Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اقا این ترتیب monogatari(امیدوارم درست نوشته باشم:D) به چه صورته؟اومدم شروعش کنم گیج شدم.
یه سوال راستی چند وقته برام پیش اومده بود اینه که اتک ان تایتان مگه مانگاش هنوز ادامه نداره؟پس چه جوری فصل اخرشه این؟قراره تهشو اب ببندن از خودشون چیزی دریارن؟ :D

مانگا اشم تموم می شه.
انیمه با وجود این که اقتباس هست اما به مانگا وفاداره.

احتمال هم داره دو پارتشن کنن.

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
اقا این ترتیب monogatari(امیدوارم درست نوشته باشم:D) به چه صورته؟اومدم شروعش کنم گیج شدم.
یه سوال راستی چند وقته برام پیش اومده بود اینه که اتک ان تایتان مگه مانگاش هنوز ادامه نداره؟پس چه جوری فصل اخرشه این؟قراره تهشو اب ببندن از خودشون چیزی دریارن؟ :D
Bakemonogatari
Nisemonogatari
Nekomonogatari Black
Monogatari Series Second Season
Hanamonogatari
Tsukimonogatari
Owarimonogatari
Koyomimonogatari
Kizumonogatari
Owarimonogatari 2
Zoku Owarimonogatari

این ترتیب پخششه و به نظرم همین ترتیب دیدن خوبه. یه روش هم هست که به ترتیب اتفاقات داستانی ببینی که اصلا جالب نیست به نظرم. قشنگی این سری به همینه که زمان هاش تو ترتیب پخش به هم ریخته بود.

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
نمی تونه کارای دستیش رو بده کس دیگه انجام بده خودش واسته بالا سرش یعنی ؟:-?
قبل از اینکه منهوا وارد hiatus بشه، یکسری همکار داشت. بعدش همکارهاش می‌رن. به صورت مستقیم به دلیل رفتنشون اشاره‌ای نمی‌کنه، ولی توی یکی از بلاگ‌هاش می‌گه که چون حقوقی توی دوران hiatus دریافت نمی‌کنه، همکارهاش می‌رن! بعدش یکسری همکار جدید استخدام می‌کنه. مسئله اینجاست که این مدلی که تو داری بهش اشاره می‌کنی، ظاهرا نیازمند داشتن شرایط مالی هست که متاسفانه SIU نداره.

انیمه Shuumatsu no Valkyrie: Record of Ragnarok چقدر یهویی معرفی شد.
هاااایپ.
اميدوارم گند نزنن.
خیلی امیدواکننده نیست تریلرش :( مهم‌ترین قسمت این مانگا شامل نبردها و جو حاکم بهشون می‌شه و این نبردی که نشون دادن، کاملا متوسط بود. شاید اگه مثلا به جای جنگ مربوط به Thor، جنگ Poseidon رو نشون می‌دادن، بیشتر می‌شد در مورد کیفیت انیمیشن نظر داد. در کل این چیزی که نشون دادن، اونقدر امیدوارکننده نبود.

آخرین ویرایش:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
Bakemonogatari
Nisemonogatari
Nekomonogatari Black
Monogatari Series Second Season
Hanamonogatari
Tsukimonogatari
Owarimonogatari
Koyomimonogatari
Kizumonogatari
Owarimonogatari 2
Zoku Owarimonogatari

این ترتیب پخششه و به نظرم همین ترتیب دیدن خوبه. یه روش هم هست که به ترتیب اتفاقات داستانی ببینی که اصلا جالب نیست به نظرم. قشنگی این سری به همینه که زمان هاش تو ترتیب پخش به هم ریخته بود.
ماشالا این که خودش یه پروژه دو سه ماهست تموم کردنش :D این چند وقته که بیکارم فقط دارم انیمه میبینم،گفتم بشینم 100 تای اول mal رو ببینم چیزی از دستم نره.تقریبن اکثرشونو دیده بودم،اوناییم که ندیده بودم همشونو بعد یکی دو قسمت دیگه دلم نمیکشید ببینم.مثلن Baccano رو خیلی تعریفشو شنیده بودم ولی اصلن نتونستم بیشتر از دو قسمت ببینم(قطعن مشکل از منه:D)یا Houcki no Kuni(اینو دیگه مطمعنم اشتباه نوشتم:D) رو یه قسمتم نتونستم تحمل کنم.در اخرم اضافه کنم من خیلی حرفه ای پیگیر انیمه نیستم،پس اگه نگاه کردن انیمه های برتر mal اشتباهه از جهالت درم بیارین:D چون اکثر انیمه های مین استریمو دیدم،میرم تو لیست نیگا میکنم اونایی که نشیدم اسمشونو شروع میکنم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
مثلن Baccano رو خیلی تعریفشو شنیده بودم ولی اصلن نتونستم بیشتر از دو قسمت ببینم(قطعن مشکل از منه:D)یا Houcki no Kuni(اینو دیگه مطمعنم اشتباه نوشتم:D) رو یه قسمتم نتونستم تحمل کنم.
پس اگه نگاه کردن انیمه های برتر mal اشتباهه از جهالت درم بیارین:D

جهالت چرا

شما همین الان خونتون حلاله :D

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
ماشالا این که خودش یه پروژه دو سه ماهست تموم کردنش :D این چند وقته که بیکارم فقط دارم انیمه میبینم،گفتم بشینم 100 تای اول mal رو ببینم چیزی از دستم نره.تقریبن اکثرشونو دیده بودم،اوناییم که ندیده بودم همشونو بعد یکی دو قسمت دیگه دلم نمیکشید ببینم.مثلن Baccano رو خیلی تعریفشو شنیده بودم ولی اصلن نتونستم بیشتر از دو قسمت ببینم(قطعن مشکل از منه:D)یا Houcki no Kuni(اینو دیگه مطمعنم اشتباه نوشتم:D) رو یه قسمتم نتونستم تحمل کنم.در اخرم اضافه کنم من خیلی حرفه ای پیگیر انیمه نیستم،پس اگه نگاه کردن انیمه های برتر mal اشتباهه از جهالت درم بیارین:D چون اکثر انیمه های مین استریمو دیدم،میرم تو لیست نیگا میکنم اونایی که نشیدم اسمشونو شروع میکنم
آره خوب دیدنش طول میکشه چون بالای 100 قسمت میشه کل سری. و برای خیلی ها هم ممکنه خسته کننده باشه چون بیشتر دیالوگ محوره و اکشن اونجوری نداره. و همونطور که گفتم داستانش بهم ریخته س و هر آرکش میتونه اتفاقاتش عقب تر یا خیلی جلوتر از آرک قبلی باشه، که ازین لحاظ شبیه باکانوئه فقط هر آرک رو کامل نشون میده. باکانو هم که گفتن نداره الکی نمره ش بالا نیست یکی از خفن ترین انیمه هاییه که دیدم. سبکش مثل فیلم پالپ فیکشنه فقط با کلی داستان بیشتر و اتفاقات جالب تر، پیشنهاد میکنم حتما زورتو بزنی که ببینش چون وقتی داستان دستت میاد خیلی جذاب میشه و ازون کاراس که به شدت ارزش تکرار داره.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,258
نام
محمد
خیلی امیدواکننده نیست تریلرش :( مهم‌ترین قسمت این مانگا شامل نبردها و جو حاکم بهشون می‌شه و این نبردی که نشون دادن، کاملا متوسط بود. شاید اگه مثلا به جای جنگ مربوط به Thor، جنگ Poseidon رو نشون می‌دادن، بیشتر می‌شد در مورد کیفیت انیمیشن نظر داد. در کل این چیزی که نشون دادن، اونقدر امیدوارکننده نبود.
موافقم، متأسفانه استدیو اصلا جالب نیست.
باید دید نتیجه نهایی چی میشه.

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
خب محبوبترین انیمه این فصل منم تموم شد

در کل اقتباس خوبی بود , از هر نظر لذت بخش بود دیدنش

چپتر های خوبی هم واسه انیمه انتخاب کرده بودن هر چند چند تا چپتر بود میتونستن انیمه کنن , ولی همینکه استدیو و تیم سازنده اهمیت میدادن به لایت نوال و در حد امکان میخواستن اقتباس خوبی بسازن خودش خیلیه

بزرگترین ناراحتی من از این اقتباس انیمه نشدن_ئه محبوبترین چپتر من یعنی ولوم 2 چپتر 6 بود , وقتی لیک weibo اومد و معلوم شد انیمه نمیشه قشنگ حالم گرفته شد

187493
شخصیت اصلی چپتر 6 الیسه

حتما وقت داشتین بخونین این چپتر رو , به نظر خودم بهترین چپتر سه تا ولوم اوله (3 تا ولوم کلا ترجمه شده) جا داره بگم ترجمه ولوم 4 Yen Press کی؟ :(

اگرم بیشتر وقت داشتین کل لایت نوال رو حتما بخونین

و حتما هم این قسمت اخر رو تا اخراش ببینین چون یه شخصیت مهم معرفی میشه

الان باید منتظر باشیم ببینیم فصل دومی تایید میشه یا نه که البته اونطوری که این قسمت اخر تموم شد به نظرم ممکنه

------------------------------------------------

در کل این فصل به نظرم فصل خوبی بود , این فصل اگه بخوام بگم محبوبترین انیمه هام اینا بودن:

1- Majo no Tabitabi
2- Adachi to Shimamura
3- Love Live! Nijigasaki
4 - Maoujou de Oyasumi
5- Tonikaku Kawaii
6- Haikyuu!!: To the Top 2nd Season
7-Gochuumon wa Usagi Desu ka? Bloom
8- Golden Kamuy 3rd Season
9- jujutsu kaisen (نیمه دومش که رفت واسه فصل بعد ولی نیمه اولش که لذت بخش بود)
10- Assault Lily: Bouquet

البته بعضی ها یه یا دو قسمتشون مونده ولی فکر نکنم فرق خاصی بکنه تو نتیجه

فصل بعد هم دو تا از محبوبترین وب نوال هام انیمه میشن (البته انیمه از لایت نوالشون اقتباس میشه ولی خب من فقط نسخه وب رو خوندم)

یکیش که Mushoku Tensei همین تازگی ازش تریلر دادن و اینجا صحبت شد و خیلی خیلی بهش امیدوارم چون تیمی که روش کار میکنن عالیه
یکی دیگش هم Kumo Desu ga, Nani ka? هست که فوق العادست و اگه درست اقتباس بشه یه کار عالی میشه (البته همین که دو نیمه و دو فصلی هست میشه امیدوار بود)

البته یه نوال دیگه ولی اینبار لایت نوال یعنی tomozaki kun هست که نخوندمش ولی این چند سال خیلی سر و صدا کرده منتظرم ببینم این چطوریه و چی میشه.

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
اهم اهم
خب Dororo هم تموم شد. با یه گیف ۲ثانیه‌ای از هیاکیمارو رفتم سراغش و کاملا جذبش شدم. داستان تلخ و تاریک خیلی خوبی داشت که حرفای زیادی داخلش بود و حتی تو دنیای واقعی هم کاربرد دارن. ازون‌ور یه جاهایی کاملا تم بچگونه به خودش میگرفت مخصوصا به خاطر خود شخصیت دورورو و هم سن و سالاش. نکته جالب ترکیب این ۲ فضای کاملا متفاوت باهمدیگه بود که خیلی خوب مدیریت میشدن. داستان اصلی خیلی خوب بود و در کنارش شاخه‌های فرعی هم که اضافه کردن بودن و به قول معروف ساید استوری‌ها، اونام خیلی جالب بودن. یکیشون خیلی دردنانک بود و حتی یه جورایی نقطه عطف زندگی هیاکیمارو بود. یه اشاره کوچیک میکنم که اسپویل هم نشه (داستان همون دختری که آواز میخوند). شخصیت دورورو و هیاکیمارو خیلی خوب کنار هم قرار گرفته بودن. هیاکیمارو شخصیتی که بیشتر زمان انیمه حرف نمیزد و حتی صدایی ازش درنمیامد اما کاملا میشد باهاش ارتباط گرفت و دوسش داشت. ازون‌ور دورورو به شدت شلوغ و پر حرف که خیلی همراه خوبی بود برای آنیکی به قول خودش. گذشته‌ی دردناکی هم داشت این بچه ولی خیلی خوب با همه چی خودشو وفق داد و نقطه اوجش همون قسمتی بود که به اون جزیره میرن! طراحی شیاطین رو خیلی خیلی دوس داشتم. یا حتی شخصیتایی که در کنارشون زندگی میکردن. طبق معمول انیمه‌هایی که دیدم اینجا هم شخصیت پردازی‌ها و بک استوری‌ها خیلی خوب و جالب بودن. با دیدن این انیمه میشه یه بار دیگه به این موضوع پی برد که هیچوقت نمیشه از انتخابا و تصمیمای اشتباه و خودخواهانه فرار کرد و بالاخره یه روزی گریبان آدم رو میگیرن. نکته بعدی اینکه چیزی که رو خون بنا بشه محکوم به فناست. در کل تجربه خیلی خوبی بود. اوایل سخت بود تحمل اخلاق و رفتار و دیالوگای دورورو ولی عادت کردم :D دلیلی واسه فصل دوم ساختنش نیست و نمیدونم حرفی ازش هست یا نه ولی امیدوارم بسازن چون دورورو خیلی دوس داشتنی شده بود آخرش :D

موفق باشیم

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
این چپتر های وانپیس خیلی لذت بخش هست شخصا هر چپترش اندازه مارینفورد هست برام فکر کنم تا آخر آرک به جواب کلی از سوالات این هزار چپتر برسیم.
زمانی که hajime ippo هزار چپتر شد چند صفحه اول فقط پیام های تبریک بقیه مانگاکاها بود، ببینیم برای وانپیس سوپرایزی دارن یا نه :x
------
وقتی از پیچیدگی که گاهی jujutsu داره حرف زدم منظورم همین بود، هرکی فهمید این چپتر چی شد بگه :D
-----
Spider sence, Spider web بعدی چی هست ؟ لول
به نظر میاد وارد فاز Talk no jutsu شدیم میدوریا رو این quirk وقت بزاره دو سوت مشکلاتش حل میشه :D
الان یعنی دیگه all for one کنترل کامل رو بدست گرفت یا قراره هی سوییچ کنن ؟

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,258
نام
محمد
یکی از بدی های کار ماپا ادیتشه! مثل این قسمت که خیلی ناجور اوپنینگ پخش شد.
از لحاظ تکنیکی مثل اینکه کلا قراره کار ضعیفی داشته‌ باشیم...امید چندانی بهشون نیست.
با اینحال از نظر داستانی اپیزود بدی نبود، هر چند بنظرم خیلی میتونست بهتر باشه.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,258
نام
محمد
بالاخره وان شات جدید Death Note رو خوندم چقدر خوب بود!:D چقدر دلم برای این دنیا تنگ شده بود:((
با اینحال به نوعی نشون داد چرا دیگه بخوان هم نمیتونن این داستان و دنیا رو ادامه بدن.
با اينکه این Platinum End چندان مالی نیست، بازم خوشحالم که کار جدیدی دادن و از اون دنیا فاصله گرفتن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,258
نام
محمد
سلام
مانگا Dracula Midnight Children ترجمه شده؟
والا شما گفتید من انگلیسی اش رو خوندم.
فقط یک وان شات ازش اومده، خود مانگا اصلی ظاهرا2021 میاد.
ارت خیلی خوبی داشت کانپست هم بدک نبود...فقط وحشتناک گنگ بود‌:/
امیدوارم این مانگا اصلی آدمیزادی توضیح بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
  • Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر