Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
الان Usagi Drop رو شروع کردم و ۳قسمت دیدم
واقعا تحمل این حجم از Cuteness رو ندارم :( از درون ذوب میکنه آدمو. خیلی خوبه لعنتی. میخواستم طبق معمول بعد تموم کردن بیام اینجا بنویسم اما واقعا نمیتونستم صبر کنم :D چقدر رابطه‌ی دایچیکی و رین خوب و قشنگه. چقدر آرت استایل خوبی داره. یعنی این یه لول آرامش‌بخش بودنش بیشتره به خاطر همین آرتش. شخصیتاشم خیلی خوب طراحی کردن از نظر ظاهری. همشون عالین. حس میکنم این روی انیمه رو بیشتر دوس دارم! ترکیب سبکای مختلف و دیدنشون کنار هم خیلی خوبه و امکان نداره خسته بشی. هیچوقت فکر نمیکردم بدون کنسول و گیم طاقت بیارم اما به لطف انیمه همه چیز خوب پیش میره :D
اِ چی شد رفتی سراغش!
این رو کاش با فاصله ی بیشتری میدیدی:D

ولی UD یکی از کارهای محبوب منه، فوق العاده ست! فوق العاده:x

چهارتا OVA کوتاه هم داشت، بعد تموم شدن حتما اونا رو هم ببین:x

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
اِ چی شد رفتی سراغش!
این رو کاش با فاصله ی بیشتری میدیدی:D
ولی UD یکی از کارهای محبوب منه، فوق العاده ست! فوق العاده:x
چهارتا OVA کوتاه هم داشت، بعد تموم شدن حتما اونا رو هم ببین:x

نتونستم طاقت بیارم. خودمم تو فکرش بودم بعد دیدن چند قسمت دیگه از ناروتو برم سراغش ولی پوسترش رو دیدم دیگه نشد مقاومت کنم :D ولی خب همین الانشم شدیدا دارم لذت میبرم. یعنی اونجوری نبوده که ۲تا کار پشت هم که شبیه هستن ببینم، زده شده باشم.

خب انیمه ها تموم بشه چکار میخوای بکنی؟منظورم کارهای خوبه ها وگرنه تا دلت بخواد کار مزخرف هست
پ. ن: چه پست لخت و بی رحمی گذاشتم.خودم بدم اومد

اصن نگران اونش نیستم. تو همین مدت بچه‌ها به بقیه انیمه معرفی میکردن همه رو لیست کردم که ببینم در آینده + اینکه انیمه‌های مثل ناروتو و وان‌پیس هم هستن که تا مدت نامعلومی سرگرم میکنن. به عنوان کسی که تازه چند ماهه شروع کرده به انیمه دیدن، حتی نزدیک تموم شدنشونم نیستم که بخوام نگران باشم

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
تمام 3 فصل انیمه Free که موضوع اون مربوط به ورزش شنا هست رو دیدم. نسبتا سرگرم کننده بود و لذت بردم.
تا قبل از اون انیمه با موضوع ورزشی فقط Ganbare Kickers ، سری کاپیتان سوباسا و Giant Killing رو دیده بودم.

راستی انیمه Free رو جستجوی تصویری توی گوگل کردم و این عکس قشنگ رو پیدا کردم و گفتم با شما هم به اشتراک بزارم :x

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
نویدی فکر میکنی خیلی انیمه داری،ولی این طور که تو داری خوبها رو مسلسلی میبینی چند ماه دیگه کم میاری.فکر میکنی چندتا کار خوب مثل این اوسوگی دراپ داریم؟؟اینا رو نباید تخت گاز بری باید قسمت قسمت مزه کنی.چون دیگه تکرار نمیشن.فکر میکنی بعد اتک تایتان کار اکشن میتونی ببینی؟؟
خلاصه لذت این کارها رو ببر چون تکرار نشدنی هستن.حاضرم خیلی از چیزام رو میدادم دوباره مثل تو از صفر شروع میکردم و لذت میبردم.
این حرف خیلی از بچه ها هستا
قدر الانت رو بدون و تخته گاز نرو.رو کارها تحمل و دقت کن.لذتش رو ببر
جای تو باشم از زیرنویسها هم لذت میبرم.بعضی زیرنویسا هدیه بهشتی هستن برای اوتاکوهای ایرانی مخصوصا کارهای بچه های انیمورلد

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
نویدی فکر میکنی خیلی انیمه داری،ولی این طور که تو داری خوبها رو مسلسلی میبینی چند ماه دیگه کم میاری.فکر میکنی چندتا کار خوب مثل این اوسوگی دراپ داریم؟؟اینا رو نباید تخت گاز بری باید قسمت قسمت مزه کنی.چون دیگه تکرار نمیشن.فکر میکنی بعد اتک تایتان کار اکشن میتونی ببینی؟؟
خلاصه لذت این کارها رو ببر چون تکرار نشدنی هستن.حاضرم خیلی از چیزام رو میدادم دوباره مثل تو از صفر شروع میکردم و لذت میبردم.
این حرف خیلی از بچه ها هستا
قدر الانت رو بدون و تخته گاز نرو.رو کارها تحمل و دقت کن.لذتش رو ببر
جای تو باشم از زیرنویسها هم لذت میبرم.بعضی زیرنویسا هدیه بهشتی هستن برای اوتاکوهای ایرانی مخصوصا کارهای بچه های انیمورلد

آره متوجهم چی میگی. این مدت رگباری کار خوب دیدم البته همشون پیشنهاد بچه‌ها بوده غیر از بلک لاگون هرچی رو دیدم دوس داشتم. حقیقتش هیچوقتم انیمه‌هارو باهم مقایسه نکردم که بگم این ازون بهتر بود و یا تو این سبک انیمه فقط فلان کار، بقیه به درد نمیخورن. در مورد AOT که اسمشو آوردی درسته خیلی خوبه ولی اونجوری نبوده که بگم هیچ کار خوبی مثلش ندیدم و نخواهم دید. بالاخره یه روزی دستم به PS5 میرسه و این سرعت دیدن انیمه‌های خوب کم میشه :D همین الانم خیلی وقت نمیکنم ببینم. مثلا ناروتو رو تازه ۲۰ قسمت دیدم بعد حدود ۲هفته که شروعش کردم. ولی خب روزایی که تایمش باشه تا بتونم استفاده میکنم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آره متوجهم چی میگی. این مدت رگباری کار خوب دیدم البته همشون پیشنهاد بچه‌ها بوده غیر از بلک لاگون هرچی رو دیدم دوس داشتم. حقیقتش هیچوقتم انیمه‌هارو باهم مقایسه نکردم که بگم این ازون بهتر بود و یا تو این سبک انیمه فقط فلان کار، بقیه به درد نمیخورن. در مورد AOT که اسمشو آوردی درسته خیلی خوبه ولی اونجوری نبوده که بگم هیچ کار خوبی مثلش ندیدم و نخواهم دید. بالاخره یه روزی دستم به PS5 میرسه و این سرعت دیدن انیمه‌های خوب کم میشه :D همین الانم خیلی وقت نمیکنم ببینم. مثلا ناروتو رو تازه ۲۰ قسمت دیدم بعد حدود ۲هفته که شروعش کردم. ولی خب روزایی که تایمش باشه تا بتونم استفاده میکنم.
آخرش کم میاد:-" ولی ببین...همه همینند! به ما گفتن، ما به بعدیا گفتیم، تو به بقیه میگی، ولی همه همینیم! نمیتونیم بی خیال کارای خوب بشیم:)) :-"
در مورد بلک لاگونم شرم کن:(

ولی فقط به نظرم همه کارهای یه سبک رو پست سر هم نبین:-"

یعنی یه مدت اکشن، دوباره یه مدت Slice of Life ، یه مدت یهو رومنس و ... نبین:D
نوبتی برو سراغ هر سبک:D

---

Mushoku Tensei رو شروع کردم...
فعلا چهار قسمت دیدم:-"

هروقت ایسکای جدید(و جالب) شروع میکنم، دلم میخواد برم به آغوش Truck Kun و ایسکای بشم:(

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,020
نام
Ali
دوستان دوتا سوال یکی اینکه برای دیدن گینتاما کدوم انیمه ها رو باید دیده باشیم که اشاره ها رو خوب متوجه بشیم یکی دیگه اینکه من تا حالا سمت berserk نرفتم نه انیمه نه مانگا چطوری باید شروعش کنم؟ مستقیم برم سراغ مانگا ؟
حقانیت برسرک تو مانگاشه ، با مانگا شروع کن و پیش بیا ، وقتی مانگا رو رسیدی تا چپتر انتشار یافته برو سراغ انیمش که برای 1997 هست ، غیر از این انیمه هم هیچ انیمه ی دیگه ای از برسرک نبین

در مورد berserk به نظر من ولش کنی سنگین تره چرا چون انیمه هاش که همه چرت و پرت و ناقصن و به شدت مذخرفن غیر از سه تا فیلم golden age که خیلی خوبن ولی از نظر داستانی در حده افتتاحین و جلوتر نمیره خوده مانگا هم که سکته مغزی کرده در شرایط زندگی نباتی هست هر 4 ماه 15 صفحه ازش میاد زمان نوه یا نتیجت شاید تموم شه اونا باید برن بخوننش
انیمه 1997 سلام میرسونه خدمتتون:-h

حداقل تو چندتا کمدی معرفی کن جز گینتاما و وان پانچ من
اینجا حکومته انگار رفقا جواب همو میدن فقط
سلام عزیز دل
barakamon
great teacher onizuka
prison school (+18)
konosuba
aho girl
mob psycho هرچند نمیشه گفت ژانر اصلیش کمدیه ولی قسمت های طنز هم داره
azumanga daioh

آره یه جوری شده! حالا نمی‌دونم طراحی‌ها توی این بخش از داستان داخل مانگا چطوریه و آدم می‌ترسه سرچ کنه و کل ماجراها لو بره، ولی طراحی انیمه یه حالت خشکی پیدا کرده نسبت به قبل.
والا خلیل اون قسمت‌های خفنی که پشت سر هم پخش شدن، باعث می‌شن نتونم راحت امتیاز کم بدم! :D یعنی اونا برام ۱۱/۱۰ بودن، ولی از طرف دیگه بخش زیادی از این فصل در حد ۳/۱۰ بوده و اون وسط‌ها یه سری جاها هم متوسط. میانگینش برام میشه در حد ۵ و ۶ اینا، ولی باز منتظرم ببینم در ادامه چی میشه. :D
کار خوبی میکنی کوچکترین سرچ مساوی با لو رفتن چندتا پیچش داستانی :D
تو مانگا هم قضیه همینه به نظر من این چند چپتر اخر کیفیت کاراکتر ها افت کرده

برادران مانگا خوان
الان بعد سه سال رفتم سراغ برسرک یعنی تو ایمدت همین چندتا فقط اومده؟؟؟؟مانگا اور لورد به جایی رسیده یانه؟؟
عزیزان انیمه باز
سری انیمهmagi کنسل شده؟بعد ارک علاالدین چیزی نیمده؟

این یکی رو هر کی دوست داشت جواب بده
چه بلایی سر انیمه لیست اومده؟رفت کنار دست تک انیمه؟؟؟

برادر ... مانگا برسرک تقریبا هر 100 سال یکبار اگر قمر در عقرب نباشه و ستاره ها در جای درست خودشون باشن یه چپتر میاد خداییش از سه سال چه انتظاری داشتی؟
مانگاکا میگه مشکلات فیزیکی داره و نمیتونه زیاد کار کنه ولی بنظرم زده گاراژ و داره با پولی که از برسرک دراورده حالشو میبره یه جا خوندم سود حاصله از انیمه و مانگا و گیم غیره ش چندین میلیون دلاریه ! منم جای اون بودم میزدم بغل از منظره لذت میبردم و هر چندوقت یه بار یه چپتر میدادم بیرون
ولی ! ولی از حق نگذریم کیفیت هنری هر چپتر فوق العادست... من ترجیه میدم کار زمان ببره و مانگاکا عجله نکنه
مانگا اورلرد که از خود انیمه هم عقب تره ! چون سورس اصلی لایت ناوله (؟)
ماگی هم اخرین خبر میگفت 2021-2022 یه اسپین اف 2016 داشت (؟)

هستش که(؟) فقط شیلتره فکر کنم
من از سایتشون استفاده نمیکنم دقیق نمیدونم

سلام دوستان من انیمه باز نیستم اصلا فقط در حد همون سوباسا اینا:D یکی از دلایل اصلیش اینه که با زبان ژاپنی حال نمیکنم. حالا میخوام چند تا انیمه رو اگه میشه استارت بزنم چون دوبله شدن. البته میدونم که همشون انیمه های معروف و معظم هستن:D
وان پیس
ناروتو
اتک آن تایتان

لطفا نظراتتون رو در موردشون بگید. خودم نظرم بیشتر رو وان پیس هست چند لحظه شو دیدم خیلی حال کردم باهاش
نمیدونم این شرایطی که توش هستی بخاطر رفیق ناباب بوده یا خودت مسیر رو اشتباه رفتی...
ولی نگران نباش هنوز دیر نشده مرد ! با حمایت بچه های اینجا و اراده خودت هنوزم میتونی برگردی >:D<
اینو بدون که ما همه اینجا اماده ایم تا کمکت کنیم ... تا مسیر صحیح انیمه دیدن رو پیدا کنی
مسیری که همانا دوبله ژاپنی هست !

حالا جدای از این بحث ها بنظرم انیمه رو با کارهای کوتاه شروع کنی بهتره ، اتک آن تایتان کوتاه تر از اون دو تای دیگه هست و تقریبا تموم شده با همین شروع کن
اما وان پیس هم خوبه

الان Usagi Drop رو شروع کردم و ۳قسمت دیدم
واقعا تحمل این حجم از Cuteness رو ندارم :( از درون ذوب میکنه آدمو. خیلی خوبه لعنتی. میخواستم طبق معمول بعد تموم کردن بیام اینجا بنویسم اما واقعا نمیتونستم صبر کنم :D چقدر رابطه‌ی دایچیکی و رین خوب و قشنگه. چقدر آرت استایل خوبی داره. یعنی این یه لول آرامش‌بخش بودنش بیشتره به خاطر همین آرتش. شخصیتاشم خیلی خوب طراحی کردن از نظر ظاهری. همشون عالین. حس میکنم این روی انیمه رو بیشتر دوس دارم! ترکیب سبکای مختلف و دیدنشون کنار هم خیلی خوبه و امکان نداره خسته بشی. هیچوقت فکر نمیکردم بدون کنسول و گیم طاقت بیارم اما به لطف انیمه همه چیز خوب پیش میره :D
usagi جزو معدود کارهایی هست که نمیاد یه بچه بی صاحب رو بندازه تو کادر و هی گریه ، خنده و مظلوم نمایی زورکی ازش بگیره تا کاوایی باشه
cringy نیست که تو این ژانر خیلی ارزشمنده ، کاملا انسانی و در عین حال wholesome هست
_______________________________________________________________________________________

jujutso kaisen
نمیدونم چرا با وجود اینکه کار مشکل خاصی نداره ولی به دلم اونجور که باید نمیشینه ... نه که بد باشه ، ابدا ! گرافیک عالی ، داستان خوب ، دوبلور ها یک !
تنها ایرادی که بطور مشخص بتونم انگشت روش بزرام شاید یک مقدار ماست بودن شخصیت اصلی و یکم گنگ بودن قدرت ها و عالم شونه ...
اما قضیه اینا نیست
یه جورایی احساس میکنم خالق اثر بر اساس مبنای ریاضی اومده یه چیزی ساخته که همه چیزش اندازه گیری شده و بر اساس فرموله !
یه جورایی انگار قبلا دیدمش و منظورم ناروتو هم نیست ، واقعا نمیدونم چجور توضیح بدم :D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
@Sarvior

یکی هم با وان پیس میخواد شروع کنه بنده خدا رو آدرس جای دیگه بهش نده:D بزار شروع کنه:D

---
در مورد Usagi Drop اگر اشتباه نکنم میگفتن یه دختر 9 ساله صداپیشه ش بود... درسته؟
@Police _ 110 ؟
شاید از دلایل خفنی که انقدررر رین چان به دل نشست، همین بوده:x

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,020
نام
Ali
@Sarvior

یکی هم با وان پیس میخواد شروع کنه بنده خدا رو آدرس جای دیگه بهش نده:D بزار شروع کنه:D
صداشو در نیار ، میخوام بره چند تا کار ببینه تا بعد که میاد سراغ وان پیس بدونه چه اثری گرانقدری جلوشه >:)
( الانم با کامنتی که گذاشتم دارم با تکنیک مهندسی معکوس وسوسه ش میکنم بیاد وان پیس ببینه ) :D

جدای از شوخی دو سه تا کار کوتاه تر ببینه بعد بیاد سر وانپیس بنظرم بد نیست

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,020
نام
Ali
من هنوزم فکر می کنم تنها موجود زنده ای هستم که سه گانه سینمایی 2013 برسرک رو به انیمه 1997 ـش با اختـــــلاف ترجیح میدم :D

میدونی چیه ؟

197115
197117

سورس رو که ایشالا همه میدونن ؟ اگر نمیدونین متن عکس دوم رو + guts theme سرچ کنین:D

ولی دور از شوخی ، انصافا چرا ؟ :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
هروقت ایسکای جدید(و جالب) شروع میکنم، دلم میخواد برم به آغوش Truck Kun و ایسکای بشم:(
بنده تضمین می‌دم اگر یه روزی دستم بهت برسه، کاری می‌کنم ایسکای بشی. خیالت راحت.:>
@Sarvior

در مورد Usagi Drop اگر اشتباه نکنم میگفتن یه دختر 9 ساله صداپیشه ش بود... درسته؟
@Police _ 110 ؟
شاید از دلایل خفنی که انقدررر رین چان به دل نشست، همین بوده:x
آره. اون موقع ۹ سالش بوده. الان ۱۹ سالش شده.
Matsuura Ayu
من هنوزم فکر می کنم تنها موجود زنده ای هستم که سه گانه سینمایی 2013 برسرک رو به انیمه 1997 ـش با اختـــــلاف ترجیح میدم :D
سید، تو هم مثل امیر آکیبا یه سری ویژگی داری که فقط مال خودته. و منحصر به فردی.
ولی منحصر به فردیت از نوع بدشه. برو خودت رو اصلاح کن:D
البته برسرک کلاً چیز اور ریتدی ـه:>

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ولی دور از شوخی ، انصافا چرا ؟ :D

اون اتمسفر و شدت خشونت انیمه 1997 رو نداره درست
ولی خیییلی وفادار تره به منبع اقتباسش، انیمیشن هاش واقعا خوبن.. حتی CGI هاشم واقعا تر و تمیزن. خشونت شم کمتره ولی بازم عین چی بالاست. اتمسفر خاص خودشم داره در کل
و پایان بندی شم خیییلی بهتر از انیمه 1997 ـه

تنها چیزی که برام تو انیمه 1997 با اختلاف بهتره، موسیقی شه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,359
نام
محمد
تنها نیستی! منم نظرم همیشه این بوده.:D
---
خیلی این قسمت Re:Zero عالی بود، سخته انتظار قسمت های بعدی!:(

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
260
آقا ژاپنی دوس ندارم دیگه چیکارم دارین آخه:D
حالا درسته منم با بقیه موافقم که خونت مباحه ولی خب حق می‌دم بهت چون خودم همین حس نفرت رو به زبان کره‌ای دارم.:D
ولی جدی اگه می‌خوای دوبله ببینی و از روی علاقه به داستانه که می‌خوای ببینش و نه صرفا انیمه بودن؛ برو مانگا بخون و بینش هم چهارتا AMV و Funny moments از یوتیوب ببین خیلی بهتره.:D
خب انیمه ها تموم بشه چکار میخوای بکنی؟منظورم کارهای خوبه ها وگرنه تا دلت بخواد کار مزخرف هست
پ. ن: چه پست لخت و بی رحمی گذاشتم.خودم بدم اومد
از اونجایی که یه حس زخم خوردنی از این موضوع دارم همیشه حس می‌کنم باید بهش واکنش نشون بدم.:-"
انیمه ها هیچ وقت تموم نمیشن. همیشه انیمه خوب بره دیدن هست. فرض بر محال که دیگه نبود هم نهایتش میری سمت منبع اصلی؛ مانگا، مانهوا و اون نسخه چینیش.:))
در کنار اینا فیلم، سریال و انیمیشن هم هست. کتاب و گیم هم هست.:| تازه به نظرم کوچ از انیمه به گیم و کتاب راحت تره. انیمه رو صرفا نشستی نگاه می‌کنی و هیچ اینتراکشنی باهاش نداری. برخلاف بازی یا کتاب که بسته به ژانر از قوه تخیلت هم ممکنه استفاده کنی.
اینه که سرگرمی‌ها ممکنه تکراری شن ولی تموم شدنی نیستن. چیزی که تموم میشه وقته.:D

نویدی که فکر می‌کنی خیلی انیمه داری، کاملا درست فکر می‌کنی.:D

دقیقا آقا. قدرتاشون خیلی چرت و پرت و مبهمه.:-" به ۲ زبان زنده دنیا پیگیر انیمه و مانگا هستم باز هم خیلی جاها چرت و پرته. دقیقا این قضیه ضرب + در + رو یجا گفته بود. :)) @Sarvior
خود مانگاکا هر سری میاد یه توضیحی چیزی درباره قدرتا بده کلی عذرخواهی می‌کنه که ببخشید پیچیده‌ست اینا. :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر