Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
اکیبا تا حالا پیشنهاد بد ندادی سلیقه مون هم تقریبا یه جوره امشب میرم سراغ ناروتو
فقط اول کدومه شیپودن یا اون یکی؟فقط امیدوارم برام مثل اتک نشه که فصل اول دراپش کردم
اول خود "Naruto" باید ببینی، 220 قسمت :D
بعد شیپودن

نمیدونم فیلر هارو عموما دوست داری یا نه، ولی بنظرم نبینی هیچیو از دست ندادی
Naruto Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

amirdoth

کاربر سایت
Feb 1, 2021
7
سلام
میشه لطفا مانگا.مانهوا.مانها ی مورد علاقتون رو لیست کنید؟ترجیها ترجمه شده هارو بگید
پيشاپيش دمتون گرم
دیگه بقیه چیزی نگفتن و بیشه تهی ماند...:D
Berserk
Kingdom
Chainsaw man
Solo leveling

یه چیزی که هست میخوام برم سراغ مانگاها میبینم اکثرشون انیمه شدن میگم حیفه بعدا انیمشو میبینم :| کینگدام و برسرک هم چون انیمشون معلوم بود خوب نیست مانگارو خوندم
یه چندتا مانگای خوب که انیمه نشدن یا خوب نبوده بگین ممنون میشم :D
---
لینک دانلود dragon's blood دوبله ژاپنی رو کسی نداره؟انگلیسی شو دانلود کردم دلم نمیره سمتش

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب نظرمو مختصر درباره انیمه هایی که اخیرا دیدم بگم :

Shingeki no Kyojin The Final Season
از کیفیت ساختش اصلا راضی نبودم و نسبت به wit studio افت قابل توجهی داشت ولی از نظر داستانی به مانگا وفادار بود و اقتباس خوبی انجام دادن این ارک اخر تو مانگا برام هیجان و تعلیق بیشتری داشت.

Re Zero Season 2 Part 2

در یک کلمه عالی شخصیت پردازی ها و فلش بک های این پارت خیلی خوب بودن بیاتریس در کنار امیلیا و Rem رفت تو کارکترهای مورد علاقم. کیفیت ساخت هم واقعا عالی بود ایول به white fox.

Dr. Stone: Stone Wars
مثل فصل اولش باحال و سرگرم کننده بود خدا رو شکر فصل بعدی هم در کاره.

Beastars 2nd Season
همون فصل اولش کار مظلوم و اندرریتی بود چه برسه به این فصل. این فصلش نسبت به فصل قبل بخاطر فضای تاریک تر داستان و انتاگونیست فوق العاده پیشرفت خوبی داشت.

Horimiya
پلات اصلی و کارکترهاش کاملا برام معمولی بودن ولی در کل کار حال خوب کن و دوست داشتنی بود از اونجایی که میگن حذفیات زیاد داشته مانگاش هم گرفتم که بخونم.

Wonder Egg Priority
جزو کارهای خوب Original بود که تو چند سال اخیر دیدم فقط دوتا ایراد بگم یکی شروعش بود که برام خیلی گنگ بود دوم هم اینکه نتوستن قسمت اخر رو بسازن و تمومش کنن.

Mushoku Tensei
بدون شک بهترین کار فصل. شیک و تمیز و مجلسی نسبت به اکثر ایسکای هایی که دیدم از نظر کیفیت بصری و دنیاسازی یک لول بالاتر بود.

Jujutsu Kaisen
از ماپا انتظار نداشتم همچین کار با کیفیتی بتونه بسازه کیفیت و انیمیشن مبارزات موسیقی متن op و ed ها همگی عالی بودن تنها ایرادش بنظرم ضعیف و سطحی بودن بدمن های داستان بود.

Gotoubun no Hanayome
عجب چیز باحالی بود لامصب برای منی که اصلا با ژانر harem حال نمی کنم شدیدا کار لذت بخشی بود گرل ها هم همگی عالی بودن بخصوص ایچیکا چان فقط اخرش خیلی ضد حال تموم شد از اونجایی که حال و حوصله صبر کردن برا فیلمشو ندارم ادامشو میرم تو مانگا میخونم.

non non biyori - yuru camp - Slime هم تو لیستم بودن که وقت کنم حتما می بینم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اکیبا تا حالا پیشنهاد بد ندادی سلیقه مون هم تقریبا یه جوره

حالا ما این جا به هم بد وبیراه میگیم ایراد نداره... هر کی هر چی میگه، یکی میاد روش پس می گیره :D
ولی تو رو خدا، خودتون به خودتون بد و بیراه نگید :-" :-" زشته :D

===========

چپترهای Redundancy موشوکو تنسه (که عملا داستان کوتاه های بعد وقایع اصلی رمانه + یه پایان دوم رو داستان رودئوس) رو هم خوندم
الان یه جوری تهی ام
از اون تهی ها که هر انیمه و مانگا و فیلمی می بینم حس می کنم آشغالن :D
فکر کنم از این حس های ارضای غایی و این چیزاست
تا یه مدت فکر نکنم چیزی ببینم بخونم :D

چقدر سکانس هست که منتظرم انیمه شن :x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
حرف از ناروتو میشه من فقط یاد انیمیشن اون قسمت مبارزه با پین میفتم و بعد از این همه سال حتی خاطره‌اش هم باعث می‌شه از خنده منفجر بشم. چی بود اون واقعا؟ :D
این چیزی رو که میگی من توی مبارزات انیمه‌ای خیلی دوست دارم. کوریوگرافی خفن و آرت استایل ویژه‌ای داره.
ولوم اول بلوری موشوکو تنسی اومده و دهن سرویسای استدیو Bind صحنه های مورد داری که در پخش در TV صفحه سیاه میشد رو انیمیت کردن! فکر کنم بلوری اش یک فروش گولاخی کنه:))
1618945121542.png
========================================================
هفته‌ی دیگه ۱۰ ماه از آخرین قسمتی از Tower of God که منتشر شده می‌گذره. دلاتون رو برجی کنید و یادی از ملکه‌ی برج داخلی، میانی و خارجی، راشل-ساما کنید.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
شبهای برره:-??:-??:-??:-??:-??
داداش تو کل دنیای انیمه کاری دارک تر و اشک اورتر از ارک نامی یا جزیره روبین یا همین وانو سراغ داری؟؟؟دیگه از ارک ازمایشگاه سزار اپیزودی تلختر پیدا میشه.یا از سرنوشت اون دکتره استاد چوپار.از حارک شابودی حقیقت دنیای پر تبعیض ما لخت و عورتر
داداش اگه اشکت درنیمد دوباره با دقت ببین
آره پیدا میشه :-"

من تا حالا سر انیمه گریه نکردم، نهایت خیلی ناراحت شده باشم، ولی توی ۶۰۰ قسمت وان پیس که دیدم هیچوقت به خاطر نداشتم که حس ناراحتی داشته باشم، یه شونن تیپیکال معمولی بود که آخرش هم به خاطر کش اومدن زیاد دراپش کردم و هیچوقت هم احساس پشیمونی نکردم :-" سر تمام صحنه های مبارزه و غم انگیز و غیره هم کاملا meh بودم. از تنها آرکی هم که راضی بودم، ایمپل داون بود که اونم ظاهرا زیاد توی فن دام محبوب نیست:D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اسپویلری چیزی :D :D
خودم یکی از دلایلی که هیچوقت One Piece رو شروع نکردم همین اسپویل شدن هاش بوده xD
مرگ Ace مثلا:(

بی لطفی در حق خودت نکن
لو رفتن مرگ های داستان به زور... به زوووووووووووور شاید 10 درصد وقایع کلیدی داستان باشه
بازم میگم به زووووووووووووور.... وان پیس خیلی بیشتر از مرگ شخصیت هاش یا فلش بک هاشه.

بشین ببین، کلی سورپرایز میشی

ادیت: بشین بخون
انیمه اش دوبلورهاش خوبن. موسیقی و ساندافکت هاش هم تا وقتی 100 قسمت پشت هم یه بند نشنیده باشی شون هم خوبن.
ولی در کل Pacing و انیمیشن ها به غایت زباله دونی ـه (به غیر از گهگاه سکانس هایی که دادن به انیماتورهای آدم حسابی)
عوضش مانگا همیشه خفن ـه >:) >:)
خشونت اش هم بیشتره >:) >:) >:) >:)

کل کاری که با انیمه داری اینه که پنل ها و صفحه های خفن مانگا (که مشخصن خوشگل :D بخونی می فهمی) رو برگردی انیمه شون رو ببینی. اونا رو بعضا خیلی خفن و خوب درآوردن. اون جوری از انیمه و مزخرفات و آب و روغن هایی هم که قاطیش کردن خسته نمیشی

قشنگ میشه Ultimate One Piece Experience :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
بی لطفی در حق خودت نکن
لو رفتن مرگ های داستان به زور... به زوووووووووووور شاید 10 درصد وقایع کلیدی داستان باشه
بازم میگم به زووووووووووووور.... وان پیس خیلی بیشتر از مرگ شخصیت هاش یا فلش بک هاشه.

بشین ببین، کلی سورپرایز میشی

ادیت: بشین بخون
انیمه اش دوبلورهاش خوبن. موسیقی و ساندافکت هاش هم تا وقتی 100 قسمت پشت هم یه بند نشنیده باشی شون هم خوبن.
ولی در کل Pacing و انیمیشن ها به غایت زباله دونی ـه (به غیر از گهگاه سکانس هایی که دادن به انیماتورهای آدم حسابی)
عوضش مانگا همیشه خفن ـه >:) >:)
خشونت اش هم بیشتره >:) >:) >:) >:)

کل کاری که با انیمه داری اینه که پنل ها و صفحه های خفن مانگا (که مشخصن خوشگل :D بخونی می فهمی) رو برگردی انیمه شون رو ببینی. اونا رو بعضا خیلی خفن و خوب درآوردن. اون جوری از انیمه و مزخرفات و آب و روغن هایی هم که قاطیش کردن خسته نمیشی

قشنگ میشه Ultimate One Piece Experience :D
وضع بک لاگم فاجعست
1618950163763.png
ولی چون یه نینتندو فن اینو میگه وان پیس هم گذاشتم PTW ایشالا قبل مرگ میبینم(یا میخونم) :D :D:D

Last edited by a moderator:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
وضع بک لاگم فاجعست
View attachment 202613
ولی چون یه نینتندو فن اینو میگه وان پیس هم گذاشتم PTW ایشالا قبل مرگ میبینم(یا میخونم) :D :D:D

تو شب گوشی تو روشن کن تو تختواب
اون تب مانگای وان پیس رو وا کن
یهو می بیینی صبح شده :D
مثل جادوی ممنوعه میمونه... :D جریان زمان رو خم می کنه :D (این رمان موشوکو تنسه هم همین بود... نمیدونم چجوری 24 جلد ازش خوندم :|)

سریعتر از اکثر اینایی که نمیدونم چین تو واچ لیستت دخلش میاد :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
تو شب گوشی تو روشن کن تو تختواب
اون تب مانگای وان پیس رو وا کن
یهو می بیینی صبح شده :D

سریعتر از اکثر اینایی که نمیدونم چین تو واچ لیستت دخلش میاد :D
مانگا یکم Fairy Tail یکم Bleach و شینگکی رو تا آخر خوندم، کلا دستم به خوندن نمیره انیمش رو اول ببینم بهتره :D

خیر سرم 11 ساله انیمه میبینم ولی بازی های مختلف از جمله دوتا و الان گنشین + YouTube خیلی وقت گرفتن از دنیا عقب افتادم(در حدی که steins;gate رو تازه سال پیش دیدم)، اون وسطا 3 سالی تو hiatus بودم:D

تو PTW هرچی فکر کنی هست XD

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,408
نام
aliakbar
Berserk
Kingdom
Chainsaw man
Solo leveling

یه چیزی که هست میخوام برم سراغ مانگاها میبینم اکثرشون انیمه شدن میگم حیفه بعدا انیمشو میبینم :| کینگدام و برسرک هم چون انیمشون معلوم بود خوب نیست مانگارو خوندم
---
لینک دانلود dragon's blood دوبله ژاپنی رو کسی نداره؟انگلیسی شو دانلود کردم دلم نمیره

Berserk
Kingdom
Chainsaw man
Solo leveling

---
لینک دانلود dragon's blood دوبله ژاپنی رو کسی نداره؟انگلیسی شو دانلود کردم دلم نمیره سمتش
ممنون
من لیست بچه ها رو واسه این میخواستم که اگه مانگایی رو جا انداخته باشم بخونم
این چهارتا رو خوندم ممنون میشم چنتا دیگه ام بگی

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
260
اسپویلری چیزی :D :D
خودم یکی از دلایلی که هیچوقت One Piece رو شروع نکردم همین اسپویل شدن هاش بوده xD
مرگ Ace مثلا:(
دقیقا بره منم مرگ ایس اسپویل شده بوده!:| ولی خب دیدم به شما هم توصیه میشه که ببین یا بهتر برو مانگا بخون.:D

دوستان یه ۶ قسمت گرندبلو و به سختی شاید لبخند زده باشم یه ۲ ۳ بار.:D
فکر می‌کردم کار عامه پسندی باشه و خوشم بیاد. با همین فرمون قراره پیش بره تا آخر؟ حتی مانگا؟

@rezatala آنیکی به جرات می‌تونم بگم همه‌ی موافقین و مخالفین مبحث شیرین اسپویل و اسپویلر در این یک مورد با هم موافقن که پستت حاوی اسپویل شدیدیه. یه دستی بکش به پستت.:D

@sopranus اگر در اون حد کامل لیست می‌خواید تو همین تاپیک Myanimelist یا MAL رو سرچ کنید بچه‌ها لینک اکانتشون رو گذاشتن اونجا دقیق با جزئیات هست.
Hard-Boiled Cop and Dolphin
To Your Eternity
One-Punch Man
‌Barakamon
Koe no Katachi

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان یه ۶ قسمت گرندبلو و به سختی شاید لبخند زده باشم یه ۲ ۳ بار.:D
فکر می‌کردم کار عامه پسندی باشه و خوشم بیاد. با همین فرمون قراره پیش بره تا آخر؟ حتی مانگا؟

گرندبلو سناریوییه که مانگاش با اختلاف یکی از خنده دار ترین مانگاهای درحال انتشاره
منتها انیمه اش رسما نمیتونه نصف جوک هاش رو هم درست اقتباس کنه که منتقل شن (کلا کیفیت خیلی مدیکور انیمیشن و طراحی شخصیت و ایناش هم مزید بر علت اند)

همین الان از اول بری مانگای همین چیزهایی که دیدی تو انیمه رو بخونی بهت قول میدم بیشتر بخندی :D
جلوتر هم هی بهتر میشه. مخصوصا این که کلا داستان و شخصیت هاش جدا از بخش های کمدی داستان جذابیت های خودشون رو دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر