Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
یکم فصل دوش از اواسط به بعد ضعیفه و باید باهاش کنار بیای
بقیه اش محشره
یکی از بهترین پایان بندی های بین رومنس کمدی هایی رو هم دیدم که داره

و این که یکم دوز دراماش بالاست. انتظار یه سری کاراکترهای "به شدت" دراماتیک داشته باش تو انیمه :D. البته طول می کشه تا اون روی خودشون رو نشون بدن :D

کارهای کمتر شناخته شده ولی خوب: (من نمیدونم منظورت تو ژانر فقط رومنس کمدیه، یا کلا، واسه همین کلا هر کار آندرریتدی که به ذهنم برسه رو میگم)
Hinamatsuri - این از اون کمدی های نابه که تو فصلی که پخش شد رسما گم شد :| ولی در خفن بودنش هیچ شکی نیست :D
Akudama Drive: این بیشتر این جا به جای کمتر شناخته شده، بدشناخته شده است. از بس @Akiba در موردش چرت و پرت میگه :D
Houseki no Kuni: بای دیفالت من اینو همیشه پینشهاد می دم، خیلی خوبه :x
Flip Flappers: کار عجیب و غریبیه، یه دو سه قسمت ببین، اگه با استایلش و فضای عجیب غریبش ارتباط گرفتی تا تهش ببین. نزدیک ترین چیزی که بهش دیدم همین Wonder Egg Priority ـه که این فصل داریم. هر چند به نظرم WEP کار بهتریه، ولی اینم در کل کار آندرریتد اورجینال باحالیه که سر و ته خودشو خیلی خوب می بنده.
School Rumble: کلاسیک ترین کار رومنس کمدی تاریخ انیمه :D... نصف تروپ های رومنس کمدی های مدرسه ای بعد از این انیمه اصن جا افتادن. شخصیت اصلیش هاریما کنجی یکی از مردترین مردان انیمه ای تاریخه :D
هیناماتسوری و هوسکی که مانگاشو خوندم عالین جفتشون.
فلیپ فلپرز و اسکول رامبل تا حالا نشنیده بودم اسمشونو میرم سراغشون ببینم چیه.
اکوداما هم خودت اینجا تبلیغ کردی دان کردم تا برم ببینم چجوریه :D
ممنون.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
@Z-fan
Akudama Drive: این بیشتر این جا به جای کمتر شناخته شده، بدشناخته شده است. از بس @Akiba در موردش چرت و پرت میگه :D

ده تا پست تا خرخره هایپ براش دادید، دوتا پست دادم که به نظرم در اون حد هایپ نبود:-"
کجا به خاطر من بد شناخته شده هست:-" واقعیا رو وارونه جلوه ندید:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Z-fan

ده تا پست تا خرخره هایپ براش دادید، دوتا پست دادم که به نظرم در اون حد هایپ نبود:-"
کجا به خاطر من بد شناخته شده هست:-" واقعیا رو وارونه جلوه ندید:-"

مقاله ده خطی نمیخواد در مورد انیمه بد گفتن که :D
کافیه بگی "این بده" گند بزنی به ذهنیت یه سری ازش
برعکسش ولی خیلی سخته وقتی یه کار اون قدره شناخته شده نیست
باید کلی پوست بکنم تا یه چیزی یکم آتیشش روشن شه :D
البته Akudama Drive جایزه ی بهترین انیمه سال Anime Trending رو گرفت... از این لحاظ وضعش خوبه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
مقاله ده خطی نمیخواد در مورد انیمه بد گفتن که :D
کافیه بگی "این بده" گند بزنی به ذهنیت یه سری ازش
برعکسش ولی خیلی سخته وقتی یه کار اون قدره شناخته شده نیست
باید کلی پوست بکنم تا یه چیزی یکم آتیشش روشن شه :D
البته Akudama Drive جایزه ی بهترین انیمه سال Anime Trending رو گرفت... از این لحاظ وضعش خوبه :D
خوب...همون بده هم نگفتم:-" گفتم؟ :-"
گفتم در حد هایپش نبود:-"

---

دیروز Slime هم رسیدن هفتگی...
امروزم Flying Witch رو استارت زدم:D ... نمیشه زندگی انقدر راحت بگذره بره؟ بی دغدغه؟ :-" :x خوشحال و خندان و ...؟ :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خوب...همون بده هم نگفتم:-" گفتم؟ :-"
گفتم در حد هایپش نبود:-"

کدوم هایپ آخه
یه بار من و محمد از یه انیمه خوشمون اومدها.
باو انیمه تو MAL نمره اش زیر هشته :D... There was literally no hype
فقط من و محمد دو تا پست زدیم واسش.

اگه این جوری که Gosick هایپ ترین انیمه موجود تو ادواره :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
کدوم هایپ آخه
یه بار من و محمد از یه انیمه خوشمون اومدها.
باو انیمه تو MAL نمره اش زیر هشته :D... There was literally no hype
فقط من و محمد دو تا پست زدیم واسش.

اگه این جوری که Gosick هایپ ترین انیمه موجود تو ادواره :D
پستت طولانی بود، برای همین:-" :)) خودش ده اا پست حسابه:D

در مورد گوسیک هم...حقشه :p اگر مخالفی که بگم پرهام بیاد:-"

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
پس بزار راحتش کنم و بگم فقط Fate/Zero رو ببینه و بس>:)
بهترین انتخاب>:)
تو چرا بن نمی شی؟ :D:-"
-----------
شینگکی باید چپتر آخرش بیاد تا معلوم بشه چی به چیه. الان هنوز همه چیز رو هواس و اصلا معلوم نیست تهش قراره چی بشه. البته با یه چپتر یخورده انتظار تویست داشتن منطقی نیست ولی باز هم شخصا یه امیدایی دارم یذره تغییراتی رو ببینیم :-"

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
دوستان یاهاری چطوره؟
شنیدم رومنتیک کمدی خوبیه.
و اینکه چندتا کار کمتر شناخته شده ولی خوب هم معرفی کنید با اخرین نت های شبانه دانلودش کنم. :D
به من که باشه میگم یاهاری اورریته ولی در کل ارزش دیدن داره.

این سه تا رو اگه ندیدی حتما ببین شدیدا کارهای شیک و خوش ساختین :>

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu
Chihayafuru

Keep Your Hands Off Eizouken

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
تو چرا بن نمی شی؟ :D:-"
Plot Armor خفنی داره.
------------
تف توی ذات پلید تنبلی و از زیر کار در رفتن. چرا قسمت جدید واندر اگ آن چه گذشت بود؟
تف توی ذات پلید تنبلی و از زیر کار در رفتن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
فیلم Bungo Stray Dogs و فصل سوم‌ رو دیدم.
خیلی عالی بودن. این یکی از بهترین کار های Studio Bones هست. کیفیت فصل های قبلی رو حفظ کرده بودن و حتی از یک جهاتی بهتر هم شده بود.

یکی از چیزایی که خوشم اومد اینکه کرکتر های قدیمی که قبلا معرفی شدن بخاطر جدیدا ول نمیکرد و داستان بهشون میپرداخت.
حدس میزنم چون دو سال از پخش فصل قبلی گذشته، فصل چهارم پخشش نزدیک باشه. حداقل امیدورام که اینطور باشه چون این فصل هم یک انیمه فرعی ازش ساختن.
پ.ن: خب انگار ساخت فیلم جدید براش رو تایید کردن، پس ادامه اش احتمالا در فیلم دنبال میشه.
امیدوارم پشت بندش فصل چهار هم بدن.:(

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
watch?v=BZwn2XBQROE

من هروقت می خوام خراب دو عالم بشم اینو گوش می دم.
یعنی وقتی یاد اون بخش از انیمه که این موزیک براش پخش شد میفتم می خوام جذب دیوار بشم :((

High rise invasion هم ستینگ جالب داره اخیرا پخش شد از نت فلیکس .

Mirai Nikki طوره
Darwin's Game و Btooom! هم در همین احوالات می چرخن.

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
260
@Ecthelion
جاهای دیگه که این بحث پیش اومد گفتن ارن داشت با قدرت بنیان گذار فالکو رو کنترل میکرد.
تو کل عمرم هیچ جا این حجم از پلات آرمر ندیده بودم. تو اسپویلر قبلی که کامنتای ملت تو ردیت رو کپی پیست کردم حق مطلب رو ادا میکنه نیازی به حرف های تکراری نیست :-"

نمیخوایم در مورد تئوری وارهمر صحبت کنیم؟:-j لیک فیک قبلی که اومد کل یوتیوبرها گذاشته بودن چنلشون خود منم باورم شد دیگه اون واقعیه. بعدم جالبه هنوز یک سری میگن 139 قراره یک اندینگ خیلی خوب باشه :D
معلوم نیست چی تو فکر این جماعت میگذره خب وقتی قدم اول اشتباه برداشته شده جلوتر چطوری میخواد جمعش کنه؟ وقتی که کل منطق سری تو 137 زیر سوال رفت دیگه چجوری میخوان اونو جمع کنن؟ عقل ندارن راحتن بمولا

People: criticizing chapter 137
Fans: wait for 138

people: criticizing chapter 138
Fans: wait for 139

people: criticising chapter 139
Fans: wait for the remake
ببین من خودم از زمانی مشخص شدن وجود یه دنیای دیگه (مارلی و ...) و بعدتر جدا شدن ارن از بقیه، از تک تک اتفاقات داستان شاکی بودم که خب البته بیشترشون واکنش صرفا احساسی بود.:D مشابه قضیه گابی. اینقدری که همیشه بحث با دوستم درباره مانگا با این جمله اون به من تموم می‌شد: "تو یه هیتری":)) وگرنه تقریبا این مسیری بود که انتظار می‌رفت ایسایاما پیش بگیره و خرده‌ای هم نمی‌شه بهش گرفت. همه اینا جدای از اتفاقات چپتر قبله البته. که باز همه اونا هم واسه من رفتن زیر سایه این چپتر آخر و مهم نیست.:-":D و اینکه میگی ارن فالکو رو کنترل کرده همینو اگه پیاده کنیم رو ۱۳۷ همه چی قابل‌ قبول نمی‌شه؟
فقط این موضوع می‌مونه که مانگاکا بیاد اقلا چپتر بعد یه فلش بکی از دید ارن داشته بده و این سوالات ملت جواب داده شه.

وارهمر هم میگی فیک بود دیگه.:D و اینکه نه جالب نمی‌شد. همم؟

احتمالا اتمام داستان باید با نابودی قدرت تایتان‌ها و source of all living matter باشه. و هزینه‌ این قضیه در کنار تاثیرگذار بودن پایان داستان مرگ تعدادی زیادی انسان، دوباره تایتان شده الدیانا و قضایای رابطه ارن میکاسا بود.
من هنوز امیدوارم یومیر یه حرکتی بزنه.

حالا من خیلی وقته اصلا پیگیر این فروم‌ها، ردیت و ... نیستم. شاید یه چیزایی یادم نیست، بذار برم یه دوری بزنم ببینم چه خبره بلکه نظرم عوض شد.:D

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
@emperor 69
Deca-Dence رو دیدم .
انیمه خوبی بود . نمیتونم ایراد خاصی ازش بگیرم و بگم مثلاً از فلان چیزش خوشم نیومد .
اما جوری هم نبود که هایپم کنه .
در مجموع برای منی که این سبک رو دوست دارم راضی کننده بود .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• InfeR
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر