شده.

اگر این مانگا رو نمی‌شناسید که Shame Alam on You اما بدانید که این مانگای علمی و فلسفی اثر جدید مانگاکای ابر مانگای To-Love Ru ـه
اگر با مانگای To Love Ru آشنایید که هیچ اما اگر نه، باید دو چیز رو بدونید: اولین این که زندگی‌تون تا الآن بیهوده و کشک بوده. دوم این که اگر این مانگا نبود، دو سوم گینتاما هم نبود!!
Its A Trap GIF

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
Akuyaku Reijou رو تموم کردم، ایدش خیلی عالی بود، شخصیت اصلیشم خیلی خوب بود، چیز قابل توجه دیگه ای نداشت

ولی به این فکر کردم اگه ایده این انیمه رو با یه داستان جدی (نه صرفا دارک) پیاده کنن، میتونه خیلی چیز حقی ازش، در بیارن

7/10 با یه کم ملاطفت به خرج دادن منصفانه است

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر