Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
این لیست قطعی شده یا طبق اعلام چند سال اخیره؟چون به خاطر کرونا احتمالا خیلی از کارها تاخیر بخوره
Shingeki no Kyojin S4
Re Zero S2 P2
Dr Stone S2

Beastars S2
The Promised Neverland S2
Made In Abyss S2
My Hero Academia S5
JoJo Part 6
Violet Evergarden Movie
Kimestu no Yaiba Movie
Fate/Stay Night HF Movie 3
Gintama The Final Movie

Kaguya-sama S3

اونایی که قرمز کردم عملا قطعیه اومدنشون تو 2021
بقیه شون یا تاریخ نخوردن یا هنوز احتمال تاخیر براشون وجود داره
منتها دلیل تاخیر موج اول انیمه های امسال به خاطر کرونا، این نبود که اینا مجبور بودن از خونه کار کنن
دلیلش پروسه تغییر و عادت به این شرایط کاری بود که برنامه ها رو عقب می نداخت. این تقریبا برای همه کمپانی ها تو هر حوزه دیگه ای هم صادقه

الان که جریان کرونا مشخصه طبق همون هم داره برنامه ریزی میشه.
احتمال تاخیر الان بیشتر کامل حول این میچرخه که چقدر از Staff ساخت انیمه واقعا دچار بیماری و بستری شن. که این کامل بسته به شرایط ژاپن و چین داره

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
175942

خب چپتر 362 برسرک هم اومد و یکی از بهترین چپتر ها از نظر داستانی و همچنین آرت بود.
به یک سوال مهم بعد از یک دهه یا بیشتر جواب داد و صد تا سوال دیگه مطرح کرد :D

اول از همه فهمیدیم که اسکال نایت صد در صد کینگ Gaiseric هست و مالک قبلی برسرکر آرمور.
اینجا گاتس گذشته کینگ رو میبینه و تو یکی از پنل ها void رو دیدیم به همراه 4 گاد هند دیگه که جزو گاد هند هایی که الان هستن نبودن و محیطی مثل اکلیپس به وجود اومده که به احتمال زیاد زمانی بوده که void گاد هند شده. تو آرک tower of conviction زیر برج دیدیم که اسکلت هایی هست که روشون برند او سکریفایس داشتن همچنین Father Mozgus تو همون ارک میگه در گذشته تو این برج یک نفر زندانی و شکنجه میشده و به جایی رسیده که از خدایان تقاضای کمک کرده و 4 فرشته برای نجاتش اومدن.به احتمال زیاد شخصی که شکنجه میشده void بوده و اون 4 فرشته همون گاد هند ها بودن. تو پنل بعدی میبینم زنی در دستان کینگ Gaiseric هست و برند او سکریفایس داره احتمالا void تمام افراد اون منطقه به همراه اون زن که شاید معشوقه یا خواهرش باشه رو قربانی کرده و به گاد هندی رسیده. در اخر هم اسکال نایت به گاتس میگه چیزی که دیدی سرگذشت یک پادشاه نادان بوده.
حدس من اینه void و کینگ یک رابطه ای مثل گریفیث و گاتس داشتن و کینگ اشتباهاتی میکنه که منجر به گاد هند شدن void میشه باری همین از لفظ نادان استفاده میکنه.
در آخر که چه آرتی کشیده استاد میورا همینه که سالی 3 چپتر بیشتر نمیاد. با اینکه دیجیتالی طراحی میکنه ولی جزییات رو پیکسل به پیکسل روش کار میکنه.

اگر کسی چپتر جدید خونده بیاد نظرشو بگه شاید احتمالات دیگه ای رو هم مطرح کرد :D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
View attachment 175942

خب چپتر 362 برسرک هم اومد و یکی از بهترین چپتر ها از نظر داستانی و همچنین آرت بود.
به یک سوال مهم بعد از یک دهه یا بیشتر جواب داد و صد تا سوال دیگه مطرح کرد :D

اول از همه فهمیدیم که اسکال نایت صد در صد کینگ Gaiseric هست و مالک قبلی برسرکر آرمور.
اینجا گاتس گذشته کینگ رو میبینه و تو یکی از پنل ها void رو دیدیم به همراه 4 گاد هند دیگه که جزو گاد هند هایی که الان هستن نبودن و محیطی مثل اکلیپس به وجود اومده که به احتمال زیاد زمانی بوده که void گاد هند شده. تو آرک tower of conviction زیر برج دیدیم که اسکلت هایی هست که روشون برند او سکریفایس داشتن همچنین Father Mozgus تو همون ارک میگه در گذشته تو این برج یک نفر زندانی و شکنجه میشده و به جایی رسیده که از خدایان تقاضای کمک کرده و 4 فرشته برای نجاتش اومدن.به احتمال زیاد شخصی که شکنجه میشده void بوده و اون 4 فرشته همون گاد هند ها بودن. تو پنل بعدی میبینم زنی در دستان کینگ Gaiseric هست و برند او سکریفایس داره احتمالا void تمام افراد اون منطقه به همراه اون زن که شاید معشوقه یا خواهرش باشه رو قربانی کرده و به گاد هندی رسیده. در اخر هم اسکال نایت به گاتس میگه چیزی که دیدی سرگذشت یک پادشاه نادان بوده.
حدس من اینه void و کینگ یک رابطه ای مثل گریفیث و گاتس داشتن و کینگ اشتباهاتی میکنه که منجر به گاد هند شدن void میشه باری همین از لفظ نادان استفاده میکنه.
در آخر که چه آرتی کشیده استاد میورا همینه که سالی 3 چپتر بیشتر نمیاد. با اینکه دیجیتالی طراحی میکنه ولی جزییات رو پیکسل به پیکسل روش کار میکنه.

اگر کسی چپتر جدید خونده بیاد نظرشو بگه شاید احتمالات دیگه ای رو هم مطرح کرد :D
من نخوندم ولی وسوسه م کردی برم سمتش :D
مانگا چقدر جلو تر از انیمه (aka فاجعه 2017 ) هست ؟

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
من نخوندم ولی وسوسه م کردی برم سمتش :D
مانگا چقدر جلو تر از انیمه (فاجعه aka) هست ؟
انیمه 1997 که فقط آرک گلدن ایج هست که در اصل آرک دوم مانگا میشه که یه فلش بکه و آرک اول مانگا یعنی بلک سوردز من رو پوشش نمیده یعنی فکر کنم حدود 70 80 چپتر بشه.
انیمه 2016 رو هم من کلا ندیدم از بس که نظرات زیبا راجع بهش شنیدم :D
ولی میدونم تا جایی بود که دنبال کشتی برای رفتن به elfhelm بودن فکر کنم حدود صد و خورده ای چپتر مانگا جلوتره.
اون 3 تا فیلم نتفلیکس هم بازم راجع به گلدن ایج هست که بدک نیست و فیلم سومش واقعا اکلیپس رو خوب در اورده.
پیشنهاد من اینه که کلا از اول مانگارو شروع کنی چون اصلا ذره ای قابل قیاس نیستن هیچکدوم از اقتباس هاش نسبت به مانگا.
بشین شروع کن به خوندن و ملحق بشو به ما Struggler >:)

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
257
در رابطه با آنگوئینگ دنبال کردن کارا چند وقته هی میام یه چیزی بگم هی نمیشه.:D
موضوع اینه که میون انیمه دیدن یه دفعه به خودت میای می‌بینی ۱۰ تا انیمه دیدی که ۹ تاشون تو انیمه تموم نشدن و از اون ۹ تا هم ۸ تاشون ۹۴۵۷۹۵۸ ساله که مانگا داره میاد و قصد تمومی هم نداره. هر هفته برای مدتی نامعلوم بری ۱ چپتر ۲۰ صفحه‌ای بخونی. در نگاه اول شاید فقط همون ۱۰ دقیقه خوندش وقت بگیره ولی در کل به نظرم وقت بیشتری از اون چیزی که باید، طی این پروسه صرف میشه. اینه که تا تموم شدنش همیشه حس می‌کنی یه باری رو گردنته.:D بیشتر مانگا منظورمه. خودم در تلاش بره رفع این حس بیشتر طرف کارهای تموم‌شده میرم و آنگوئیگ‌ها رو هم جلدی میخونم. مثلا الان وان پانچ رو من جلد ۲۱ هستم تازه.:| کلا ۲ تا کار هستن که هفتگی دنبال می‌کنم. البته جا داره تا ۵ تا کار فیو رو حداقل.
باز از اون طرف قضیه هم نگاه می‌کنی کارای خوب اکثرا بالای ۲۵۰ چپتر و میانگین ۵ سال بودن.
اطلاعی ندارم که به عنوان یه مانگاکا هدف اینه که کارِت هر چه مدت زمان بیشتر چاپ بشه یا اینکه نه، صرفا جزئیات مدنظرت در بهترین شکل مثلا ۵۰۰ چپتر لازم داره و این عدد هم حداقل ۱۰ زمان می‌بره انتشارش در قالب مانگا.
نهایتا امیدوارم kimetsu no yaiba و Y n Neverland رو بقیه هم الگو قرار بدن و یاد بگیرن کاراشون رو زود تموم کنن یا حداقل یه پایانی براش متصور باشن.

انیمه‌های فصلی هم یه جوجوتسو می‌بینم فقط.

burn the witch هم دیدم و خدا پدر کوبو رو بیامرزه. چقدر ما سر بلیچ بهش ناسزا گفتیم. ولی خب معلومه که درس گرفته از بلیچ.:D به نظرم اگه ادامه پیدا کنه خیلی از بلیچ بهتر شه.:D
البته نمی‌دونم چرا به اون شکل مورد استقبال واقع نشد.?
آیبو، دیدی تو؟:D @Akiba

من الان بزرگترین مشکلم اینکه حوصله دوباره خوندن ندارم... همین باعث میشه، جزئیات دنیا و اتفاقات از یادم میره. باعث میشه اتفاقات آینده اونطور که باید و شاید من رو درگیر نکنن.:(
آنهولد گذاشتن طولانی‌مدت خوب نیست. من ۱۵۰ تا برسرک خوندم ۴ ۵ سال پیش و الان واقعا توانش رو ندارم دوباره اینهمه رو بخونم.:)) بره همین هی خوندنش رو عقب می‌ندازم به امید اینکه شاید تموم شد اصلا.:D

درباره اون وقفه ۲ ۳ ماهه بین انتشار ۲ جلد هم با اینکه ممکنه یه مقداری از مومنتوم داستان کم شه ولی به نظرم باز از پیگیری هفتگی بهتره. داستان هم اگه به اون شکل مرتبط باشه اول هر جلد یه خلاصه‌ای ازش ذکر میشه.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
در رابطه با آنگوئینگ دنبال کردن کارا چند وقته هی میام یه چیزی بگم هی نمیشه.:D
موضوع اینه که میون انیمه دیدن یه دفعه به خودت میای می‌بینی ۱۰ تا انیمه دیدی که ۹ تاشون تو انیمه تموم نشدن و از اون ۹ تا هم ۸ تاشون ۹۴۵۷۹۵۸ ساله که مانگا داره میاد و قصد تمومی هم نداره. هر هفته برای مدتی نامعلوم بری ۱ چپتر ۲۰ صفحه‌ای بخونی. در نگاه اول شاید فقط همون ۱۰ دقیقه خوندش وقت بگیره ولی در کل به نظرم وقت بیشتری از اون چیزی که باید، طی این پروسه صرف میشه. اینه که تا تموم شدنش همیشه حس می‌کنی یه باری رو گردنته.:D بیشتر مانگا منظورمه. خودم در تلاش بره رفع این حس بیشتر طرف کارهای تموم‌شده میرم و آنگوئیگ‌ها رو هم جلدی میخونم. مثلا الان وان پانچ رو من جلد ۲۱ هستم تازه.:| کلا ۲ تا کار هستن که هفتگی دنبال می‌کنم. البته جا داره تا ۵ تا کار فیو رو حداقل.
باز از اون طرف قضیه هم نگاه می‌کنی کارای خوب اکثرا بالای ۲۵۰ چپتر و میانگین ۵ سال بودن.
اطلاعی ندارم که به عنوان یه مانگاکا هدف اینه که کارِت هر چه مدت زمان بیشتر چاپ بشه یا اینکه نه، صرفا جزئیات مدنظرت در بهترین شکل مثلا ۵۰۰ چپتر لازم داره و این عدد هم حداقل ۱۰ زمان می‌بره انتشارش در قالب مانگا.
نهایتا امیدوارم kimetsu no yaiba و Y n Neverland رو بقیه هم سرمشق قرار بدن و یاد بگیرن کاراشون رو زود تموم کنن یا حداقل یه پایانی براش متصور باشن.

انیمه‌های فصلی هم یه جوجوتسو می‌بینم فقط.

burn the witch هم دیدم و خدا پدر کوبو رو بیامرزه. چقدر ما سر بلیچ بهش ناسزا گفتیم. ولی خب معلومه که درس گرفته از بلیچ.:D به نظرم اگه ادامه پیدا کنه خیلی از بلیچ بهتر شه.:D
البته نمی‌دونم چرا به اون شکل مورد استقبال واقع نشد.?
آیبو، دیدی تو؟:D @Akiba
من الان بزرگترین مشکلم اینکه حوصله دوباره خوندن ندارم... همین باعث میشه، جزئیات دنیا و اتفاقات از یادم میره. باعث میشه اتفاقات آینده اونطور که باید و شاید من رو درگیر نکنن.:(

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
اووووووف. آقا از آلبوم جدیدی که برای وایولت اورگاردن اومده این آهنگ‌اش رو گوش کنین:
Colored Memories از آلبوم Letters and Doll ~Looking back on the memories of Violet Evergarden~

-----------

بفرست لینکشو یا اگه امکان داره track ش رو

پ.خ شد

آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
اووووووف. آقا از آلبوم جدیدی که برای وایولت اورگاردن اومده این آهنگ‌اش رو گوش کنین:
Colored Memories از آلبوم Letters and Doll ~Looking back on the memories of Violet Evergarden~

بفرست لینکشو یا اگه امکان داره track ش رو

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
فیلم دوم Heaven's Feel هم دیدم!
عجب شاهکاری بود.
مبارزات وحشتناک اش به کنار، این دارک و عجیب بودن اش خیلی گولاخ بود.
دقیقا این روت حس Fate Zero ایی میده!
پ.ن:
آریا(@Dinosaur) تو که با فیت زیرو حال کردی، این روت HF خیلی حال میکنی. بانو ات اینجا قشنگ میترکونه!:D
پ.ن2: با تشکر از @Eazy-E که لینک اش رو رسوند.:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
خب آلبوم ساندترک های فصل دوم Re:Zero هم اومده.
به به Kenichiro Suehiro بازم با موزیک Godly اش ترکونده!

این کانال لیست تمام ترک ها رو داره.
گوش کنید، بشدت عالین!:x
راستی انگار ساندترک های جدید هم داره که برای نیمه دوم هستن.
من فقط مال های این نیم فصل رو گوش کردم، بقیه رو برای زمستون میزارم.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,114
نام
Melkor
عجب شاهکاری بود.
پ.ن:
آریا(@Dinosaur) تو که با فیت زیرو حال کردی، این روت HF خیلی حال میکنی. بانو ات اینجا قشنگ میترکونه!:D
منی که کلا فقط زیرو رو دیدم میتونم ببینمش؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
عجب شاهکاری بود.
پ.ن:
این جریانش چیه؟! :D من یه مدتی هست از سری Fate دور افتادم و خیلی هم آشفته هست این مجموعه! :|
الآن این چیزی که گفتی، میشه این؟
Fate/stay night: Heaven's Feel II. lost butterfly - Wikipedia
یعنی سه قسمت Heaven's Feel هست که باید به ترتیب این طوری ببینیم؟ :D
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flower - Wikipedia
Fate/stay night: Heaven's Feel III. spring song - Wikipedia

بعد نیازی به دیدن چیزهای دیگه نیست؟ من فقط F/Z رو دیدم و اون سری F/SN که فکر کنم سال ۲۰۱۵ اومده بود. بعدش هم یه چیز دیگه اومد که انقدر خر تو خر بود مغزم نکشید و ولش کردم! :D یعنی ۳۰،۴۰ تا شخصیت از ارباب تا نوکر و اینا داشت و دیگه گفتم اگه بخوام این رو تا آخر ببینم مغزم تبخیر میشه و نمی‌تونم اسماشون رو حفظ کنم! :D

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
این جریانش چیه؟! :D من یه مدتی هست از سری Fate دور افتادم و خیلی هم آشفته هست این مجموعه! :|

بعد نیازی به دیدن چیزهای دیگه نیست؟ من فقط F/Z رو دیدم و اون سری F/SN که فکر کنم سال ۲۰۱۵ اومده بود. بعدش هم یه چیز دیگه اومد که انقدر خر تو خر بود مغزم نکشید و ولش کردم! :D یعنی ۳۰،۴۰ تا شخصیت از ارباب تا نوکر و اینا داشت و دیگه گفتم اگه بخوام این رو تا آخر ببینم مغزم تبخیر میشه و نمی‌تونم اسماشون رو حفظ کنم! :D
ويژوال ناول F/SN سه تا روت داره. كاراكتر اصلى هم تو هر روت با كاراكترهاى متفاوت شيپ داره و difrent story telling دارن :D
روت سيبر ميشه Fate/SN
روت رين ميشه Fate/SN UBW كه همون موقع 2014 ديدى
روت سوم ميشه روت ساكورا Fate/SN HF كه بهترين روت sn و نزديك ترين چيز به سلطان Fate/Zero هستش. يعنى حسابش از اون دوتا جداست در حدى كه اون دوتا جلوش جوك به حساب ميان :D اداپت Fate/SN 2006 هم كه فاجعه قرن بود.
ترتيبش هم همينه كه گذاشتى فقط سينمايى سوم هنوز بلوريش نيومد
هيچ چيز ديگه اى هم نميخواد ببينى همين Zero و UBW كفايت ميكنه.
زياد خودتو درگير بقيه سرى نكن :D بچسب به همين اصلى ها فقط اين Fate/Grand Order - Absolute Demonic Front: Babylonia خودم نديدم ولى تعريفشو ميكنن من كه خودم ديگه سمتش نميرم ديگه اصلا حال و حوصله فيت ندارم. :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد

خط نهایی Fate Stay Nightاهه!
خیلی دارک و خفنه!
گرافیگ هم اصلا مغز ذوب کنه.:D

اره دقیقا همین ها رو ببین.
فیلم آخرش چند وقت دیگه بلوری اش میاد. ولی فعلا همین دوتا رو ببینی. کافیه. خیلی گولاخن!

نه همون دوتا Zero و UBW رو که دیدی آریا کافیه! خیالت تخت باشه.
اون روت اولی که Fate میشه بازم تا حدودی کپی پیست UBWاهه.
ولی این Heaven's Feel مسیر متفاوت و جدیدی رو میره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• nzone
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر