Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,969
نام
احمد
دوستان من بیست و شیش قسمت اول Kimetsu رو دیدم. سینمایی ارک قطار ادامشه یا سریال قطار؟ الان چیو نگاه کنم؟
سینمایی و سریالی یکی هستن فقط سریالیش یخورده چیز میز بهش اضافه کردن و بیشتر جزییات داره. فرمتش هم قسمت های 20 دقیقه ای هست. سریالیش رو ببین.

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
طرفدارای کمدی این فصل Fantasy Bishoujo Juniku Ojisan رو از دست ندن!! سبکش ایسکای gender bender هست و اولش ممکنه به نظر bl بیاد ولی نگران نباشید، اینطور نیست :D:-<

قسمت دوم bisque doll خیلی اچی شد یهویی... کسی مانگاشو خونده اطلاع بده قراره همینجور پیش بره یا از اینم بدتر میشه؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
قسمت دوم bisque doll خیلی اچی شد یهویی... کسی مانگاشو خونده اطلاع بده قراره همینجور پیش بره یا از اینم بدتر میشه؟

نه
مانگا اچی که هست
و دو سه تا سکانس لب خطی داره دوباره باز
ولی در همین حد و عموم مانگا خیلی کار Wholesome و باحالیه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
حیف قوانین اداره اجازه نمیده وگرنه اینو نصب میکردم روی یکی از سرورها :D

CrystalDiskMark8ShizukuIdle-en-1-900x495.png

CrystalDiskMark8Tokka-en-1-900x495.png

CDW22nd_1-1024x576.png

نرم افزار تست هارد هست:D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بازم سرعت اتفاقات داستان خیلی کنده نسبت به فصلای قبل. چند قسمته مگه؟ میتونستن تعداد قسمتارو کمتر کنن خب :D
قشنگ همین سکانس Founding رو فکر کنم دو-سه اپیزودی طول بدن

پ.ن: البته این موضوع بیشتر به مانگا برمیگرده تا انیمه. روند فصلای قبل طوری بود که قشنگ پشمی به آدم نمیموند

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
این قسمت شینگکی عجب پشم ریزانی بود.

ولی خب با آخر قسمت یک حدسایی میتونم بزنم، چرا ملت صداشون در اومده:D
کمیتسو این قسمت بنظرم از قسمت قبل هم بهتر بود.
فقط واقعا کاشکی یکم سرعت داستان بالا بره.
منم یکم خسته دارم میشم.:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
1643043100781.png

Gabi :x :x :x

+

اون گه کاری کرانچیرول رو شست برد
تنکس گیگاک
ویئو رو دیدم، اول اینکه خیلی خوشحال شدم که megalo box 2 توی لیستش بود و به نظرم لایقه که بالاترم باشه، دوم اینکه
لعنتی 70% انیمه های لیستش رو یا ندیدم یا اصلا نمیشناختم :-"
یه زمانی 10-12 تا انیمه رو هر فصل استارت میزدم ولی الان .... :-"

الان به اون صورت درست یادم نیست اوایل 2021 چه انیمه هایی پخش شد و شاید یادم رفته باشه چند تاشون رو، ولی برای من این 3 تا انیمه های سال بودن:

mushoku tensei که نیاز به توضیح نداره و موقع پخشش به اندازه کافی ازش تعریف کردیم.
megalo box s2 که اصلا تا 1-2 هفته قبل پخشش نمیدونستم ادامشو دارن میسازن و خود انیمه مثل اسب سورپرایزم کرد، یه کار متفاوت، جدی و اروم.
و Evangelion 3+1 و پایان اوا، اینم باز نیاز به توضیح نداره و در کل از پایانش هم راضی بودم.

جا داره از مرحوم Nana هم نام ببرم که توی سال 2021 دیدمش و اینم خیلی چسبید هرچند خود انیمه برای 2006 هست...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر