Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,002
نام
Ali
سلام به همه عزیزان
کریسمستون مبارک :))

این چند وقته بشدت درگیر بودم ، یک جسد متحرک هستم الان
خلاصه وقت نکردم بصورت شایسته به استقبال فصل جدید برم (حتی فصل قبلی رو هم خیلی جوندار شروع نکردم )
به یکی از دوستان گفتم قضیه رو گفت نگران نباش ''i got you fam '' یه انیمه خوب بهت میدم
سرتونو رو درد نیارم ، دیشب 10الی 12 داشتم با سرعت 2x انیمه by the grace of the gods رو میدیدم و از خودم میپرسیدم من تو این دوستی چی کم گذاشتم؟ ایا مورد ترول واقع شدم ؟ دوستم از چیزی هم که فکر میکنم بد سلیقه تره ؟
تو زندگیم یه جایی رو اشتباه رفتم قطعا :D

لااقل اینجا رو دارم ، میام چند تا کامنت با محتوا میخونم
مرسی هستید :D
تا درودی دیگر بدرود :-h

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
سلام به همه عزیزان
کریسمستون مبارک :))

این چند وقته بشدت درگیر بودم ، یک جسد متحرک هستم الان
خلاصه وقت نکردم بصورت شایسته به استقبال فصل جدید برم (حتی فصل قبلی رو هم خیلی جوندار شروع نکردم )
به یکی از دوستان گفتم قضیه رو گفت نگران نباش ''i got you fam '' یه انیمه خوب بهت میدم
سرتونو رو درد نیارم ، دیشب 10الی 12 داشتم با سرعت 2x انیمه by the grace of the gods رو میدیدم و از خودم میپرسیدم من تو این دوستی چی کم گذاشتم؟ ایا مورد ترول واقع شدم ؟ دوستم از چیزی هم که فکر میکنم بد سلیقه تره ؟
تو زندگیم یه جایی رو اشتباه رفتم قطعا :D

لااقل اینجا رو دارم ، میام چند تا کامنت با محتوا میخونم
مرسی هستید :D
تا درودی دیگر بدرود :-h
بزار با این جمله یکم دردت رو بیشتر کنم تا یادت نره دوستت چرا اینقدر تو رو دوست داره و by the grace of the gods پیشنهاد میده بهت :))
ujo sama arigatou gozaimasu

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
امروز فیلم kimetsu no yaiba رسما شد پرفروش ترین فیلم تو ژاپن

188310

این خیلی بزرگه نه تنها این اولین باره که یه اقتباس از مانگا اینقدر فروخته بلکه یه اقتباس از یه مانگای شونن جامپ بوده

و فکر نکنم حالا حالا ها این رکورد بشکنه

یه زمان وقتی کیمتسو شروع شد ترجمه چپتر هاش رو ملت تو 4chan انجام میدادن اونم به صورت ماشنیی با گوگل و تو تاپتیک هاش به زور میدیدی 50 تا پست داده باشن یادمه یه youtuber ای هم با درک بالایی که داشت لقب cancel no yaiba رو بهش داده بود کلا بر عکس ژاپن که خیلی خوب مانگاش میفروخت بقیه جاها این باور رو داشتن که مانگاش از ایناست که میان و کنسل میشن و میرن و کسی هم یادش نمیمونه
در کل خواستم بگم یه مانگا که از اونجا به اینجا رسیده باور نکردنیه

درسته از فروش فیلم چیزی زیادی به مانگاکا اثر گوتوجه نمیرسه ولی از اونور با فروش مانگاش کاملا جبران میشه و تا یه عمر راحته و البته همه اینا کاملا هم حقشه

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214

View attachment 188310

این خیلی بزرگه نه تنها این اولین باره که یه اقتباس از مانگا اینقدر فروخته بلکه یه اقتباس از یه مانگای شونن جامپ بوده

یه زمان وقتی کیمتسو شروع شد ترجمه چپتر هاش رو ملت تو 4chan انجام میدادن اونم به صورت ماشنیی با گوگل و تو تاپتیک هاش به زور میدیدی 50 تا پست داده باشن یادمه یه youtuber ای هم با درک بالایی که داشت لقب cancel no yaiba رو بهش داده بود کلا بر عکس ژاپن که خیلی خوب مانگاش میفروخت بقیه جاها این باور رو داشتن که مانگاش از ایناست که میان و کنسل میشن و میرن و کسی هم یادش نمیمونه

درسته از فروش فیلم چیزی زیادی به مانگاکا اثر گوتوجه نمیرسه ولی از اونور با فروش مانگاش کاملا جبران میشه و تا یه عمر راحته و البته همه اینا کاملا هم حقشه
من نمیتونم خودم رو راضی کنم اینو کنار فیلمهای وانپیس بزارم حالا چجوری اینو بالاتر از شهر اشباح و اشیانه کرم شب تاب و بقیه شاهکارهای ژاپن بزاریم.یعنی باید از این به بعد از این اش شله قلم کار به عنوان بهترین انیمه تاریخ نام ببریم و به تازه کارا اول لیست اینو معرفی کنیم

• Like
Reactions: zack fair

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
خب Black Lagoon هم تموم شد. بعد تموم شدنش با خودم میگفتم اصن چرا دیدمش؟! :D قطعا برای من در مقایسه با باقی چیزایی که دیدم خیلی پایینتر قرار میگرفت ولی خب به هر حال یه جذابیت نصفه نیمه داشت که بشینم پاش. تیم ۴نفره‌ی خیلی خوب و جالبی داشتن به همراه شخصیتای جالب دیگه‌ای که توی شهر رواناپور زندگی میکردن. امیدوار بودم تا آخرش به همون شکل اینا ماموریت بگیرن و برن جلو ولی خب از یه جایی به بعد کمرنگ و کمرنگ‌تر شدن. ۲قسمتی که مربوط به خدمتکار کلمبیایی بود افتضاح کامل بود برای من و به سختی تحملشون کردم. شخصیت به شدت نچسب مسخره هم خودش هم اون پسر بچه. میدونستم تو انیمه‌ای که مبارزاتش بر پایه سلاحای گرم هستش قطعا صحنه‌های اغراق شده‌ی خیلی خیلی زیادی خواهیم دید مثلا ۴هزارتا تیر شلیک بشه به سمت یکی و حتی یه خراشم بر نداره ولی خب توی اون ۲قسمت حتی ازینم بدتر بود اوضاع! رسیدیم به داستان ۲قلوها اونم چندان مورد پسندم نبود. من کلا با این نوع طراحی انیمه‌ای که خیلی انیمس مشکل دارم و ازون بدتر وُیس اکتورایی که میذارن واسشون. صداهای به شدت نازک که وقتی میشنوم کهیر میزنم :D ولی خب داستان این ۲تا پایان خیلی خوب و جالبی داشت که شست برد! فصل سوم هم که کلا زورکی ساختن انگار البته من اینطور حس کردم چون دلیلی نداشت دوباره برگردیم عقب و اون شخصیتای بیخود رو ببینیم. البته شاید ملت دوسشون داشتن و حتی از تمام قسمتای انیمه هم لذت بردن. سلیقس دیگه :D فصل ۳ رو اشتباه کردم دیدم ولی خب منتظر بودم شاید یه اتفاق جالبی بیفته که هیچی به هیچی! به طور کلی گروه ۴نفره‌ی داچ و راک و رِوی و بنی‌بوی منو علاقه‌مند کرد به این انیمه اما وقتی نقششون و همکاریشون کمرنگ شد دیگه جذابیت خاصی برام نداشت. یه امتیاز منفی خورد واسه شیخ اکیبا به خاطر معرفی این انیمه :D

موفق باشیم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
با اینکه این قسمت های اخیر رو توی مانگا خونده بودم... انیمه جوجوتسو چندین لول بالا بردش. راستش رو بخواید توی مانگا نه تنها هیچ حسی به وقایع نداشتم بلکه داشتم میخندیدم!:D
واقعا اینجا وایب متفاوتی میگیری، خوشمان آمد:D
+
خاک بر سر ماپا واقعا! چطوریه جوجوتسو اینقدر از تکنیکی و انیمیشن و غیره با کیفیته، بعد انیمه شینگکی باید همچین وضع اسفباری داشته باشه؟:|

View attachment 188310

"cancel no yaiba رو بهش داده بود"
That didn't age well!LOL
البته یک نکته هم هست توی غرب هنوز به محبوبیت شینگکی نیست، برای همین الانم به ذائقه خیلی هاشون خوش نیومده.
خب Black Lagoon هم تموم شد. بعد تموم شدنش با خودم میگفتم اصن چرا دیدمش؟! :D قطعا برای من در مقایسه با باقی چیزایی که دیدم خیلی پایینتر قرار میگرفت ولی خب به هر حال یه جذابیت نصفه نیمه داشت که بشینم پاش. تیم ۴نفره‌ی خیلی خوب و جالبی داشتن به همراه شخصیتای جالب دیگه‌ای که توی شهر رواناپور زندگی میکردن. امیدوار بودم تا آخرش به همون شکل اینا ماموریت بگیرن و برن جلو ولی خب از یه جایی به بعد کمرنگ و کمرنگ‌تر شدن. ۲قسمتی که مربوط به خدمتکار کلمبیایی بود افتضاح کامل بود برای من و به سختی تحملشون کردم. شخصیت به شدت نچسب مسخره هم خودش هم اون پسر بچه. میدونستم تو انیمه‌ای که مبارزاتش بر پایه سلاحای گرم هستش قطعا صحنه‌های اغراق شده‌ی خیلی خیلی زیادی خواهیم دید مثلا ۴هزارتا تیر شلیک بشه به سمت یکی و حتی یه خراشم بر نداره ولی خب توی اون ۲قسمت حتی ازینم بدتر بود اوضاع! رسیدیم به داستان ۲قلوها اونم چندان مورد پسندم نبود. من کلا با این نوع طراحی انیمه‌ای که خیلی انیمس مشکل دارم و ازون بدتر وُیس اکتورایی که میذارن واسشون. صداهای به شدت نازک که وقتی میشنوم کهیر میزنم :D ولی خب داستان این ۲تا پایان خیلی خوب و جالبی داشت که شست برد! فصل سوم هم که کلا زورکی ساختن انگار البته من اینطور حس کردم چون دلیلی نداشت دوباره برگردیم عقب و اون شخصیتای بیخود رو ببینیم. البته شاید ملت دوسشون داشتن و حتی از تمام قسمتای انیمه هم لذت بردن. سلیقس دیگه :D فصل ۳ رو اشتباه کردم دیدم ولی خب منتظر بودم شاید یه اتفاق جالبی بیفته که هیچی به هیچی! به طور کلی گروه ۴نفره‌ی داچ و راک و رِوی و بنی‌بوی منو علاقه‌مند کرد به این انیمه اما وقتی نقششون و همکاریشون کمرنگ شد دیگه جذابیت خاصی برام نداشت. یه امتیاز منفی خورد واسه شیخ اکیبا به خاطر معرفی این انیمه :D

موفق باشیم
دو فصل رو دیدی؟OVA ها رو دیدی؟ بدون شک خفن ترین قسمت اش همین OVA ها هستن!:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
دو فصل رو دیدی؟OVA ها رو دیدی؟ بدون شک خفن ترین قسمت اش همین OVA ها هستن

دیدم ولی وقتی با خدمتکار و پسر بچه‌ی کلمبیایی حال نکردم چطور میتونم اون ۵ قسمت رو دوس داشته باشم؟ :D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
@Arima Kishou کیفیت انیمیشن های این قسمت جوجوتسو خیلی بالا پایین بود :-??

بعضی جاها خیلی خوب بود و چند صحنه cdgi بد در حد برسرک 2016 داشت :-"

در کل نمیدونم ماپا چه مرگش شده، ولی انتظار هارو از قسمت های اینده SnK خیلی میاریم پایین...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
دیدم ولی وقتی با خدمتکار و پسر بچه‌ی کلمبیایی حال نکردم چطور میتونم اون ۵ قسمت رو دوس داشته باشم؟ :D
فک میکردم فقط امیر اکیباست Maidphobia داره!:D
خیلی اکشن خفنی داره آخه!:D پرداخت داستان به خدمتکار توی اونجا خیلی خوب بود.
برای من بهترین و خاطره انگيز ترین قسمت های انیمه بودن‌.
با اینحال در کل اگه خوشت نمیاد، پس هیچی!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
@Arima Kishou کیفیت انیمیشن های این قسمت جوجوتسو خیلی بالا پایین بود :-??

بعضی جاها خیلی خوب بود و چند صحنه cdgi بد در حد برسرک 2016 داشت :-"

در کل نمیدونم ماپا چه مرگش شده، ولی انتظار هارو از قسمت های اینده SnK خیلی میاریم پایین...
والا من خودم فقط یکبار این قسمت رو دیدم.
اون جاهای خیلی خوب خیلی بیشتر به چشمم اومد، با اینحال چونکه انتظار چندانی ازشون نداشتم و کارگردانی و موسیقی بنظرم خیلی خوب بود، به اون جاهایی که بشدت انیمیشن ها افف بودن توجه چندانی نکردم، با اینحال همون موقع هم متوجه اش شده بودم!:D
توی ذهنم با شینگکی مقایسه میکردم و از بس اون توی دیواره مشکلی براش به چشمم نمیومد:))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
فک میکردم فقط امیر اکیباست Maidphobia داره!:D
خیلی اکشن خفنی داره آخه!:D پرداخت داستان به خدمتکار توی اونجا خیلی خوب بود.
برای من بهترین و خاطره انگيز ترین قسمت های انیمه بودن‌.
با اینحال در کل اگه خوشت نمیاد، پس هیچی!

نه مسئله فوبیا نبود. گفتم با اینکه میدونستم مبارزاتش با سلاح گرم هست و قطعا خیلی هندی بازی میبینم ولی بازم این شخصیت و ضد ضربه بودنش برام قابل هضم نبود :D من کلا سخت نمیگیرم وقتی میخوام یه چیزی ببینم حالا فیلم سریال یا انیمه فرقی نمیکنه. سعی میکنم جوری برم سمتش که لذت ببرم. اینم واقعا شروعش رو دوس داشتم. هر ۴تا شخصیت اصلی رو خیلی خوشم اومد مخصوصا داچ خیلی باحال بود. تو ادامه رِوی رو بیشتر خوشم اومد شخصیت جالبی بود مخصوصا وقتی کنار ادا قرار میگرفت :D بنی‌بوی هم خیلی کول و باحال بود. راک هم خیلی خوب خودش وفق داد و شخصیتش جالب شد. از بین کرکترای فرعی هم شنهوا رو خیلی دوس داشتم. صدای جیغ جیغوش و استفادش از سلاح سرد خیلی باحال بود. حرف میزد عشف میکردم :D بالالایکا هم خیلی باحال بود دوسش داشتم. ولی از اولین لحظه‌ای که روبرتا رو دیدم و اولین سکانس مبارزش خیلی خورد تو ذوقم. یعنی اصلا طوری نبود که بتونم هندل کنمش. یه کرکتری که اصلا هیچ تیری بهش نمیخوره حتی در حد خراش. ۱۵ ۲۰تا نارنجک منفجر میشه اما حتی لباسشم سیاه نمیشه. بعدم اون پایان هندی که واسش در نظر گرفته بودن تو فصل اول. هم خودش هم اون پسر بچه. وقتی هم ارتباطت با یه کرکتر از دست بره دیگه برنمیگرده. در آخر هم رواناپور رو خیلی خوب و جالب درست کرده بودن و ایدشون رو خیلی دوس داشتم ولی خب به طور کامل باب میل من نبود این انیمه و قرار هم نبود تا ابد هرچی میبینم خوشم بیاد :D

موفق باشیم

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
نه مسئله فوبیا نبود. گفتم با اینکه میدونستم مبارزاتش با سلاح گرم هست و قطعا خیلی هندی بازی میبینم ولی بازم این شخصیت و ضد ضربه بودنش برام قابل هضم نبود :D من کلا سخت نمیگیرم وقتی میخوام یه چیزی ببینم حالا فیلم سریال یا انیمه فرقی نمیکنه. سعی میکنم جوری برم سمتش که لذت ببرم. اینم واقعا شروعش رو دوس داشتم. هر ۴تا شخصیت اصلی رو خیلی خوشم اومد مخصوصا داچ خیلی باحال بود. تو ادامه رِوی رو بیشتر خوشم اومد شخصیت جالبی بود مخصوصا وقتی کنار ادا قرار میگرفت :D بنی‌بوی هم خیلی کول و باحال بود. راک هم خیلی خوب خودش وفق داد و شخصیتش جالب شد. از بین کرکترای فرعی هم شنهوا رو خیلی دوس داشتم. صدای جیغ جیغوش و استفادش از سلاح سرد خیلی باحال بود. حرف میزد عشف میکردم :D بالالایکا هم خیلی باحال بود دوسش داشتم. ولی از اولین لحظه‌ای که روبرتا رو دیدم و اولین سکانس مبارزش خیلی خورد تو ذوقم. یعنی اصلا طوری نبود که بتونم هندل کنمش. یه کرکتری که اصلا هیچ تیری بهش نمیخوره حتی در حد خراش. ۱۵ ۲۰تا نارنجک منفجر میشه اما حتی لباسشم سیاه نمیشه. بعدم اون پایان هندی که واسش در نظر گرفته بودن تو فصل اول. هم خودش هم اون پسر بچه. وقتی هم ارتباطت با یه کرکتر از دست بره دیگه برنمیگرده. در آخر هم رواناپور رو خیلی خوب و جالب درست کرده بودن و ایدشون رو خیلی دوس داشتم ولی خب به طور کامل باب میل من نبود این انیمه و قرار هم نبود تا ابد هرچی میبینم خوشم بیاد :D

موفق باشیم
منم وقتی پدرخوانده رو دیدم این حس رو داشتم. علتش فقط دید شماست کار در زمان خودش عالی بوده ولی کسی که کارهای جدید رو دیده دیگه به چشمش نمیاد. الان بری بلیچ یا ناروتو یا دراگون بال رو ببینی حداقل دویست قسمت اول تهوع میگیری در صورتی که ناروتو در زمان خودش بهترین بود. یه توصیه. هیچ وقت بعد دیدن یه شاهکار، یه انیمه دیگه رو شروع نکن یه restچند روزه بده بعد دوباره. اگه بعد وایولت بری بهترین کار ها رو هم ببینی دلت رو میزنه. برعکس انیمیشن، انیمه فقط مال یه کشوره و انتخابهای خوب به شدت محدوده پس عجله نکن به همه میرسی. الان این اوتاکوهای ما یا سایتهای انیمه ای خارجی رو ببین از بیکاری افتادن دنبال هیدن جم ها. چون کار جدید و خوب سالی اگه 3یا 4تا بیاد تموم بشه باید بشینی پای مانگا که خودش باز داستان داره

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
اِ Black Lagoon مگه Maid داره؟ سال‌هاست می‌خوام ببینم‌اش. برم سراغ‌اش :D
(سرچ می‌کند و عکس ایشان را می‌بیند... منصرف می‌شود! برای التیام قلب شکسته‌اش یک best anime maids سرچ می‌کند!)
-------
به عادت همیشگی، دلم نمیاد قسمت آخر Majo no Tabitabi رو ببینم :-s:((
آخ، چی بود اپیزود ۹ اش! بعد دیدن‌اش ارادتم بهش دوچندان شد

فکری بودم که بچه‌ها اینقدر می‌گن دارک، قراره چی بشه. و خب بد هم دارک بود!
اون صحنه‌ی درگیری قشنگ آدم دردش می‌گرفت :( لامصب غافلگیری و دلسوزی و ترس و نفرت و یحتمل کلی حس دیگه رو یکجا تحمیل می‌کرد به بیننده. تف تو این زندگی!
از نگاه‌اش به سفر تو زمان خیلی خوشم اومد؛ اینکه قرار نبود با برگشتن‌شون به آینده کلا همه چی عوض بشه و از این ادا اطوارای پیچیده و خُنُکی که تو خیلی کارها هست :D
و آخرش هم... قشنگ داغون شدیم همراه شخصیت اصلی
خلاصه خیلی خیلی راضی بودم از انیمه و از اونی که فکر می‌کردم هم بهتر بود. به نظرم Kino no Tabi به گرد پاش هم نمی‌رسید.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
اِ Black Lagoon مگه Maid داره؟ سال‌هاست می‌خوام ببینم‌اش. برم سراغ‌اش :D
(سرچ می‌کند و عکس ایشان را می‌بیند... منصرف می‌شود! برای التیام قلب شکسته‌اش یک best anime maids سرچ می‌کند!)
-------
بلی و والا Maid اش از Badass ترین هاست!
اتفاقا این ظاهر پوششه ظاهر اصلی اش رو ببینی راضی میشی(چه ظاهری، چه باطنی):D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر