Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بنده تضمین می‌دم اگر یه روزی دستم بهت برسه، کاری می‌کنم ایسکای بشی. خیالت راحت.:>

آره. اون موقع ۹ سالش بوده. الان ۱۹ سالش شده.
Matsuura Ayu

سید، تو هم مثل امیر آکیبا یه سری ویژگی داری که فقط مال خودته. و منحصر به فردی.
ولی منحصر به فردیت از نوع بدشه. برو خودت رو اصلاح کن:D
البته برسرک کلاً چیز اور ریتدی ـه:>
موقع ایسکای میسه نوع دنیاش رو خودمون انتخاب کنیم؟ از این فانتزی ها میخوام! نبرنم یهو یه دنیای مکا :-"

9سال... 19 سال... تو عادت کردی به گذر زمان و خس پیری...این چیزا رو به ما نگو حس نابودی میکنیم:-"

منم قبول دارم منحصر به فردیش از نوع بده! همه که مثل من خوب در نمیان:D

در مورد برسرک هم درست میگی:p

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,026
نام
Ali
حالا به نظرتون من کدوم ورژن Berserk رو ببینم؟ :D
خیلی وقته تو لیسته اما نشده برم سر وقتش. الان زمان مناسبیه برای دیدنش
بنظر من علی الحساب با مانگا شروع کن و موسیقی های ورژن 1997 رو همزمان با مانگا خوندن پلی کن :D
اون سه گانه golden age که بچه ها میگن کوتاهه و 2012 اومده و اگر نمیخوای خیلی تایم بزاری خوبه
اون ورژن 1997 طولانیه و عالیه

اون نسخه های برسرک 2016 و 2017 هم اگر حواسشون نباشه 9 شب برن بیرون به عنوان زباله جمعشون میکنن

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
به عنوان کسی که اصلا فکر نمی‌کرد از یه مانگا خوشش بیاد این رو می‌گم، بهترین راه تجربه برزرک اینه که بشینی مانگا رو بخونی و پس‌زمینه هم یه پلی‌لیست دوم متال پلی کنی :D
اون سه‌گانه آرک گلدن ایج و انیمه قدیمی هم با این که خیلی خوبن، ولی اصلا حق مطلب رو ادا نمی‌کنن.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
یه چند تا منهوا (چینی یا کره ای) معرفی میکنید که جدی باشه ، مثلا یه چیزی تو مایه های برسرک و ...
سولو لولینگ چطوره؟

به نظر من کلا بورو مانگا برسرک بخون ، فکر کن انیمه نداره.
---
نمیدونم اینا رو دیدی یا نه ، ولی این چند تا انیمه رو هم من بهت پیشنهاد میکنم ببینی:
Steins;Gate
Shigatsu wa Kimi no Uso
Hajime no Ippo (با این کار ورزشی رو شروع کن ، دنیایه برا خودش ژانر ورزشی)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نشستم ۶ قسمت از آکوداما رو دیدم، واقعا انتظار نداشتم نویسنده دانگان همچین داستان ضعیفی بنویسه.
از اون طرف ۶ قسمت هم از نانا دیدم، این یکی بیشتر به سبک دانگان میخوره.
یکی بالاخره با من هم نظر شد:(

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
یه چند تا منهوا (چینی یا کره ای) معرفی میکنید که جدی باشه ، مثلا یه چیزی تو مایه های برسرک و ...
سولو لولینگ چطوره؟

به نظر من کلا بورو مانگا برسرک بخون ، فکر کن انیمه نداره.
---
نمیدونم اینا رو دیدی یا نه ، ولی این چند تا انیمه رو هم من بهت پیشنهاد میکنم ببینی:
Steins;Gate
Shigatsu wa Kimi no Uso
Hajime no Ippo (با این کار ورزشی رو شروع کن ، دنیایه برا خودش ژانر ورزشی)

شبیه کاری که میخوای نمیدونم هستند یا نه ولی تو کارای جدی اینا رو من میخونم که کارای نسبتآ خوبی هستند :

Solo Leveling
The Beginning After The End
Second Life Ranker
Legend of the Northern Blade
Omniscient Reader’s Viewpoint
Tower of God

سولو هم به نظر من عالیه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
یکی بالاخره با من هم نظر شد:(
آره برای خودم هم عجیب بود:D

شاید چون اسم دانگان که اومد انتظار بیهوده ازش پیدا کردم. حتی یه بار دیگه هم سعی کردم که ادامه بدم ولی واقعا علاوه بر ضعف داستانی، شخصیت های نچسبی هم داشت و دوباره دراپ کردم.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
اینجوری که شما میگین من هم مانگا برزرک رو بذارم ایشالا سر 40 سالگی شروعش کنم که تموم شده باشه اینجوری نمیشه :D
تا پنجاه جا داری داداش،طرف نزدیک سی ساله داره چپتر میده اندازه این کیمتسو نشده هنوز

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم...
در راستای بحث مانگای berserk، فقط اومدم بگم که به نظر منم اورریت هست و والا از چپتر 170-180 به بعد همینطور میره که بدتر بشه :-"

اما... آرک golden age و پایانش بدون شک یکی از بهترین آرک ها بین همه ی مانگا هایی هست که تا حالا خوندم، یعنی اگه داستان و مانگا بعد اون آرک تموم میشدن یکی از خفن ترین و بهترین پایان های ممکن برای یه داستان میشد :-"

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
اهم...
در راستای بحث مانگای berserk، فقط اومدم بگم که به نظر منم اورریت هست و والا از چپتر 170-180 به بعد همینطور میره که بدتر بشه :-"

اما... آرک golden age و پایانش بدون شک یکی از بهترین آرک ها بین همه ی مانگا هایی هست که تا حالا خوندم، یعنی اگه داستان و مانگا بعد اون آرک تموم میشدن یکی از خفن ترین و بهترین پایان های ممکن برای یه داستان میشد :-"
خب اونوقت که نمیشد برسرک.تهش میشد بلک کلاور

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر