Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من بعد از دث نوت نشستم همینجوری سیزن ۱ مید این ابیسو دیدم اول به خاطر قشنگی زیادش دوم به خاطر اینکه قیافه ی بوندوردو منو یاد گری فاکس از متال گیر سالید مینداخت (در این قسمت از دلایل چرت برای انیمه دیدن با ما باشید :D )
داستانش ولی زیاد مورد علاقم نبود خیلی کند پیش میرفت نمیدونم حالا قراره توی اپیزود سینماییش یا سیزن بعدی بهتر شه ولی در کل دوستانی که مانگاشو میخونن بی زحمت به این سوال من جواب بدن :D
‌بالاخره این طفل معصوم لایزا رو میبینه یا قراره حالا حالا ها اسیری بکشیم؟ :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
1619179855411.png

آدم باشید Clannad رو ببینید :D

ظاهراً Live-Action از خود انیمه ـش قشنگتره (Tokyo Revengers)
:Arrowd:

هی این چرا لایو اکشن اش این قدر از انیمه اش بهتر میزنه :D

در کل ولی Tokyo Revengers از اون مانگاهایی ـه که من خیلی باهاش عشق کردم... البته تا یه جایی. یه سری مشکل داره مانگا که چپترهای خیلی جلوتر بد میره رو مخ

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
صحبت از لایو اکشن شد
لایو اکشن بلیچ رو کسی دیده؟
آره من دیدم. دیدنش رو به همه توصیه می‌کنم.

آب مقدس اصل واتیکان برای شستشوی چشم و پتک برای له کردن مغز هم لازمه که با قیمت مناسبی می‌تونم خدمتتون ارائه کنم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من فقط توی کار انیمه فوتبالی هستم بروبچ چندتا معرفی کنن بما مرسی

اگه تو کار انیمه بسکتبالی بودی دو تا کار خوب تو دست و بالم داشتم :D
متاسفانه کار فوتبالی...:-??

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
من فقط توی کار انیمه فوتبالی هستم بروبچ چندتا معرفی کنن بما مرسی
شخصیتاً من یه آدم ضد فوتبالی هستم....برای همین خیلی روی نظرم نمیشه حساب باز کرد :D .... پس فقط کارهایی که میشناسم رو معرفی میکنم، نظر نمیدم، چون نابودشون میکنم :D

Area no Kishi
Days
Giant Killing

صحبت از لایو اکشن شد
لایو اکشن بلیچ رو کسی دیده؟ همون death note و FMA دیدم بس بود ولی چون Miyavi تو بلیچ بازی میکنه میخوام یه شانسی بهش بدم :D :D
بدک نبودش، براش زحمت زیادی کشیده بودن، ارزش یکبار دیدن رو داره....ما داغون تر از این Live-Action ها رو هم دیدم... :D

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
اگه تو کار انیمه بسکتبالی بودی دو تا کار خوب تو دست و بالم داشتم :D
متاسفانه کار فوتبالی...:-??
نزدیک یک ساعت پیش تو پیام خصوصی بهش Giant Killing رو پیشنهاد دادم برای موضوع فوتبال. :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
برای فوتبال درست حسابی انیمه ای نیست بهترینش شاید همون سوباسا باشه بقیشون خیلی جالب نیستن.
ولی Days که گفتن خوبه کار آروم و قشنگی هست داستانش هم خوبه شخصیت های خوبی هم داره. تنها مشکل این هست که کوتاهه اون موقع که تموم شد منتظر بودم فکر کردم سریع فصل بعدی بیاد که نیومد ..

به جز این کاری به اسم Blue Lock هم هست که مانگا هست و خودم هنوز نخوندم ولی از پوسترش به نظر میاد جالب باشه. من قبلا کار قبلی نویسنده (یا) طراحش رو خوندم خوب بود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر