Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
واقعا چطوری این کرانچرول پول از انیمه در میاره بعد هرسال کرانچرول آواردز اشون همچین فجایعیه؟! لیست رندوم توی ردیت ارزشش از کل اواردزشون بیشتره! من فکر نکنم جز جوجوتسو نو کایسن هیچ انیمه ایی دیده باشن، قشنگ نه ریزیرو داره و نه کاگویا ساما...اکوداما درایو هم نداره.
من فکر کنم داور های اینا برن گوسفند بچرونن بهتره، چون انیمه بزور یکی یا دوتا میبینن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
امروز انیمه دیدم که به خودی خود اتفاق عجیبیه اما انیمه‌ای که دیدم Tower of God بود که با توجه به ارادتم به منهواش از عجیب بودن دیدن انیمه به شدت می‌کاهد.

خوردن غذای بد احساس تاسف نمیاره. خوردن غذایی که از مواد اولیه کمیاب ساخته شده اما عالی نیست، حتی بد و افتضاح هم نیست، عمیق‌ترین غدد ترشح کننده تاسف در بدن رو به شدت سیخ می‌زنه.

و انیمه Tower of God دقیقاً در این نقطه قرار داره. متاسفانه انیمه خوبیه اما برای اقتباس از اون منهوا، خوب بودن کافی نیست. وقتی بوگاتی می‌دن دستت، با اختلاف ۵ ثانیه جلو زدن از پیکان جوانان
قرمز دو کاربراتوری هنر نیست. باید حریف رو جر وا جر می‌کرد.

بعضی وقت‌ها مصالحی که میدن دست تیم سازنده، یه جواهر تراش نخورده است که تیم سازنده اون رو صیقل میده، جلا میده و یه حلقه زیبا دورش میزنه و می‌ترکونه. همون کاری که با کیمتسو کردن
همه چیزش رو بهتر کردن و ترکوندن.

اما در مورد برج خدا با یه جواهر تراش نخورده طرف نبودیم. خودش الماس درخشانی بود که فقط باید براش جعبه زیبایی می‌ساختن.

در مورد گویندگی و موسیقی کار نمی‌تونم نظری بدم چون چیزی از اینا حالیم نمیشه. سبک هنری بصری هم عمدتا مشکلی نداشت. یه مقدار ارزون قیمت به نظر میومد که توقع خاصی هم نمی‌رفت
و البته حتی یه جاهایی به روح طراحی‌های SIU‌ هم نزدیک می‌شد.

اما مشکل اصلی نگرفتن روح جاری توی منهوا بود. خوندن برج خدا که یک شونن مبارزه محور و رنگارنگه، حس خوندن یه شونن مبارزه محور رنگارنگ رو نمیده. مثل تماشای کیک بوکس نیست.

مثل اینه که بشینی بغل پیرمرد هزار ساله‌ای که ۳۰ ساله به نظر میاد و برات از بی‌رحمی روزگار و خدا بگه. از چیزی بگه که می‌خوای و می‌بینیش اما دستت بهش نمی‌رسه.
اما اقتباس انیمه این نخ باریک رو نگرفته. حرف‌های قبل مسابقه توی رختکن رو ندیده و مستقیم رفته سراغ مشت زدن بوکسورها توی صورت هم.

اما یه کارکرد مثبت توی انیمه بود و اون جذب مخاطب جدید به منهوا بود. حداقل الآن هزاران نفر دیگه هم هستن که همراه ما در فراغ ادامه منهوا دارن آه می‌کشن.
راست اش رو بگو، بعد چندین قرن شده که انیمه دیدی؟ تعجب نمیکنم چند سال شده باشه، والا ما تا جایی که یادمونه فقط مانگا میخوندی.:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
واقعا چطوری این کرانچرول پول از انیمه در میاره بعد هرسال کرانچرول آواردز اشون همچین فجایعیه؟! لیست رندوم توی ردیت ارزشش از کل اواردزشون بیشتره! من فکر نکنم جز جوجوتسو نو کایسن هیچ انیمه ایی دیده باشن، قشنگ نه ریزیرو داره و نه کاگویا ساما...اکوداما درایو هم نداره.
من فکر کنم داور های اینا برن گوسفند بچرونن بهتره، چون انیمه بزور یکی یا دوتا میبینن.
3ybss1ywikb61.png
r/anime - The Nominees for the 2020 r/anime Awards!
لیست ردیت انیمه خیلی بهتره!

آخرین ویرایش:

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
ایول، عجب لیست توپی درآوردن! ردیته دیگه؛ کارش درسته:-bd
-----
انیمه Non Non Biyori Nonstop - Ep 1

و بعد مدت‌ها تجدید خاطره با یه رفیق قدیمی. از اون موقع که فصل یکش پخش می‌شد، پاییز ۹۲ بود گمونم، زندگی من یکی که کلی فراز و نشیب داشته؛ ولی مایه‌ی خوشحالیه که شخصیت‌های انیمه همون زندگی آروم و درعین‌حال پرشروشورشون رو دارن تو روستا ادامه می‌دن. البته این قسمت اول‌اش انگاری یه چیزی کم داشت که ندومبه چی بود، ولی حتما به‌زودی ردیف‌اش می‌کنه.

بعد سال‌ها انیمه دیدن، می‌دونیم که در حق کارهای SoL کم‌لطفی می‌شه و زیاد هم می‌شه. حالا در این میون، یه سری کارها مثل مجموعه Aria هستن که حق آب‌وگل دارن و بزرگی‌شون فرصت دیده شدن رو به‌شون می‌ده. یا همین Yuru Camp مشدی که گرچه سابقه‌اش طولانی نیست ولی خوشبختانه کم طرفدار نداره و خودش رو تو دل مخاطب‌های مختلف جا کرده. اما این وسط، یه سری کارها مثل Non Non Biyori دیگه واقعا کم دیده می‌شن (نگاهی به نظرسنجی بالا می‌اندازد!) و شخصا کلی تلاش نافرجام داشتم برای تشویق ملت انیمه‌دوست و انیمه‌نادوست (!) به دیدن‌اش و از بزرگ و کوچیک هم کم حرف نشنیدم که «اینا چیه تماشا می‌کنی؟»:-??البته اگه همون هفت-هشت سال پیش @emperor 69 عزیز (اگه اشتباه نکنم) معرفیش نمی‌کرد، چه بسا که من هم لذت نشستن پاش رو از دست می‌دادم.

خلاصه که آقا به Non Non Biyori یه فرصتی بدین. کار بی‌شیله‌پیله و دلنشینیه و آدم رو پرتاب می‌کنه وسط دنیای کودکی. قاب‌بندی‌های معرکه‌ای داره، موسیقی‌اش گوشنوازه، کاراکترها مشدین، فضاسازی حرف نداره و حتی گاهی، به قول Thomas انیم‌ورلد، حال‌وهوای تئاتری می‌گیره به خودش. ببینین دیگه. مرسی اه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

هر چقدر لیست کرانچیرول، Meh و یکنواخت ـه (هر چند از 2019 شون خیلی بهتره، انصاف داشته باشیم)
ولی این لیست ردیت محشره! همین که هر کتگوری نصف نامزدها از طرف خود کامیونیتی و نصف دیگه از طرف گنده های جمع و داورهاشونه و به یه اجماع از کارهای مین استریم تر و Niche تر رسیدن، خودش جای تشویق داره

ولی الان لیست رو دیدم چشمم به یکی از انیمه هایی خورد که خب اون جوری انیمه سریالی نیست و بیشتر کار کوتاه به حساب میاد. سر همین فراموش کردم که اصن در موردش صحبت کنم.

191064

من اصن با بازی های پوکمون حال نمی کنم. میدونم سیستم جمع کردن پوکمون ها و تعامل باهاشون چقدر اعتیاد آمیزه و چرا بازی هاش نزدیک 20 ساله همیشه از پرفروش ترین هان. ولی حس من به بازی های سری دقیقا همون حسیه که نسبت به Call of Duty دارم: خوش به حالشون که موفقن...:-??

این در مورد دنیای پوکمون و انیمه هاش ولی صادق نیست. دنیای انیمه و رنگارنگ پوکمون و ساختار و کانسپت های پشت زندگی کنار هم آدم ها و پوکمون ها، خیلی ساده و دوست داشتنی اند. سر همین کلا حال کردن از بقیه چیزهای پوکمون مثل مرچندایزها، بازی های فرعی و مخصوصا انیمه های پوکمون خیلی ساده تره.

از قضا 2020 با این که بازی خاصی نداشت پوکمون، ولی از لحاظ انیمه ای عجیب سال خوبی بود واسه سری.
سری انیمه ای که 2019 با محوریت Ash و رفیق جدیدش Gou شروع شده، امسال کلی از شخصیت های محبوب سری رو تونست دور هم جمع کنه و بالاخره سفر این ها رو به Galar رقم بزنه (که ریجن بازی اخیر سری Sword/Shield ـه). چه بین بچه ها چه بین طرفدارهای قدیمی پوکمون، این سری 2019 یکی از مورد اقبال ترین سری انیمه های سریالی پوکمون به حساب میاد تو 10 سال اخیر.

ولی خب محدود به اینم نمیشه. استدیوی فقید Bones با همکاری بند Bump of Chickens (که جفت شون از مورد علاقه های من اند) اواسط امسال یه موزیک ویدیوی توپ از کل سفر 20 ساله پوکمون درآوردن به اسم Gotcha که وحشتناک ترکوند. تو این مدت 5 ماهه از ریلیزش، 30 میلیون تا بازدید داشته AMV ـش و بیشترین نمره رو بین موزیک ویدیوها تو آرشیو My anime List داره (با نمره 8.43)

میذارمش زیر... حتی منی که پوکمون باز نیستم هم عشق می کنم هر دفعه با این موزیک ویدوئه :x

ولی اونی که الان تو لیست نامزدهای بهترین انیمه های سابردیت r/anime دیدم، یه ONA هشت قسمتی کوتاهه که از اوایل سال 2020 تا نوامبرش به صورت گاه گاه تو صفحه یوتیوب پوکمون پخش شد: Hakumei no Tsubasa یا انگلیسیش Twilight Wings

191065

کل این مینی سری هشت قسمته که هر قسمتش تقریبا 6 دقیقه طول می کشه، تمرکزش رو شخصیت های فرعی Pokemon Sword/Shield و ریجن Galar خارج از چیزیه که خود بازی ازش به تصویر می کشه.

همینش هم هست که به نظرم فوق العاده می کنه این ONA رو. اساسا Hakumei no Tsubasa اون قدر کار عمیقی نیست. ولی وحشتناک از این که یه انیمه کوتاهه به نفع خودش استفاده می کنه. کورئوگرافی وحشتناک خوب، انیمیشن های آبدار. طراحی شخصیت های محشر و از همه بهتر داشتن یه استوری بردی که کمترین تمرکزش رو دیالوگه و بیشتر داستانشو با تصاویر روایت می کنه. با همین روش خیلی سریع، مخاطب با شخصیت هایی که تو بازی صرفا یه سری رقیب برای شکست دادن اند، ارتباط می گیره. آخر کار هم به نظرم شخصیت های اون قدر عمیق و خفن و استثنایی ای نیستند ولی 6 دقیقه داستانشون و انگیزه هاشون به اون دنیای بازی خیلی بیشتر رنگ و بو میده.

191069 191070
191072 d90808a330725d9e0a80b1474a9f3c78.jpg

به عنوان یه کار تکمیلی رو دنیای ساده ای که Sword/Shield خلق کرده، واقعا محشره Hakumei no Tsubasa
مخصوصا انیمیشن ها و بک گراندها... هولی شعط... بک گراندها!
بک گراندهای همین یه کار به تنهایی استدیوی سازنده اش Studio colorido رو به عنوان استدیویی که بهش چشم ببندم تبدیل می کنه
اینا همونایی اند که پشت Penguin Highway و Burn the Witch بودند. هر چند از لحاظ داستانی کارهایی که ساختن در بهترین حالت "نسبتا خوب" و اکثر مدیکوره
ولی استایل انیمیشن و بکگراندهاشون واقعا یکی از بهترین هاییه که از ژاپن تو دو سال اخیر بیرون اومده
من به شخصه خیلی دوستشون دادم. Burn The Witch هم فایت آخر قسمت سه اش یکی از بهترین های 2020 بود.
امیدوارم جلوتر کارهای خفن تری رو اقتباس کنن

اگه هم هیچ آشنایی ای با Pokemon Sword/Shield ندارید هم به نظرم باز Hakumei no Tsubasa کاریه که به صورت مستقل خیلی چیزا داره تا روی پا خودش وایسه و کار جذابی بمونه.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
Great Teacher Onizuka

قصه یه دونه از این لات موتورسوارهاست که با نیت خیر (:-") میخواد تغییر حرفه بده و معلم شه.
ولی همون سال اول گیر یکی از مشکل دارترین کلاس های دبیرستانی کل ژاپن می افته و روایت درگیری این هاست

خیلی داستان و فضا و شخصیت هاش محشرن
خود اونیزوکا از اون تکرار نشدنی هاست
اینو پیدا کردم مال سال 2000 هه؟درست یافتمش!!!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اینو پیدا کردم مال سال 2000 هه؟درست یافتمش!!!

آری
خودش است
بزن بر رگ، گوارا شود وجودت :D (فقط بگم حتی با استانداردهای 2000 هم یخورده انیمیشنش داغونه :D)

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
هر چقدر لیست کرانچیرول، Meh و یکنواخت ـه (هر چند از 2019 شون خیلی بهتره، انصاف داشته باشیم)
ولی این لیست ردیت محشره! همین که هر کتگوری نصف نامزدها از طرف خود کامیونیتی و نصف دیگه از طرف گنده های جمع و داورهاشونه و به یه اجماع از کارهای مین استریم تر و Niche تر رسیدن، خودش جای تشویق داره

ولی الان لیست رو دیدم چشمم به یکی از انیمه هایی خورد که خب اون جوری انیمه سریالی نیست و بیشتر کار کوتاه به حساب میاد. سر همین فراموش کردم که اصن در موردش صحبت کنم.

View attachment 191064

من اصن با بازی های پوکمون حال نمی کنم. میدونم سیستم جمع کردن پوکمون ها و تعامل باهاشون چقدر اعتیاد آمیزه و چرا بازی هاش نزدیک 20 ساله همیشه از پرفروش ترین هان. ولی حس من به بازی های سری دقیقا همون حسیه که نسبت به Call of Duty دارم: خوش به حالشون که موفقن...:-??

این در مورد دنیای پوکمون و انیمه هاش ولی صادق نیست. دنیای انیمه و رنگارنگ پوکمون و ساختار و کانسپت های پشت زندگی کنار هم آدم ها و پوکمون ها، خیلی ساده و دوست داشتنی اند. سر همین کلا حال کردن از بقیه چیزهای پوکمون مثل مرچندایزها، بازی های فرعی و مخصوصا انیمه های پوکمون خیلی ساده تره.

از قضا 2020 با این که بازی خاصی نداشت پوکمون، ولی از لحاظ انیمه ای عجیب سال خوبی بود واسه سری.
سری انیمه ای که 2019 با محوریت Ash و رفیق جدیدش Gou شروع شده، امسال کلی از شخصیت های محبوب سری رو تونست دور هم جمع کنه و بالاخره سفر این ها رو به Galar رقم بزنه (که ریجن بازی اخیر سری Sword/Shield ـه). چه بین بچه ها چه بین طرفدارهای قدیمی پوکمون، این سری 2019 یکی از مورد اقبال ترین سری انیمه های سریالی پوکمون به حساب میاد تو 10 سال اخیر.

ولی خب محدود به اینم نمیشه. استدیوی فقید Bones با همکاری بند Bump of Chickens (که جفت شون از مورد علاقه های من اند) اواسط امسال یه موزیک ویدیوی توپ از کل سفر 20 ساله پوکمون درآوردن به اسم Gotcha که وحشتناک ترکوند. تو این مدت 5 ماهه از ریلیزش، 30 میلیون تا بازدید داشته AMV ـش و بیشترین نمره رو بین موزیک ویدیوها تو آرشیو My anime List داره (با نمره 8.43)

میذارمش زیر... حتی منی که پوکمون باز نیستم هم عشق می کنم هر دفعه با این موزیک ویدوئه :x

ولی اونی که الان تو لیست نامزدهای بهترین انیمه های سابردیت r/anime دیدم، یه ONA هشت قسمتی کوتاهه که از اوایل سال 2020 تا نوامبرش به صورت گاه گاه تو صفحه یوتیوب پوکمون پخش شد: Hakumei no Tsubasa یا انگلیسیش Twilight Wings

View attachment 191065

کل این مینی سری هشت قسمته که هر قسمتش تقریبا 6 دقیقه طول می کشه، تمرکزش رو شخصیت های فرعی Pokemon Sword/Shield و ریجن Galar خارج از چیزیه که خود بازی ازش به تصویر می کشه.

همینش هم هست که به نظرم فوق العاده می کنه این ONA رو. اساسا Hakumei no Tsubasa اون قدر کار عمیقی نیست. ولی وحشتناک از این که یه انیمه کوتاهه به نفع خودش استفاده می کنه. کورئوگرافی وحشتناک خوب، انیمیشن های آبدار. طراحی شخصیت های محشر و از همه بهتر داشتن یه استوری بردی که کمترین تمرکزش رو دیالوگه و بیشتر داستانشو با تصاویر روایت می کنه. با همین روش خیلی سریع، مخاطب با شخصیت هایی که تو بازی صرفا یه سری رقیب برای شکست دادن اند، ارتباط می گیره. آخر کار هم به نظرم شخصیت های اون قدر عمیق و خفن و استثنایی ای نیستند ولی 6 دقیقه داستانشون و انگیزه هاشون به اون دنیای بازی خیلی بیشتر رنگ و بو میده.

View attachment 191069View attachment 191070
View attachment 191072View attachment 191071

به عنوان یه کار تکمیلی رو دنیای ساده ای که Sword/Shield خلق کرده، واقعا محشره Hakumei no Tsubasa
مخصوصا انیمیشن ها و بک گراندها... هولی شعط... بک گراندها!
بک گراندهای همین یه کار به تنهایی استدیوی سازنده اش Studio colorido رو به عنوان استدیویی که بهش چشم ببندم تبدیل می کنه
اینا همونایی اند که پشت Penguin Highway و Burn the Witch بودند. هر چند از لحاظ داستانی کارهایی که ساختن در بهترین حالت "نسبتا خوب" و اکثر مدیکوره
ولی استایل انیمیشن و بکگراندهاشون واقعا یکی از بهترین هاییه که از ژاپن تو دو سال اخیر بیرون اومده
من به شخصه خیلی دوستشون دادم. Burn The Witch هم فایت آخر قسمت سه اش یکی از بهترین های 2020 بود.
امیدوارم جلوتر کارهای خفن تری رو اقتباس کنن

اگه هم هیچ آشنایی ای با Pokemon Sword/Shield ندارید هم به نظرم باز Hakumei no Tsubasa کاریه که به صورت مستقل خیلی چیزا داره تا روی پا خودش وایسه و کار جذابی بمونه.
گرافیک فوق العاده و جزئیات بینظیره

• Like
Reactions: zack fair and m.a.t

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
یک قسمت اش در مورد لایو اکشن کنشین اهه:
من حقیقتا خبر نداشتم فیلم کنشین اینقدر روی اکشن چندسال اخیر هالیوود تاثیر داشته! فک میکنم دونستن اش برای طرفدارای این سری جالب باشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
راست اش رو بگو، بعد چندین قرن شده که انیمه دیدی؟ تعجب نمیکنم چند سال شده باشه، والا ما تا جایی که یادمونه فقط مانگا میخوندی.:D
عملاً آخرین فصلی که انیمه‌هاش رو تموم کردم تابستون ۲۰۱۴ بوده. بعد اون چند تایی انیمه رو ناخونک زدم و بعد هم که این وضع فعلی:D

حتی تا زمستون 2017 هم انیمه‌هایی که احتمال می‌دادم به سلیقه‌ام بخوره رو دانلود کردم. مثلا فصل‌های آخر گینتاما رو دانلود کردم. از ۲۰۱۶ به بعد
انیمه‌های دانلود شده حتی فولدر هم نداره. همه چی همین جوری ریخته شده توی فولدر Temp پوشه Anime ها:D

قشنگ میشه از فولدر بندی‌ها و مرتب کردن زیرنویس‌ها و آرت ها و ... «مرگ تدریجی یک رویا» رو دید:D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
وای چقدر خندیدم سر صحنه کل کل ـشون =)) عالی بود یعنی قیافه هاشون =))
من انتظار داشتم کتک بخورن که نخوردن :D ولی باز اودا خواست از هیجان چپتر قبل کم کنه که قشنگ جمعش کرد (حرف های لاو بابت جابه جایی سامورایی ها :)))
و اینکه بالاخره لوفی به عنوان یه قدرت شناخته شد :x (اون سمت راستی پایین Dragon بود ؟ یا یکی دیگه بود ؟) زورو هم بالاخره هدبندش رو بست آماده کنید خودتون رو >:)
اگر کسی اضافه نشه احتمالا کید،لوفی،لاو با کایدو و زورو و اون یارو با بیگ مام میجنگن (بعید هم نیست سوییچ کنن)

به نظر میاد قدرت شخصیت اصلی ما اینجا Brotherhood هست :D البته نمیدونم این یارو میگه برادر به خاطر ساساکی هست یا خود یوجی واقعا برادرش هست ؟ :-? من دفعه اول که راجب جوجوتسو پست دادم نمیدونم اشاره کردم یا نه، یوجی از اول فقط پدربزرگش رو دیدیم و هیچ اشاره ای به پدر و مادرش نشد بعد قدرت فیزیکی بالایی هم داشت شاید خاص باشه

بعد گوجو رو اگر نبرن داستان فکر میکنم بی مزه بشه اگر هم ببرن یکی از شخصیت های باحال رو از دست میدیم حالا نمیدونم کدوم بهتره

ویرایش :

راستی Dungeon Reset رو خوندم کار قشنگی بود از اون کارها بود که نباید انتظار چیز خفنی داشته باشی ولی جذاب و سرگرم کننده هست.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
عملاً آخرین فصلی که انیمه‌هاش رو تموم کردم تابستون ۲۰۱۴ بوده. بعد اون چند تایی انیمه رو ناخونک زدم و بعد هم که این وضع فعلی:D

حتی تا زمستون 2017 هم انیمه‌هایی که احتمال می‌دادم به سلیقه‌ام بخوره رو دانلود کردم. مثلا فصل‌های آخر گینتاما رو دانلود کردم. از ۲۰۱۶ به بعد
انیمه‌های دانلود شده حتی فولدر هم نداره. همه چی همین جوری ریخته شده توی فولدر Temp پوشه Anime ها:D

قشنگ میشه از فولدر بندی‌ها و مرتب کردن زیرنویس‌ها و آرت ها و ... «مرگ تدریجی یک رویا» رو دید:D
اون خط آخر... چه حس غریبی... :(
نگو....نگو... که من تحمل رو به رو شدن با واقعیت رو ندارم:(
فقط وقتی سیستم جا نداره و مجبورم بریزم رو هارد، دوتا انیمه رندوم مرتب میکنم و پوشه بندی میکنم:( :))

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
یعنی واقعا نمیشد خود wit studio فصل اخر shingeki رو بسازه :(:(
این قسمت جدید خیلی بد بود....
من مطمینم این قسمت هم مثل قسمت قبل نمره‌اش توی IMDB ۹.۹ میشه.
تو mal هم وضعیت نمره این قسمت اینه:
191286

چرا اینقدر به MAPPA بیچاره هیت می‌ورزید آخه...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
من مطمینم این قسمت هم مثل قسمت قبل نمره‌اش توی IMDB ۹.۹ میشه.
تو mal هم وضعیت نمره این قسمت اینه:
View attachment 191286

چرا اینقدر به MAPPA بیچاره هیت می‌ورزید آخه...
واسه انیمه من یادم نمیاد خدایی امتیاز IMDB برای کسی اهمیت داشته باشه.
شینگکی هم چون میشه گفت مین استریم ترین انیمه دهه هست طبیعیه بهش رای بدن.
والا اینا قبل اینکه قسمت اول پخش بشه، 10 باران میکردن.:|
-
یعنی واقعا نمیشد خود wit studio فصل اخر shingeki رو بسازه :(:(
این قسمت جدید خیلی بد بود....
من خودم هنوز کامل ندیدم ولی میخواستم از لحاظ CGI ببینم که چیکار کردن، که دیدم بله...بدترین کابوس هامون به حقیقت پیوسته!
-
Gigguk تاپ 10 انیمه های سال اش رو داده!
اولی که برای خودمم همونه ولی بقیه اشون چون اکثرا ندیده بودم باعث شد با بقیه کار های امسال آشنا بشم.

ویرایش: خاک بر سر چطور آکوداما درایو ندیده لیست میده؟:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر