Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
خدا ایشالله از پی ام ت بشنوه - بدجور منتظرشیم
فعلا که سونی درستش کرده، باید دید در روز های آینده اپلود توی اینترنت میشه یا نه!(که بعید میدونم نشه:D)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فعلا که سونی درستش کرده، باید دید در روز های آینده اپلود توی اینترنت میشه یا نه!(که بعید میدونم نشه:D)
من تو کتم نمیره هنوز وقتی از 5صبح لیک شده تا چندین ساعا بعدش هم بوده(گفتی 9 ساعت؟)
ولی هنوز گه هنوزه هییییچ خبری نشده ازش:|
چه معنی میده آخه:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
من تو کتم نمیره هنوز وقتی از 5صبح لیک شده تا چندین ساعا بعدش هم بوده(گفتی 9 ساعت؟)
ولی هنوز گه هنوزه هییییچ خبری نشده ازش:|
چه معنی میده آخه:-"
لیک شدن واقعا که لیک شده، اینکه نیومده واقعا عجیبه!:|
@Akiba دلیل اش اینه و اینکه 4chan هم میگن لیک اش کرده:
People are afraid to upload it on Nyaa because it could cause the site to get taken down. It has now been uploaded by anonymous on Mega 10 minutes ago, and they will delete the file in a couple of hours. If someone else uploads it on Nyaa in these couple of hours before it gets deleted, then in some hours we might get it

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
سونی الان:

1619529740309.png

+

این نسخه ای که الان لیک شده و اریما کیشو لینک گذاشت کیفیتش خوبه، اندازه 1080p هایی که معمولا منتشر میشن خوب نیست ولی در کل خوبه، چند تا اسکرین شات بدون اسپویلر از دقایق اول فیلم:

احتمالا کیفیت بهتر که مستقیم از psn ریپ کرده باشن هم بزودی سر و کلشون پیدا بشه :-"

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
وای چقدر عالی بود هی از وسط فیلم هی با خودم میگفتم اینا همش خوابه ولی نگو واقعیت بود تهش =(( Shinjuro :((
تانجیرو فصل بعد قرار ـه چه هیولایی بشه x_x قرار بود انتقام مادر و خانوادش رو بگیره مرگ Shinjuro هم بهش اضافه شد
پ.ن : این چه وضع ترجمه کردنه اخه :|

[PopcornPlease] Kimetsu no Yaiba - Mugen Ressha-hen (Mugen Train) (1080p) [74EF0A7B].mkv_20210...jpg

باز خوبه Hard Sub داشت :|

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام.....

من هنوز فیلم Kimetsu no Yaiba رو ندیدم ولی یه زیرنویس اسپانیایی برای همین Web-DL PS بودش که از روی زمانبدیش، زیرنویس فارسی نسخه CAM رو با برنامه تنظیم کردم....
گفتم بزارم تا بقیه هم تا آمدن زیرنویس های بهتر.....فعلاً از این نسخه استفاده کنن.

امیدوارم که مشکلی زمانبندی با نسخه ای که دارید نداشته باشه،

من نسخه ی 2 زبانه رو آوردم که زیرنویس هاردساب انگلیسی نداره.

Attachments

• Kimetsu no Yaiba - Mugen Ressha-hen.zip
    40.5 KB · مشاهده: 3

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
سلام.....

من هنوز فیلم Kimetsu no Yaiba رو ندیدم ولی یه زیرنویس اسپانیایی برای همین Web-DL PS بودش که از روی اون زیرنویس فارسی نسخه CAM رو با برنامه تنظیم کردم....
گفتم بزارم تا بقیه هم تا آمدن زیرنویس های بهتر.....فعلاً از این نسخه استفاده کنن.

امیدوارم که مشکلی زمانبندی با نسخه ای که دارید نداشته باشه،

من نسخه ی 2 زبانه رو آوردم که زیرنویس هاردساب انگلیسی نداره.
سلام
من که گذاشتم فیلم دانلود بشه تا ببینیم با این نت ذغالی چقدر طول میکشه~X(ولی برای زیرنویس بنظرم بهتره کمی صبر کرد چون سر زیرنویس کردنش دعوا هست بعید میدونم تا آخر هفته نیاد :-" .
فصل قبلی اینقدر خوب بود بد عادت شدم حس میکنم بهار فصل درست حسابی ای نیست8-|.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
احتمالا کیفیت بهتر که مستقیم از psn ریپ کرده باشن هم بزودی سر و کلشون پیدا بشه
من دیگه دنبال نکردم، کیفیت بهتری هم اومده یا همین رو بگیریم؟
چون میترسم الان چند گیگ حروم کنیم و تهش ورژن بهتری بیاد.:(
---
ساندترک پارت 2 Re:Zero و بهترین ترک سری اومد‌!

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
ولی برای زیرنویس بنظرم بهتره کمی صبر کرد چون سر زیرنویس کردنش دعوا هست بعید میدونم تا آخر هفته نیاد
صبر اصلاً جایز نیس....

با همون زیرنویس فارسی که قبلاً برای نسخه CAM بودش...انیمه رو نگا کردم..تموم شد رفت :D
اتفاقاً زیرنویس فارسی ـش هم خوب بودش...هر چند یه چندتا اشتباه ترجمه ای داشت....ولی خوب مسئله ی خیلی خاصی نبود.

این نسخه هایی که از کیمتسو اومده همه شون هارد سابن؟ قرار نیست نسخه بدون زیرنویس بیاد؟
توی سایت nyaa که بری یه نسخه دو زبانه 3.79گیگ هستش...اون رو که بیاری دیگه هارد ساب نیست.

من دیگه دنبال نکردم، کیفیت بهتری هم اومده یا همین رو بگیریم؟
کیفیت اون هارد ساب با این وجود که 1080P هستش...خیلی پایینه....تا اول انیمه رو دیدم...درجا Delete ـش کردم.

ولی نسخه ی 2زبانه اون کیفیت ـش خوبه....ارزش دیدن با همین نسخه رو داره.

وای چقدر عالی بود هی از وسط فیلم هی با خودم میگفتم اینا همش خوابه ولی نگو واقعیت بود تهش =(( Shinjuro :((
تانجیرو فصل بعد قرار ـه چه هیولایی بشه x_x قرار بود انتقام مادر و خانوادش رو بگیره مرگ Shinjuro هم بهش اضافه شد
پ.ن : این چه وضع ترجمه کردنه اخه :|

View attachment 203545

باز خوبه Hard Sub داشت :|

مقصر مترجم فارسی نیس....مشکل اولین زیرنویس انگلیسی اون هستش که برای نسخه CAM زدن....اونجا بد ترجمه شده Even Rengoku was no match?
کسی که زیرنویس فارسی کرده، ظاهراً ژاپنی ـش خوب نبوده و متوجه این مشکلات زیرنویس انگلیسی که ازش ترجمه کرده نشده.

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اقا من فکر کردم بلوری فیلم Kimetsu no Yaiba اومده:-" نگو نسخه Web-DL تازه اونم با هاردساب بیخودی ذوق کردم :(
منتظر نسخه 1080p BD x265 10Bit + زیرنویس اختصاصی انیمه لیست هستم :-"

بعد اینکه این Shirobako Movie چرا هنوز زیرنویس نشده خلیل دونو اگه زیرنویسشو داری بفرست ممنون @Police _ 110

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر