Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
من واقعا راضی شدم اما قبول دارم یکمی فاز پایان متفاوت بود.
خیلی منتظر بودم که براساس اوپنینگ یک نبرد پایان مثل اپیزود 9 با کیکیتانی ویوی داشته باشه. هرچند فیک بود:)):( بجز اون بنظرم استوری لاین و قلب خوانندگی رو خیلی قشنگ بستند.
ولی خب اینا توی قسمت آخر تمرکز اشون رو موزیک و خود کرکتر VIVY گذاشتن تا اکشن(هرچند بقیه شدن تمرکز اکشن) بنظرم!
قسمت مرگ VIvy هم خیلی قشنگ بود، با اون صحنه آخری هم سوپرایز شدم و ثانیه پایانی خطرناک آهنگ Vivy خوند:|
البته دقت کنی اون بخش اختتامیه خیلی مبهم بود، چون Ratio تصویر هربار که عوض میکردن که توی زمان حال قرار نداشت، لباس های ملت هم شبیه لباس هاشون توی آینده هم نبود. کلا کلی تئوری میشه ازش بخش پایانی اش در آورد.:D
کرکتر دولپمنت ماتسوموتو هم در آخر خیلی خوب در اومد...از اون ربات بی احساس اول داستان، به خوبی به اینی که خودش رو برای Vivy فدا میکنه تبدیل شد!
پوستر به کنار شعار تبلیغاتی اشون قشنگ کل داستان رو اسپویل کرد.:)) در کل میدونستم جمع وجور کردن همچین داستانی با همچین زمانی که داشتن سخته، حس میکنم موفق شدن!:D
من بیشتر مشکلم این بود که خیلی ساده تموم کردن کار رو. تا قسمت یکی مونده به آخر هر قسمت سورپرایز های خودشو داشت ولی قسمت آخر خیلی خطی و قابل پیشبینی کار رو جمع کردن رفت پی کارش. اون اسپویل کردن پایان هم که واقعا کار مسخره ای بود کردن. شاید دلیل اینکه من شخصا لذت کافی رو نبردم همون بود :-??
البته همونطور که گفتم در مجموع کار خیلی قوی بود ولی اون 10/10 که می خواستم نشد به نظرم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
آقایون انیمه slice of life شادی آور چی توصیه میکنین؟ (ترجیحا زیر ۵۰ قسمت) من هنوز بعد سه هفته از تموم شدن فولمتال حالم گرفته، میخوام یکم از کفش بیام بیرون.
Barakamon یا Hinamatsuri خیلی کار های حال خوب کنی هستن.:D
---
مگالو باکس تمام شده ببینیم؟
دیگه چی از این فصل تمام کنیم؟
To Your Eternity و Tokyo Revengers هم میبینم.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
آقایون انیمه slice of life شادی آور چی توصیه میکنین؟ (ترجیحا زیر ۵۰ قسمت) من هنوز بعد سه هفته از تموم شدن فولمتال حالم گرفته، میخوام یکم از کفش بیام بیرون.
asobi asobase
البته کمدی هست ولی خوب می کنه حال آدم رو :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
مگالو باکس تمام شده ببینیم؟
دیگه چی از این فصل تمام کنیم؟
To Your Eternity و Tokyo Revengers هم میبینم.
فردا تموم میشه...

من خودم انیمه خاصی رو دیگه ندیدم این فصل ولی اون hige wo soru رو دراپ کن خیلی مسخره و meh میشه :-"
+
به به....پس فردا شروع اش میکنم.:D

ای بابا، گفتم سه قسمت آخرش رو ببینم، حداقل بگو آخرش فحش به مخاطب نیست؟:
والا دوشنبه تموم میشه ولی فکر نکنم اونطوری :-" فحش به مخاطب باشه.
فقط در کل جالب بودن داستان به همون 2-3 قسمت اول بود چون یکم تازگی داشت، بعد از اون کلا داستان وشخصیت ها و ... همه توی دیوارن :-"

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
فردا تموم میشه...

من خودم انیمه خاصی رو دیگه ندیدم این فصل ولی اون hige wo soru رو دراپ کن خیلی مسخره و meh میشه :-"
به به....پس فردا شروع اش میکنم.:D

ای بابا، گفتم سه قسمت آخرش رو ببینم، حداقل بگو آخرش فحش به مخاطب نیست؟:|

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
اهم
Himouto! Umaru-chan :-"
واسه من بعد از تموم شدن هانتر جواب بود :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
بالاخره قسمت آخر ویوی رو دیدم
تموم شدم :( پایان‌اش خیلی خوب بود. از قسمت قبل شدید دلم می‌خواست ببینم آواز رو آهنگ ویوی چطور از کار درمیاد. اون چند ثانیه آخر هم آفرین داشت؛ هم به باور تناسخ اشاره می‌کرد، هم تلخ و شیرین کرد پایان‌بندی رو و... به قول دوست‌مون کلی تفسیر می‌شه براش نوشت. خود کار هم که خوش‌ساخت و سطح بالا بود که البته داستان‌اش مثل اغلب کارهایی که زمان‌محور و ایناس حفره مفره کم نداشت که خب زیادم نمی‌شه بهش خرده گرفت. خلاصه تجربه‌ی قشنگی بود و آهنگ‌اش و کاراکتراش تا مدت‌ها یاد من یکی می‌مونه

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
سم جدید در دست ساخت:D
Sony's Columbia Pictures orders a film script of the Made in Abyss manga, with the Death Note producers Vertigo Entertainment and Masi Oka! Columbia Pictures Orders Film Script of Made in Abyss Manga
اشکال کار اینه که تمام نکات قوت مانگای ساخت اون پایین، در هالیوود امروز یک جور فحش ناموسی تلقی میشه:D
در واقع با حذف اون چیزی که هالیوود نمی‌تونه حذف کنه، چیزی باقی می‌مونه که شبیه اقتباسی از فری تیل به نظر میاد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
Kimi to Boku :D
اگر میخوای کلا روح و روان پاک بشه، Usagi Drop :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر