Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,025
نام
Ali
من فکر کنم داشته باشم ولی حواست باشه کامل دوبله نشدها.مبارزاتشم بیشتر حذف شده ولی همونشم عالی بود
پ ن:الان دیدم سی دی اجرا نمیشه،اگه کرجی ادرس بدم یه جا بری بگیری
نه متاسفانه کرج نیستم ولی بازم مرسی

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
گزینه بعدی Akudama Drive بود ولی الان رفتم تو MAL امتیازش زیر 8عه. امتیاز خوبیه ولی خب احتمالا بهتر هم پیدا شه برای منی که هنوز دو رقمی نشده تعداد انیمه هایی که دیدم (9 تا!)
حالا ما خودمون هم دیگه اینقدر ریتینگ MAL رو جدی نمیگیریم.:D بیشتر انیمه ها سر اون هایپ اطراف اش و Word of Mouth میبینیم.
MAL بنظرم زیاد انتخاب خوبی سنجیدن کیفیت نیست! با اینکه حتی لیست Top 100 اش خوبه بنظرم بازم در کل سایت اش بیشتر حکم Popularity Contest رو داره.
حداقل اگه کاری زیاد در موردش صحبت نشده باشه واقعا اینطوره، مثل بعضی انیمه اورجینال ها مثل آکوداما درایو!:D

من خودم بچه های این تاپیک رو خیلی بیشتر از MAL قبول دارم.:D
----
در مورد Fate...اینکه سری اش چرا اینقدر طولانیه؟پول!:D
تو فقط به ترتیب:
Fate Zero(شاهکاره)
Fate Stay Night:Unlimited Blade Works(کلا مالی نیست ولی برای فهمیدن پایینی لازمه)
Fate Stay Night:Heaven's Feel
این آخری خیلی خوبه! سه گانه سینمایی که فیلم آخرش کمتر از یک ماه دیگه میاد.
بقیه سری هیچ چیز جالبی نیست.:D
---
فقط فصل 1 One Punch Man رو ببین. دوم اش مالی نیست.
Bungo Stray Dogs رو هم ببین. کار خوبیه.
فقط فصل 1 اش بیشتر با کرکترا آشنا میشی از فصل دوم اش خیلی عالی میشه.

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
فالکو واسه چی جیغ کشید؟

———————

Now that eren friends are mindless titan they get to live long happy lives, all acording
to plan

Both Jaegerbros had an edgy Ackerman obsessed with them.

Both Jaegerbros got completely sidelined in the final arc.
Both Jaegerbros get decapitated by their Ackerman.

What next, Levi finds Zook's head and kisses that too؟

——————

WTF is going on؟

View attachment IMG_2032.mp4

آخرین ویرایش:

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
261
فالکو واسه چی جیغ کشید؟

———————

Now that eren friends are mindless titan they get to live long happy lives, all acording
to plan

Both Jaegerbros had an edgy Ackerman obsessed with them.

Both Jaegerbros got completely sidelined in the final arc.
Both Jaegerbros get decapitated by their Ackerman.

What next, Levi finds Zook's head and kisses that too؟

——————

WTF is going on؟

View attachment 197358
تخیله انرژی، خشم؟ :-" مگه اینکه بخوای به تایتان کردن بقیه ربطش بدی که خب بعید می‌دونم. ۲ ۳ تا پنل بعد تایتان شدن بقیه. گرچه بازم با توجه به اون خوابی که فالکو اول فصل ۴ می‌بینه و اینطور القا شد که اتک‌تایتان بعدی خودشه؛ محتمله این مورد.

اینا چرا هی گیر دادن ارنو بکشن حالا؟ با این رفتاری که این یارو هزارپاعه داره اینطوره که انگار اگه برگرده سمت ارن، می‌تونه رامبلینگ رو راه بندازه. خب زیک که مرد، اگه بدون زیک می‌شه راهش انداخت که بدون ارن هم باس بشه دیگه.:|
رویا بود اینی که میکاسا دید؟ دقیقا همونی که ارن قسمت اول دیده بود.
با تموم انزجارم ولی الان دیگه سمت پارالل یونیورس هم بره خوشحال می‌شم. واقعا ناراحت‌کننده بود این وضعیت میکاسا‌ارن. :(

همیشه فکر می‌کردم از مرگ این الدیان خوبا خیلی خوشحال شم ولی الان واقعا حسی ندارم.:D

نه بابا قضیه این قدرت تایتان حیوانی مطرحه. داشت جیغ میکشید از تو دهنش نور زد بیرون. بعد اینکه فالکو جیغ کشید ملت تایتان شدن.
خب اینجا موضوعی پیش میاد. مگه تایتان حیوانی حتما نباید مایع نخاعی خودش رو به بقیه انتقال بده تا روشون کنترل داشته باشه؟ خب اینجا که مایع نخاعی فالکو تزریق نشده به ملت. بعدش هم که فالکو جیغ کشید ملت تبدیل شدن به تایتان، فالکو هم روشون کنترل نداره. خب مریضی مگه جیغ میکشی؟ :|
خیلی بولشته اصلا هیچ build-upـی نداشت این مانگا
دقیق خاطرم نیست. قدرت خاص بیست بود این موضوع؟ یه لحظه قاطی شد فکر کردم همه این قدرت رو دارن و تنها تفاوت زیک کنترل کردن تایتان‌هاست؛ به هر حال مهم نیست. ولی اگه با صدای فالکو تبدیل شدن، چیزی که به ذهنم میرسه اینه که ارن با قدرت اتک‌تایتان تا اینجا رو دیده و مشخصا می‌دونست فالکو از روی خشم فریاد می‌کشه. اینکه میگی مایع نخاعیش از کجا اومد هم، همه الدیانا از طریق path به هم متصل هستن و احتمالا اون یارو هزارپاعه به همه دسترسی داره و این شد اون گاز با مشخصات فالکو رو پخش می‌کنه. همه اینا حدسه البته.
تو این ۲ ۳ چپتر اخیر اتفاقات با common sense خود داستان هم مطابقتی نداشته.

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
تخیله انرژی، خشم؟ :-" مگه اینکه بخوای به تایتان کردن بقیه ربطش بدی که خب بعید می‌دونم. ۲ ۳ پنل بعد تایتان شده بقیه. گرچه بازم با توجه به اون خوابی که فالکو اول فصل ۴ می‌بینه و اینطور القا شد که اتک‌تایتان بعدی خودشه؛ محتمله این مورد.

اینا چرا هی گیر دادن ارنو بکشن حالا؟ با این رفتاری که این یارو هزارپاعه داره اینطوره که انگار اگه برگرده سمت ارن، می‌تونه رامبلینگ رو راه بندازه. خب زیک که مرد. اگه بدون زیک می‌شه راهش انداخت که بدون ارن هم باس بشه دیگه.:|
با تموم انزجارم ولی الان دیگه سمت پارالل یونیورس هم بره خوشحال می‌شم. واقعا ناراحت‌کننده بود این وضعیت میکاسا‌ارن. :(

همیشه فکر می‌کردم از مرگ این الدیان خوبا خیلی خوشحال شم ولی الان واقعا حسی ندارم.:D
نه بابا قضیه این قدرت تایتان حیوانی مطرحه. داشت جیغ میکشید از تو دهنش نور زد بیرون. بعد اینکه فالکو جیغ کشید ملت تایتان شدن.
خب اینجا موضوعی پیش میاد. مگه تایتان حیوانی حتما نباید مایع نخاعی خودش رو به بقیه انتقال بده تا روشون کنترل داشته باشه؟ خب اینجا که مایع نخاعی فالکو تزریق نشده به ملت. بعدش هم که فالکو جیغ کشید ملت تبدیل شدن به تایتان، فالکو هم روشون کنترل نداره. خب مریضی مگه جیغ میکشی؟ :|
خیلی بولشته اصلا هیچ build-upـی نداشت این مانگا

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,968
نام
احمد
من تو این چند هفته Made in Abyss و Houseki no Kuni رو دیدم هر دو هم خیلی خوشم اومد. خدا خیرتون بده ! @Z-fan و @Arima Kishou
گزینه بعدی Akudama Drive بود ولی الان رفتم تو MAL امتیازش زیر 8عه. امتیاز خوبیه ولی خب احتمالا بهتر هم پیدا شه برای منی که هنوز دو رقمی نشده تعداد انیمه هایی که دیدم (9 تا!)
Enen no Shouboutai (Fire Force) هم تو گزینه ها بود که زیر 8عه ریتش (میدونم معیار و ملاکم واقعا فحش پذیر هست!)
Tokyo Ghoul هم که گفتن انیمه ش اقتباس خوبی نیست از مانگا ش
موند الان سری Fate که نمیدونم چرا انقدر تعدادشون زیاده! یعنی کدوما رو ببینم و به چه ترتیبی دقیقتا؟
یا اگر گزینه بهتری میشناسید (غیر از Fullmetal Alchemist Brotherhood و Death Note و Attack on Titan و Psycho-Pass و Code Geass و Steins;Gate و Re: Zero و Made in Abyss و Houseki no Kuni)
خلاصه که یک عدد اسم به من بگید بزنم دانلود!
یه چیزی که یه تم تخیلی یا فانتزی طور داشته باشه مثل اکثر اینایی که دیدم
سری فیت خیلی به هم مرتبط نیستن غیر از stay night:ubw و zero که اول باید zero رو ببینی بعد stay night unlimited blade works. سینمایی های stay night هم یه مسیر داستانی متفاوت هست از همون قضیه و به نظر خیلیا سینمایی هاش از سریالیش بهتره.
اگه اینا رو دیدی خوشت اومد بعدش fate apocrypha رو ببین اگه بازم خوشت اومد سینمایی fate grand order و بعدش هم grand order zettai majuu sensen babylonia. سمت extra هم نرو به هیچ عنوان :D
ولی خب کلا سری فیت رو من باشم به کارکشته ها پیشنهاد می دم تا تازه کارا :-"
دو تا انیمه پیشنهادی من جای سری فیت که البته فازشون هم با اینایی که دیدی فرق داره یکی boku dake ga inai machi هست یکی هم angel beats!.
اگه حتما تو همون فاز ها می خوای boku no hero academia و sword art online الان اومدن تو ذهنم هر دو هم ارزش دیدن دارن.
خلاصه که انتخاب با خودته دیگه :-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
تخیله انرژی، خشم؟ :-" مگه اینکه بخوای به تایتان کردن بقیه ربطش بدی که خب بعید می‌دونم. ۲ ۳ تا پنل بعد تایتان شدن بقیه. گرچه بازم با توجه به اون خوابی که فالکو اول فصل ۴ می‌بینه و اینطور القا شد که اتک‌تایتان بعدی خودشه؛ محتمله این مورد.

اینا چرا هی گیر دادن ارنو بکشن حالا؟ با این رفتاری که این یارو هزارپاعه داره اینطوره که انگار اگه برگرده سمت ارن، می‌تونه رامبلینگ رو راه بندازه. خب زیک که مرد، اگه بدون زیک می‌شه راهش انداخت که بدون ارن هم باس بشه دیگه.:|

دقیق خاطرم نیست. قدرت خاص بیست بود این موضوع؟ یه لحظه قاطی شد فکر کردم همه این قدرت رو دارن و تنها تفاوت زیک کنترل کردن تایتان‌هاست؛ به هر حال مهم نیست. ولی اگه با صدای فالکو تبدیل شدن، چیزی که به ذهنم میرسه اینه که ارن با قدرت اتک‌تایتان تا اینجا رو دیده و مشخصا می‌دونست فالکو از روی خشم فریاد می‌کشه. اینکه میگی مایع نخاعیش از کجا اومد هم، همه الدیانا از طریق path به هم متصل هستن و احتمالا اون یارو هزارپاعه به همه دسترسی داره و این شد اون گاز با مشخصات فالکو رو پخش می‌کنه. همه اینا حدسه البته.
تو این ۲ ۳ چپتر اخیر اتفاقات با common sense خود داستان هم مطابقتی نداشته.
حس عجیبی دارم ، کوفت بگیره به این مانگا ، انصافا هرچی فکر میکنم با اون مسیر و جهتی که حتی اگه بگیم از همون اول هم شروع شده بود ، اشتباه نگفتیم) پایانی جز این به ذهنم نمیرسید، جمع کردن داستان دیگه خیلی سخت شده بود، منم خودمو برای هر چیزی آماده کرده بودم

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
من از اولم با این اتک تایتان حال نمیکردم باز صد رحمت به فریتیل باز سعی میکرد کاوایی بازی دربیاره ادم رو به زور نگه داره این که از اول اونم نداشت.
به جای این مزخرف برید دراگون بال ببینید شاید رستگار شدید

آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
اون لبخند یمیر اون اخر یکم عجیبه بعیده ارن به این کشکی بمیره
چیز به لبخندش ، یه فحش هم خود یمیر میخواد، فازش مشخص نیست اصلا، ولی در کل اصلا ارن بمیره یا نمیره ، وقتی به چپتر های قبلی نگاه میکنم، زیاد راضی نیستم ولی در عین حال به چپتر های آینده امید دارم، یعنی فکر کنم در اصل دلم نمیخواد بعد این همه مدت دنبال کردن انیمه و مانگا از سال 2015 بخوره تو ذوقم و مطمعن هم هستم که نمیخوره. چون چند ساله که داریم دنبالش میکنیم و هر ماه دنبال کردن هر چپتر یعنی یه عادت شده بود واسم. نه اذیتم میکنه نه آنچنان سر ذوقم میاره، واسه همین میگم در کل و در مجموع راضی بودم ( غیر این چپتر های اخر اونم دلیلش رو بالا گفتم)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
سری فیت خیلی به هم مرتبط نیستن غیر از stay night:ubw و zero که اول باید zero رو ببینی بعد stay night unlimited blade works. سینمایی های stay night هم یه مسیر داستانی متفاوت هست از همون قضیه و به نظر خیلیا سینمایی هاش از سریالیش بهتره.
اگه اینا رو دیدی خوشت اومد بعدش fate apocrypha رو ببین اگه بازم خوشت اومد سینمایی fate grand order و بعدش هم grand order zettai majuu sensen babylonia. سمت extra هم نرو به هیچ عنوان :D
ولی خب کلا سری فیت رو من باشم به کارکشته ها پیشنهاد می دم تا تازه کارا :-"
دو تا انیمه پیشنهادی من جای سری فیت که البته فازشون هم با اینایی که دیدی فرق داره یکی boku dake ga inai machi هست یکی هم angel beats!.
اگه حتما تو همون فاز ها می خوای boku no hero academia و sword art online الان اومدن تو ذهنم هر دو هم ارزش دیدن دارن.
خلاصه که انتخاب با خودته دیگه :-"
پس بزار راحتش کنم و بگم فقط Fate/Zero رو ببینه و بس>:)
بهترین انتخاب>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر