Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خلاصه که یک عدد اسم به من بگید بزنم دانلود!
یه چیزی که یه تم تخیلی یا فانتزی طور داشته باشه مثل اکثر اینایی که دیدم
همین هانتری که اسمش اومد:-" البته نسخه ریمیکش با عنوان Hunter x Hunter (2011) رو باید ببینی.
تم تخیلی فانتزی داره و اکشنش هم خیلی خفنه :x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
ناکاماها...
یک سمی پیدا کردم، حتما چک کنید... :D

Live-Action عه 78-1977 ییه Spider-Man که تو ژاپن ساخته شده...
لامصب همین شالوده های Super Sentai رو ریخته...

حتما ولی ببینید بچه ها، رفرنس ها و ادپتیشن خاصیه...

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
همین هانتری که اسمش اومد:-" البته نسخه ریمیکش با عنوان Hunter x Hunter (2011) رو باید ببینی.
تم تخیلی فانتزی داره و اکشنش هم خیلی خفنه :x
اخه چرا بچه مردم رو میزارید سرکار،این که انیمه ش تا اومد شروع بشه تموم شد،مانگاشم که عین برسرک عشقکی میاد.نکنید این کارا رو،نکنید

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اخه چرا بچه مردم رو میزارید سرکار،این که انیمه ش تا اومد شروع بشه تموم شد،مانگاشم که عین برسرک عشقکی میاد.نکنید این کارا رو،نکنید
اینجوری بخوای در نظر بگیری خیلی از اثار رو نباید دید اون چیزی که مهمه لذت بردن از مسیره :>

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
connie و jean :( :(
واقعا این 2 تا حقشون نبود داستانشون اینجوری تموم بشه... مخصوصا jean.

نحوه مرگ ارن رو هم پسندیدیم :-" با اینکه هنوز معلوم نیست و نمیشه مطمئن بود که واقعا مرده یا نه، ولی مرگش توسط میکاسا فکر کنم از خیلی وقت پیش پیش بینی میشد و نحوه مردنش هم بد نبود...

یه چپتر دیگه و و مانگا تموم میشه و نمیدونم چه احساسی داشته باشم :-" این اواخر مانگا از سطح انتظارات پایینتر بود ولی در کل و به عنوان یه پکیج کامل :-" همچنان مانگای خیلی خوبی بود.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
اینجوری بخوای در نظر بگیری خیلی از اثار رو نباید دید اون چیزی که مهمه لذت بردن از مسیره :>
اخه مسیر چی؟این همه میبینی که بلاخره اینا رفتن لا ادم حسابیها یهو تموم زور داره واقعا؟
تازه حالا اگه عین بلیچ یه مانگایی داشت ادم دلش نمیسوخت.تازه اون گروه ادم کشا اسمش یادم رفته اینقدر گفتن خفن هستن اصلا نشد یه چیزی ببینیم ازشون دلمون خنک شه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
فکر نکنم MVP مثل مارکو توی کل آرک داشته باشیم، بنده خدا خودش تنها با دوتا از قویترین افراد کایدو میجنگه:D حالا هم که پرسپیرو اومد اوضاع خیط شد.:|
دارن واکسن ساختن چوپر رو اپیک جلوه میدن، انگار داره واکسن کرونای وانپیس رو میسازه.:D
شاید بخاطر کرونا چوپر یک حرکت خفنی زد.:D
---
این عجب کار خوبی میزنه باشه.:|

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
@Ecthelion
جاهای دیگه که این بحث پیش اومد گفتن ارن داشت با قدرت بنیان گذار فالکو رو کنترل میکرد.
تو کل عمرم هیچ جا این حجم از پلات آرمر ندیده بودم. تو اسپویلر قبلی که کامنتای ملت تو ردیت رو کپی پیست کردم حق مطلب رو ادا میکنه نیازی به حرف های تکراری نیست :-"

نمیخوایم در مورد تئوری وارهمر صحبت کنیم؟:-j لیک فیک قبلی که اومد کل یوتیوبرها گذاشته بودن چنلشون خود منم باورم شد دیگه اون واقعیه. بعدم جالبه هنوز یک سری میگن 139 قراره یک اندینگ خیلی خوب باشه :D
معلوم نیست چی تو فکر این جماعت میگذره خب وقتی قدم اول اشتباه برداشته شده جلوتر چطوری میخواد جمعش کنه؟ وقتی که کل منطق سری تو 137 زیر سوال رفت دیگه چجوری میخوان اونو جمع کنن؟ عقل ندارن راحتن بمولا

People: criticizing chapter 137
Fans: wait for 138

people: criticizing chapter 138
Fans: wait for 139

people: criticising chapter 139
Fans: wait for the remake

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
راجب چپتر ۱۳۸ SNK:

تو ۲ تا ساب اصلی اتک تو ردیت هم واکنش های اولیه به شددت منفی بود ولی بعد ۲۴ ساعت کم کم نظرات دار بدجوری مثبت میشه.
نظر من:
ایسایاما کلا این آرک رامبلینگ رو یه کم عجله ای پیش برد. ولی این چپتر ۱۳۸ شاهکاری بود که مطمئن باشید بعدا زیاد صحبت میشه ازش.
آرک های جان و آنی و کانی به شکل فوق العاده اس کامل شد.(خصوصا لحظات آخر جان و کانی فوق العاده بودن)
ولی از اون مهم تر آرک میکاسا به شکل عالی ای کامل شد و یه خاتمه خوب برای ارمیکا هم بود.
جریان رویای ارن تو چپتر ۱ یه جورایی بهش پرداخته شد بالاخره و لحظات AU ای که توش میکاسا و ارن بودن واقعا به یاد موندنی بود.

ولی ماپا برا نیم فصل دوم خیلی کارش سخته! خیلی زیاد...

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
دوستان یاهاری چطوره؟
شنیدم رومنتیک کمدی خوبیه.
و اینکه چندتا کار کمتر شناخته شده ولی خوب هم معرفی کنید با اخرین نت های شبانه دانلودش کنم. :D

یکم فصل دوش از اواسط به بعد ضعیفه و باید باهاش کنار بیای
بقیه اش محشره
یکی از بهترین پایان بندی های بین رومنس کمدی هایی رو هم دیدم که داره

و این که یکم دوز دراماش بالاست. انتظار یه سری کاراکترهای "به شدت" دراماتیک داشته باش تو انیمه :D. البته طول می کشه تا اون روی خودشون رو نشون بدن :D

کارهای کمتر شناخته شده ولی خوب: (من نمیدونم منظورت تو ژانر فقط رومنس کمدیه، یا کلا، واسه همین کلا هر کار آندرریتدی که به ذهنم برسه رو میگم)
Hinamatsuri - این از اون کمدی های نابه که تو فصلی که پخش شد رسما گم شد :| ولی در خفن بودنش هیچ شکی نیست :D
Akudama Drive: این بیشتر این جا به جای کمتر شناخته شده، بدشناخته شده است. از بس @Akiba در موردش چرت و پرت میگه :D
Houseki no Kuni: بای دیفالت من اینو همیشه پینشهاد می دم، خیلی خوبه :x
Flip Flappers: کار عجیب و غریبیه، یه دو سه قسمت ببین، اگه با استایلش و فضای عجیب غریبش ارتباط گرفتی تا تهش ببین. نزدیک ترین چیزی که بهش دیدم همین Wonder Egg Priority ـه که این فصل داریم. هر چند به نظرم WEP کار بهتریه، ولی اینم در کل کار آندرریتد اورجینال باحالیه که سر و ته خودشو خیلی خوب می بنده.
School Rumble: کلاسیک ترین کار رومنس کمدی تاریخ انیمه :D... نصف تروپ های رومنس کمدی های مدرسه ای بعد از این انیمه اصن جا افتادن. شخصیت اصلیش هاریما کنجی یکی از مردترین مردان انیمه ای تاریخه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر