Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
ببین من خودم از زمانی مشخص شدن وجود یه دنیای دیگه (مارلی و ...) هم در کاره و بعدتر جدا شدن ارن از بقیه، از تک تک اتفاقات داستان شاکی بودم که خب البته بیشترشون واکنش صرفا احساسی بود.:D مشابه قضیه گابی. اینقدری که همیشه بحث با دوستم درباره مانگا با این جمله اون به من تموم می‌شد: "تو یه هیتری":)) وگرنه تقریبا این مسیری بود که انتظار می‌رفت ایسایاما پیش بگیره و خرده‌ای هم نمی‌شه بهش گرفت. همه اینا جدای از اتفاقات چپتر قبله البته. که باز همه اونا هم واسه من رفتن زیر سایه این چپتر آخر و مهم نیست.:-":D و اینکه میگی ارن فالکو رو کنترل کرده همینو اگه پیاده کنیم رو ۱۳۷ همه چی قابله قبول نمی‌شه؟
فقط این موضوع می‌مونه که مانگاکا بیاد اقلا چپتر بعد یه فلش بکی از دید ارن داشته بده و این سوالات ملت جواب داده شه.

وارهمر هم میگی فیک بود دیگه.:D و اینکه نه جالب نمی‌شد. همم؟

احتمالا اتمام داستان باید با نابودی قدرت تایتان‌ها و source of all living matter باشه. و هزینه‌ این قضیه در کنار تاثیرگذار بودن پایان داستان مرگ تعدادی زیادی انسان، دوباره تایتان شده الدیانا و قضایای رابطه ارن میکاسا بود.
من هنوز امیدوارم یومیر یه حرکتی بزنه.

حالا من خیلی وقته اصلا پیگیر این فروم‌ها، ردیت و ... نیستم. شاید یه چیزایی یادم نیست، بذار برم یه دوری بزنم ببینم چه خبره بلکه نظرم عوض شد.:D
10000 درصد با نظرت موافقم. پستت حرف دلم بود.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
به نام خدا
من دث نوت رو شروع کردم دیدن
سومین انیمه سریالی هست که دارم میبینمش :D قبلشم فقط شینگکی رو دیدم با دیمن اسلیر :D
حرفی نظری نصیحتی چیزی اگه دارید بگید :D مثلا دراپش کنم نبینمش یا اینجور چیزا

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
به نام خدا
سومین انیمه سریالی هست که دارم میبینمش :D قبلشم فقط شینگکی رو دیدم با دیمن اسلیر :D
100% ببین! :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
از اونجا که اینجا اسپویل حرامه، جای مانگا هیتر بازی، یا انیمه بازی هیتر گری نیست، از مسئولان گرانقدر تقاضا دارم یه تاپیک free کنار این ایجاد کنند برای کسایی که عین من عشق اسپویل و اسپول بازی هستن یا کل کل. دلم فضای باز میخواد

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
به نام خدا
بسیار انیمه اورریتد هست انتظار کار 10 از 10 نداشته باش :D
بعد آخه مرد مومن این همه انیمه درجه یک مثل اشتاینز گیت و کد گیاس هست اونا رو ول کردی اومدی دث نوت ببینی؟ کدوم از خدا بی خبری این طوری گمراهت کرده؟ :-"

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
بعد آخه مرد مومن این همه انیمه درجه یک مثل اشتاینز گیت و کد گیاس هست اونا رو ول کردی اومدی دث نوت ببینی؟ کدوم از خدا بی خبری این طوری گمراهت کرده؟ :-"
کاملا موافقم،دث نوت مال وقتیه که کارهای اصلی رو دیده باشی،کارش دو نیمه داره یه نیمه شاهکار یه نیمه اشغال،برو سراغ کارهای بهتر،برو فول متال ببین که خیر دنیا و اخرت توشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
از گمراه کردن ملت به دیدن انواع فیت ها جز F/Z که بهتره :p

خوب کاری میکنه، بره همون دث نوت ببینه که بسی هم کار خفن و خوبیه>:)
افت هم داشته باشه، باز اون بخش خفنش رو واقعا نمیشه ازش گذشت و حسابی چالش بر انگیزه:p

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
ببین من خودم از زمانی مشخص شدن وجود یه دنیای دیگه (مارلی و ...) و بعدتر جدا شدن ارن از بقیه، از تک تک اتفاقات داستان شاکی بودم که خب البته بیشترشون واکنش صرفا احساسی بود.:D مشابه قضیه گابی. اینقدری که همیشه بحث با دوستم درباره مانگا با این جمله اون به من تموم می‌شد: "تو یه هیتری":)) وگرنه تقریبا این مسیری بود که انتظار می‌رفت ایسایاما پیش بگیره و خرده‌ای هم نمی‌شه بهش گرفت. همه اینا جدای از اتفاقات چپتر قبله البته. که باز همه اونا هم واسه من رفتن زیر سایه این چپتر آخر و مهم نیست.:-":D و اینکه میگی ارن فالکو رو کنترل کرده همینو اگه پیاده کنیم رو ۱۳۷ همه چی قابل‌ قبول نمی‌شه؟
فقط این موضوع می‌مونه که مانگاکا بیاد اقلا چپتر بعد یه فلش بکی از دید ارن داشته بده و این سوالات ملت جواب داده شه.

وارهمر هم میگی فیک بود دیگه.:D و اینکه نه جالب نمی‌شد. همم؟

احتمالا اتمام داستان باید با نابودی قدرت تایتان‌ها و source of all living matter باشه. و هزینه‌ این قضیه در کنار تاثیرگذار بودن پایان داستان مرگ تعدادی زیادی انسان، دوباره تایتان شده الدیانا و قضایای رابطه ارن میکاسا بود.
من هنوز امیدوارم یومیر یه حرکتی بزنه.

حالا من خیلی وقته اصلا پیگیر این فروم‌ها، ردیت و ... نیستم. شاید یه چیزایی یادم نیست، بذار برم یه دوری بزنم ببینم چه خبره بلکه نظرم عوض شد.:D
نمیدونم
It doesn’t matter one way or another
ارن چپترهای قبلی گفته بود دوستام باید زندگی بلندی داشته باشن بعدم با حرکتی که اینجا زد کل فلسفه اش زیر سوال رفت. از یک طرف دیگه منطق و رفتار کاراکترها تو این چپترهای آخر فلسفه خود کاراکتر رو زیر سوال میبره. مثل کروگر تو چپتر قبلی یا ارن تو 138. ارن 137 رضایت نمیداد دوستاش رو بکشه حالا اینجا تو یک چپتر نظرش برگشت همشون رو داره میکشه. خب چپتر قبلی میکشتی دیگه :D
وارهمر هم از اول لاجیک درست حسابی پشتش نبود منم از مخالفین سر سختش بودم از اول. قیافه اون جماعت دیدنیه فقط :D
کلا ولش کن بیا در مورد این زباله دیگه فکر نکنیم راحت تریم آره ما و 100هزار نفر تو ساب ردیت تایتان فولک هیتریم:-j

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
یه فلسفه مسخره ای هست تو دنیای سینما و انیمه که میگه بریم بگردیم ببین چی خیلی خوب و پرطرفداره گند بزنیم تو اخرش به ریش فن هاش بخندیم. از نمونه های بسیار شناخته شده می توان گیم اف ترون، اتک تایتان، بلیچ، فرار از زندان وتوکیو غول و.... را نام برد. روانشناسان هنوز در نوع طبقه بندی این بیماری و سندرم تردید دارند ولی در وجود این بیماری به قطعیت رسیده اند.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
School Rumble: کلاسیک ترین کار رومنس کمدی تاریخ انیمه :D... نصف تروپ های رومنس کمدی های مدرسه ای بعد از این انیمه اصن جا افتادن. شخصیت اصلیش هاریما کنجی یکی از مردترین مردان انیمه ای تاریخه :D
آی گفتی، این خیلی خوب بود، مانگاش تموم شده؟ دلم خواست ادامه انیمشو بخونم ?‍♂️

اسپویلر کلی زدم که بگم من بیشتر شیپ پسره با خواهر کراشش رو دوست داشتم امیدوارم تو مانگا به هم رسیده باشن هر چند هیچی تو انیمه معلوم نشد

در کنارش هم lovely complex ببینه قشنگ خشنووود شه :>
این دو کار قدیمی رو خیلی دوست دارم، به بقیه هم پیشنهاد میشه حتما ببینید

=-=-=-=-=-=-=-=-=

انیمه Hataraku Maou-sama! فصل دوم هم داره؟ میاد؟ چه قشنگ بود :D
وقتی ماشین زمان اختراع شد حتما میرم به این موقع که پیام دادم به خودم میگم بالاخره فصل بعدیش تایید شد حالشو ببر
(کاش میشد این حرفو برای فصل بعدی no game no life زد ?‍♂️ )

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آی گفتی، این خیلی خوب بود، مانگاش تموم شده؟ دلم خواست ادامه انیمشو بخونم ?‍♂️

مانگاش آره، خیلی وقته تموم شده، پایان محشری هم داشت

و این که می بینم تو هم شیپ ات با من یکیه... A fellow Comrade I see :>

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
سلام انیمه طنز در حد Daily lives of highschool boys چی داریم ؟

گینتاما رو هم چند دور کامل دیدم و مثلش نیست و نخواهد بود :(

GTO رو هم با وجود عتیقه بودنش دیدم و جالب بود :D
سلام. اینا شاید زیاد شبیه‌اش نباشن ولی بی‌شباهت هم نیستن:
Haven't You Heard? I'm Sakamoto: یه جور کار هجوه و خیلی باحال. شخصیت اصلیش یه پسره که به شکل اعصاب خردکنی مثبته و مشدی!
Monthly Girls' Nozaki-kun: شاید از کاورش یه کار لوس به نظر بیاد، ولی اصلا این‌طوری نیست و کمدی عالی‌ای داره. خودم قهقهه می‌زدم بار اول که دیدمش
Nichijou: یحتمل دیده باشیش. کمدیش دیوانه‌وار و خاص و خیلی جاپونیه :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
سلام انیمه طنز در حد Daily lives of highschool boys چی داریم ؟

گینتاما رو هم چند دور کامل دیدم و مثلش نیست و نخواهد بود :(

GTO رو هم با وجود عتیقه بودنش دیدم و جالب بود :D
حالا که آثار قدیمی پیشنهاد میکنیم:D
Midori no Hibi

و بازم هست ولی تنبلیم میشه بگم :D
-----_--------------------
و دیگه اینکه خوشحالم که میبینم دیگران هم به یاکوموXکنجی اعتقاد دارن :D ساواچیکا هم خوب بود ولی چون ژاپن قانون چند نفری ندارن، ناچارا به نفع یاکومو کنار گذاشته میشه.:D تنما هم بره با همون پسر منگله، عشق دست نیافتنیش حال کنه، اصلا لیاقت کنجی هم نداشت :p

مائو هم جزو اولین انیمه هایی بود که دیدم، چقدر به عنوان اولین تجربه کمدیم خوب بود و همیشه دلم میخواست ادامه اش ببینم :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر