Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,393
نام
محمد
لوگو که حالا دیگه سلیقه‌ست ولی اتفاقا به نظرم بازیگراش مخصوصا کست اصلی خوبن (از لحاظ توانایی بازیگری دیگه حالا باید ببینیم چطورن).
بازیگر نوجیکو به نظر میرسه رگه آسیایی داره. (البته سرچ کردم میگه از نیجریه و آفریقای جنوبیه) کسی میدونه تو مانگا نژاد نوجیکو چجوریه؟ اسمش که ژاپنی طور میخوره ولی سرچ میکنم به جز این شخصیت چیز دیگه‌ای با این اسم نمیاره.
نظارت اودا باعث میشه من خوشبین باشم. ولی خب فقط دث نوت و cowboy bebop من رو نگران میکنه.
بحث اینجاست اینا معلومه اصلا فاز وانپیس رو درک نمیکنن. برای مثال وانپیس لوگو به اون واقعه گرایانه ای نمیخواد. نشون میده اینا میخوان فقط یک چیزی بسازن که فکر میکنند مخاطب های کلی حال میکنن و مخاطب های واقعی وانپیس رو نمیشناسند. اینکه ست بسازی بخوای یکم کپی سورس متریال رو انجام بدی هنر نیست، باید درک داشته باشی.

بابا خود من از لوفی این یارو لوفی ترم:| این رفتارشم خیلی ضایعست.:| لوفی واقعا Transition خوبی به لایو اکشن نمیتونه داشته باشه. بقیه هم زیاد جالب نمیزدند.

بیشتر سبزه بود ولی سیاه پوست بنده خدا نبود.

کلا آقا نمیشه، نمیشه لایو اکشن خوب از وانپیس ساخت!
نمیدونم چرا اینقدر دوست دارید برای هزارمین بار توسط نتفلیکس اپیک فیل بشید.:D

ما که تحریم اش کردیم، چون میدونیم چه زباله ای در انتظارمون هست.:D

امیدوار بودم کنسل بشه، با اینحال حالا هرچی!:|

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
بحث اینجاست اینا معلومه اصلا فاز وانپیس رو درک نمیکنن. برای مثال وانپیس لوگو به اون واقعه گرایانه ای نمیخواد. نشون میده اینا میخوان فقط یک چیزی بسازن که فکر میکنند مخاطب های کلی حال میکنن و مخاطب های واقعی وانپیس رو نمیشناسند. اینکه ست بسازی بخوای یکم کپی سورس متریال رو انجام بدی هنر نیست، باید درک داشته باشی.

بابا خود من از لوفی این یارو لوفی ترم:| این رفتارشم خیلی ضایعست.:| لوفی واقعا Transition خوبی به لایو اکشن نمیتونه داشته باشه. بقیه هم زیاد جالب نمیزدند.

بیشتر سبزه بود ولی سیاه پوست بنده خدا نبود.

کلا آقا نمیشه، نمیشه لایو اکشن خوب از وانپیس ساخت!
نمیدونم چرا اینقدر دوست دارید برای هزارمین بار توسط نتفلیکس اپیک فیل بشید.:D

ما که تحریم اش کردیم، چون میدونیم چه زباله ای در انتظارمون هست.:D

امیدوار بودم کنسل بشه، با اینحال حالا هرچی!:|
آره این رو قبول دارم وان‌پیس کلا لایو اکشن درست کردنش عجیبه.
ولی خب جو مثبتی کلا دارم میبینم حول سریال هست. چه تو ردیت چه تو اینستا. حتی تو توییتر هم ratioها خیلی خوبه. (ولی فک کنم cowboy bebop رو هم همه خوشبین بودن بهش. نمیدونم، من اخبارش رو دنبال نمیکردم)
این مورد رو اگه اودا کاره‌ای نبود بعید میدونم حتی اخبارشم دنبال میکردم.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
به به...
کلا از موفع معرفیش یادم رفته بود، ولی همچنان به شدت منتظر لایو اکشن وان پیس هستیم :x
cowboy bebop که لایو اکشنش عالی بود و نتفلیکس واقعا کم نزاشته بود، بازیگر ها و طراحی محیط هم به شدت به انیمه وفادار بودن و در کل واقعا معنای جدیدی به لایو اکشن داد.

این پروژه وان پیس هم شک ندارم عالی میشه، تا باشه بیشتر از این لایو اکشن های نتفلیکسی :x :x :x

برای عنوان بعدی هم به نظرم Tower of God گزینه خیلی مناسبی برای لایو اکشن شدن هست، مخصوصا اینکه سورس کار مانهوا بوده و و اولین لایو اکشن از یه مانهوا بدون شک خیلی کار خاص و ججذابی میشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
امیدوارم یک مرد پیدا بشه و قبل از شروع فیلم برداری بره اون کشتی ها رو آتیش بزنه:-"

مطمئنم به اندازه ای که مستقیما بره بهشت، دعای ملت پشتش هست:D

---

اون نقش اودا هم... بیخیاااااااال! جز یه حرف تبلیغاتی بیشتر نیست! :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
@parham_safa
SAO:GGO با اینکه داستانش خیلی ربطی به وقایع اصلی نداره ولی حتما توصیه می کنم ببینی. کاراکتر های خیلی تو دل برو و باحالی داره و کلا سطحش شاید حتی از سری اصلی بالاتر باشه :-"

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
  1. Sword Art Online
  2. Sword Art Online Extra Edition (movie) - اختیاری
  3. Sword Art Online 2
  4. Sword Art Online : Ordinal Scale (movie)
  5. Alternative Gun Gale Online - داستان فرعی (اختیاری)
  6. Accel World ربط مستقیمی ندارن اما یه ربطی دارن.
  7. Sword Art Online : Alicization
  8. Sword Art Online: Alicization - War of Underworld
  9. Sword Art Online: Alicization - War of Underworld Part 2

من به جز اولی که اونم فکر کنم نصفه بوده، هیچ کدوم رو ندیدم. همین جوری از اینترنت لیست رو درآوردم اما منطقی به نظر میاد:D
احسنت بر تو

فکر کنم همه Movie ها به جز Ordinal Scale حالت Recap داشته باشن

من فقط همون اوردینال رو دیدم انصافا زیبا بود اسپویل ریز: به جا VR میشه AR :D

تازه بوبا هم داشت : :D

Alicization هم سیزن اولش بنظرم ردمپشن آرکه SAO بود ولی سیزن های بعدی شدیدا افت کرد :D
سریالی ها رو کامل دیدم . یک دوستی درباره سینمایی های پرسید و چون خودم ندیده بودم گفتم اینجا بپرسم .

SAO:GGO با اینکه داستانش خیلی ربطی به وقایع اصلی نداره ولی حتما توصیه می منم ببینی. کاراکتر های خیلی تو دل برو و باحالی داره و کلا سطحش شاید حتی از سری اصلی بالاتر باشه
دیدم .

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
تنها لایو اکشن به درد بخوری که دیدم rurouni kenshin بود . گنجوندن این حجم از فانتزی وان پیس داخل لایو اکشن حتی با بهترین تیم بازیگری و گارگردانی بازم خروجی‌ خوبی نمیده .(حالا شاید بعضی ها به به و چه چه کنن :D ) حتی دیدن تریلر لایو اکشن cowboy bebop هم برام عذاب اور بود :-&

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,164
نام
∂αнмα
ساخت لایو اکشن از رو انیمه مثل این میمونه به یـ نفر عاشق سیب پرتغال بدی و بگی این سیب ـه در این حد نشد . هر چقدر میخوان خرج کنن بازم نمیتونن جادویی که انیمه رو خاص کرده رو ایجاد کنن

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من مشکلم با بازیگرها خیلی به تغییر نژادها برنمیگرده
تو خود مانگا هم خیلی گنگ ـه این قضیه و تا قبل این که خود اودا تو یکی از SOS هاش بیاد در مورد نژادهای معادل شخصیت های اصلی کلاه حصیری ها بگه کسی نمیتونست دقیق حدس بزنه
اورآل هم به نظرم کار خوبی تو انتخاب بازیگرها کردن به لحاظ قیافه ای حداقل (به استثنای یه سری مثل کایا و کورو که به نظرم قیافه اصلی بازیگرها حداقل خیلی از حس اصلی کاراکترها تو مانگا دوره)
حداقل تا این جای کار 10-0 از اون فاجعه کابوی بیباپ جلوترن :D (که شخصیت آمریکایی بازیگر آسیایی داشت و شخصیت آسیایی بازیگر آمریکایی :D)

ولی خب کاش فقط با انتخاب بازیگر درست حل میشد :(
طراحی ست، CGI، طراحی کاستوم، گریم... جدا نمیدونم چجوری میتونن یه چیزی حتی تو وادی 100 کیلومتری وان پیس بسازن با بودجه نتفلیکس
نگرانی اصلی هم طبق معمول خود داستانه
طبیعتا اگه هر چیزی از نتفلیکس بدونیم اینه که نویسنده هاش و پشت صحنه همیشه خیلی دوست دارن امضای خودشون رو تو اقتباس داشته باشن و از اثر اصلی متمایز ترش کنن
و امممم... اکثر اوقات خیلی خوب درنمیاد این قضیه :D

خیلی سخته بخوای خوشبین باشی به همچین مدل پروژه ای

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
به بانوان دست نزنن، مردها رو هر چی دوست دارن رنگین پوست کنن:D
یه عمر منتظر دیدن هانکوک بودیم، حالا بیاین یه بازیگری بزارن که هیچ شباهتی نداره، ظلمه به خدا:D
فرض کن هانکوکی که قسمت 300~400 میاد رو اصلا نت فلیکس بخواد بهش برسه!
حیف اون چیزی که با اون سرعت برسه اونجا و بهش اسم وان پیس بخوان بدن:| (البته اصلا چه بهتر تو همین ایست بلو وان پیس رو پیدا کنند تموم بشه بره این خزعبلات ساختنشون:| )

ولی برای اون چیزی که منتظری...من مطمئنم بگردی کاسپلیرهای خیلییی حق تر با بودجه بیشتری از نت فلیکس پیدا خواهی کرد:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
فرض کن هانکوکی که قسمت 300~400 میاد رو اصلا نت فلیکس بخواد بهش برسه!
حیف اون چیزی که با اون سرعت برسه اونجا و بهش اسم وان پیس بخوان بدن:| (البته اصلا چه بهتر تو همین ایست بلو وان پیس رو پیدا کنند تموم بشه بره این خزعبلات ساختنشون:| )

ولی برای اون چیزی که منتظری...من مطمئنم بگردی کاسپلیرهای خیلییی حق تر با بودجه بیشتری از نت فلیکس پیدا خواهی کرد:-"
به هر حال با این انتخاب بازیگر مشخصه قرار نیست از اول داستان بسازن. من برای دمیج کنترل میگفتم وگرنه اصلا امیدی بهش نداشته باش:D

اون ویدئویی که فن های گنشین ساخته بودن یادته که توی کشتی بود؟ صد شرف داره به اقتباس های نتفلیکس:D

لینک واتساپ بفرست :-" :">

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
به هر حال با این انتخاب بازیگر مشخصه قرار نیست از اول داستان بسازن. من برای دمیج کنترل میگفتم وگرنه اصلا امیدی بهش نداشته باش:D

اون ویدئویی که فن های گنشین ساخته بودن یادته که توی کشتی بود؟ صد شرف داره به اقتباس های نتفلیکس:D

لینک واتساپ بفرست :-" :">
لیست بازیگرها تقریبا کل ایست بلو بود، فقط این وسط باگی ساما رو یادم نمیاد دیدم یا نه اسمش رو...که مهم نیست:-"

اون ویدیوی گنشین که خدا بود:))
کلا فن ها خیلی وقتا از پروژه های رسمیه دست دو بهتر کار میکنند:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر