Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چطوریه هر قسمت موشوکو تنسی مثل 5 دقیقه میمونه!:|
لعنتی از بس خوبه آدم گذر زمان رو متوجه نمیشه.:(
دقیقا اومدم همینو بگم من :-" مخصوصا این اپیزود اخر واقعا شوک شدم وقتی تموم شد، در حدی که که یه لحظه فکر کردم شاید فایلی که دانلود کردم مشکل داشته یا ناقص بوده :-"
خیلی خوب و خوش ساخته لعنتی....

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Monthly Girls' Nozaki-kun: شاید از کاورش یه کار لوس به نظر بیاد، ولی اصلا این‌طوری نیست و کمدی عالی‌ای داره. خودم قهقهه می‌زدم بار اول که دیدمش

:| :| :|
من تنها دلیلی که Monthly Girls رو تا آخر دیدم به خاطر این بود که من کلا انیمه دراپ نمی کنم :| :| :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
دقیقا اومدم همینو بگم من :-" مخصوصا این اپیزود اخر واقعا شوک شدم وقتی تموم شد، در حدی که که یه لحظه فکر کردم شاید فایلی که دانلود کردم مشکل داشته یا ناقص بوده :-"
خیلی خوب و خوش ساخته لعنتی....
اصلا فکر اینکه دو هفته دیگه تمام میشه تا تابستون که نیمه دوم اش بیاد عذابم میده.
من خودمم مثل بقیه بدم نمیاد بعد نیمه تابستون سراغ WN برم، با اینکه انیمه رسما آرته!:|

توی فصلی به این خفنی، بیشترین لذتی که بردم از موشوکو تنسی بود.
یک چیزی که توی این 9 قسمت من دیدم و بشدت برام بزرگترين نقطه قوت اشه World Building بشدت خوبیه که داره. اصلا با سبک ایسکای کار ندارم ولی تا به اینجا بین انیمه سبک فانتزی از قویترین ها است.
اطلاعاتی که انیمه در مورد این دنیا، مکان ها، تاریخچه، نژاد ها، خاندان ها و... نه تنها جذابه، بلکه طوری به من مخاطب ارائه میشه که توی ذهنم میمونه. با اینحال این حسم میکنم هنوز بازم خیلی پتانسیل این دنیا داره و خیلی چیزا رو نمیدونیم.

یک خوبی دیگه اشم اینکه WN تمام شده، از پایان اشم خیلی تعریف میشه. اگه تا آخر به این خوبی ساخته بشه شاید با یکی از بهترین انیمه های تاریخ از اول تا آخر بدون افتی طرف باشیم.

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
:|:|:|
من تنها دلیلی که Monthly Girls رو تا آخر دیدم به خاطر این بود که من کلا انیمه دراپ نمی کنم :|:|:|
:-??/:o
جدی؟! والا برا من که اوج کمدیه و چندباری دیدم‌اش. الانم صحبتش شد فکری شدم دوباره بشینم پاش :D
البته راستش هیچ‌وقت نتونستم رفقا رو راضی کنم بیشتر از یک قسمت ببیننش :|:-"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
قسمت ۱۳ SNK خیلی خوب بود خوشمان آمد :D
هفته بعدم فکر کنم خیلی خوب و جذاب بشه

جایی که نیکولو فهمید گابی، ساشا رو کشته عالی بود. ازینجا به بعد واقعا خوب و قوی طراحی شده بود. اوج نفرت و جنون رو میشد دید تو وجودشون. چیزی که هپچنان ادامه خواهد داشت و به این زودی کشتار به پایان نمیرسه. در نهایت وقتی همه چی آروم شده بود اون دختره سمت گابی حمله کرد خیلی خوب بود. صحنه‌ی ورود ارن هم خیلی خوب دراومده بود. چقدر فرق کرده ریختش! ولی حال میکنم با حالت فعلیش. لحظه‌ای که گابی با ارن روبه‌رو شد خیلی اپیک بود. داشت میمرد از عصبانیت و نفرت :D برای اولین بار میشد یکم تغییر رو توی گابی دید وقتی که نکشتنش. در کل خوشحال شدم این فرار گابی و فالکو رو خیلی کش ندادن. باید ببینیم پیک که نفوذ کرده جه نقشه‌ای داره. این وسط زیک و یلما و ارن هم خیلی غیر قابل پیشبینی هستن

کلا کیفیت انیمه سینوسی اهه، بعضی قسمت ها خوبه، بعضی قسمت ها هم بنظرم جدا افتضاحه!:|

۱۱ و ۱۳ واقعا خیلی خوب بودن از نظر کیفیت. ۱۲ رو واقعا متوجه نمیشم چرا ضعیف شده بود نسبت به ۱۱ :D در کل امیدواریم همین کیفیت رو حفظ کنن برای ۳قسمت آخر و برای پارت ۲ بهترشم بکنن.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
بنظرم این قسمت شینگکی خیلی نسبت به قسمت قبلی بهتر بود.من خودم از کارگردانی، آرت و انیمیشن این قسمت خوشم اومد.
کلا کیفیت انیمه سینوسی اهه، بعضی قسمت ها خوبه، بعضی قسمت ها هم بنظرم جدا افتضاحه!:|
حالا امیدوارم این سه قسمت آخر رو خوب در بیارن.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,436
نام
مسلم
قسمت ۱۳ SNK خیلی خوب بود خوشمان آمد :D
هفته بعدم فکر کنم خیلی خوب و جذاب بشه

جایی که نیکولو فهمید گابی، ساشا رو کشته عالی بود. ازینجا به بعد واقعا خوب و قوی طراحی شده بود. اوج نفرت و جنون رو میشد دید تو وجودشون. چیزی که هپچنان ادامه خواهد داشت و به این زودی کشتار به پایان نمیرسه. در نهایت وقتی همه چی آروم شده بود اون دختره سمت گابی حمله کرد خیلی خوب بود. صحنه‌ی ورود ارن هم خیلی خوب دراومده بود. چقدر فرق کرده ریختش! ولی حال میکنم با حالت فعلیش. لحظه‌ای که گابی با ارن روبه‌رو شد خیلی اپیک بود. داشت میمرد از عصبانیت و نفرت :D برای اولین بار میشد یکم تغییر رو توی گابی دید وقتی که نکشتنش. در کل خوشحال شدم این فرار گابی و فالکو رو خیلی کش ندادن. باید ببینیم پیک که نفوذ کرده جه نقشه‌ای داره. این وسط زیک و یلما و ارن هم خیلی غیر قابل پیشبینی هستن

۱۱ و ۱۳ واقعا خیلی خوب بودن از نظر کیفیت. ۱۲ رو واقعا متوجه نمیشم چرا ضعیف شده بود نسبت به ۱۱ :D در کل امیدواریم همین کیفیت رو حفظ کنن برای ۳قسمت آخر و برای پارت ۲ بهترشم بکنن.
طبق تجربه من از انیمه Shirobako ( :> ) قسمت های مختلف رو تیم های مختلف میسازن، واسه همینم ممکنه توی کیفیت با همدیگه متفاوت باشن :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
عجب قسمتی بود!:o
فالکو با وجود سن کمش چقدر فهمیده‌اس. کارش درسته. یه ذره ار شعورش رو به اون گابی دیوانه می‌دادن چی می‌شد؟ و بازم دم لیوای گرم که از مدت‌ها قبل، این روزا رو می‌دید. زیک فلان‌فلان شده :-w:-&
و ارن... گاهی فکر می‌کنم با این‌همه هیبتی که به‌هم زده بازم همون نوجوون عاصی و ناپخته‌ایه که همه رو تو دردسر می‌ندازه. امیدوارم که اشتباه کنم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
طبق تجربه من از انیمه Shirobako ( :> ) قسمت های مختلف رو تیم های مختلف میسازن، واسه همینم ممکنه توی کیفیت با همدیگه متفاوت باشن :D

کلا دیدن شیروباکو بر هر موجود زنده ای که از انیمیشن لذت میبره واجبه :>
دو سه بار دیدنش هم پیشنهاد میشه

اینجوری بهتر شد به نظرم:p

197640

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
کلا دیدن باکومن بر هر موجود زنده ای که از مانگا و انیمه لذت میبره واجبه :>
دو سه بار دیدنش هم پیشنهاد میشه

اینجوری بهتر شد به نظرم:p

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
279
نام
Abolfazl
نمیدونم از دوستان کسی هنوز انیمه بروتو رو دنبال می کنه یا نه ولی باید بگم قسمت 189 خیلی خفن بود.انیمیشن،پیس مبارزات اصلا یچیز عجیبی بود واسه خودش.@-)اونایی هم که کلا بروتو رو دنبال نمیکنن اینو حداقل بخاطر انیمیشنش ببینن :D

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,663
نمیدونم از دوستان کسی هنوز انیمه بروتو رو دنبال می کنه یا نه ولی باید بگم قسمت 189 خیلی خفن بود.انیمیشن،پیس مبارزات اصلا یچیز عجیبی بود واسه خودش.@-)اونایی هم که کلا بروتو رو دنبال نمیکنن اینو حداقل بخاطر انیمیشنش ببینن :D
من سر اون فایت معروف اپیزود 65 شروعش کردم ولی بعد سر یه فیلر مربوط به دختر چوجی دراپ کردم باز :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر