Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
من سر اون فایت معروف اپیزود 65 شروعش کردم ولی بعد سر یه فیلر مربوط به دختر چوجی دراپ کردم باز :D
متاسفانه اونا فیلر نیستن،اگه اشتباه نکنم بهشون انیمه کنون میگن.کلا فیلر نداره بروتو :Dولی هر موقع مانگا رو اداپت میکنن سطح انیمه چند لول میاد بالا.با این حال یه حسی داره دنیای ناروتو که هرچیز دیگه ای هم میبینم نمیتونم مثلشو پیدا کنم و مضخرفترین فیلراشم نمیتونم دنبال نکنم:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
نمیدونم از دوستان کسی هنوز انیمه بروتو رو دنبال می کنه یا نه ولی باید بگم قسمت 189 خیلی خفن بود.انیمیشن،پیس مبارزات اصلا یچیز عجیبی بود واسه خودش.@-)اونایی هم که کلا بروتو رو دنبال نمیکنن اینو حداقل بخاطر انیمیشنش ببینن :D
متاسفانه به حدی نسبت به ناروتو نچسبه این انیمه که هر چقدر هم سعی می کنم دست و دلم به دیدنش نمی ره. یعنی دونه دونه کاراکترا رو اعصاب هستن و می خوام فقط با پشت دست بزنم تو دهنشون تا ساکت بشن :D:-"

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
متاسفانه اونا فیلر نیستن،اگه اشتباه نکنم بهشون انیمه کنون میگن.کلا فیلر نداره بروتو :Dولی هر موقع مانگا رو اداپت میکنن سطح انیمه چند لول میاد بالا.با این حال یه حسی داره دنیای ناروتو که هرچیز دیگه ای هم میبینم نمیتونم مثلشو پیدا کنم و مضخرفترین فیلراشم نمیتونم دنبال نکنم:D
انصافا اون مزخرفات canon باشن ناراحت میشم:D:D

فیلر فقط بلیچ چندتا آرک فیلر داشت که(حداقل برای من) جذاب هم بود:))

ولی درک میکنم منم یه دوره هرچی مربوط به ناروتو بود شدیدا دوست داشتم حتی فیلر:p

هنوزم ارادت خاصی بهش دارم:D

فایت موموشیکی از تک تک فایت های شیپودن بهتر بود

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
اینجا لیستون هس...انیمه کنون، مانگا کنون و فیلترهاش
Boruto: Naruto Next Generations Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

داستان های این چوچی (همون دختر چاقه، اگه اسمش رو درست گفته باشم) خیلی رو اعصابه...من تا قسمت 54 یا 57 بیشتر ندیدم....

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,258
نام
محمد
من امروز یک کلیپ از قسمت جدید Black Clover دیدم. انیمیشن های بلک کلاور همیشه اینقدر خوب بودن؟ یادمه دقیقا قسمت های اول زیاد آش دهن سوزی نبود، چقدر خوب شده. الان واقعا ناراحت میشم که انیمه اش قراره تموم بشه.:| خیلی خوبه همیشه انیمه بلند با انیمیشن های خوب داشته باشیم.

از اونور وانپیس هم هرقسمت اش خیلی خوب شده، آدم لذت میبره!:D
من تا قسمت ۷۲ Black Clover رو نگاه کردم ولی روندش بنظرم کند بود، حوصلم سر رفت دیگه نگاه نکردم ;))
والا انیمه رو نمیدونم ولی از یک آرک ببعد مانگا هر چپتر اش یک اتفاق جالبی میوفته، کلیشه داره ولی جذابیت های خودش رو توی اون کلیشه ها داره.

برعکس My Hero Academia که صحنه های 10/10 اش رو کنار بزاریم، پلات داستان بطور کل Meh و حوصله سر بر میشه.
الان من از مانگای Black Clover بیشتر از My Hero لذت میبرم.

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من امروز یک کلیپ از قسمت جدید Black Clover دیدم. انیمیشن های بلک کلاور همیشه اینقدر خوب بودن؟ یادمه دقیقا قسمت های اول زیاد آش دهن سوزی نبود، چقدر خوب شده. الان واقعا ناراحت میشم که انیمه اش قراره تموم بشه.:| خیلی خوبه همیشه انیمه بلند با انیمیشن های خوب داشته باشیم.

از اونور وانپیس هم هرقسمت اش خیلی خوب شده، آدم لذت میبره!:D

من تا قسمت ۷۲ Black Clover رو نگاه کردم ولی روندش بنظرم کند بود، حوصلم سر رفت دیگه نگاه نکردم ;))

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
دارم کینگدوم می‌خونم
فقط میتونم بگم OMG
یعنی حیف اون همه وقتی که گذاشتم پای آرک بندی تاور اف گاد؛
آخرشم نتونست منو برای خوندن ادامه‌ش مشتاق نگه داره.
الان کینگدوم مثل چی دارم میرم جلو و دوباره لذت مانگا طولانی خوندن رو داره میاره زیر زبونم.

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
متاسفانه به حدی نسبت به ناروتو نچسبه این انیمه که هر چقدر هم سعی می کنم دست و دلم به دیدنش نمی ره. یعنی دونه دونه کاراکترا رو اعصاب هستن و می خوام فقط با پشت دست بزنم تو دهنشون تا ساکت بشن :D:-"
انصافا فکر میکنین ما بخاطر شخصیت های جدید انیمه رو دنبال میکنیم؟کل قسمتارو میبینیم بخاطر شخصیت های اورجینال،نه این چرت و پرتا.البته بجز هیماواری که بحثش کاملا جداس :D
بازم میگم تو مضخرف بودنش شکی نیست ولی بعضی قسمتا هست که قطعا ارزش دیدن داره و این قسمتی که گفتم یکی از اوناس.

انصافا اون مزخرفات canon باشن ناراحت میشم:D:D

فیلر فقط بلیچ چندتا آرک فیلر داشت که(حداقل برای من) جذاب هم بود:))

ولی درک میکنم منم یه دوره هرچی مربوط به ناروتو بود شدیدا دوست داشتم حتی فیلر:p

هنوزم ارادت خاصی بهش دارم:D

فایت موموشیکی از تک تک فایت های شیپودن بهتر بود
اون فایت که خیلی خفن بود و اگه اشتباه نکنم کلی هزینه و وقت گذاشته بودن واسه اون فایت.انگاری قسمتایی که مهم نیستو میدن علی اصغر 5 ساله درست میکنه، بودجه ی اینارو و جمع میکنن تا یکی دوتا قسمت خفن درست بشه.:D

اینم که میگم فکت نیست(انیمه فصلی زیاد ندیدم که بخوام نظر فکت گونه بدم) ولی بنظرم بهترین مبارزات تو دنیای انیمه(مخصوصا تن به تنش) مربوط به همین ناروتو(بروتو) بوده و بس.:D

اینجا لیستون هس...انیمه کنون، مانگا کنون و فیلترهاش
Boruto: Naruto Next Generations Filler List | The Ultimate Anime Filler Guide

داستان های این چوچی (همون دختر چاقه، اگه اسمش رو درست گفته باشم) خیلی رو اعصابه...من تا قسمت 54 یا 57 بیشتر ندیدم....
اونایی که قسمت های کنون انیمه رو میسازن با اونایی که فیلر میسازن یکی نیستن مگه؟چطور بعضیاش لیبل کنون و بعضیاش لیبل فیلر میخوره؟:D
اون ذلیل مرده هم اسمش چوچوئه و به تنهایی یکاری کرده تو بدترین فیمل های دنیای ناروتو، ساکورا بره رتبه دوم:D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
اینم که میگم فکت نیست(انیمه فصلی زیاد ندیدم که بخوام نظر فکت گونه بدم) ولی بنظرم بهترین مبارزات تو دنیای انیمه(مخصوصا تن به تنش) مربوط به همین ناروتو(بروتو) بوده و بس.:D
کلا بحث "بهترین" بودن هیچوقت نمیتونه فکت باشه :D
ولی choreography فایت هاش عالین

اونایی که قسمت های کنون انیمه رو میسازن با اونایی که فیلر میسازن یکی نیستن مگه؟چطور بعضیاش لیبل کنون و بعضیاش لیبل فیلر میخوره؟:D
چرا همون استودیو میسازه، filler یعنی اتفاقاتی که توش میفته تاثیری تو داستان نداره و حتی اصلا تو مانگا نیستن :D
canon هم اتفاقاتیه که توی اون دنیای تخیلی واقعا اتفاق افتاده
برای مثال تو فیلر هیچوقت هیچ کاراکترِ اصلی امکان نداره بمیره :))

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
دوستان مانگای فارسی از کجا پیدا کنم؟
مانگا لودر
من کلا مانگا نمیخونم ولی چند وقت پیش اتفاقی به این سایت برخوردم یه چک بکن(همشون ترجمه شده نیست ولی شاید چیزی که خواستی پیدا کردی) :D:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
این Horimiya خیلی خوبه سر هر قسمتش کلی میخندم :D
ای دو تا دیوانه ن :))
سر این تیکش که فایله گیفه میذارم تو اسپویلر هم تو هنگ بودم هم داشتم میخندیدم

bllt_hori2.gif

این دخترِ یه مازوخیسم نمونه س :))

=-=-=-=-=-=-=-=

تو انیمه Nanatsu no Taizai Fundo no Shinpan یه چیزی تنهایی متوجه شدم (آره خودم تنهایی فکر کردم :D )
در واقع یک نکته میم طوره عمرا اگه کسی متوجهش شده باشه :>
اگه فصل قبل رو دیدید باز هم مسئله ای نیست اسپویلر رو باز کنید فقط محض اطمینان عنوانشو تا فصل در حال پخش میذارم

همونطور که میدونید اسکانور مرلین رو دوست داره خب با توجه به اینکه مرلین اصلی بچه س و این بدنش فیکه آیا اسکانور یه لولی کون هستش؟ :)):D;))
میدونم سنش زیاده به هر حال :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
=-=-=-=-=-=-=-=

تو انیمه Nanatsu no Taizai Fundo no Shinpan یه چیزی تنهایی متوجه شدم (آره خودم تنهایی فکر کردم :D )
در واقع یک نکته میم طوره عمرا اگه کسی متوجهش شده باشه :>
اگه فصل قبل رو دیدید باز هم مسئله ای نیست اسپویلر رو باز کنید فقط محض اطمینان عنوانشو تا فصل در حال پخش میذارم

همونطور که میدونید اسکانور مرلین رو دوست داره خب با توجه به اینکه مرلین اصلی بچه س و این بدنش فیکه آیا اسکانور یه لولی کون هستش؟ :)):D;))
میدونم سنش زیاده به هر حال :D
به نکته خوبی اشاره کردی، ولی با توجه به نکته دومت، قانونی حساب میشه، پس مشکلی نباید داشته باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر