Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
نظر من به نظرت نزدیک تر است:D
خوب بود... ولی انقدر هایپ و ...؟ نه:-"

یک اتفاق ناگواری که افتاد و دیدم رو کلا به اثر منفی کرد:-"
اون صحبت های آخر تانجیرو خیلی خوب بود، مخصوصا اونجا که گفت ما شب ها میایم باهاتون میجنگیم که شما قوی ترید ولی شماها روز که میشه فرار میکنید...

رسما کلهم اجمعین بدمن های سری رو شست انداخت رو بند:)) ابهتی واسشون نموند:|
تازه این بدمنه از اون کاراکترهای امیرپسند و عشق جنگ بود که مثلا باید بی کله باشه:)) وقتی امیرپسندترینش اینجوریه، بقیه که هیچ:-"

(جدا از اینکه کلا به خاطر آرت استایل و تا حدی طراحی بچه سال تره کاراکترها، اون وایب خفن رو من ازشون نمیگیرم:-" ، این بدمنه کپ سوکونای جوجونسه...ولی وایب اون کجا و این کجا :-" )

آره اون تیکه اش با اختلاف بهترین تیکه کل اون آرک بود. قشنگ اعصاب اش رو خط خطی کرد.

ولی من کلا جریان این آرک رو یه چیزی مثل جریان آرک آزمون چونین ناروتو میدونم و آدم مقایسه که می کنه لامصب یه دنیا اختلافه از ستینگ ماجرا تا آماده کردن فضا برای ورود آنتاگونیست اصلی و قضایای مربوط به ساندایمه و...

این قشنگ انگار ورژن مچاله شده همون آرکه :D

کاراکتر دیزاین ها هم باهات موافقم. هر چند اینو میشه واسه وان پیس هم گفت. ولی اودا یه تنوع خفنی داره که قشنگ 180 میچرخونه نظرتو رو شخصیت ها.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آره اون تیکه اش با اختلاف بهترین تیکه کل اون آرک بود. قشنگ اعصاب اش رو خط خطی کرد.

ولی من کلا جریان این آرک رو یه چیزی مثل جریان آرک آزمون چونین ناروتو میدونم و آدم مقایسه که می کنه لامصب یه دنیا اختلافه از ستینگ ماجرا تا آماده کردن فضا برای ورود آنتاگونیست اصلی و قضایای مربوط به ساندایمه و...

این قشنگ انگار ورژن مچاله شده همون آرکه :D

کاراکتر دیزاین ها هم باهات موافقم. هر چند اینو میشه واسه وان پیس هم گفت. ولی اودا یه تنوع خفنی داره که قشنگ 180 میچرخونه نظرتو رو شخصیت ها.
در مورو طراحی وان پیس، قبول دارم تا حدی، شتر گاو پلنگ زیاد داریم! :-" (این آرک به معنای واقعی کلمه شتر گاو پلنگ زیاد داریم:)) )
اما دو مورد هست، یکی کلا وان پیس توی رنگ آمیزی و طراحی و خشونت و ... اونقدر خودش رو جدی نمیگیره! برای همین مثلا موریا با اون قیافه چیز عجیبی نیست، یا سنیور پینک با اون 180ی که گفتی کاری میکنه عاشقش بشی و ...
جدای از این اکثریت کاراکترها قیافه بزرگسالی دارن! یعنی شاید کاراکترهای اصلی وان پیس همسن خیلی از کاراکترهای کیمیتسو باشنا...ولی بزرگتر میزنند:-" و برای من قابل درک تره:D (از نکات مثبت طراحی کوبو(بلیچ) برام این مورده ، ناروتو سری دومم بهتر شد)

اینجا هم به نظرم اگر یکم متفاوت بودن کاراکترها، برام جذاب تر میبود:D

البته از این بگذریم، طراحی لباس ها، افکت قدرت ها و ... خدایی خیلی خوب و دوست داشتنیه:x
اون ایرادم که گرفتم صرفا سلیقه ایه:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,336
نام
مــاکــان

Scarlet Nexus | Episode 1​

============
هنوز ندیدم، البته انتظار بالایی نباید داشت.
منم فقط بخاطر بازی پیگیرش بودم، برم ببینم چطوره.
=========
خب الان تموم شد، اپیزود اول و در واقع مقدمه بود.
این حس بهم میداد که خیلی هزینه نکردن، شخصیتها هم کلیشه همیشگی.
حالا زوده که بعنوان انیمه مستقل بشه نگاه کرد،با اینکه باید دید در ادامه چیکار میکنه ولی بیشتر مهم اینه که خب در کنار بازی چه جایگاهی میتونه داشته باشه.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
قسمت آخر vivy اومد و نمی دونم چرا یخورده اونطور که دوست داشتم پایان کار راضیم نکرد.شایدم من یخورده الکی دارم ایراد می گیرم ولی حس می کنم اون نفس گیر بودن قسمتای قبلو نداشت.
اینا هم نمی دونم چرا پایان کار رو، رو پوستر های انیمه که همون اول اومده بودن اسپویل کرده بودن و آخرم همون شد دقیقا.
در کل 9/10 می دم و انیمه خیلی خوبی بود.

آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستان مثل با موفقیت اینکه انیمه رو ترک کردم.نزدیک 6 ماه شده حتی نتوسنتم انیمه هایی که دانلود کرده بودم رو نگاه کنم. خواهش میکنم چندتا از انیمه های اعتیاد اور امسال و پارسال رو بهم معرفی کنید تا شاید دوباره به این عرصه تاریک پا بزارم

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
این فصل هم داره تموم میشه و به نظرم یکی از بی نظیرترین فصل ها بود از هر نظر کامل بود

10 تا از بهترین انیمه های این فصلم

(SSSS.Dynazenon (10/10: من gridman برام یه تجربه بی نظیر بود حتی با وجود مشکلاتی که داشت و فکر نمیکردم بازم اون تجربه ولی به مراتب بهتر تکرار بشه , بدون شک بهترین انیمه فصل بود برام , شخصیت ها به شدت دوست داشتنی بودن و هر قسمت فوق العاده سطح بالا بود و جا داره بگم چقدر سطح نوشتاری انیمه و شخصیت ها نسبت به gridman پیشرفت کرده بود

در ضمن بهترین ship فصل رو هم داشت

(Super Cub (10/10: در واقع هنوز تموم نشده و فردا اخرین قسمتش پخش میشه ولی فکر نکنم ذره ای تغییر بکنه انیمه های sol خوبیش اینه هر موقع پخش بشن بازم جزو بهترین ها هستن و فوق العاده لذت بخش

(Bakuten!! (10/10:بهترین انیمه ورزشی امسال تا اینجا بوده کیفیت هر قسمت بی نظیر بوده و فوق العاده لذت بخش

(Bishounen Tanteidan (10/10: به شدت یاد و خاطره فصل های اول موتوگاری زنده میکنه این انیمه و به نظرم بهترین انیمه shaft بوده تو این چند سال

(Yakunara Mug Cup mo (9/10: خیلی خوب بود و بسیار لذت بخش فصل دوم هم دیروز تایید شد و پاییز امسال پخش میشه به شدت منتظرشم

(9/10) 86: عجب چیزی بود جدا یعنی فکر کنم کنار MT جزو بهترین اقتباس های لایت نوال این چند سال اخیره یعنی رسما سطح لول خود لایت نوال رو یه چند پله بردن بالا امیدوارم فصل دومش هم هم چنین چیزی رو شاهد باشیم جالب تر اینه فصل دوم با فصل دوم MT تو یه فصل پخش میشن

(Odd Taxi (9/10: خیلی خوبه به شدت خوب نوشته شده من به شخصه ازاینجور کارها خوشم نمیاد ولی به قدری خوب نوشته شده که نمیشه ندید و نمیشه نگفت چقدر عالیه

(Slime Taoshite 300-nen (8/10 : کمدی انیمه خیلی خوبه و یه حس نوستالژی داره و جدا به نظرم جزو یکی از بهترین اقتباس های چند سال اخیره

(Yuukoku no Moriarty 2nd Season (7/10 : فصل اولش فان بود و پر بود از جمله های مسخره و شخصیت های کول که دیدنش لذت بخش بود فصل دوم همه اینها ها رو داره و بهتر هم شده

Mars Red: اینم مثل بالایی ئه به شدت لذت بخش بوده هفتگی دیدنش

(بعضی از اینها هنوز یه قسمتشون مونده ولی فکر نکنم تغییر خاصی بکنه)

Shadows House - Zombieland Saga - Megalo Box رو گذاشتم برای بعد ببینم به یه دلایلی

بقیه انیمه ها هم لذت بخشه دیدنشون ولی خب جزو 10 تام نیستن این فصل من یه دونه فقط vivy رو دراپ کردم به خاطر کار قبلی teppei که اونم چون دیدم به شدت تعریفش رو میکنن بخاطر تصمیم گرفتم همین تابستون بشینم کلش رو میبینم

جا داره بگم فصل پنجم bnha جزو ضعیف ترین انیمه هایی که دارم میبینم یعنی به شدت بده جدا امیدوارم بهتر بشه من با توجه به ارکی که داشتیم فکر میکردم بهتر بشه که اونم تصمیم گرفتن عوض کنن و فکر نکنم تا وقتی ارک که من تو نظرمه انیمه بشه نظرم عوض بشه

در کل فصل به شدت خوبیه و لذت بخشه دیدن هفتگی انیمه ها

---------------------------------------------

این فصل تابستون هم بازم به نظرم قراره مثل بهار فصل خوبی باشه

4 تا انیمه که به شدت هایپم و منتظرشونم:

1-sonny boy: سه سال از اخرین انیمه اورجینال مدهاوس میگذره نکته ای که برای این انیمه به شدت هایپم حضور شینگو ناتسومه هست انیمه قبلیش به لطف کوداکاوا و استاد Takahashi که مدیر استدیو مدهاوس هست قشنگ نابود شد و باعث شد یکی از بدترین اقتباس های قرن رو شاهد باشیم ولی اینبار تهیه کننده انیمه Shochiku هست و به نظر میرسه برنامه ریزی خوبی هم دارن برای انیمه (قسمت اولش 19 ام همین ماه از پیش پخش شد تو یوتیوپ) ولی نکته ای که بیشتر هایپم میکنه اینه این اولین انیمه ناتسومه هست که کنترل کامل رو داستان و کارگردانی و همه چیز انیمه داره به خاطر همین احساس میکنم یه چیز بی نظیری تحویل میده طراحی شخصیت ها Eguchi Hisashi هست که قبلا رو انیمه های ساتوشی کون مثل perfect blue کار کرده بود و Norifumi Kugai هم بر اساس همین طراحی ها شخصیت ها رو برای انیمه طراحی کرده

موسیقی انیمه هم هایپ انگیزه موسیقی در اختیار Watanabe Shinichiro هست بخاطر همین قراره کلی بند نیچه فوق العاده برای انیمه اهنگ درست کنن اخرین باری که Watanabe Shinichiro با مدهاوس کار کرده بود سر اندینگ Death Parade بود

اما نکته که قشنگ هایپ رو میچسبونه به سقف وجود Yuichiro Fukushi هست این بشر کلا فوق العادست یعنی یکی از بهترین اتفاق که برای مدهاوس در کنار وجود ایشیزوکا اتسوکو و ناتسومه افتاده وجود این بشره

در کل من مورد انتظار ترین انیمه تابستون برام همین انیمه هست

2-Vanitas no Carte: کار جدید مانگاکای pandora heats هست و مثل همیشه فوق العادست یکی از اندرریت ترین مانگاکاهای تاریخ Mochizuki Jun هست کار قبلیش با اینکه به نظرم جزو بی نظیرترین شونن های تاریخه فروشش به شدت معمولی بود و اون انیمه به شدت معمولی هم هیچ کمکی نکرد ولی اینبار قراره مانگای جدیدش توسط Itamura Tomoyuki کارگردانی و توسط bones ساخته بشه Itamura Tomoyuki جزو کارگردان هایی بود که چند سال پیش از shaft جدا شدن و حداقل به نظرم انیمه Tomoyuki موفق تر از بقیه شون میشه یعنی امیدوارم

3- Tantei wa Mou, Shindeiru: قراره یه اقتباس از لایت نوال باشه که کار به شدت سطح بالاییه و جدا نمیشه حداقل انیمه خوب در نیاورد ازش و کار خیلی سختیه خراب بشه در کل دلیل هایپ بودنم بخاطر خود لایت نوال ئه , لایت نوال سطح نوشتاری به شدت خوبه و تک تک شخصیت ها بی نظیرن

4-Love Live! Superstar!!: همین هایپم برای این و اتفاق خاصی نیفته 100% جزو 10 انیمه برتر تابستونم هست

آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20210622_195241_818.jpg
"انیمیشن سریالی فاینال فنتسی ۹"

♧ اسکوئر انیکس و سایبر گروپ استودیوز به تازگی اعلام کردند که انیمیشن سریالی فاینال فنتسی ۹ در دست ساخت است. این انیمیشن اقتباسی از داستان فاینال فنتسی ۹ است و در عین لذت بخش بودن برای طرفداران این بازی، برای کودکان هم مناسب خواهد بود.

♧ تیم سازنده‌ی فرانسوی سایبر گروپ استودیوز توزیع جهانی و ساخت مرچ‌های مربوط به این انیمیشن را بر عهده دارد، و رئیس این تیم، پیر سیسمن، اعلام کرده ساخت این انیمیشن اواخر سال ۲۰۲۱ و یا اوایل ۲۰۲۲ تمام خواهد شد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
یادم نیست در مورد فصل دوم Megalo Box پست دادم یا نه! :-"
ولی میتونم بگم جزو بهترین کارهاییه که دو سه قرن اخیر دیدم:)) (کلا ده تا کار دیدم؟ :| ) یا حتی در مجموع هم جزو بهترین هاست...

انیمه پر از آدم های خسته ست... پر از آدم هاییه که یه جایی به ته خط رسیدن تو زندگیشون!
اگر حس دپرسی داشته باشید، قشنگ تک تک جملاتی که تو انیمه رد و بدل میشه مخاطبش خواهید بود:D

یعنی انیمه رو میشه گفت یه چیزی قشنگ 180 درجه برعکس کایجی هست، اونجا سالم و سرحال و شاد هم باشید، یه دپرس تحویل میده

ولی اینجا برعکس کاملا :x
چندین و چند پله این فصل دوم، از فصل اول بهتره!(اصلا انگار یه انیمه دیگه ست...ولی خوب فصل اول رو باید دید:-" )

به مرغ مگس خوار هم بسیار علاقه مند شدم:-"

در کل عالی...عالی... :x

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
بعد از کلی کار و بدبختی های دانشگاه بالاخره قسمت آخر Vivy رو دیدم.
راستش با اون چیزی که توی ذهنم بود یکم فرق داشت:D ولی واقعا بنظرم فوق العاده بود. بنظرم تاپی و دوستان Wit ترکوندن و یکی از بهترین اورجینال های چند سال اخیر رو تحویل دادن. حس میکنم از اون کاراست هرچند بار نگاه کنم نکات جدید میفهمی! تنها نکته منفی شاید بشه گفت بعضی ساید کرکترا بودن که به اندازه کافی باهاشون وقت نداشتیم ولی خب چون داستان کوتاه و اپیزودیک بود بنظرم قابل قبوله.:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
قسمت آخر vivy اومد و نمی دونم چرا یخورده اونطور که دوست داشتم پایان کار راضیم نکرد.شایدم من یخورده الکی دارم ایراد می گیرم ولی حس می کنم اون نفس گیر بودن قسمتای قبلو نداشت.
اینا هم نمی دونم چرا پایان کار رو، رو پوستر های انیمه که همون اول اومده بودن اسپویل کرده بودن و آخرم همون شد دقیقا.
در کل 9/10 می دم و انیمه خیلی خوبی بود.
من واقعا راضی شدم اما قبول دارم یکمی فاز پایان متفاوت بود.
خیلی منتظر بودم که براساس اوپنینگ یک نبرد پایان مثل اپیزود 9 با کیکیتانی ویوی داشته باشه. هرچند فیک بود:)):( بجز اون بنظرم استوری لاین و قلب خوانندگی رو خیلی قشنگ بستند.
ولی خب اینا توی قسمت آخر تمرکز اشون رو موزیک و خود کرکتر VIVY گذاشتن تا اکشن(هرچند بقیه شدن تمرکز اکشن) بنظرم!
قسمت مرگ VIvy هم خیلی قشنگ بود، با اون صحنه آخری هم سوپرایز شدم و ثانیه پایانی خطرناک آهنگ Vivy خوند:|
البته دقت کنی اون بخش اختتامیه خیلی مبهم بود، چون Ratio تصویر هربار که عوض میکردن که توی زمان حال قرار نداشت، لباس های ملت هم شبیه لباس هاشون توی آینده هم نبود. کلا کلی تئوری میشه ازش بخش پایانی اش در آورد.:D
کرکتر دولپمنت ماتسوموتو هم در آخر خیلی خوب در اومد...از اون ربات بی احساس اول داستان، به خوبی به اینی که خودش رو برای Vivy فدا میکنه تبدیل شد!
پوستر به کنار شعار تبلیغاتی اشون قشنگ کل داستان رو اسپویل کرد.:)) در کل میدونستم جمع وجور کردن همچین داستانی با همچین زمانی که داشتن سخته، حس میکنم موفق شدن!:D

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یادم نیست در مورد فصل دوم Megalo Box پست دادم یا نه! :-"
ولی میتونم بگم جزو بهترین کارهاییه که دو سه قرن اخیر دیدم:)) (کلا ده تا کار دیدم؟ :| ) یا حتی در مجموع هم جزو بهترین هاست...

انیمه پر از آدم های خسته ست... پر از آدم هاییه که یه جایی به ته خط رسیدن تو زندگیشون!
اگر حس دپرسی داشته باشید، قشنگ تک تک جملاتی که تو انیمه رد و بدل میشه مخاطبش خواهید بود:D

یعنی انیمه رو میشه گفت یه چیزی قشنگ 180 درجه برعکس کایجی هست، اونجا سالم و سرحال و شاد هم باشید، یه دپرس تحویل میده

ولی اینجا برعکس کاملا :x
چندین و چند پله این فصل دوم، از فصل اول بهتره!(اصلا انگار یه انیمه دیگه ست...ولی خوب فصل اول رو باید دید:-" )

به مرغ مگس خوار هم بسیار علاقه مند شدم:-"

در کل عالی...عالی... :x
کلا سورپرایز بزرگ فصل بود برای من و خیلی خیلی منتظرم ببینم چطوری تمومش میکنن، پایانش میتونه خیلی بهتر و موندگار ترش کنه :-"

این چند قسمت اخیر به نظرم یه مقداری کمی افت داشت ولی لعنتی 6-8 قسمت اول عالی بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر