Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
نه! شما با مساوات آشنا نیستید! بزارید از اون ور بوم بیفتم :D

یه انیمه مثل Kimi to Boku
یا نهایت Daily Lives of High School Boys معرفی کنید:))

خوبه اینجوری؟ :p

شیطونه میگه اون عنیمه ممنوعه تاپیک *$(*%^&_Bo رو پیشنهاد بدم...با این سلیقه ی که داری :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
شیطونه میگه اون عنیمه ممنوعه تاپیک *$(*%^&_Bo رو پیشنهاد بدم...با این سلیقه ی که داری :D
ممنوعه=همونی که به همه اینجا پیشنهادش میدن؟ :))
خیلیم خوبه سلیقه م :D شما زیادی کاوایی پسندید دیگه:D کاوایی هم مثل قند و چربی و فلان و بیسار، یه مقداریش برای بدن مناسبه! زیادیش ضرر داره:-":D
یه کاری مثل Gosick یا Usagi Drop میبینی، فقط یه کاوایی داره، ولی همون یکی حال و هوات رو کامل عوض میکنه:x:x:x تاثیر زیادی داره:x

حالا یکی از این دو کار رو امروز اگر شد شروع میکنم، ولی یه چیزی که به سلیقه منم بخوره پیدا کنید برای بعدتر بهم پیشنهاد بدید:-"

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
دوستان در مورد SNK من پسرخالم و پسرداییم جفتشون مانگا رو خوندن و هر دو میگن که طراحی دقیقا با مانگا یکیه و دارن عشق میکنن که همون طراحی مانگا اومده تو انیمه :D
خب مشکل اینجاست مانگا بدترین طراحی ها رو داره! اینطور نیست خیلی خوب باشه...توی خود مانگا بزور میشه چهره ها رو تشخیص داد، این فصل دقیقا اون خصوصیات های افتضاح مانگا رو توی انیمه هم آوردن.
طراحی Wit با طراحی مانگا فرق داشت و همین خیلی بهترش کرده بود.:D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
آقا به منم دوتا کار Slice of Life معرفی کنید! خیلی وقته چیزی ندیدم:(
باو به حرف خلیل-ساما گوش کن ببین یورو کمپ رو. «زیادی حال خوب کنه» چیه دیگه؟ :d
این کارا هم پیشنهاد می‌شه:
Flying Witch یکی-دوتا پسر داره
Non Non Biyori فقط و فقط یک پسر داره!
Shinryaku! Ika Musume این خیلی خوبه :)) پسر هم داره چندتایی
Shirokuma Cafe این سه شخصیت اصلیش مَردن اصلا؛ البته حیوونن! خیلی کار ملایم و بامزه‌ایه
Aria رو هم که قاعدتا آمانچو رو زیاد نپسندیدی خوشت نمیاد متاسفانه :(

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
خب مشکل اینجاست مانگا بدترین طراحی ها رو داره! اینطور نیست خیلی خوب باشه...توی خود مانگا بزور میشه چهره ها رو تشخیص داد، این فصل دقیقا اون خصوصیات های افتضاح مانگا رو توی انیمه هم آوردن.
طراحی Wit با طراحی مانگا فرق داشت و همین خیلی بهترش کرده بود.:D
نمیدونم چرا انقد همه با طراحی و روایت داستان و کلا همه چیز این سیزن مشکل دارن :D من خیلی هم از خود انیمه هم از داستان راضیم و به نظرم عالی داره پیش میره :D
خیلی وایب متالگیر سالید میگرفتم از این سری از همون اولاش
هرچیم جلوتر رفت خیلی این حس بیشتر میشد از شباهت نوع دیالوگ گفتناشون تا ابزار های جنگی عجیب و استفاده از کیوجین ها به عنوان اسلحه و ... که حکم همون متالگیر ها رو داره
الانم تو این اپیزود جدید واقعا این یگریست ها رو دوست دارم یه گروه جدایی طلب مستقل که هدفشون فقط جنگه :D بازم منو یاد متالگیر سالید میندازه

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
آقا به منم دوتا کار Slice of Life معرفی کنید! خیلی وقته چیزی ندیدم:(
March Comes In Like A Lion
از نظر خودم بهترین SoL چه از نظر داستان و چه کیفیت ساخت و کارگردانی و بکگراندها یک شاهکار به تمام معناست :x

Natsume Yuujinchou
فوق العاده ارامش بخشه و اینکه تمام فصل ها ova ها و special هاش عالیه :x

البته فکر کنم این دوتا رو دیدی باید بری سراغ کارهای دیگه :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
باو به حرف خلیل-ساما گوش کن ببین یورو کمپ رو. «زیادی حال خوب کنه» چیه دیگه؟ :d
این کارا هم پیشنهاد می‌شه:
Flying Witch یکی-دوتا پسر داره
Non Non Biyori فقط و فقط یک پسر داره!
Shinryaku! Ika Musume این خیلی خوبه :)) پسر هم داره چندتایی
Shirokuma Cafe این سه شخصیت اصلیش مَردن اصلا؛ البته حیوونن! خیلی کار ملایم و بامزه‌ایه
Aria رو هم که قاعدتا آمانچو رو زیاد نپسندیدی خوشت نمیاد متاسفانه :(
اتفاقا اون Flying Witch رو قسمت اولش رو همون زمان دیدم و خیلیم خوشم اومد، حتی چند وقت پیش نگاه میکردم و تو پوشه دانلودهام دیدمش میگفتم باید ادامه بدم، ولی هیچوقت هیچکی در موردش چیزی نمیگه اینجا :|

بقیه...زیادی Moeن :-" اون خرس ها هم چه عجیبن:))
خرس ها جالبه...شاید دیدم، از اون کاراییه که ندیدم پیشنهاد بدن:D

حال خوب کن...برای من حال خوب کن ... شاید باشنا... ولی ترجیحم نیست:-" کلا من جو پسرونه خیلی بیشتر میپسندم :D برام باحال تر و جذاب تره :D این خلیل شدید مشکل داره با پسرا:)) یه بار دیدید بیاد از یه صداپیشه مرد اصلا تعریف کنه؟ :)) :-"

March Comes In Like A Lion
از نظر خودم بهترین SoL چه از نظر داستان و چه کیفیت ساخت و کارگردانی و بکگراندها یک شاهکار به تمام معناست :x

Natsume Yuujinchou
فوق العاده ارامش بخشه و اینکه تمام فصل ها ova ها و special هاش عالیه :x

البته فکر کنم این دوتا رو دیدی باید بری سراغ کارهای دیگه :-"
اولی که...حال خوب کن نیست، خیلی دپرسه:D
فصل دوم رو هنوز کامل ندیدم، ولی چیزی نیست که این روزا به دردم بخوره:-" خودم دپرسم:)) (این فاز دپرسی هم دقیقا راست کاره خلیله:)) )

ناتسومه که عالیه! :x دقیقا یه کار حال خوب کن فوق العاده:x با هنر نمایی نکو سنسه >:)
هرکی ندیده باید سریع بره سراغش:-"

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
اتفاقا اون Flying Witch رو قسمت اولش رو همون زمان دیدم و خیلیم خوشم اومد، حتی چند وقت پیش نگاه میکردم و تو پوشه دانلودهام دیدمش میگفتم باید ادامه بدم، ولی هیچوقت هیچکی در موردش چیزی نمیگه اینجا :|

بقیه...زیادی Moeن :-" اون خرس ها هم چه عجیبن:))
خرس ها جالبه...شاید دیدم، از اون کاراییه که ندیدم پیشنهاد بدن:D

حال خوب کن...برای من حال خوب کن ... شاید باشنا... ولی ترجیحم نیست:-" کلا من جو پسرونه خیلی بیشتر میپسندم :D برام باحال تر و جذاب تره :D این خلیل شدید مشکل داره با پسرا:)) یه بار دیدید بیاد از یه صداپیشه مرد اصلا تعریف کنه؟ :))
ایول، پس حله دیگه؛ از باقی قسمت‌های Flying Witch هم حتما خوشت میاد و یحتمل می‌گی کاش یه فصل دیگه هم داشت. آره آره، می‌بینی اینجا اصلا صحبت‌اش نمی‌شه!:-??
خرس‌ها ببین یه جورایی کار سیبیل‌پسنده :D یه فرصتی بهش بده. اون جو پسرونه/مردونه رو داره؛ در عین اینکه آروم و مقداری کاوایی هم هست. یه ترکیب خوبی از انیمه با انیمیشن‌های غربی ازش دراومده. کار خیلی مثبت و سربه‌زیریه و یحتمل برای همین پیشنهادش نمی‌دن ملت. سرصدا نداره و همچی تو چشم نیست.
Shinryaku که آره قبول دارم موئه‌اش زیاده، ولی Non Non Biyori شاید اونی که فکر می‌کنی نباشه ها. دو-سه قسمت ببین دستت میاد چجوریه. از ظاهرش ممکنه موئه به نظر بیاد، ولی درواقع نیست. Cute هستا (اون‌هم زیاد نه)، ولی موئه‌بازی درنمیاره. اصلا ببین یه قسمت؛ همون چند دقیقه اول معلوم می‌کنه راست کارت هست یا نه.

پ.ن: راستش نظرم به نظر خلیل نزدیک‌تره :D:>:-"

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اولی که...حال خوب کن نیست، خیلی دپرسه:D
فصل دوم رو هنوز کامل ندیدم، ولی چیزی نیست که این روزا به دردم بخوره:-" خودم دپرسم:)) (این فاز دپرسی هم دقیقا راست کاره خلیله:)) )
شرم کن مرد حساب :D بشین فصل دوم رو ببین که شدیدا عالیه :x
ولی در کل قبول دارم مدلش با بقیه فرق میکنه و دلیلش هم سینن بودنشه ولی قسمت های کاوایی و باصفا هم داره :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر