Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
shuumatsu no valkyrie جالب بود البته خود مبارزات رو می تونستن یخورده از heaven's feel یاد بگیرن و رو انیمیشنا بهتر کار کنن ولی در کل قابل قبول بود. مبارزه سوم عالی بود مخصوصا :D :-"
امروز مانگا رو تمام کردم... و انیمه رو یک نگاهی انداختم! خیلی گند زدن.:| چیزی به اسم انیمیشن اینجا وجود نداره‌، بیشتر اسلاید شو اهه!
بعد اینکه تونستن مبارزات خفن رو اینقدر بورینگ کنن جای تقدیر داره.:|

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Wotakoi: Love is Hard for Otaku Manga Ends With New Anime Episode
دستشون درد نکنه واقعا:|! ما‌ منتظر فصل دوم بودیم اینا میخوان یه اپیزود بدن برا سرهم بندی. مانگا هم ۱۶ جولای به پایان میرسه :-"
باز خدا رو شکر کن اینو سر همش می کنن.
خرواری انیمه داریم که یکی دوفصل ازش منتشر می کنن بعد داستان می مونه رو هوا باید بری مانگا بخونی. (اگر مانگایی در کار باشه البته)
من واقعا با این مساله مشکل اساسی دارم :|

Claymore, BTOOOM!, Deadman Wonderland و ...
روزی که فصل دوم The Devil is a part-timer و فصل سوم Noragami تایید شد اشک در چشمانم جمع شد :Crying1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
باز خدا رو شکر کن اینو سر همش می کنن.
خرواری انیمه داریم که یکی دوفصل ازش منتشر می کنن بعد داستان می مونه رو هوا باید بری مانگا بخونی. (اگر مانگایی در کار باشه البته)
من واقعا با این مساله مشکل اساسی دارم :|

Claymore, BTOOOM!, Deadman Wonderland و ...
روزی که فصل دوم The Devil is a part-timer و فصل سوم Noragami تایید شد اشک در چشمانم جمع شد :Crying1:
نوراگامی تایید شده؟
خو کو؟ :| پیر شدیم که:|

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
نوراگامی تایید شده؟
خو کو؟ :| پیر شدیم که:|
تایید رسمی نشده اما سال پیش یک شایعاتی اومد که در حال ساخته. ما به فال نیک می گیریم \m/

The Devil is a part-timer! تایید رسمی شده ولی. \m/ این یکی رو احد الناسی فکر نمی کرد ادامش ساخته بشه
مرد شور کرونا رو ببرن که باعث شد تاخیرش بزنن :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
تایید رسمی نشده اما سال پیش یک شایعاتی اومد که در حال ساخته. ما به فال نیک می گیریم \m/

The Devil is a part-timer! تایید رسمی شده ولی. \m/ این یکی رو احد الناسی فکر نمی کرد ادامش ساخته بشه
مرد شور کرونا رو ببرن که باعث شد تاخیرش بزنن :|
ندیدم فصل اولش رو :-" اولین بارم بعد تایید فصل جدید، اسمشو اینجا شنیدم:-"

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
انیمه Violet Evergarden: The Movie رو با کیفیت خیلی خوب دیدم بخاطر یسری مشکلات که نمیگم تا کسی اسپویل نشه بهش 9.5/10 میدم:
View attachment 213382
اگه مثل کیمیتسو میومد میدیدمش ولی واقعا حیفم میاد بدون اون دوبله ژاپنی فوق العاده اش ببینمش .:(

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
فیلم کیمتسو خوب بود
7/10

البته بیشتر از فیلم و اقتباس و شخصیت ها و... مشکل از خود آرک تو مانگاست که اون قدره خفن نیست.
من بیشتر منتظر فصل بعدم در کل. یکی از بهترین آرک های مانگا برام آرک بعدیه.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
تصویر و اینا خوب بودن؟ آخه بچه ها گفتن ورژن با کیفیتی که اومده ژاپنی نیست.
من از انیمه لیست دانلود کردم خیلی هم اوک بود حتی میتونم بگم پرده‌ای هم نبود خیلی بهتر بود

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
فیلم کیمتسو خوب بود
7/10

البته بیشتر از فیلم و اقتباس و شخصیت ها و... مشکل از خود آرک تو مانگاست که اون قدره خفن نیست.
من بیشتر منتظر فصل بعدم در کل. یکی از بهترین آرک های مانگا برام آرک بعدیه.
نظر من به نظرت نزدیک تر است:D
خوب بود... ولی انقدر هایپ و ...؟ نه:-"

یک اتفاق ناگواری که افتاد و دیدم رو کلا به اثر منفی کرد:-"
اون صحبت های آخر تانجیرو خیلی خوب بود، مخصوصا اونجا که گفت ما شب ها میایم باهاتون میجنگیم که شما قوی ترید ولی شماها روز که میشه فرار میکنید...

رسما کلهم اجمعین بدمن های سری رو شست انداخت رو بند:)) ابهتی واسشون نموند:|
تازه این بدمنه از اون کاراکترهای امیرپسند و عشق جنگ بود که مثلا باید بی کله باشه:)) وقتی امیرپسندترینش اینجوریه، بقیه که هیچ:-"

(جدا از اینکه کلا به خاطر آرت استایل و تا حدی طراحی بچه سال تره کاراکترها، اون وایب خفن رو من ازشون نمیگیرم:-" ، این بدمنه کپ سوکونای جوجونسه...ولی وایب اون کجا و این کجا :-" )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر